Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

על פי עדותו של כדורגלן מליגה נמוכה, שפורסמה ב"ידיעות אחרונות", אחד משני השחקנים - חברו הקרוב - פגש את הנערות במסיבה שאירח בחודש שעבר. "הכרתי את הבנות במסיבת בריכה אצל חבר שלי", טען השחקן. "הן הגיעו גם לשם ואמרו לי שהן בנות 18. אחת מהן אפילו טענה שהיא מעל לגיל והשנייה אוטוטו, לדבריה. גם לי הן שיקרו. הזמנתי אותן ליום ההולדת שלי רק כי הבנתי מהן שהן לפחות בנות 18. אחד השחקנים היה במסיבה שלי. הוא חבר ממש קרוב. לא ראיתי אותו מתקשר איתן שם ולא ידעתי מה קרה אחרי זה. בתכל'ס לא נעים לי. אם היינו יודעים את הגיל האמיתי לא הייתי מזמין אותן למסיבה. אני מקווה שהכל ייגמר כמה שיותר מהר".

מYNET על פי עדותו של מארגן המסיבה בה הם הכירו את הנערות שון מלכה...אמור להגיע עוד השבוע למשטרה ולתת את הגרסא שלו

Just now, red4peace said:

האבא מכין את עצמו לתביעה נגד מכבי.

שיתבע קודם את דורקס 

עלאק לתבוע את מכבי, מה המעסיק אחראי על מה שעובד שלו עושה בזמנו הפנוי כשהוא לא בעבודה? 

אני חושב שעמוק בפנים ההורים שלהן יודעים שאין פה באמת קייס למשהו וכועסים על הבנות שלהן שהסתבכו בדברים האלה.

אבל אין להם ברירה אלא לצאת להגנתן בטח אחרי מסע השיימינג שהן עוברות. וכשאין פנים לשיימרים אז מתמקדים במי שאפשר - במקרה זה השחקנים ומכבי.

אבל גם הם יודעים שבסופו של דבר הם נכשלו איפשהו בחינוך.

הבנות במקרה הזה לא היו בסדר, וחבל שהן גרמו ל2 שחקנים שלנו את כל התסבוכת הזאת שאני מקווה שתסתיים במהרה בלי יותר מדי השלכות מצדם. מצד שני גם השיימינג וההתקפות שהן עוברות הוא על הפנים ולא מגיע להן כי בסופו של דבר זה לא הן שהתלוננו. אולי להבא ילמדו להתנהג בצורה בוגרת יותר.

11 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הנערה ה2 אמרה בחקירה שהם אמרו לה "אין לך אפילו 16"

זה יכול להיות דווקא לטובתם, תלוי מה היה ההמשך של המשפט הזה ואיך היא ענתה לו.

11 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הנערה ה2 אמרה בחקירה שהם אמרו לה "אין לך אפילו 16"

מילה כנגד מילה לא תתפוס משפטית בתיק שיש בו ראיות מוכחות (התכתבויות) ובמיוחד אם יהיה עוד עדים שיגידו שהבנות שיקרו להם בגיל שלהן

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הנה עכשיו מפרסמים שאחת מהבחורות רשומה בסוכנות דגמנות כבת 16. עוד פעם לוקחים דברים מהפורום.

לא בטוח שהיה כתוב שם את הגיל שלה באתר של הסוכנות.

יכול להיות  שזה שונה בימים האחרונים

9 דקות לפני, nirdag7 said:

מילה כנגד מילה לא תתפוס משפטית בתיק שיש בו ראיות מוכחות (התכתבויות) ובמיוחד אם יהיה עוד עדים שיגידו שהבנות שיקרו להם בגיל שלהן

ההתכתביות לטענת הנערה השנייה לא היו איתה.

אבל כן, אולי יש עדויות והוכחות אחרות.

העניין שלבנות אין שום הוכחה (כנראה) לזה שהשחקנים ידעו שאין להן 16 ולשחקנים יש הוכחה הפוכה וגם העורך דין שלהן וההורים לא יודעים איך לצאת מזה וממציאים דברים על ימין ועל שמאל. 

וגם אם היה כתוב לפני באתר שהן בנות 16 קשה לי להאמין שמישהו פה באמת היה בודק את הגיל שלהם באתר דוגמנות כלשהו 

זה מצב פשוט הזוי מה שנהיה מזה והחגיגה של התקשורת נגד השחקנים. 

5 דקות לפני, i.d.a.n said:

העניין שלבנות אין שום הוכחה (כנראה) לזה שהשחקנים ידעו שאין להן 16 ולשחקנים יש הוכחה הפוכה וגם העורך דין שלהן וההורים לא יודעים איך לצאת מזה וממציאים דברים על ימין ועל שמאל. 

וגם אם היה כתוב לפני באתר שהן בנות 16 קשה לי להאמין שמישהו פה באמת היה בודק את הגיל שלהם באתר דוגמנות כלשהו 

זה מצב פשוט הזוי מה שנהיה מזה והחגיגה של התקשורת נגד השחקנים. 

אנשים די טיפשים גרמו לזה לצאת החוצה.

ניסו ל"עזור" לבנות ובמקום זה השאירו עליהם קעקוע ענק.

העדות של הנערה השניה קצת מסבכת את השחקנים. אמרה שהיא עצמה לא אמרה משהו על הגיל שלה (אולי חברה שלה שיקרה בשביל שתיהן) ושאחד השחקנים אמר "אין לך אפילו 16".

אתם ישר מאשימים את הילדות, כאילו אתם כבר יודעים מה בדיוק היה ואם השחקנים יזמו את המםגש, השקו באלכוהול ולחצו אותן להתפשט לפי הגירסא שלהן. בגלל שאין לנו מושג מה באמת היה, אז אני לא מאשים בשלב הזה אף אחד מהצדדים אבל כן הייתי מצפה משני אנשים מבוגרים שמתעורר בהם ספק לגבי הגיל של הבחורה, לעצור ולא להמשיך. זה פשוט טמטום וממש חבל אם בגלל טמטום כזה תהרס הקריירה.

עם איך שנראה לי, לא ממש משנה מה יצא מהחקירה, אם לא יהיו הפתעות גדולות - מיץ' לא ישאיר אותם

2 דקות לפני, snufkin said:

העדות של הנערה השניה קצת מסבכת את השחקנים. אמרה שהיא עצמה לא אמרה משהו על הגיל שלה (אולי חברה שלה שיקרה בשביל שתיהן) ושאחד השחקנים אמר "אין לך אפילו 16".

אתם ישר מאשימים את הילדות, כאילו אתם כבר יודעים מה בדיוק היה ואם השחקנים יזמו את המםגש, השקו באלכוהול ולחצו אותן להתפשט לפי הגירסא שלהן. בגלל שאין לנו מושג מה באמת היה, אז אני לא מאשים בשלב הזה אף אחד מהצדדים אבל כן הייתי מצפה משני אנשים מבוגרים שמתעורר בהם ספק לגבי הגיל של הבחורה, לעצור ולא להמשיך. זה פשוט טמטום וממש חבל אם בגלל טמטום כזה תהרס הקריירה.

עם איך שנראה לי, לא ממש משנה מה יצא מהחקירה, אם לא יהיו הפתעות גדולות - מיץ' לא ישאיר אותם

אז היא שיקרה בהתכתבות אבל עכשיו צריך להאמין לה אחרי שהיא תודרכה ע"י עו"ד?

Eap59DtX0AgP0R7.jpg

7 hours ago, antonio_margheriti2 said:

לגמרי מאוסה, אנחנו האוהדים צריכים להפסיק להתעסק בזה.

אם זה ילך ויסתבך צריך להיפרד מהשחקנים ולהתקדם הלאה, שיקחו אחריות.

על מה אתה רוצה לדבר? אין כדורגל לדבר עליו זה בטוח.

5 דקות לפני, nirdag7 said:

Eap59DtX0AgP0R7.jpg

לפי הדיווחים והעדויות היא לא שיקרה. היא לא אמרה על הגיל שלה כלום. השניה שיקרה בשביל שתיהן. וזה גם לא מאוד משנה, הם מטומטמים שסיבכו את עצמם כששכבו עם תלמידות תיכון ולא משנה אם חשבו שהן בכיתה יא או יב

נו ומה היא רוצה להגיד בזה

אף אחד לא אנס אף אחד כמו שהיא שיקרה לגבי הגיל שלה היא יכלה לשקר גם לגבי התיכון.

לא מצליח להבין מה מטרת הנערות עכשיו..אף אחד לא אנס אותן חלילה

מקווה שאם יסירו צו איסור פרסום יפרסמו שם מלא של הילדה שהגישה תלונה  או של האבא שמדבר לא יפה בתקשורת לכל הפחות 

28 דקות לפני, erantheking21 said:

נו ומה היא רוצה להגיד בזה

אף אחד לא אנס אף אחד כמו שהיא שיקרה לגבי הגיל שלה היא יכלה לשקר גם לגבי התיכון.

לא מצליח להבין מה מטרת הנערות עכשיו..אף אחד לא אנס אותן חלילה

התלבש עליהם עורך דין רודף פרסום שבמקום להרגיע את הסיטואציה רק מלבה את הרוחות. 

בכלל, במידה ויתברר שהבנות שיקרו, טוב תעשה המשטרה/פרקליטות אם תסגור את הנושא כמה שיותר מהר. 

את העלבון וחוסר הנחת יספגו כולם עוד חודש חודשיים עד שפרשייה אחרת תעניין את כולם והכל יחזור למקומו בשלום. 

כל דקה שהעסק באויר זאת עוד דקה שהתקשורת מבשלת מטעמים על הגב של כולם. 

37 דקות לפני, nirdag7 said:

Eap59DtX0AgP0R7.jpg

על פניו אם היא שיקרה פעם אחת למה להאמין לה שבפעם הזאת היא לא משקרת.

בכל מקרה, זה עדיין מילה מול מילה.

במשפט (אם יהיה) צריך הוכחות שהיא אמרה להם שהיא מתחת ל16 מה שבהתכתבות היא אמרה הפוך.

תגובת מכבי על הדברים של אבא של אחת הנערות: "אנו מבינים את המצב העדין בו נמצאות הנערות ומשפחותיהן בימים אלה ומצרים על כך. עם זאת, האשמת מכבי תל אביב במעורבות ישירה או עקיפה בהפצת איומים, תמונות, סרטונים או שימוש בחברת יחסי ציבור כפי שנטען על ידי אביה של אחת הנערות הערב, אינה נכונה בלשון המעטה ומנוגדת באופן מוחלט לדרך בה מתנהלת מכבי תל אביב. המועדון פרסם הודעה המדברת בעד עצמה ביום שבת בה גינה בכל תוקף השמצות והכפשות מכל סוג שהוא כלפי כל הצדדים המעורבים בפרשה".

כרגיל תגובה מתגוננת...

Just now, מכביסט לעד said:

תגובת מכבי על הדברים של אבא של אחת הנערות: "אנו מבינים את המצב העדין בו נמצאות הנערות ומשפחותיהן בימים אלה ומצרים על כך. עם זאת, האשמת מכבי תל אביב במעורבות ישירה או עקיפה בהפצת איומים, תמונות, סרטונים או שימוש בחברת יחסי ציבור כפי שנטען על ידי אביה של אחת הנערות הערב, אינה נכונה בלשון המעטה ומנוגדת באופן מוחלט לדרך בה מתנהלת מכבי תל אביב. המועדון פרסם הודעה המדברת בעד עצמה ביום שבת בה גינה בכל תוקף השמצות והכפשות מכל סוג שהוא כלפי כל הצדדים המעורבים בפרשה".

כרגיל תגובה מתגוננת...

מה רצית, שיאיימו עליו בדיבה?

הם מבינים את סערת הרגשות שהוא נמצא בה ומניחים לו.

מניח שאם הוא ימשיך בקו הזה, יהיו השלכות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.