Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

2 דקות לפני, קאוביין said:

לא

כל אחד בפרשייה הזו קורבן של המעשים שלו 

יופי. בוא נשאיר את זה ככה. זה מספיק קשה לכולם מבלי לכנות אותן (בדיוק כמו אותם) בכינויים.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

יופי. בוא נשאיר את זה ככה. זה מספיק קשה לכולם מבלי לכנות אותן בכינויים.

כן. וגם נזכור שצד אחד בן 15 וצד אחד בן עשרים והרבה. 

באמת קשה לי להבין איך יש פה מישהו שעדיין בא בטענות לשחקנים, לפחות לאור התמונה המסתמנת של האירוע.

יש פה שקרים על גבי שקרים על גבי שקרים באופן שיטתי בכל מקום אפשרי.

ולא אומר שהבנות אשמות, מי שאשם זה האבא הקוקסינל שהתראיין עכשיו שמרשה לבת שלו סוכנות דוגמנות בגיל 15 ומסיבות בריכה עם שחקני כדורגל.

איך אף אחד לא שואל איך מלכתחילה הן נהיו מוכרות בקרב שחקני כדורגל בזמן שברור שיש סוכן שעומד מאחוריהן???

הפרשה הזאת הרבה פחות מסובכת ממה שהיא אמורה להיות,

2 שרמוטות שחיפשו ריגוש ורצו לספר לחברות שהם שכבו עם כדורגלנים,

כל הפייק ניוז והציטוטים זה נטו כי זה מעניין מאוד את הציבור וזה נותן הרבה קליקים ועניין,

גם סבתא שלי וגם אמא שלי כבר יודעות שזה מיכה ואצילי,

התקשורת פה חוגגת ועושה ים בלאגן.

מעצבן שהמשטרה לא סוגרת את הבסטה למען כל האנשים שהשרמוטות האלה נופלות עליהם. לכאורה כמובן!!

היום זה השחקנים שלנו מחר זה אתה או ילדיך או אחיך .

1 דקה לפני, קובי השועל said:

מעצבן שהמשטרה לא סוגרת את הבסטה למען כל האנשים שהשרמוטות האלה נופלות עליהם. לכאורה כמובן!!

היום זה השחקנים שלנו מחר זה אתה או ילדיך או אחיך .

או אחותך או הבת שלך.

19 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

"נו באמת" זה טיעון קצת מורכב, אמנם, אבל אני אנסה להתייחס: האופן שבו הבנות האלו מתנהלות לפני ואחרי מה שקרה, לא רלוונטי לשחקנים שלנו. אולי הן בוגרות לגילן, אולי הן עושות את זה מהסיבות הלא נכונות, אולי הן קיבלו חינוך מחורבן. הרבה דברים אולי. אני לא יודע. גם אתה לא יודע וזה לא משנה. להפוך אותן לדמויות שליליות שצריך להכפיש אותן לא עוזר לאף אחד. לא לשחקנים, בטח לא להן. זה סתם להטיל רפש בשתי נערות צעירות שהסתבכו, בהחלט ייתכן שבאשמתן, במשהו שבנות בגילן לא צריכות להיות מעורבות בו. אז למה כל זה טוב? אמרת משהו על חמלה, לא?

אתה כנראה שוכח שאנחנו בפורום של מכבי

ואם קוראים פה ילדים צעירים אני יותר משמח להזהיר אותם בעתיד מילדות כאלה

בחייאת חומץ תפסיק עם הטרחנות הזאת שלא מתאימה לך 

5 דקות לפני, hen34 said:

אתה כנראה שוכח שאנחנו בפורום של מכבי

ואם קוראים פה ילדים צעירים אני יותר משמח להזהיר אותם בעתיד מילדות כאלה

בחייאת חומץ תפסיק עם הטרחנות הזאת שלא מתאימה לך 

אתה קורא לזה טרחנות, בעיני זה ערך. ערך חשוב. אני לא אשמיץ מישהו על פראייר. אני מנסה ומשתדל לשמור על הכבוד של אנשים שאני מדבר איתם ועליהם, בפרט כשמדובר בסיטואציה כזו. עד לרגע זה לא קיבלתי שמץ של הסבר מדוע יש צורך לכנות את הנערות האלה בשמות וכינויים ולהסביר עד כמה הן לא בסדר. יותר מהכל אני דואג להן, ומקווה שהן יצאו מזה בלי נזק. כי, כן - הן ילדות, והן נמצאות בעין סערה שאני לא מאחל לאף אחד. נראה לי אנושי ברמה בסיסית. להתנהג אחרת מזה רק בגלל ששחקנים של מכבי מעורבים במשהו שקשור אליהן - את זה אני לא מבין.

11 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

או אחותך או הבת שלך.

דמגוגיה זולה.

יש מי שדחף אותן לכיוון הזה, ככה אני רואה את זה.

איך אתה מסביר שהן משווקות בסוכנות דוגמנות, ועל הדף של אחת מהן בוודאות רשום שהגיל שלה הוא *16*? (עכשיו מצאתי, זה אכן קיים)

Just now, אקיטה said:

דמגוגיה זולה.

יש מי שדחף אותן לכיוון הזה, ככה אני רואה את זה.

איך אתה מסביר שהן משווקות בסוכנות דוגמנות, ועל הדף של אחת מהן בוודאות רשום שהגיל שלה הוא *16*? (עכשיו מצאתי, זה אכן קיים)

אני לא מסביר ולא מנסה להסביר. אלה החיים שלהן. אולי הן חיו חיים לא טובים ומופקרים. זה לא ענייני ולא עניינך ולא מצדיק השמצה שלהן.

14 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

או אחותך או הבת שלך.

די חומץ. אם אחותי שלא קיימת תוציא ת.ז מזוייפת בגיל 15, תציע את עצמה לשחקני כדורגל בני 30 תשקר להם כמובן לגבי גילה אחרת לא יסתכלו עליה, תיתן להם לעשות עלייה תורות תמורת סושי ואגרול, תתרברב על זה מול כל העולם, תגרום לשחקנים להסתבך ותהרוס להם את החיים בגלל השקרים שלה, אז כן, מגיע לה לתת את הדין על כך. 

יש צד ששיקר ורימה כדי לקבל מה שהוא רוצה, ויש צד ששיקרו ורימו אותו, 

למה אתה טוען שהבנות הן הקורבן אם הן הצד שרימה, בגלל שהן נשים? זה שהן בנות 15 זה טוב ויפה, אבל השחקנים לא שכבו עם בת 15 אלא עם בת 19 לצורך העניין או כל מספר אחר שהיא לא שיקרה להם, ועוד היא מנסה להמשיך להפיל אותם ולהאשים את השחקנים שלא שאלו מה הגיל האמיתי , כשהודלף מהחקירה כבר שכן שאלו וגם קיבלו תשובה שהיא מעל לגיל ההסכמה.

מדגיש ומבהיר:

הכל לכאורה, על סמך פרסומים בלבד, 

אני לא מכיר את הבנות, אני כנראה מהבודדים שנותרו שאפילו לא ראה תמונה שלהן ולא יודע מי הן, 

אני מתנגד בתוקף לשיימינג שהן עוברות גם אם זה "מגיע" להן על ששיקרו לגברים וסיבכו אותם,אני מתנגד לכל צורה של פגיעה בהן וכמובן שגם בשחקנים,

אבל בחייאת, דיי, אי אפשר להגיד על הצד ששיקר ורימה וגרם לצד השני ליפול בפח שהוא הקורבן פה, יש גבול, זה לא הופך אתכם לפמינסטים מגני זכויות נשים אלא לשוביניסטים שממעטים בערכה וביכולותיה של אישה. קחו כל מקרה לגופו, הגבר לא תמיד קורבן ולא תמיד אשם, כך גם נשים.

6 דקות לפני, YoC said:

די חומץ. אם אחותי שלא קיימת תוציא ת.ז מזוייפת בגיל 15, תציע את עצמה לשחקנים כדורגל, תשקר להם כמובן לגבי גילה אחרת לא יסתכלו עליה, תיתן להם לעשות עלייה תורות תמורת סושי ואגרול, תתרברב על זה מול כל העולם, תגרום לשחקנים להסתבך ותהרוס להם את החיים בגלל השקרים שלה, אז כן, מגיע לה לתת את הדין על כך. 

יש צד ששיקר ורימה כדי לקבל מה שהוא רוצה, ויש צד ששיקרו ורימו אותו, 

למה אתה טוען שהבנות הן הקורבן אם הן הצד שרימה, בגלל שהן נשים? זה שהן בנות 15 זה טוב ויפה, אבל השחקנים לא שכבו עם בת 15 אלא עם בת 19 לצורך העניין או כל מספר אחר שהיא לא שיקרה להם, ועוד היא מנסה להמשיך להפיל אותם ולהאשים את השחקנים שלא שאלו מה הגיל האמיתי , כשהודלף מהחקירה כבר שכן שאלו וגם קיבלו תשובה שהיא מעל לגיל ההסכמה.

מדגיש ומבהיר:

הכל לכאורה, על סמך פרסומים בלבד, 

אני לא מכיר את הבנות, אני כנראה מהבודדים שנותרו שאפילו לא ראה תמונה שלהן ולא יודע מי הן, 

אני מתנגד בתוקף לשיימינג שהן עוברות גם אם זה "מגיע" להן על ששיקרו לגברים וסיבכו אותם,אני מתנגד לכל צורה של פגיעה בהן וכמובן שגם בשחקנים,

אבל בחייאת, דיי, אי אפשר להגיד על הצד ששיקר ורימה וגרם לצד השני ליפול בפח שהוא הקורבן פה, יש גבול, זה לא הופך אתכם לפמינסטים מגני זכויות נשים אלא לשוביניסטים שממעטים בערכה וביכולותיה של אישה. קחו כל מקרה לגופו, הגבר לא תמיד קורבן ולא תמיד אשם, כך גם נשים.

אבל אני לא אמרתי עליהן שהן הקורבן פה. זה פשוט לא נכון.

הן קורבן של השמצה, לא של המקרה המדובר.

11 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

או אחותך או הבת שלך.

אם הבת שלי תצא כזאת שרלילה, תלך למסיבות עם ממוצע גילאים של אנשים שכפול מגילה, תזייף תעודות, ותשקר באופן קבוע לגבי גילה כדי להזדיין עם מפורסמים אני אאשים רק את עצמי ולא אף אחד אחר במקרה כזה. 

הזוי הטיעון הזה של "ואם זה היה אחותך או הבת שלך", זה לא יהיה, כי זה עניין של חינוך. 

Just now, חומץ בלסמי said:

אני לא מסביר ולא מנסה להסביר. אלה החיים שלהן. אולי הן חיו חיים לא טובים ומופקרים. זה לא ענייני ולא עניינך ולא מצדיק השמצה שלהן.

אני לא מסכים עם ההשמצות, תראה למעלה מי לדעתי אשם.

אבל אי אפשר לומר שמקרה כזה יכול לקרות לכל אחת, זה היתממות.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

אבל אני לא אמרתי עליהן שהן הקורבן פה. זה פשוט לא נכון.

הן הקורבן של השמצה, לא של המקרה המדובר.

מחילה אם כך, כנראה לא הבנתי.

Just now, אקיטה said:

אני לא מסכים עם ההשמצות, תראה למעלה מי לדעתי אשם.

אבל אי אפשר לומר שמקרה כזה יכול לקרות לכל אחת, זה היתממות.

אני באמת לא יודע. זה לא רלוונטי. כל הוויכוח שלי בדפים האחרונים הוא לגבי היחס שאנשים מתייחסים לבנות האלה.

אבא שלה זה מההורים שלא משנה מה יצדיקו את הילדה המפונקת והחסרת חינוך שלהם. גם אם היה לו בן שהיה מטריד מינית ילדה הוא היה אומר שהילדה אשמה כי היא לבשה חשוף והראתה לבן שלו שהיא רוצה את זה.

ילדה בת 15 חתומה בסוכנות דוגמנות עם תמונות כמו של שרמוטה, באה למסיבה של שחקני כדורגל, חיפשה זין וזייפה תעודת זהות, לכאורה כמובן, ובסוף האבא המפגר שלה מאשים את המועדון. צריכים לקחת לו את הילדה. 

איך כל זוג מפגרים יכול להביא היום ילדים? אחר כך שואלים למה הנוער נראה ככה. אולי כי ההורים מטומטמים שמגנים על הילד שלהם בכל מצב. 

Just now, חומץ בלסמי said:

אני באמת לא יודע. זה לא רלוונטי. כל הוויכוח שלי בדפים האחרונים הוא לגבי היחס שאנשים מתייחסים לבנות האלה.

אבל אלו בנות זבאללה, באמת הזבל שבנוער שלנו, באשמתן או לא זה סיפור אחר, ברור שהכל עניין של חינוך, גם נער בן 18 שרוצח זה עניין של חינוך, וגם גבר בן 25. 

אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות. 

יש גם נערים בני 15 שרוצחים וסוחרים בסמים, אז לא נאמר עליהן את האמת כי יש להם יומולדת 16 עוד חודשיים? 

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני מסכים איתך.

הן קורבנות, לא של השחקנים, אלא של מי שעומד מאחוריהן לכאורה, הם הפושעים האמיתיים, ועליהם ראוי לומר מילים לא יפות.

3 דקות לפני, nirnir20 said:

אבל אלו בנות זבאללה, באמת הזבל שבנוער שלנו, באשמתן או לא זה סיפור אחר, ברור שהכל עניין של חינוך, גם נער בן 18 שרוצח זה עניין של חינוך, וגם גבר בן 25. 

אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות. 

יש גם נערים בני 15 שרוצחים וסוחרים בסמים, אז לא נאמר עליהן את האמת כי יש להם יומולדת 16 עוד חודשיים? 

צריך להפריד לדעתי.

אני חושב שדי ברור שמהצד של הבנות לא באמת היה להן רע, נהנו, השרתלוו השתרמטו מה שהא לכם, זכותן לחיות איך שבא להן.

הבעיה שמאז שהסיפור הזה צף בוחשים להן בראש ונראה שרק מחמירים את מצבן, מה שגורם לזיוני מוח שלהן גם בהתאם למה שאומרים להן לומר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.