Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

2 hours ago, אקיטה said:

החלק האחרון של ההודעה שלך חמור מאוד.

בוודאות? באתר של הסוכנות?

עריכה: לא מצאתי גיל, רשום שהיא מטר 79 בגובה, הבת זונה גבוהה ממני, איזה ילדה נראית כמו בת 15.

יכולה להיות אמא של שני הגמדים הלאה, אולי בכלל צריך לחקור אותה. 

( הגיל המנטלי של שניהם יחד לא 15 ) 

17 דקות לפני, Insigne said:

שרמוטות הן לא ואין כל בעיה ברצון להרוויח כמה שקלים. גם אתה רוצה להרוויח כמה שקלים מדי פעם.

היא יכולה להיות רמאית גם מבלי להיות שרמוטה.

- אתה יודע מה, זה דיון שלא יגמר. תמונת מראה או לא, תמונה שווה אלף מילים. 

לפי מה החלטת בדיוק שהן רצו להרוויח מזה משהו? מאיזה מעיין נסתר אתה שואב את הידע הנחרץ שלך על מי הבחורות האלה? מתמונה ש-"שווה אלף מילים"? כמו תמונות של כל בת 15 שנייה בישראל? מה שאתה עושה כאן זה שיימניג והשמצה מהסוג הגרוע ביותר, שאין לי צל של ספק שהאיש שמתנוסס בתמונת הפרופיל שלך היה בז לו.

מדובר בילדות. כל דבר שהן עשו, צריך להישפט דרך הפילטר הזה. ראיתי פה שמישהו מאחל להן "את כל הרע שבעולם". זה רפש. אני לא מבין איך המנהלים מאשרים הודעות כאלה.

וכל זה בשביל מה? בשביל "לנקות" מאשמה את השחקנים? אין שום קשר בין הדברים - אם השחקנים ידעו, אז זה בכלל לא משנה מה הבחורות עשו או לא עשו. ואם לא, אז לא.

השיימינג הזה מביש.

12 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

הן לא שרמוטות ולא "רוצות להרוויח כמה שקלים", בדיוק כמו שהשחקנים שלנו לא "פדופילים".  אין לאף אחד פה שום מושג מי הן, מה הן, מה הן רצו, מה הן חושבות וכמה טוב או רע להן. ההיגיון אומר ששום דבר טוב לא יוצא להן מזה וכולם היו מוותרים על הסיפור בדיעבד.

זה שהן בסוכנות דוגמניות + נראות מבוגרות מגילן + מצטלמות בחוטיני + אני לא יודע מה, לא אומר שום דבר רע או טוב עליהן, ולא דבר רע או טוב על השחקנים שלנו.

האופן שאנשים מתבטאים פה כלפי הבחורות האלה כאן זו תמונת מראה לאיך שמתבטאים כלפי השחקנים בלי לדעת את העובדות. ככה או ככה זה מגעיל.

אני חושב שבחורה שמתחזקת דף אינסטגרם עם תמונות בחוטיני, פונה לשחקני כדורגל שאחד מהם גם נשוי

משקרת שהיא בת 18, מחזיקה בת"ז מזויפת כדי להכנס למסיבות

ומגיעה לבית שבו שני שחקנים מזיינים אותה מרצונה החופשי אחד אחרי השני 

היא שרמוטה  

3 דקות לפני, קאוביין said:

אני חושב שבחורה שמתחזקת דף אינסטגרם עם תמונות בחוטיני, פונה לשחקני כדורגל שאחד מהם גם נשוי

משקרת שהיא בת 18, מחזיקה בת"ז מזויפת כדי להכנס למסיבות

ומגיעה לבית שבו שני שחקנים מזיינים אותה מרצונה החופשי אחד אחרי השני 

היא שרמוטה  

ואני חושב שהיא בת 15 שקצת איבדה את הראש. וגם החוק אומר את זה. כך או אחרת - אין לזה שום קשר למידת האשמה של השחקנים שלנו, וחוץ מביוש שלהן, אין לי מושג מה להכריז עליהן ככאלה משיג.

14 hours ago, חומץ בלסמי said:

לפי מה החלטת בדיוק שהן רצו להרוויח מזה משהו? מאיזה מעיין נסתר אתה שואב את הידע הנחרץ שלך על מי הבחורות האלה? מתמונה ש-"שווה אלף מילים"? כמו תמונות של כל בת 15 שנייה בישראל? מה שאתה עושה כאן זה שיימניג והשמצה מהסוג הגרוע ביותר, שאין לי צל של ספק שהאיש שמתנוסס בתמונת הפרופיל שלך היה בז לו.

מדובר בילדות. כל דבר שהן עשו, צריך להישפט דרך הפילטר הזה. ראיתי פה שמישהו מאחל להן "את כל הרע שבעולם". זה רפש. אני לא מבין איך המנהלים מאשרים הודעות כאלה.

וכל זה בשביל מה? בשביל "לנקות" מאשמה את השחקנים? אין שום קשר בין הדברים - אם השחקנים ידעו, אז זה בכלל לא משנה מה הבחורות עשו או לא עשו. ואם לא, אז לא.

השיימינג הזה מביש.

לא יודע. אתה רשמת על רצון להרוויח כמה שקלים.. אז התייחסתי לזה. 

לא אני רשמתי.

חחחח ששי ששי... 

עורך הדין, ששי גז, התייחס לפרשת הכדורגלנים ושיתף כיצד היה פועל במקרה בו היה מייצג את שני הצדדים, ומה דעתו על תעודות הזהות שלכאורה שייכות למתלוננות והוצגו על ידי השחקנים: "יכול להיות שבסוף התיק יתהפך עליהן, אולי הן יחקרו כחשודות. אם אכן הן מסתובבות עם תעודת זהות מזוייפת, זה לא חוקי, אפילו החשודים לא יחקרו, המשטרה תגבה הודעה והכל יגמר לא יגיעו אליהם. זה לא בטוח שהן נתנו את התעודות, אני מאמין רק במה שעיני רואות, לא בהודעות וואטס אפ", בהמשך שיתף וסיפר כיצד היה מנחה את שני הצדדים לפעול במידה ויעברו חקיר

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HMJIKL&c41t4nzVQ=KH

3 דקות לפני, YoC said:

חחחח ששי ששי... 

עורך הדין, ששי גז, התייחס לפרשת הכדורגלנים ושיתף כיצד היה פועל במקרה בו היה מייצג את שני הצדדים, ומה דעתו על תעודות הזהות שלכאורה שייכות למתלוננות והוצגו על ידי השחקנים: "יכול להיות שבסוף התיק יתהפך עליהן, אולי הן יחקרו כחשודות. אם אכן הן מסתובבות עם תעודת זהות מזוייפת, זה לא חוקי, אפילו החשודים לא יחקרו, המשטרה תגבה הודעה והכל יגמר לא יגיעו אליהם. זה לא בטוח שהן נתנו את התעודות, אני מאמין רק במה שעיני רואות, לא בהודעות וואטס אפ", בהמשך שיתף וסיפר כיצד היה מנחה את שני הצדדים לפעול במידה ויעברו חקיר

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HMJIKL&c41t4nzVQ=KH

יכול להיות שהציטוט הזה הוא סוג של "התקפלות" וירידה מהעץ? לאחר שהבין לאן הרוח נושבת..

1 דקה לפני, moshe888 said:

יכול להיות שהציטוט הזה הוא סוג של "התקפלות" וירידה מהעץ? לאחר שהבין לאן הרוח נושבת.

הלוואי, אבל זה ציטוט של דברים שהוא אמר (ושחרר עוד פנינים בראיון עצמו, מומלץ לשמוע) לפני שלקח על עצמו את התיק ואז הפך חברבורותיו.

1 דקה לפני, moshe888 said:

יכול להיות שהציטוט הזה הוא סוג של "התקפלות" וירידה מהעץ? לאחר שהבין לאן הרוח נושבת..

זה ציטוט מהיום שבו יצאה הפרשה, הוא עוד לא יצג אותה

Just now, חומץ בלסמי said:

ואני חושב שהיא בת 15 שקצת איבדה את הראש. וגם החוק אומר את זה. כך או אחרת - אין לזה שום קשר למידת האשמה של השחקנים שלנו, וחוץ מביוש שלהן, אין לי מושג מה זה משיג מלהכריז עליהן ככאלה.

ברור שאיבדה את הראש. קיבלה חינוך חרא ובאמת צר לי עליה 

אני לא רושם את זה בפייסבוק, או צועק את זה מחוץ לבלומפילד או רושם לה את זה בהודעה. 

אבא של אחת הילדות דיבר עכשיו ב13.

שיחה מאוד מאוד תוקפנית כנגד מכבי תל אביב כמועדון בעיקר, נשמע יותר כמו אוהד חיפה מתוסכל מאבא של ילדה במשבר מטורף.

אם חלילה הייתי במקומו בטוח שהייתי שם את הדגש על דברים אחרים, מוזר.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

זה ציטוט מהיום שבו יצאה הפרשה, הוא עוד לא יצג אותה

אמת, אבל זה מלמד בדיוק באיזו "רצינות" צריך לקחת את הדברים שהוא אומר כעת.

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מישהו יודע אם ביום שאחרי אפשר להגיש נגדן תלונה על זיוף תעודות זהות והתחזות? למרות שבעצם לא יודעים את שמן?

המשטרה יכולה אבל האחריות שלהן מוגבלת ובכל מקרה ברור שלא יעשו להן כלום.

שני הדבילים יכולים רק להיות בשקט לעשות קולות של שטיח ולהתפלל חזק חזק שהם יצאו מזה בלי כלא. 

16 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ואני חושב שהיא בת 15 שקצת איבדה את הראש. וגם החוק אומר את זה. כך או אחרת - אין לזה שום קשר למידת האשמה של השחקנים שלנו, וחוץ מביוש שלהן, אין לי מושג מה להכריז עליהן ככאלה משיג.

אתה באמת כזה תמים אחי?

מדובר בשרמוטות מהזן הנמוך ביותר

ואין קשר באמת למידת האשמה של השחקנים שלנו,שאני מבואס ומאוכזב מהם מאוד

9 דקות לפני, yuval11 said:

שיחה מאוד מאוד תוקפנית כנגד מכבי תל אביב כמועדון בעיקר, נשמע יותר כמו אוהד חיפה מתוסכל מאבא של ילדה במשבר מטורף.

דווקא מצופה מאוהד חיפה שיהיה רגיל לכך שמכבי מזיינים אותו, זה קורה כבר שנים. הפליאה שלו מוזרה לי. 

וברצינות,  מה הקשר למכבי ת"א? אם במקום שחקן כדורגל היה מעורב מתדלק אז היה צריך להאשים את דור אלון על מה שאותו מתדלק עשה בזמנו הפנוי? 

סתם קשקשן, במקום לדבר שטויות שיבדוק למה הבת שלו מתחזה לכאורה לבת 18 עם ת.ז מזוייפת והולכת מרצונה ויוזמתה למסיבות סקס עם כדורגלנים בני 30 שעושים עליה תורות. לכאורה כמובן, על סמך הפרסומים בלבד. 

ממליץ לו לתת קצת יחס ותשומת לב, אולי לזרוק לבת שלו איזה אגרול או משולש פיצה פעם ב...ואז אולי זה לא יקרה.

שוב הכל לכאורה, לא מכיר את המעורבות אישית, ניזון רק מפרסומים בתקשורת.

6 דקות לפני, yuval11 said:

העיקר שהוא מרוצה מהחינוך שנתן לבת שלו 

2 דקות לפני, YoC said:

דווקא מצופה מאוהד חיפה שיהיה רגיל לכך שמכבח מזיינים אותו, זה קורה כבר שנים. הפליאה שלו מוזרה לי. 

וברצינות,  מה הקשר למכבי ת"א? אם במקום שחקן כדורגל היה מעורב מתדלק אז היה צריך להאשים את דור אלון על מה שאותו מתדלק עשה בזמנו הפנוי? 

סתם קשקשן, במקום לדבר שטויות שיבדוק למה הבת שלו מתחזה לכאורה לבת 18 עם ת.ז מזוייפת והולכת מרצונה ויוזמתה למסיבות סקס עם כדורגלנים בני 30. לכאורה כמובן, על סמך הפרסומים בלבד. 

ממליץ לו לתת קצת יחס לתשומת לב, אולי לזרוק לבת שלו איזה אגרול או משולש פיצה פעם ב...ואז אולי זה לא יקה.

גם אישתו צריכה להיות עיוורת 

18 דקות לפני, קאוביין said:

ברור שאיבדה את הראש. קיבלה חינוך חרא ובאמת צר לי עליה 

אני לא רושם את זה בפייסבוק, או צועק את זה מחוץ לבלומפילד או רושם לה את זה בהודעה.

אתה כן, לרשום את זה פה שקול לדברים האלה. זה פומבי. להתייחס באופן הזה לילדה בת 15 זה מכוער, למרות כל הדברים הכל-כך-נוראיים שהיא עשתה.

14 דקות לפני, hen34 said:

אתה באמת כזה תמים אחי?

מדובר בשרמוטות מהזן הנמוך ביותר

ואין קשר באמת למידת האשמה של השחקנים שלנו,שאני מבואס מהם מאוד

אין פה שום קשר לתמימות. יש פה קשר ליחס לבני אדם. אני לא מבין למה לקרוא להן "שרמוטות מהזן הנמוך ביותר" עוזר למשהו חוץ מלנסות לבייש אותן. זה כ"כ עלוב, אני לא מוצא לזה אפילו מילים.

מי ומה הבחורות האלה עשו - לא מעניין אותי. אני לא שופט אותן. זה עניינן, ועניין ההורים שלהן. כן מעניין אותי לדעת אם השחקנים של מכבי שכבו עם קטינות ביודעין. זו ורק זו הנקודה בכל הסיפור הזה. כל החיטוטים בפרופיל אינסטגרם והבדיקה איך היא הצטלמה, וכמה עוקבים יש לה, ואיזה חינוך היא קיבלה והשד יודע מה - זו בריחה מהתמודדות וניסיון להסית אשמה מכוון אחד לכוון אחר.

יש פה רק שאלה רלוונטית אחת: האם שחקני מכבי ת"א שכבו ביודעין עם קטינות. כל השאר זה רעש מכוער.

1 דקה לפני, Elirandani said:

מה הוא אמר ?

אביה של אחת המתלוננות התראיין היום ב"חדשות 13" ואמר: "אנחנו מתמודדים עם השמצות ואיומים והכול התחיל באשמת קבוצת מכבי תל אביב כי הם הראשונים שיצאו לתקשורת והכפישו. הם עשו את זה, לא אני, הם נתנו את הלגיטימציה. הם התחילו להפיץ שקרים ולאיים. ומשם, אם הראש של הדג מסריח, אז כל הדג מסריח. הם יקחו את האחריות. הם לא יצאו להגנה, הם יצאו להתקפה. תחבקו את הנערות, הם עושים את זה עם חברות יחסי ציבור לנערות צעירות. אם הבן שלי היה עושה את זה לנערה, הדבר הראשון שהייתי עושה זה להתנצל בפניה ולבכות איתה. כי מספיק שנפלה שיערה או נעלבה או ירדה דמעה, קודם כל אני מחבק אותה ומבקש סליחה, אבל זה מה שמכבי תל אביב עשתה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.