Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

44 דקות לפני, הצבר said:

מוזר בדקתי את התגובות הקודמות שלך ורואים שאתה אדם חושב. 

בתור אדם חושב אתה צריך להעמיק קצת יותר את הבנת הנקרא ( לדעת לקרוא בין השורות ). 
מצד אחד, עו"ד פלילי מהשמנים בארץ לוקח תיק כזה ורץ לדברר אותו בכל חור, גורר את הלקוחה להגיש תלונות ומנפתח את הבלון עוד ועד. 

מצד קראת בתקשורת שיש נטייה לסגור את התיק \

עכשיו תחשוב אינטרסים : לתקשורת (בייחוד בספורט) יש אינטרס לשמור על קשרים טובים עם מכבי ואין להם שום מושג מה באמת קורה בתיק. 

לששי גז יש אינטרס לשמור (או לנפח) את השם שלו ויש לו מידע מעולה על התיק ועל סמך המידע הזה הוא החליט לקחת את התיק. 

לדעתי האישית התיק הזה רחוק להסגר אלה אם כן יעבור פה "בית" מחשבון בנק של "הנצלנים" לחשבון של ה"קורבן" 
*

וכשאני אומר בית אני אומר שזה הכי טוב שהם יכולים לקוות לו. 
סביר להניח שיהיו להם גם שותפים לתשלום, אני אתפלא אם הם היחידים בסיפור הזה 

אח יקר, תחזור לתגובה הראשונה שכתבתי בנושא. ששי גז הוא במקור סנגור ותפקידו הוא להגן על נאשמים בפני אישומים שמאשימה אותם המדינה. במקרה הזה הוא מתפקד על תקן עורך דין של נפגע עבירה כי הוא מייצג את אחת הקטינות, זה דבר שהוא ברוב מוחלט של המקרים לא עושה, בעיקר כי היכולת להשפיע בפועל על המקרה היא כמעט משולה לאפס. זה בעיקר תפקיד ייצוגי שמעניק לנאשם הכוונה, ייעוץ, סיוע ועזרה במימוש זכויות. לא הרבה מעבר לכך להוציא מקרים חריגים מאד בהם יש איום על חיי נפגע עבירה/נרקם הסדר טיעון בין הצדדים/יצאה החלטה של ועדת חנינה. היה טבעי יותר אם היה מייצג את אחד משחקני מכבי לצורך העניין.

לאור העובדה הזו אני לא יודע עד כמה צריך או נכון להתרגש מנוכחותו בעניין בעיקר לאחר ששומעים את מה שאומר בימים האחרונים - טיעונים מוסריים על הרקע והמצב המשפחתי/נפשי/חברתי של הקטינה המעורבת. אני באמת לא יודע מה המניעים שעומדים לנגד עיניו ואני גם פחות אוהב להתייחס לנושאים כאלו כי אין לי יכולת לקבוע אותם כרגע ולפעמים בכלל, אבל עדיין לא שמעתי מצדו טיעונים עובדתיים בנוגע למקרה וכל שאלה כזו שמופנת עבורו מבוטלת בהינף יד שהוא מעדיף שלא לפגוע בחקירה, ובמקום אנחנו מקבלים בעיקר טיעוני מצפון מוסר ואמירות שחוזרות על עצמן במדויק בכל אמצעי תקשורת. מציע לך למשל לשמוע את הראיון הזה ואחריו את הראיון הבא שנערך הבוקר בהפרש של 5 ימים בלבד.

51 דקות לפני, אקיטה said:

החלק האחרון של ההודעה שלך חמור מאוד.

בוודאות? באתר של הסוכנות?

עריכה: לא מצאתי גיל, רשום שהיא מטר 79 בגובה, הבת זונה גבוהה ממני, איזה ילדה נראית כמו בת 15.

רשום בוודאות גיל 16. ראיתי עכשיו את אחת מהן והיא ממש לא נראית מתחת ל16. ועוד איך שהיא מצטלמת שם...

אגב, העוקבים שלהן באינסטגרם עלו בהמון מאז הפרסום. לכל אחת מהן יש 10 אלף עוקבים ועוד לא פירסמו את השם שלהן. 

אם הן באמת היו פגועות ומפחדות מאנשים הן לא היו מאשרות כל כך הרבה עוקבים.

56 דקות לפני, אקיטה said:

החלק האחרון של ההודעה שלך חמור מאוד.

בוודאות? באתר של הסוכנות?

עריכה: לא מצאתי גיל, רשום שהיא מטר 79 בגובה, הבת זונה גבוהה ממני, איזה ילדה נראית כמו בת 15.

בוודאות ,אתה מסתכל על הבחורה השנייה 

אחרי שבע שעות הסתיימה עדותה במשטרה של אחת הקטינות בפרשת הכדורגלנים מליגת העל. הקטינה מסרה עדות מפורטת והסבירה כי אין לה התכתבויות עם שני הכדורגלנים. השניים צפויים להיחקר בקרוב שוב

איך שאני צופה את זה, למרות שהשחקנים לא יואשמו בכלום,  הם לא ימשיכו בקבוצה.

והפחד הגדול שלי הוא הקרע שזה יכול לגרום בקהל, שיחזיר אותנו לימים פחות יפים.

זה היה ברור שזה יקח זמן.

אותי מעניין מה אמר השחקן שעשה את המסיבה אמר בחקירה - הוא אמר לפני החקירה שהן אמרו לו שהן בנות 18.

אם זה נכון אז לטובת השחקנים בגדול, לא משנה מה אמרה הנערה השנייה.

1 דקה לפני, Yellowald said:

איך שאני צופה את זה, למרות שהשחקנים לא יואשמו בכלום,  הם לא ימשיכו בקבוצה.

והפחד הגדול שלי הוא הקרע שזה יכול לגרום בקהל, שיחזיר אותנו לימים פחות יפים.

לא יהיה שום קרע בקהל כל עוד גולדהאר הוא הבעלים.

כולם יקבלו את ההחלטה שלו בהבנה, גם אם יהיו כאלה שלא הם לא יעשו רעש.

אני מיום ליום צובר יותר ביטחון ההיכרות שלי עם השחקן הרווק ובוודאות אני מאמין בו שלא היה עושה דבר כזה ויש כאן הטעיה חמורה והבז על חשבון משפחות השחקנים

14 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא יהיה שום קרע בקהל כל עוד גולדהאר הוא הבעלים.

כולם יקבלו את ההחלטה שלו בהבנה, גם אם יהיו כאלה שלא הם לא יעשו רעש.

עם כל הכבוד לגולדאהר יש כאן שחקן בית מגיל 0 שאסור לתת למחוק אותו בשום פנים ואופן אני מצטער 

1 דקה לפני, YNWA said:

אני מיום ליום צובר יותר ביטחון ההיכרות שלי עם השחקן הרווק ובוודאות אני מאמין בו שלא היה עושה דבר כזה ולדעתי לכאורה היה כאן ניצול של הבנות שלכאורה רצו להתפרסם ולכאורה תכננו הכל ואף יזמו את ההדלפה דרך חבר ש"במקרה" נודע לו על מה שהיה

ועכשיו הן סוחטות לכאורה פרסום ולכאורה כסף תמורת השתקת הבלאגן. לכאורה. כמו שעשו לברלד, לכאורה.

נשמע מופרך, אבל אם זה נכון ההורים שלהן צריכים ללכת בעצמם לבית הסוהר הקרוב ולבקש תא

Just now, BRoi said:

עם כל הכבוד לגולדאהר יש כאן שחקן בית מגיל 0 שאסור לתת למחוק אותו בשום פנים ואופן אני מצטער 

אני כמובן שבעדו.

בוודאי שאסור למחוק אותו כרגע.

אבל אם זה מה שגולדהאר יחליט בסוף?

2 דקות לפני, BRoi said:

כמה יפים היו אותם ימים

Just now, הישראלי היפה said:

אני כמובן שבעדו.

בוודאי שאסור למחוק אותו כרגע.

אבל אם זה מה שגולדהאר יחליט בסוף?

אם מיטש יעיף אותם מהקבוצה למרות שהתיק יסגר, יהיו המון שיכעסו ובצדק (כולל אותי). מותר לחלוק על החלטה כזאת. אנחנו קבוצת כדורגל לא ארגון מצפן מוסרי.

שחקני כדורגל בעולם עשו דברים הרבה יותר חמורים ולא העיפו אותם.

איך עמוד הדוגמנית שלהן באתר הסוכנות נגיש לכולם?

בהלם שלא קיבלתי לינק. הן לא סגרו את האינסטגרם? 

אוקי ראיתי. אם אלה בנות 16, אני תכף חוגג בר מצווה.

2 דקות לפני, Zizou said:

אם מיטש יעיף אותם מהקבוצה למרות שהתיק יסגר, יהיו המון שיכעסו ובצדק (כולל אותי). מותר לחלוק על החלטה כזאת. אנחנו קבוצת כדורגל לא ארגון מצפן מוסרי.

שחקני כדורגל בעולם עשו דברים הרבה יותר חמורים ולא העיפו אותם.

סבבה, מקבל את זה וגם חושב ככה.

אבל שאלתי מה יקרה אם ככה גולדהאר יחליט? יצאו להפגין, לעשות בלגן? לא חושב שזה יגיע לזה, זה עלול לגרום לגולדהאר לברוח.

48 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אחרי שבע שעות הסתיימה עדותה במשטרה של אחת הקטינות בפרשת הכדורגלנים מליגת העל. הקטינה מסרה עדות מפורטת והסבירה כי אין לה התכתבויות עם שני הכדורגלנים. השניים צפויים להיחקר בקרוב שוב

לה אולי אין אבל לחברה שלה..

אולי היא באה לבד ואף אחד לא יודע 

קיצר שרמוטה שרוצה להוציא כמה שקלים

חושב שהשחקנים עשו טעות גדולה

והם כנראה ישלמו מחיר כבד על זה (לא יהיו חלק מהקבוצה)

אבל הבחורות אוי הבחורות

איזה גועל ואיזה חינוך לקוי הן קיבלו 

23 דקות לפני, הישראלי היפה said:

סבבה, מקבל את זה וגם חושב ככה.

אבל שאלתי מה יקרה אם ככה גולדהאר יחליט? יצאו להפגין, לעשות בלגן? לא חושב שזה יגיע לזה, זה עלול לגרום לגולדהאר לברוח.

לא לעשות בלאגן, אבל כן להביע תמיכה בשחקן ולהגיד שמתנגדים להחלטה.

וגם אם הוא יחליט ככה הוא ולא נסכים איתו, הוא עדיין יהיה הבעלים הכי טוב בעולם.

שתי פרובוקטוריות גדולות יותר מאבוקסיס וטועמה גם יחד.

לדעתי אחת מהן חושבות שהיא חייה בסאו פאולו כי כל תמונה שנייה שלה היא בחוטיני.

מאחל לשחקנים שלנו ובמיוחד להוא...שיצאו מזה חזקים. כל הסיפור הזה מתאים ללורין מיכאלי וחיים אתגר. 

הן לא שרמוטות ולא "רוצות להרוויח כמה שקלים", בדיוק כמו שהשחקנים שלנו לא "פדופילים".  אין לאף אחד פה שום מושג מי הן, מה הן, מה הן רצו, מה הן חושבות וכמה טוב או רע להן. ההיגיון אומר ששום דבר טוב לא יוצא להן מזה וכולם היו מוותרים על הסיפור בדיעבד.

זה שהן בסוכנות דוגמניות + נראות מבוגרות מגילן + מצטלמות בחוטיני + אני לא יודע מה, לא אומר שום דבר רע או טוב עליהן, ולא דבר רע או טוב על השחקנים שלנו.

האופן שאנשים מתבטאים פה כלפי הבחורות האלה כאן זו תמונת מראה לאיך שמתבטאים כלפי השחקנים בלי לדעת את העובדות. ככה או ככה זה מגעיל.

2 hours ago, ששון הצהוב said:

אל תזלזל פה באינטליגנציה.

אם לטענתך *צונזר* היא סוג של כהנת פוליאמוריה מרובת זיווגים, אז שתף שנדע.

עד שיוכח אחרת- זהו ניאוף.

אבל למה לכתוב את השם ששון? ביקשו במפורש פה לא לכתוב

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

הן לא שרמוטות ולא "רוצות להרוויח כמה שקלים", בדיוק כמו שהשחקנים שלנו לא "פדופילים".  אין לאף אחד פה שום מושג מי הן, מה הן, מה הן רצו, מה הן חושבות וכמה טוב או רע להן.

זה שהן בסוכנות דוגמניות + נראות מבוגרות מגילן + מצטלמות בחוטיני + אני לא יודע מה, לא אומר שום דבר רע או טוב עליהן, וגם לא אומרת שום דבר רע או טוב על השחקנים שלנו.

האופן שאנשים מתבטאים פה כלפי הבחורות האלה כאן זו תמונת מראה לאיך שמתבטאים כלפי השחקנים בלי לדעת את העובדות. ככה או ככה זה מגעיל.

שרמוטות הן לא ואין כל בעיה ברצון להרוויח כמה שקלים. גם אתה רוצה להרוויח כמה שקלים מדי פעם.

היא יכולה להיות רמאית גם מבלי להיות שרמוטה.

- אתה יודע מה, זה דיון שלא יגמר. תמונת מראה או לא, תמונה שווה אלף מילים. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.