Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 דקה לפני, חןחן said:

אני מרחמת על הבנות, במיוחד כי לא הן הוציאו את זה החוצה, אלא גורם אחר שניסה "לעזור" להן ולבסוף הרס להן את החיים

זאת הנקודה.

3 דקות לפני, חןחן said:

אני מרחמת על הבנות, במיוחד כי לא הן הוציאו את זה החוצה, אלא גורם אחר שניסה "לעזור" להן ולבסוף הרס להן את החיים

הערכה שלי שאוהדי באר שבע הפיצו את זה לאלמוג בוקר.

גם לי חבל על הבנות האלה. כל מיני ארגונים מטעם עצמם עשו על גבם קידום רייטינג ואג'נדות ועכשיו הן הסובלות העיקריות, והכי מצחיק שאותם גורמים כולל התקשורת מבכים על השיימינג שנעשה להן כשזה בעיקר באשמתם (של אותם גורמים והתקשורת). מה שכן ההורים שלהן יצטרכו גם לעשות חשבון נפש.

אוף טופיק, הסיפור הזה שם את כל הכדורגלנים בזכוכית מגדלת. שחקנים יפחדו לרעות בשדות זרים ולא יהיה כבר מה לכתוב במדור גליצ'ים

אתם אומרים חבל על הבנות האלה ונגמר הסיפור וכו'. יש עדכון שאני לא יודע עליו?

וזה שליד דריקס בשידור בן זונה גדול מה זה כל השנאה הזאת למכבי.

35 דקות לפני, itanar said:

אוהדי באר שבע הפיצו את זה לאלמוג בוקר.

מאיפה אתה יודע? באמת? אני יודע משהו אחר, למשל. ונניח שזה "אוהדי ב"ש". אז? לו ידעתי ששכנה שלי בת ה-15 נמצאת בקשר מיני עם גבר בן 28, בהחלט יכול להיות שהייתי עושה משהו. רק שאם הגבר הזה לא בפרופיל גבוה אף אחד לא היה שומע על זה.

33 דקות לפני, Krishi said:

גם לי חבל על הבנות האלה. כל מיני ארגונים מטעם עצמם עשו על גבם קידום רייטינג ואג'נדות ועכשיו הן הסובלות העיקריות, והכי מצחיק שאותם גורמים כולל התקשורת מבכים על השיימינג שנעשה להן כשזה בעיקר באשמתם (של אותם גורמים והתקשורת). מה שכן ההורים שלהן יצטרכו גם לעשות חשבון נפש.

עם כל הכבוד - זה לא בעיקר באשמתם, והאמת - נתקלתי במעט מאוד, אם בכלל, קידום אג'נדה של "ארגונים מטעם עצמם". לי נראה שמי שתמך בבנות האלה עשה את זה בעיקר כי הן באמת זקוקות לתמיכה במצב הזה. 15 זה לא סתם מספר, זו באמת ילדה. לאנשים מבוגרים בעשור כזו תשומת לב הייתה קשה, אז להן?

זה שיש קולות סנסציוניים בתקשורת זה סיפור אחר, אבל זה לא שונה מכל כותרת צהובה שיש בכל שבוע, רק שפה זה בווליום גבוה יותר.

לא צריך להיות במוד מאשים כל הזמן.

גם לפי גירסת השחקנים והראיות שהציגו: אחת הבנות טענה שהיא בגיל 17 וח י והשניה "עוד חודש 18"... סלחו לי אבל זה עדין מגעיל אותי מוסרית. במיוחד הנשוי אבל לא רק.. גם בן אדם בן 28 שהולך עם ילדה בת 17 וחצי זה לא לעניין. 

2 דקות לפני, snufkin said:

גם לפי גירסת השחקנים והראיות שהציגו: אחת הבנות טענה שהיא בגיל 17 וח י והשניה "עוד חודש 18"... סלחו לי אבל זה עדין מגעיל אותי מוסרית. במיוחד הנשוי אבל לא רק.. גם בן אדם בן 28 שהולך עם ילדה בת 17 וחצי זה לא לעניין. 

כל אחד והמוסר שלו

4 דקות לפני, tomer958 said:

אתם אומרים חבל על הבנות האלה ונגמר הסיפור וכו'. יש עדכון שאני לא יודע עליו?

וזה שליד דריקס בשידור בן זונה גדול מה זה כל השנאה הזאת למכבי.

משה נוסבאום אמר שהתיק כנראה יסגר.

1 דקה לפני, itanar said:

משה נוסבאום אמר שהתיק כנראה יסגר.

הלוואי

השאלה מה יהיו המסקנות של החקירה (כי באני מניח שזה בעיקר מה שישפיע)

ועכשיו הבנתי מי זה שליד דריקס איך נותנים לאדם שהגדירו בתור אחד האוהדים הכי שרופים של ב"ש להגיד את דעתו על פרשה של היריבה הגדולה של ב"ש.

אנשים עוד יקשיבו למפגר הזה

6 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שזאת הסיבה שלא נראה אותם משחקים פה

Just now, tomer958 said:

הלוואי

השאלה מה יהיו המסקנות של החקירה (כי באני מניח שזה בעיקר מה שישפיע)

ועכשיו הבנתי מי זה שליד דריקס איך נותנים לאדם שהגדירו בתור אחד האוהדים הכי שרופים של ב"ש להגיד את דעתו על פרשה של היריבה הגדולה של ב"ש.

אנשים עוד יקשיבו למפגר הזה

הוא הראשון שפרסם.

26 דקות לפני, חןחן said:

הייתי מרחם עליהן גם למרות שהן שיקרו לגבי הגיל לכאורה ועוד הגדילו לעשות והפיצו את זה לאנשים שמשם זה הגיע לתקשורת והרס חיים וקריירה של אנשים שלא היו עושים את זה אם לא היו משקרים להם כך שזה ממש לא הגיע להם, 

אבל ברגע שהן שיקרו לכאורה, על פי הפרסומים מהימים האחרונים ואמרו שהשחקנים לא שאלו לגילן בכלל וניסו להפיל את זה עליהם, זה כבר לא מתאים בכלל. 

*הכל לכאורה על פי הדלפות מהחקירה שפורסמו בתקשורת וכך גם ידיעות כתבות בתקשורת

ובכל מקרה חשוב להדגיש שהשיימינג לא במקום, אני נגד זה לגמרי, פשוט שיעזבו את הנערות והשחקנים בשקט ושכל אחד יסיק את המסקנות איך יכול למנוע מדבר כזה לחזור וזהו.

9 דקות לפני, תחיית המתים said:

כל אחד והמוסר שלו

אפשר להפסיק עם הבולשיט הזה? זה מזעזע, אפשר להגיד שזה מזעזע וזה לא משנה שהם משחקים במכבי.

מוסר הוא אמנם סובייקטיבי, אבל יש הסכמה די גורפת במאה ה-21 בעולם המודרני שאנשים בני 27-28 שהולכים עם ילדות בנות 17-18 זה לא דבר תקין במיוחד.

1 דקה לפני, סלבה said:

אפשר להפסיק עם הבולשיט הזה? זה מזעזע, אפשר להגיד שזה מזעזע וזה לא משנה שהם משחקים במכבי.

מוסר הוא אמנם סובייקטיבי, אבל יש הסכמה די גורפת במאה ה-21 בעולם המודרני שאנשים בני 27-28 שהולכים עם ילדות בנות 17-18 זה לא דבר תקין במיוחד.

יש מקרים יותר גרועים וגם של יחסים רציניים יותר.

בעיני זה באמת מגעיל, אבל אין מה לשפוט.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש מקרים יותר גרועים וגם של יחסים רציניים יותר.

בעיני זה באמת מגעיל, אבל אין מה לשפוט.

ברור שיש מה לשפוט. אם היה לך חבר שעושה דברים כאלה אני מניח שהיית מתערב.

יש חיילים שמסרבים להתעסק עם ילדות בנות 17, זה נראה לך לגיטימי לאנשים בוגרים?

24 דקות לפני, חןחן said:

נעקוב באינסטגרם כמה החיים שלהן נהרסו 

בינתיים רשומות בפנקס של מלהקי האח הגדול 2024

3 דקות לפני, סלבה said:

נכון, אם היה לי חבר הייתי מתערב כי הוא היה קשור אליי.

השחקנים לא קשורים אלינו חוץ מהעובדה שהם משחקים במועדון שלנו. אין מה להיכנס להם למיטה גם אם זה מגעיל.

24 דקות לפני, סלבה said:

אם מוסר הוא סובייקטיבי אז הוא סובייקטיבי אחרת הוא היה מעוגן בחוק. 

לא תקין בעיניך אבל תקין בעיני אדם אחר.  

20 דקות לפני, סלבה said:

זה עניין אישי, אם זה לא נראה לך לגיטימי אל תעשה את זה אם לאחר זה נראה לגיטימי שיעשה את זה, חיה ותן לחיות. יש חוק אחד וזהו, זה מפריע לך? תשנה את החוק? כל עוד זה החוק תן לחיות לכל אחד לפי איך שהוא רואה לנכון

3 דקות לפני, תחיית המתים said:

אם מוסר הוא סובייקטיבי אז הוא סובייקטיבי אחרת הוא היה מעוגן בחוק. 

לא תקין בעיניך אבל תקין בעיני אדם אחר.  

זה גם חוקי לצחוק על מגבלות של נכים ואוטיסטים מול העיניים שלהם, זה לא הופך את זה ללגיטימי בחברה.

3 דקות לפני, סלבה said:

זה גם חוקי לצחוק על מגבלות של נכים ואוטיסטים מול העיניים שלהם, זה לא הופך את זה ללגיטימי בחברה.

אם הנכים והאוטוסטים רוצים שיצחקו עליהם אז זה לא ענייני.

אם הם לא מעוניינים ופוגעים להם ברגשות אז זה כבר לא בסדר.

51 דקות לפני, snufkin said:

המוסר שלך לא מעניין פה.

אם זה הסיפור, זה חוקי וזהו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.