Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

שמעתם את קופמן ברדיו? יש עוד פרשה מסתבר, פלוס סירטון בטלגרם... מהההה?!?!

אמרו את זה אתמול בצינור גם

3 דקות לפני, קאוביין said:

טוב שמדברים מהצד של הבנות על המצב נפשי הקשה עקב השיימינג. 

גם לקחו עו"ד תותח כנראה בניסיון לחלוב משהו כספי ממישהו על "עוגמת נפש" כתוצאה משיימינג. 

קייס אמיתי של ניצול מיני ובעילה אסורה אין פה. 

אני לא הבנתי למה הם בעצמם לא שכרו את שירותיו.

3 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אמרו את זה אתמול בצינור גם

ישר חזלשו את זה אמרו שהייתה חקירה והיא נסגרה צריך שמיץ' יתחיל לתת תביעות דיבה ובעיקר על השימוש של סמל המועדון בהקשר לפרשה הזאת.

התקשורת הרסה לבנות האלו את החיים. על פניו נשות התקשורת מגנות על הנערות אבל הן מוצצות להן את הדם בשביל הרייטינג.

שנשות התקשורת האלו יסתמו את הפה שלהן בקשר לחריצת הדין כל עוד הן לא יודעות כלום.  ((גם אנשי התקשורת))

מצד אחד הפמיניסטיות בשקל טוענות שנשים הן חזקות, מאידך בסיטואציות של חדר המיטות הנשים חלשות ולא מבינות מהחיים שלהן.

בתור אחת שהיתה נערה פעם, אנחנו הבנות יודעות מה אנחנו עושות ומה אנחנו לא עושות. חלאס להקטין את המין הנשי באצטלה של הגנה.

ואני לא מגנה פה על השחקנים המעורבים, לא יודעת מה היה שם באמת, רק מעבירה ביקורת על התקשורת המזדיינת  

10 דקות לפני, חןחן said:

התקשורת הרסה לבנות האלו את החיים. על פניו נשות התקשורת מגנות על הנערות אבל הן מוצצות להן את הדם בשביל הרייטינג.

שנשות התקשורת האלו יסתמו את הפה שלהן בקשר לחריצת הדין כל עוד הן לא יודעות כלום.  ((גם אנשי התקשורת))

מצד אחד הפמיניסטיות בשקל טוענות שנשים הן חזקות, מאידך בסיטואציות של חדר המיטות הנשים חלשות ולא מבינות מהחיים שלהן.

בתור אחת שהיתה נערה פעם, אנחנו הבנות יודעות מה אנחנו עושות ומה אנחנו לא עושות. חלאס להקטין את המין הנשי באצטלה של הגנה.

ואני לא מגנה פה על השחקנים המעורבים, לא יודעת מה היה שם באמת, רק מעבירה ביקורת על התקשורת המזדיינת  

מסכים עם הכל מוסיף שלאחר שמסתמן שהתקשורת יורדת מהפן הפלילי, הם נצמדים לטיעון שזה לא מוסרי, והשאלה היא מה לא מוסרי? עצם הבגידה לכאורה? או הגיל לכאורה של המשתתפות? כי אם הן אכן שיקרו לגבי הגיל ואני נוטה להאמין לשחקנים, שזה מה שקרה, אז הם לא ידעו שהם עושים את זה עם בנות בגיל הזה ולכן עניין המוסר לא רלוונטי, לו יתברר חלילה שהם ידעו, זה משהו אחר.

מתי קיבלת ממנה טלפון ומה הרגשת מהכיוון שלה?
”אני אשמור על הפרטיות של המשפחה, רק אומר שהליווי פה הוא בכמה מישורים. במישור מול העולם שכרגע נחזה על ידה כעולם תוקפני ואגרסיבי. הבית שלה נמצא במצב לא פשוט. הבית הוא נורמטיבי לחלוטין. צריכים להבין שהתקשורת והרשתות החברתיות בוערות ומפיצות כל אינפורמציה, אמיתית ולא אמיתית. מצב שגורר את המשפחה לבדוק כל בדל אינפורמציה. ההתמודדות היא בכמה רבדים. הנערה מחר צריכה לגשת לבחינת בגרות במתמטיקה והכאוס הוא עצום ובגדול. אנחנו עדיין לא יודעים אם היא תיגש לבחינה. יש את הרצון להחזיר אותה כמה שיותר לשגרה אך מנגד יש את המצב הרגשי שלה”.

בת כמה היא?
”פחות מגיל 16”.

איך לפי דעתך היא מגיעה לקיים יחסי מין עם מישהו בגיל 28?
”אני חושבת שזה מעבר לשאלה שלה ושל אמא שלה, אנחנו מתמודדים עם פרשה שמשליכה באופן רוחבי על החברה שלנו. זאת התשובה שלי. אני יכולה לומר דבר מאוד פשוט – בואו נצא מהסיפור של הנערות הספציפיות האלה ונסתכל מלמעלה. המצב הזה צריך להטריד את כולנו. אנחנו חיים בתוך בועה”.

מה הנערה אומרת?
”אני לא יכולה להגיד כי זה נבדק במשטרת ישראל. המשטרה תחליט אם זה יהיה פלילי או לא”.

ממה שאת יודעת, יש התנהלות פלילית של השחקנים?
”הסוגיה הפלילית שתיבחן כאן במסגרת החקירה היא האחריות של השחקנים לגבי גילן של הנערות. במקרה הזה כולנו יכולים להבין שזה לא רק שאלה מוסרית, אלא שאלה האם השחקנים הללו היו מודעים לכך שהם לא עברו את גיל 18”.

האם יש להן תעודות זהות מזויפות?
”יש איסור פרסום על הפרשה. אם מישהו מפיץ ברשתות אז הוא עובר לכאורה עבירה פלילית. בואו לא נאחז בדברים האלה”.

אם וכאשר יתברר שהנערות שיקרו בפני השחקנים ואמרו להם שהן בנות 19, מה העונש שהן יקבלו?
”התשובה שלי מאוד פשוטה – משטרת ישראל תחליט לאן היא לוקחת את החקירה הזו. מדובר בתופעה שצריכה להדאיג אותנו ברמה ההתנהגותית בחברה שלנו”.

אם היא שיקרה, למה השחקן אשם?
”הוא לא אשם. המשטרה תבדוק את הטענות. אם היא אמרה שהיא בת 14? הפרשה תחת חקירה, מה השחקנים ידעו או היו אמורים לדעת, משטרת ישראל תבחן”.

את זוכרת את פרשת המתבגרים הישראלים בקפריסין. הסיקור היה כל כך שלילי נגד הבנים ובסוף הם השתחררו ללא כלום. האם גם הסיפור הזה ייגמר לכלום?
”מי שניפח את הבלון הזה זה לא מרשתי. מרשתי לא משתפת פעולה ובגלל זה אני אומרת על כל הכאוס שנוצר ברשתות החברתיות לעצור שנייה, ולאפשר את הבדיקה האמיתית. צריך לעצור את זה”.

איך זה יצא לתקשורת?
”את זה אני משאירה לכם. הכל יכול להיות”.

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,0/361006.html?ref=hp

ראיון עם עו"ד של הנערות .

בקיצור, מסתמן מה שחשבנו מההתחלה, הבנות המעורבות פה בכלל לא מעוניינות בפתיחת הסיפור הזה כי הן מבינות שהן יצאו לא בסדר, שאין פה קייס כי שיקרו, זה התפוצץ בניגוד לרצונן וזה יגמר בלי כלום.

הנזק לשחקני מכבי ולמותג עצמו כבר נעשה זה הכי חשוב. 

1 hour ago, nirnir20 said:

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,0/361006.html?ref=hp

ראיון עם עו"ד של הנערות .

בקיצור, מסתמן מה שחשבנו מההתחלה, הבנות המעורבות פה בכלל לא מעוניינות בפתיחת הסיפור הזה כי הן מבינות שהן יצאו לא בסדר, שאין פה קייס כי שיקרו, זה התפוצץ בניגוד לרצונן וזה יגמר בלי כלום.

הנזק לשחקני מכבי ולמותג עצמו כבר נעשה זה הכי חשוב. 

האמת, עו"ד של הנערות מדברת לעניין והפתיעה אותי לטובה. הרבה יותר "נקיה" מהתקשורת.

רק הייתי מנקה את "בואו נצא מהאירוע הנקודתי ונתייחס לתופעתה ככלל בחברה" כי זה לא משהו שצריך להעשות על גבם של שני אנשים, הם לא אחראים לתופעות בחברה אלא רק לעצמם.

4 דקות לפני, YoC said:

האמת, עו"ד של הנערות מדברת לעניינן והפתיעה אותי לטובה. הרבה יותר "נקיה" מהתקשורת.

רק הייתי מנקה את "בואו נצא מהאירוע הנקודתי ונתייחס לתופעתה ככלל בחברה" כי זה לא משהו שצריך להעשות על גבם של שני אנשים, הם לא אחראים לתופעות בחברה אלא רק לעצמם.

לא יודע אם אפשר להגיד שהיא מדברת לעניין שפעמיים בראיון במקום להתייחס למקרה הספציפי שלה היא מדברת כמו פעילת זכויות נשים על תופעות בחברה ועל זה שאנחנו חיים בבועה, כמו שאמרת בעצמך.

8 דקות לפני, YoC said:

האמת, עו"ד של הנערות מדברת לעניינן והפתיעה אותי לטובה. הרבה יותר "נקיה" מהתקשורת.

אז שתתבע את טיקטוק ואינסטגרם על הקלות שמאפשרת לבנות 14 להפוך לזונות רשת

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הבנתי איך אם היא בת פחות מ16 יש לה בחינת בגרות. בגרויות זה לא בסוף כיתה יא? גיל 16-17?

אני עשיתי בגרות במתמטיקה בכיתה י.

מכיר חברה שעשו ב-ט ו-ח גם

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וואלה? השתנו הדברים אה?

לדעתי הרוב עדיין עושים ביא-יב

יש כאלה בכיתות מחוננים או עם הורים שדוחפים אותם ומקבלים אישור לעשות מוקדם

12 דקות לפני, itanar said:

נעשה עוול כבד לשחקנים ולבנות. 

בהנחה שזה באמת תחילת הסוף - חבל על כל הסיפור. כנראה שהנערות לא ממש היו מעוניינות בבדיקה כלשהי, אבל צריך גם לומר שאם אני הייתי שומע על משהו כזה, הייתי רוצה שיבדקו. מצער שכתולדה מבדיקה מתבקשת כולם כ"כ סובלים, שזו פונקציה בעיקר של תקשורת.

2 דקות לפני, שורה said:

נגמר הסיפור שלהן

די. באמת. זה לא "הסיפור שלהן". וספק אם מישהי מהן הייתה מעוניינת בכל הברדק הזה.

אני מרחמת על הבנות, במיוחד כי לא הן הוציאו את זה החוצה, אלא גורם אחר שניסה "לעזור" להן ולבסוף הרס להן את החיים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.