Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

פמיניזם מתחלק ל2:

1. בני אדם שחושבים שצריך לייצר שוויון מגדרי ולקדם את מעמד האישה שבמשך אלפי שנים דוכא כי החברה ברוב העולם הייתה מאוד פטריארכלית.

2. נשים שלרוב לא נראות טוב, מתוסכלות מינית שכנראה הרבה גברים השתמשו בהן וזרקו ולכן בוערת בהם הנקמה בכל הגברים בעולם.

אני מקווה שצו איסור הפרסום לא יבוטל גם אם זה יהיה הכי ברור בעולם ואם החקירה תסתיים כמו שאנחנו מקווים שהיא תסתיים בלי הגשת כתב אישום ובלי כלום אז אני מקווה שיהיה אסור לפרסם את זה גם עוד הרבה שנים. שיראיינו אותם ויתפוצץ להם הראש שהם לא יכולים לשאול אותם על הפרשה.

עם כל זה שכולם יודעים מי הם עדיין יש אפקט תודעתי לא קטן כשאתה מופיע כולך עם התמונה שלך והשם שלך בכותרות של כל אתרי החדשות והעיתונים.

ואגב מבחינתי כל עוד באמת הוכיחו את מה שטענו, הם לא יצאו פה רע בשום מצב. 2 גברים הלכו לשכב עם בחורות כמו שכל בן אדם בעולם עושה, אין שום סיבה בעולם לשפוט אותם בחומרה על זה. ה"פשע" היחיד של אחד מהם זה שהוא נשוי וזה בינו לבין אישתו ולא מעניין אותי ממש.
""

עמרי חיון פרסם אתמול את השמות.

מנסה להבין מה עבר לו בראש, "אה, אסור לפרסם? טוב, אז אני אפרסם ואכתוב פרסום ראשון! על הזין צו איסור פרסום, העיקר הקליקים!"

18 דקות לפני, Krishi said:

אני מקווה שצו איסור הפרסום לא יבוטל גם אם זה יהיה הכי ברור בעולם ואם החקירה תסתיים כמו שאנחנו מקווים שהיא תסתיים בלי הגשת כתב אישום ובלי כלום אז אני מקווה שיהיה אסור לפרסם את זה גם עוד הרבה שנים. שיראיינו אותם ויתפוצץ להם הראש שהם לא יכולים לשאול אותם על הפרשה.

עם כל זה שכולם יודעים מי הם עדיין יש אפקט תודעתי לא קטן כשאתה מופיע כולך עם התמונה שלך והשם שלך בכותרות של כל אתרי החדשות והעיתונים.

ואגב מבחינתי כל עוד באמת הוכיחו את מה שטענו, הם לא יצאו פה רע בשום מצב. 2 גברים הלכו לשכב עם בחורות כמו שכל בן אדם בעולם עושה, אין שום סיבה בעולם לשפוט אותם בחומרה על זה. ה"פשע" היחיד של אחד מהם זה שהוא נשוי וזה בינו לבין אישתו ולא מעניין אותי ממש.
""

ההפך נכון בעיני. אם השחקנים בטוחים שהם היו בסדר - שיבקשו להסיר את החסיון על עצמם בעצמם, ויתנו הצהרה לתקשורת. הרי בכל מקרה כל העולם יודע כבר על מי מדובר.

אם הם מספיק בטוחים בעצמם ובהתנהלות שלהם במסע"ת - שאפילו יענו על שאלות. ככל שהדברים פתוחים וגלויים, ככה יותר קשה להפיץ שמועות ולומר שקרים, וככל שמסתתרים יותר, כך נוצר הרושם שיש מה להסתיר.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ההפך נכון בעיני. אם השחקנים בטוחים שהם היו בסדר - שיבקשו להסיר את החסיון על עצמם בעצמם, ויתנו הצהרה לתקשורת. הרי בכל מקרה כל העולם יודע כבר על מי מדובר.

אם הם מספיק בטוחים בעצמם ובהתנהלות שלהם במסע"ת - שאפילו יענו על שאלות. ככל שהדברים פתוחים וגלויים, ככה יותר קשה להפיץ שמועות ולומר שקרים, וככל שמסתתרים יותר, כך נוצר הרושם שיש מה להסתיר.

לא מסכים.

הקישור בריש גלי בין השמות לפרשה יעשה יותר נזק לדעתי. וכמובן לדעתי יפגע בשחקנים עצמם. זה לא נעים לראות דבר כזה גם אם אתה 100% צודק.

הרי בסופו של דבר יהיו תוצאות חקירה - וזאת ההוכחה הכי טובה לצדקתם. לא צריך להוסיף מעבר. הקו שלהם היה די ברור וגם פורסם בתקשורת. הראיות הוצגו לחוקרים. בזה זה אמור להסתיים.

Just now, חומץ בלסמי said:

ההפך נכון בעיני. אם השחקנים בטוחים שהם היו בסדר - שיבקשו להסיר את הצו בעצמם, ויתנו הצהרה לתקשורת. אם הם מספיק בטוחים בעצמם ובהתנהלות שלהם במסע"ת - שאפילו יענו על שאלות. ככל שהדברים פתוחים וגלויים, ככה יותר קשה להפיץ שמועות ולומר שקרים, וככל שמסתתרים יותר, כך נוצר הרושם שיש מה להסתיר.

ככה לא מתנהל הליך הגנה. 

עדיף שישתקו, שישאר הצו איסור פרסום, גם הרמזים מעורך הדין שלהם לפני החקירה היו מיותרים אבל זה כבר נעשה. 

11 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אם המשטרה תחליט לנקות את השחקנים מכל אשמה, הם לא חייבים דין וחשבון לאף אחד אחר, בטח שלא לתקשורת שהדבר היחיד שיחפשו לעשות יהיה לצלוב אותם בסיטואציה הזו.

עושים למכבי בדיוק מה שעושים לביבי כל השנים האלה.

ראו שגולדהאר לא מתייאש, ממשיך להשקיע, להוביל אותנו לאליפות שנה אחר שנה אז מתחילים לתקוף בתקשורת.

14 דקות לפני, פנחס שוף said:

כותרת ראשית עם שמות של שחקנים שלא יהיו היום בסגל

ניקוליץ' ואופואדו? נפלה עטרת ראשנו... מי היה מאמין שהם מסוגלים.

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ניקוליץ' ואופואדו? נפלה עטרת ראשנו... מי היה מאמין שהם מסוגלים.

כמו כן ניקוליץ' נפצע במהלך המאורע ויחזור ב2030. מיותר לציין מה קרה לנערה שהייתה עם צ'יקו...

24 דקות לפני, זיפו said:

עושים למכבי בדיוק מה שעושים לביבי כל השנים האלה.

ראו שגולדהאר לא מתייאש, ממשיך להשקיע, להוביל אותנו לאליפות שנה אחר שנה אז מתחילים לתקוף בתקשורת.

ביבי לא מוביל אותנו לאליפות. 

להבדיל מביבי אין צורך לזעוק אכלו לי ושתו לי. 

לדעתי גולדהאר מאוכזב וכועס על שני השחקנים האלה לא פחות מהתקשורת. 

עם כל השנאה שלי לתקשורת הטיפשה והמכעיסה, האצבע המאשימה היא אך ורק כלפי השחקנים ולא על התקשורת שרוכבת על הגל הזה. 

17 דקות לפני, Insigne said:

ביבי לא מוביל אותנו לאליפות. 

להבדיל מביבי אין צורך לזעוק אכלו לי ושתו לי. 

לדעתי גולדהאר מאוכזב וכועס על שני השחקנים האלה לא פחות מהתקשורת. 

עם כל השנאה שלי לתקשורת הטיפשה והמכעיסה, האצבע המאשימה היא אך ורק כלפי השחקנים ולא על התקשורת שרוכבת על הגל הזה. 

פשוט לא נכון.

יש חזקת חפות עד שיוכח אחרת. נניח, מבחינה מוסרית, שקו פרשת המים הוא הגשת כתב אישום (אני אפילו לא מדבר על הרשעה). פה יש חקירה בלבד. מילא היו מגישים אפילו המלצה על הגשת כתב אישום. אבל אנחנו לא שם. התקשורת כמובן כבר הרשיעה את שניהם, קוראת להפטר מהם, מכתימה את מכבי וכו'.

הדבר היחיד שמבאס אותי (בנקודת הזמן הזו) זה שהשחקנים הצליחו לתת לתקשורת לחם ושעשועים.

1 hour ago, הילד משער 8 said:

פשוט לא נכון.

יש חזקת חפות עד שיוכח אחרת. נניח, מבחינה מוסרית, שקו פרשת המים הוא הגשת כתב אישום (אני אפילו לא מדבר על הרשעה). פה יש חקירה בלבד. מילא היו מגישים אפילו המלצה על הגשת כתב אישום. אבל אנחנו לא שם. התקשורת כמובן כבר הרשיעה את שניהם, קוראת להפטר מהם, מכתימה את מכבי וכו'.

הדבר היחיד שמבאס אותי (בנקודת הזמן הזו) זה שהשחקנים הצליחו לתת לתקשורת לחם ושעשועים.

מסכים לגמרה שכל עוד חקירה, אף אחד לא באמת יודע משהו. כמות השמועות משני הצדדים היא ענקית. 

כמו כן, עדיין נעשה פה מעשה שהוא מחוץ לחוק, ולכן אף אחד לא בוכה אכלו לי שתו לי. ובנוסף להכל, יש פה איזשהו פגם מוסרי, שזכותו של מיץ להחליט אם זה מקובל עליו או לא.

והתקשורת עושה את מה שהיא צריכה לעשות - לא משנה מי זה. 

2 דקות לפני, Krishi said:

אם  מיץ' יחליט להעיף כל שחקן שבוגד באישתו לא תהיה לנו קבוצה חחח

זה הפגם המוסרי היחיד שהיה פה

אני חושב שבשלב זה כשהמידע שאנחנו מקבלים מתבסס בעיקר על שמועות ולא על עובודות קשה לקבוע מה הפגם המסורי היחיד.

אני מניח (ורוצה לקוות כמובן) שמיץ׳ לא יפעל מתוך לחץ ויחכה למיצוי התהליכים החוקיים, גם לשחקנים כמובן מגיע חזקת החפות ומאמין שהם יקבלו אותה גם מהמועדון.

1 hour ago, הילד משער 8 said:

פשוט לא נכון.

אני מסכים ב 100%.

אי אפשר לומר על מישהו שהוא לא מוסרי, למרות שעשה משהו לא מוסרי עם זאת כפי שזה נראה השחקנים באמת פשוט לא ידעו.

ובנוגע למשפחות שלהם זה לחדרי חדרים בינם לבין עצמם, לא מתפקידנו בכלל לדבר על זה.

אי אפשר גם לכסתח את הבנות בטענה שהן מתחת 16, זה לא שחור ולבן, יש חוסר אחריות ויש אחושרמוטה חוסר אחריות נקרא לזה ככה, במדינה הזאת הם עוד פחות משנה עם אוטו על הכביש ואנשים מדברים על זה שהן טיפשות חסרות אחריות אז לא צריך להפנות אליהן את האצבע.

5 hours ago, Krishi said:

אני מקווה שצו איסור הפרסום לא יבוטל 

אפשר להוציא את הכרישי מבריה"מ, אי אפשר להוציא את בריה"מ מהכרישי.

טוב שמדברים מהצד של הבנות על המצב נפשי הקשה עקב השיימינג. 

גם לקחו עו"ד תותח כנראה בניסיון לחלוב משהו כספי ממישהו על "עוגמת נפש" כתוצאה משיימינג. 

קייס אמיתי של ניצול מיני ובעילה אסורה אין פה. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.