Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

• amilov locked this topic

בואו נעשה את זה פשוט, XXX וXXXX שכבו עם Y נשים בנות  @# לטענת המשטרה הם $%^&* ואז @#$&^ 

לדעתי יצאו מזה בלי כלום 

ככה זה בסדר ? 

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אם יש משהו טוב בזה שאין קהל במגרשים זה שאין קהלי יריבות שיכולים לעשות מזה מטעמים ביציע

שרו לזהבי על כלום עד שעזב את הארץ.

השיר של אלירן שרד שנים.

סמוך עליהם שזה גם לא ישכח

8 דקות לפני, עמית ר said:

שרו לזהבי על כלום עד שעזב את הארץ.

השיר של אלירן שרד שנים.

סמוך עליהם שזה גם לא ישכח

אתה צודק.

אבל יש הבדל לדעתי בין לשיר את זה כשיש חקירות והכל, לבין אחרי שזה הסתיים

על ערוץ הספורט מותר לכתוב כאן? :hooligan:

במקרה יצא לי לראות חדשות הספורט אחרי שלא ראיתי 30 שנה.

שגיא כהן, ההיא וההיא מאחל לכם לעבור מסע הכפשה, שיימיניג והשהייה ממקום העבודה. פשוט בושה.

בכל אופן, אחרי שחיטטו בטלפונים של השחקנים (המשטרה) וכמות ההדלפות שיש במשטרת ישראל, אני מאוד מקווה שאין חומרים שעוברים מיד ליד וימצאו את עצמם בתקשורת ובטלגרם בימים הקרובים. לא מדבר על דברים פליליים בהכרח אלא גם על פרסום שלילי ודברים שממכבי לא יוצאים בדר"כ. 

4 דקות לפני, Insigne said:

על ערוץ הספורט מותר לכתוב כאן? :hooligan:

במקרה יצא לי לראות חדשות הספורט אחרי שלא ראיתי 30 שנה.

שגיא כהן, ההיא וההיא מאחל לכם לעבור מסע הכפשה, שיימיניג והשהייה ממקום העבודה. פשוט בושה.

בכל אופן, אחרי שחיטטו בטלפונים של השחקנים (המשטרה) וכמות ההדלפות שיש במשטרת ישראל, אני מאוד מקווה שאין חומרים שעוברים מיד ליד וימצאו את עצמם בתקשורת ובטלגרם בימים הקרובים. לא מדבר על דברים פליליים בהכרח אלא גם על פרסום שלילי ודברים שממכבי לא יוצאים בדר"כ. 

הציגו את זה כאילו מדובר באונס קבוצתי או במינימום פרשת נערות הליווי.

אמא שלהם זונה.

חייב לומר שרותם ישראל גם השתיקה לשנייה את מאיה רונן ושגיא כהן ואמרה שעדיין יש חקירה ולא צריך לחרוץ את גורלם של השחקנים ושכל מסע ההכפשה הזה לא לגיטימי לשני הצדדים.

2 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

טליה סלנט הכי מאוסה שיש.

אי אפשר לשמוע אותה ואי אפשר לראות אותה יותר. לקרש יש יותר אינטליגנציה.

למה? אתה לא אוהב שהיא מדברת ומשאירה פה פתוח כמו מטומטמת?

התקשורת וארגוני הנשים זה שיא הצביעות. רצו לפרסם את הסיפור עוד לפני שנפתחה חקירת המשטרה(כאשר הם ידעו שאם להסתמך על המידע שיש להם זה תיק מאוד גבולי) ואחרי זה יוצאים נגד השיימינג שעושים לנערות(החיים של השחקנים שנהרסים זה שולי מבחינתם). למה מה חשבתם שיהיה?? כאילו הם לא יודעים איפה הם חיים. העיקר עשו סיבוב יפה על הנערות והשחקנים.אם באמת היה אכפת להם מהנערות אז היו פונים קודם למשטרה שתבדוק את הנושא.

22 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

למה? אתה לא אוהב שהיא מדברת ומשאירה פה פתוח כמו מטומטמת?

חחחחחחחח מדוייק. כאילו היא בהלם.

אנשי התקשורת כאן הם חבורה של אופורטוניסטים.

הם מדברים על שיימיניג ועל מצב נפשי קשה של אחת הנערות ובמקביל הם מפרסמים מאות כתבות והמון צהוב.

כשהסיפור ייגמר (כך או אחרת) האם נדב צנציפר\שגיא כהן שמבקרים את ההתנהגות של שחקני מכבי אבל מתנהגים, כותבים ומדברים בצורה נבזית שגם פוגעת, האם הם יתנצלו? לא.

מוסר כפול. מצד אחד הם מנסים לשחק אותה אבירי הצדק ומצד שני עבור הרייטינג והקליקים הם יפגעו בכל מי שעומד בדרך. 

52 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

טליה סלנט הכי מאוסה שיש.

אי אפשר לשמוע אותה ואי אפשר לראות אותה יותר. לקרש יש יותר אינטליגנציה.

איך אהבתי שכולם קטלו אותה בפוסט שלה (בעיקר הנשים) אני לא סובל אותה כבר הרבה זמן פשוט בלתי ניתן לשמוע אותה.

היועצת אמרה אחרי שפנו אליה שהיא מצטערת שיצא החוצה כי זה פוגע בנערות. אני מסכים איתה. גם אני ראיתי דברים ששלחו לי, אבל לא העברתי וקורא לאחרים לא להעביר. ולא רק במקרה הזה, אלא בכלל. אני לא אשקר, גם דיברתי על זה עם אנשים שבעצמם קיבלו או ניסו להבין, ואני לא גאה בזה וזאת היתה טעות מצדי.

היה ריאיון עם ילדה שלא מעורבת בכלל וקיבלה הודעות נאצה. זה המחיר של להעביר דברים שאתם לא יודעים אם נכונים. וגם אם הבנות שיקרו, אני לא חושב שילדות בגיל הזה יכולות להתמודד עם כל התקשורת ועם זה שאנשים מגבשים עליהן דעה לפי מה שקיבלו בוואטסאפ ולפי דיווחים בתקשורת. שזה גם משהו לחשוב עליו לכל מי שמבקר אותן, ובמתכוון או לא נותן רוח גבית לשיימינג שעוברות כרגע.

אני לא מבין מה היה הערך החדשותי של הדיווח הזה, בכנות. מבין שזה כבר יצא ושאי אפשר להתעלם מזה, אבל זה לא תירוץ לעוד שיח חסר אחריות בתקשורת (לעומת דיווח מכבד עד כמה שאפשר), וזה לא מצדיק את זה שמלכתחילה זה יצא החוצה. אחרי החקירה, מילא. אם לא היתה חקירה אבל מצאו טיפול בעייתי מבחינת הרשויות או מבחינת מכבי, מילא. למרות שגם אז התקשורת צריכה להיזהר, וכנ"ל כל מי שמפיץ דברים שקיבל בוואטסאפ. וגם אם מפרסמים משהו כזה אחרי שקרה, תשמרו על הפרטיות של הבנות. לדווח שהיו במסיבה ומה אמרו לחוקרים על הלילה זה לא לשמור על הפרטיות שלהן. במיוחד כשהן לא בנות 18 שיכולות לתת אישור בוגר לאחרים לדבר על משהו שקרה. גם אם אתם רוצים להגיד שנתנו עדות במשטרה, זה לא קצת שפל לדווח מה אמרו? במיוחד כשעכשיו כל מי שרוצה יכול לגלות מי הן, וכל המשפחה והסביבה שלהן יודעות?

(ורק להבהיר, אין פה שום הגנה על השחקנים. ממה שמסופר, כולל הצד שלהם, הם יוצאים רע בעיניי כך או כך, ומהרבה סיבות. אבל מעבר לחופשה שהוצאו אליה אני לא רואה טעם להתעסק בזה כל עוד החקירה ממשיכה. מסקנות בסוף)

גם אדווה דדון מערוץ 2 כלבה לא קטנה

אפילו המנחים של החדשות כבר קלטו כמה היא טרחנית ומעצבנת

ורבה עם כל מי שמנסה להסביר שיש מצב שרימו אותם או שיקרו להם על הגיל

איכסה פמניזם

12 דקות לפני, maccabi-king said:

גם אדווה דדון מערוץ 2 כלבה לא קטנה

אפילו המנחים של החדשות כבר קלטו כמה היא טרחנית ומעצבנת

ורבה עם כל מי שמנסה להסביר שיש מצב שרימו אותם או שיקרו להם על הגיל

איכסה פמניזם

נשים כמותן גורמות לגברים וגם לנשים לסלידה מהמושג פמניזים. ראאבק כמה טרחנות ורצון לראות גבר נופל כבר בידיעה הראשונה בלי לדעת את כל הפרטים ומסקנות חקירה. רוב מוחלט של הגברים בעד שיוויון זכויות מלא לנשים (מה שיש היום) ומכבדים נשים אנחנו לא במאה ה-15. הפמניזים של היום וכל ארגוני הנשים האלו רק עושים נזק ומונעים משנאת גברים ולא רצון לשוויון בין המינים.

2 דקות לפני, הנדון said:

נשים כמותן גורמות לגברים וגם לנשים לסלידה מהמושג פמניזים. ראאבק כמה טרחנות ורצון לראות גבר נופל כבר בידיעה הראשונה בלי לדעת את כל הפרטים ומסקנות חקירה. רוב מוחלט של הגברים בעד שיוויון זכויות מלא לנשים (מה שיש היום) ומכבדים נשים אנחנו לא במאה ה-15.

זה פמניזם רדיקאלי סטייל דאעש

או שאתה איתי וגם משתחווה לי, או שאהרוג אותך

זה כמו כל קיצוניות אפשרית, גם רוב הדתיים אחלה אנשים וכל הרדיקלים הורסים להם

2 דקות לפני, Shroud said:

לדעתי היום יסירו את הצו איסור פרסום על שמם של השחקנים... גם ככה כולם יודעים ועו יש  משחק. 

גם אם לא יסירו, למי שעוד לא היה ברור, המשחק יעזור לו

מעניין איך השדרנים יתמודדו עם זה שאסור להם להזכיר למשך משחק שלם למה XXX וXXX לא משחקים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.