Jump to content

מעקב שיאים 2020

Recommended Posts

On 28.6.2020 at 01:25, ששון הצהוב said:

כ4 מ- 4 אכן קשה.

אלא בעונה בה שתיהן תהיינה כאלו מקומות 6-5.

ואז זה קצת כשעשינו סוויפ על נתניה וחדרה.

בתאכלס זה לא באמת בלתי ישים אם מתיירטים רק על זה.

פשוט בעונה מלאת אתגרים, סביר שתיכשל באיזה משחק.

ה31+ הוא לא באותו לבל.

צריך להיות כנה ולהעיד של- 31+ שותף גם שיא חולשת הסגנות שגרם להפרש להיות 31.

אנחנו באותו מצב של שנה שעברה מבחינת ניקוד- רק שהשנה חיפה רק ב- 12 מאחורינו.

תשמע זה שני שיאים בלתי אפשריים ובאמת קשה להשוות אבל גם השיא של 4/4 על הפועל וחיפה הוא לא אפשרי באותה מידה לדעתי.

קודם כל כי כדי שזה יקרה שוב אתה צריך פלייאוף עליון שיש בו גם את הפועל וגם את חיפה. לא יודע כמה זה קרה בעשור האחרון אבל בוודאות הפועל רוב הזמן לא הייתה בעליון וגם חיפה לא הייתה שם כל עונה.

ואז בהנתן זה ששתיהן בפלייאוף העליון אתה צריך להתעלות ב8 משחקים מול שתי היריבות הכי חזקות שלך שממלאות נגדך את האצטדיון וחיות בשביל המשחקים האלה והן שתי קבוצות פלייאוף עליון ולנצח 8/8. זה פסיכי.

אפילו נגד חדרה/רעננה/ביתר/בש קשה מאוד לעשות 8/8 ובכללי אני חושב שאין לנו שום רצף של 8/8 השנה בליגה. זה קשה רצח וכמעט בלתי אפשרי סטטיסטית.

10 hours ago, אורלנדו בלוף said:

יאניוטיס צפוי לפתוח מחר - אכלנו אותה :|

עם כל הזיקה שלי לשיאים, העיקר הוא עדיין הצרכים המקצועיים

לדוגמא אם יוני כהן רץ למלכות השערים, או שגויאגון יעבור טבילת אש שתכין אותו לשנה הבאה- אז קדימה גויאגון ולעזאזל השיאים.

קודם המטרות שהמאמן מחפש, השאר זה סוכריות לאוהדים.

בתור סוטה של שיאים, אני מאמין שהשיאים צריכים להיוולד טבעית, ברגע שהם נהיים כפייתיים (הרצף של זהבי בתחילת 14-15', הרצף של טננבאום בתחילת שנה) אתה מתייסר מצפייה וזה גם מחבל בשטף המשחק.

נ.ב השיא היחידי שעלול להיפגם הערב בהקשר של יאניוטיס הוא ספיגת 9 שערים.

אם זה אכן יקרה- אז מוטב הערב מלחרב לנו עוד מוקדמות אירופיים.

8 דקות לפני, ששון הצהוב said:

עם כל הזיקה שלי לשיאים, העיקר הוא עדיין הצרכים המקצועיים

לדוגמא אם יוני כהן רץ למלכות השערים, או שגויאגון יעבור טבילת אש שתכין אותו לשנה הבאה- אז קדימה גויאגון ולעזאזל השיאים.

קודם המטרות שהמאמן מחפש, השאר זה סוכריות לאוהדים.

בתור סוטה של שיאים, אני מאמין שהשיאים צריכים להיוולד טבעית, ברגע שהם נהיים כפייתיים (הרצף של זהבי בתחילת 14-15', הרצף של טננבאום בתחילת שנה) אתה מתייסר מצפייה וזה גם מחבל בשטף המשחק.

נ.ב השיא היחידי שעלול להיפגם הערב בהקשר של יאניוטיס הוא ספיגת 9 שערים.

אם זה אכן יקרה- אז מוטב הערב מלחרב לנו עוד מוקדמות אירופיים.

אני מסכים איתך חוץ משיא אחד.

שיא השערים פחות קריטי לי, גם לא להגיע לשיא נקודות.

אבל אסור בשום אופן להפסיד. מת מת מת לשבור את שיא רצף המשחקים ללא הפסד של חיפה. בכיה לדורות שלא שברנו אותו כבר עם ההפסד עונה שעברה לבני יהודה (שלאחריו לא הפסדנו עד היום). הייתי בטוח שאין סיכוי בעולם שתהיה לנו עוד הזדמנות כזאת מרוב שזה נדיר והנה פתאום כבר עונה אחרי אנחנו באותו מצב. יחסית לא נשארו לנו עוד הרבה משחקים, אם אני לא טועה עוד 10 משחקים. חייבים לשמור על זה.

24 דקות לפני, Krishi said:

יחסית לא נשארו לנו עוד הרבה משחקים, אם אני לא טועה עוד 10 משחקים. חייבים לשמור על זה.

עזוב את המשחקים בתחילת עונה הבאה, לשמור על זה ב3 המשחקים שנשארו אם לוקחים את כל הנסיבות - הצלחת בארון=ירידת מתח פסיכית, חוסר של 3 שחקני הרכב כבר תקופה + רביעי שפתח את הפלייאוף מעולה כשבנוסף על זה העובדה שאיביץ' הולך לתת לשחקנים שלא שיחקו דקות משחק (יאניוטיס, ברסקי, דוידזאדה...), עומס פסיכי שאין בעונה רגילה (7 משחקים ב23 ימים) יהיה קשה עד כמעט בלתי אפשרי לדעתי.

1 דקה לפני, דקסטר said:

עזוב את המשחקים בתחילת עונה הבאה, לשמור על זה ב3 המשחקים שנשארו אם לוקחים את כל הנסיבות - הצלחת בארון=ירידת מתח פסיכית, חוסר של 3 שחקני הרכב כבר תקופה + רביעי שפתח את הפלייאוף מעולה כשבנוסף על זה העובדה שאיביץ' הולך לתת לשחקנים שלא שיחקו דקות משחק (יאניוטיס, ברסקי, דוידזאדה...), עומס פסיכי שאין בעונה רגילה (7 משחקים ב23 ימים) יהיה קשה עד כמעט בלתי אפשרי לדעתי.

מאמין באיביץ' ובשחקנים שנשארו, נבוא לקרוע לכולם את התחת. לפחות לגבי 3 המשחקים הקרובים אני בטוח שהשחקנים זוכרים את הפספוס של עונה ללא הפסד מהעונה שעברה (והם אמרו גם אז שזאת מטרה שהם רוצים להשיג וזה בתקופה שהם היו אלופים כבר בדצמבר) ויתנו את כל מה שיש להם. מהשחקן הכי באנקר בהרכב לאחרון בספסל המחליפים.

3 hours ago, Krishi said:

אני מסכים איתך חוץ משיא אחד.

שיא השערים פחות קריטי לי, גם לא להגיע לשיא נקודות.

אבל אסור בשום אופן להפסיד. מת מת מת לשבור את שיא רצף המשחקים ללא הפסד של חיפה. בכיה לדורות שלא שברנו אותו כבר עם ההפסד עונה שעברה לבני יהודה (שלאחריו לא הפסדנו עד היום). הייתי בטוח שאין סיכוי בעולם שתהיה לנו עוד הזדמנות כזאת מרוב שזה נדיר והנה פתאום כבר עונה אחרי אנחנו באותו מצב. יחסית לא נשארו לנו עוד הרבה משחקים, אם אני לא טועה עוד 10 משחקים. חייבים לשמור על זה.

אין מה לשבור, כבר פעמיים סיימנו את העונה ללא הפסד.

באופן אישי לא כל כך מעניין הגארבג', ברגע שקבוצה זכתה באליפות העונה נגמרה מבחינתי. וגם השנה וגם שנה שעברה הגענו לזכייה באליפות ללא שום הפסד בדרך וזאת הגדולה.

40 דקות לפני, תמיר8 said:

באופן אישי לא כל כך מעניין הגארבג', ברגע שקבוצה זכתה באליפות העונה נגמרה מבחינתי. וגם השנה וגם שנה שעברה הגענו לזכייה באליפות ללא שום הפסד בדרך וזאת הגדולה.

הכוונה לשיא של רצף משחקים ללא הפסד שעומד על 46 של חיפה (לנו כרגע יש 36)

אתה צודק, אבל לא יודע איך מרגיש השיא לשחקנים על הדשא.

בוא אעמיד אותך בדילמה יותר קשה:

אפשרות A:

עולים בהרכב מחליפים ומפסידים

אפשרות B:

עולים בהרכב הכי חזק ומנצחים אבל אחד מהבכירים בסגל נפצע קשה, ברמה של השבתה גם מלפתוח את שנה הבאה.

20 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אתה צודק, אבל לא יודע איך מרגיש השיא לשחקנים על הדשא.

בוא אעמיד אותך בדילמה יותר קשה:

אפשרות A:

עולים בהרכב מחליפים ומפסידים

אפשרות B:

עולים בהרכב הכי חזק ומנצחים אבל אחד מהבכירים בסגל נפצע קשה, ברמה של השבתה גם מלפתוח את שנה הבאה.

זאת התלבטות קשה קודם כל כי אני לא רוצה להחליט ביודעין ששחקן שלנו יפצע בצורה כלשהי.

עם זאת, שחקן הוא בורג במערכת, הסיכוי לכפר על החיסרון שלו ולהמשיך לנצח הוא גדול יותר. בטח במכבי של איביץ'.

שיאים לעומת זאת, נוטים להישאר הרבה יותר זמן. וזה חתיכת שיא שיהיה קשה לשבור אחר כך למשך תקופה מאוד ארוכה. אז בהינתן ההזדמנות, הייתי הולך על השיא.

4 hours ago, תמיר8 said:

אותי באופן אישי מאוד מעניינים המשחקים אחרי שלקחנו כבר אליפות.

המשחקים אחרי הם משחקים שזוכרים 

ההפסד 3-0 לבני יהודה עם אוסקר.

הסיומת המביכה של עונת הטרבל עם 3-0 לביתר ו2-0 לפת(לא שברנו שיא של רצף אי הפסדים במשחקי בית בגללו),

ההפסד נגד בני יהודה עונה שעברה שעצר רצף גדול ובגללו לא שברנו שיאים (רצף ללא הפסד ליגה ואי ספיגת שערים)

ומנגד ה4-0 בטרנר שהיה מהמשחקים הכי מרגשים בעונה הקודמת.

מה גם שאפשר לסיים עונה ללא הפסד ולשבור שיא באי ספיגת שערים רק מוסיף , אפשר לפצות על ההפסד לבני יהודה עונה שעברה.

במיוחד שהמשחקים שנשארו הם נגד היריבות הגדולות חוץ מהפועל.

מקווה שלא תהיה שכונה.

יהיה קשה לא לספוג ולא להפסיד כשיש רצף של שלושה משחקים נגד כל הקבוצות הכי טובות בישראל בליגה אחרי מכבי. במיוחד שהעומס גדול כבר מלפני וכל הקבוצות חולמות להיות אלה שינצחו ראשונים את האלופה.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יהיה קשה לא לספוג ולא להפסיד כשיש רצף של שלושה משחקים נגד כל הקבוצות הכי טובות בישראל בליגה אחרי מכבי. במיוחד שהעומס גדול כבר מלפני וכל הקבוצות חולמות להיות אלה שינצחו ראשונים את האלופה.

נכון , זה מדגיש כמה קשה זה היה גם באליפויות קודמות 

שאנחנו משחקים 4 פעמים נגד ה5 קבוצות הכי חזקות בליגה חוץ מאיתנו.

העומס תופס לשני הצדדים ואני מאמין שאם כבר הוא מפריע יותר ליריבות כי יש לנו סגל רחב.

לגבי הספיגה , כל עוד נספוג מתחת ל16 זה שיא זה אומר שצריך לא לספוג 8 שערים ב3 משחקים ,

אבל כאן גם קובעים את הרף של השיא חבל לספוג שערים.

אם מכבי תגיע בגישה הנכונה ולא תהיה שכונה מוגזמת עם ההרכב ולא תוריד הילוך בגלל שלקחנו כבר אליפות מאמין שיהיה טוב.

כבר התכוונתי לציין שיא שלילי חסר תקדים עם 3 0-0 רצופים נגד בית"ר, אבל יוני כהן סידר גול.

חלום צהוב:

ממשיכים לקבוע רף של שיאים חדשים...הערב נקבעו עוד שלושה:

•שיא משחקים ללא ספיגה (28 והזרוע עוד נטויה)

•שיא מועדון ללא הפסדים בעונה אחת (34 והזע"נ)

•מכבי סוגרת עונת פתיחה של בלומפילד המחודש על 0 הפסדים, שיא רצף משחקים ללא הפסדים בבלומפילד על כל גלגוליו (20 בעונה, 32 בסה"כ, הפסד הליגה האחרון ב - 21 לדצמבר 2015 בבלומפילד 2-1 נגד הפועל ב"ש).

•מכבי מסיימת עונה ללא הפסדי בית ומשווה את הכמות הכי גדולה למועדון (18).

חלום אפשרי?:

•סוויפ על חיפה (כרגע 3 מ- 3, חסר אחד)

•שיא נקודות (צריך לנצח הכל עד הסוף)

•שיא אי-ספיגות (כרגע על 8, חצי מהשיא שהוא 16)

•שיא מועדון ללא הפסדים (כרגע 37,  למעשה זה שווה ערך לעונת משחקים מלאה בעידן הנוכחי, אך כידוע יש שארית מהעונה שעברה ולכן מתפרש על 2 עונות, השיא עומד על 38, של איביץ' 19')

• שיא ליגה ללא הפסדים (כרגע 37, השיא הוא 46, לא יישבר השנה בכל מקרה, אולי "רק" עונה ללא הפסד)

•מאזן בפלייאוף (נוכל להשתוות לב"ש 18', רק אם ננצח הכל וכרגע 1- בהפרש השערים).

•הכי מעט דקות בפיגור לעונה (כנראה הכי מעט בהיסטורית ענפי הספורט מאז שבני המאיה הטיחו כדורי פלדה במאה ה - 5 לספירה), 2 דק'. *0 דק' פיגור בחוץ, 0 דק' פיגור במחצית השניה.

כמות השחקנים שכבשו בעונה אחת (מהאתר של מכבי) שברנו שיא של המועדון עם 16 כובשים עם השער של בלקמן.

כמות השחקנים שכבשו בעונה אחת - 18 של בית"ר והפועל. (מום חזק על גויאגון ודוידזאדה)

•הפרש השערים העונתי הגבוה ביותר במתכונת ליגת העל הנוכחית שייך למכבי 19' (60+, כרגע אנחנו על 54+) (גם שיא מועדון וגם שיא ליגה).

•סאבוריט עם 61 משחקים ללא הפסד ליגה והזרוע עוד נטויה. זהו הרצף הארוך בהיסטורית ליגה.

•סאבוריט ללא הפסד ליגה כלל. השחקן היחיד עם מעל 50 משחקים.

•אחוז ההצלחה הגבוה של מאמן שהוא לא איציק עובדיה (איביץ' כרגע 82%).

פער הכיבושים מחיפה העונה כנראה לא ייסגר. 9-.

נ.ב הפעם האחרונה בליגה שבית"ר כבשה נגדנו היה אותו 3-2 באפריל 18' תחת ג'ורדי.

זה חתיכת הישג לאור היותם הכבשה השחורה- העובדה שהיא לא תכבוש נגדנו שנתיים וחצי הוא חריג!

מניח שמדובר בשיא מועדון נגדם.

**לגבי השוואת המאזנים בין הפלייאוף לליגה הסדירה- ההבדלים הם זניחים. כל הנתונים בשנתיים תחת איביץ' הם 83-82% ונשארו עוד צמד משחקי פלייאוף.

לצורך הדיון המאזן בפלייאוף בשנה שעברה גם היה יותר גבוה מהליגה הסדירה.

4 hours ago, ששון הצהוב said:

כבר התכוונתי לציין שיא שלילי חסר תקדים עם 3 0-0 רצופים נגד בית"ר, אבל יוני כהן סידר גול.

חלום צהוב:

ממשיכים לקבוע רף של שיאים חדשים...הערב נקבעו עוד ארבעה:

•שיא משחקים ללא ספיגה (28 והזרוע עוד נטויה)

•שיא מועדון ללא הפסדים בעונה אחת (34 והזע"נ)

•מכבי מסיימת עונה ללא הפסדי בית בכמות הכי גדולה למועדון (18).

•מכבי סוגרת עונת פתיחה של בלומפילד המחודש על 0 הפסדים, שיא רצף משחקים ללא הפסדים בבלומפילד על כל גלגוליו (20 בעונה, 32 בסה"כ, הפסד הליגה האחרון ב - 21 לדצמבר 2015 בבלומפילד 2-1 נגד הפועל ב"ש).

חלום אפשרי?:

•סוויפ על חיפה (כרגע 3 מ- 3, חסר אחד)

•שיא נקודות (צריך לנצח הכל עד הסוף)

•שיא אי-ספיגות (כרגע על 8, חצי מהשיא שהוא 16)

•שיא מועדון ללא הפסדים (כרגע 37,  למעשה זה שווה ערך לעונת משחקים מלאה בעידן הנוכחי, אך כידוע יש שארית מהעונה שעברה ולכן מתפרש על 2 עונות, השיא עומד על 38, של איביץ' 19')

• שיא ליגה ללא הפסדים (כרגע 37, השיא הוא 46, לא יישבר השנה בכל מקרה, אולי "רק" עונה ללא הפסד)

•מאזן בפלייאוף (נוכל להשתוות לב"ש 18', רק אם ננצח הכל וכרגע 1- בהפרש השערים).

•הכי מעט דקות בפיגור לעונה (כנראה הכי מעט בהיסטורית ענפי הספורט מאז שבני המאיה הטיחו כדורי פלדה במאה ה - 5 לספירה), 2 דק'. *0 דק' פיגור בחוץ, 0 דק' פיגור במחצית השניה.

כמות השחקנים שכבשו בעונה אחת (מהאתר של מכבי) שברנו שיא של המועדון עם 16 כובשים עם השער של בלקמן.

כמות השחקנים שכבשו בעונה אחת - 18 של בית"ר והפועל. (מום חזק על גויאגון ודוידזאדה)

•הפרש השערים העונתי הגבוה ביותר במתכונת ליגת העל הנוכחית שייך למכבי 19' (60+, כרגע אנחנו על 54+) (גם שיא מועדון וגם שיא ליגה).

•סאבוריט עם 61 משחקים ללא הפסד ליגה והזרוע עוד נטויה. זהו הרצף הארוך בהיסטורית ליגה.

•סאבוריט ללא הפסד ליגה כלל. השחקן היחיד עם מעל 50 משחקים.

•אחוז ההצלחה הגבוה של מאמן שהוא לא איציק עובדיה (איביץ' כרגע 82%).

פער הכיבושים מחיפה העונה כנראה לא ייסגר. 9-.

נ.ב הפעם האחרונה בליגה שבית"ר כבשה נגדנו היה אותו 3-2 באפריל 18' תחת ג'ורדי.

זה חתיכת הישג לאור היותם הכבשה השחורה- העובדה שהיא לא תכבוש נגדנו שנתיים וחצי הוא חריג!

מניח שמדובר בשיא מועדון נגדם.

**לגבי השוואת המאזנים בין הפלייאוף לליגה הסדירה- ההבדלים הם זניחים. כל הנתונים בשנתיים תחת איביץ' הם 83-82% ונשארו עוד צמד משחקי פלייאוף.

לצורך הדיון המאזן בפלייאוף בשנה שעברה גם היה יותר גבוה מהליגה הסדירה.

גם בעונה של סוזה לא הפסדנו בכלל בבית ב18 משחקים

10 דקות לפני, AVIKUK12 said:

גם בעונה של סוזה לא הפסדנו בכלל בבית ב18 משחקים

פלוס אירופה עם באזל פרנקפורט ובורדו על הראש...