Jump to content

מכבי ת"א - בית"ר ירושליים | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

המשחק הזה הדגיש שאנחנו לא צריכים שחקן שיתן שינוי למיכה אלא שחקן במקומו. הוא אולי בעונה הכי גרועה שלו מאז שהוא עלה לבוגרים.

עם כל ההתלהבות והכבוד גויאגון לא מספיק כדי להיות שחקן הרכב בעונה הבאה. צריך לחפש זר לתפקיד (לא להביא את דן ביטון הוא לא יוסיף יותר מדי) ולהשאיל את גויאגון לקבוצה מליגת העל.

1 דקה לפני, nirnir20 said:

זה המשחק הכי חלש העונה של מכבי ועדיין סיימנו עם רשת נקייה. 

המשחק הקודם נגדם היה חלש יותר, פה עוד היו דקות טובות במחצית השנייה.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

המשחק הזה הדגיש שאנחנו לא צריכים שחקן שיתן שינוי למיכה אלא שחקן במקומו. הוא אולי בעונה הכי גרועה שלו מאז שהוא עלה לבוגרים.

עם כל ההתלהבות והכבוד גויאגון לא מספיק כדי להיות שחקן הרכב בעונה הבאה. צריך לחפש זר לתפקיד (לא להביא את דן ביטון הוא לא יוסיף יותר מדי) ולהשאיל את גויאגון לקבוצה מליגת העל.

צריכים לתת לו לשחק כדי להחליט אם הוא מתאים או לא

7 מ-9 בתחילת הפלייאוף זו השורה התחתונה. מותר להוציא תיקו בחוץ לפעמים.

קצת שוכחים שהלו"ז עמוס ביחס לאחרי פגרה ארוכה. חוזז נפצע הרבה בגלל זה ואני מקווה שיחזור מהר.

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

המשחק הקודם נגדם היה חלש יותר, פה עוד היו דקות טובות במחצית השנייה.

המשחק הקודם היה חלש לשתי הקבוצות עם אפס מצבים, ומכבי שלטה פחות או יותר במרכז המגרש, לא הרגשתי שהגול שלהם באוויר. 

פה היה יכול להיגמר 2-0 לבית"ר ואף אחד לא היה בהלם. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בחיאת לא ראית דקה של גויאגון משחק למה כבר הנחרצות הזאת? אין שחקנים צעירים בעולם שמתברגים בקבוצה הבוגרת או במינימום הופכים לשחקני רוטציה לגיטימיים לפחות בהתחלה?

2 דקות לפני, Chipopo said:

צריכים לתת לו לשחק כדי להחליט אם הוא מתאים או לא

1 דקה לפני, Krishi said:

בחיאת לא ראית דקה של גויאגון משחק למה כבר הנחרצות הזאת? אין שחקנים צעירים בעולם שמתברגים בקבוצה הבוגרת או במינימום הופכים לשחקני רוטציה לגיטימיים לפחות בהתחלה?

קשה לי מאוד להאמין שילד בן 19 שווה הרכב ראשון קבוע בהרכב של אלופת המדינה (שוב, הרכב ראשון כי אם מיכה יפתח אנחנו נראה עוד לא מעט משחקים כמו היום).

אם הוא באמת היה שווה הרכב ראשון אני מאמין שהיינו רואים אותו בסגל. מאז קהינדה אנחנו מפנטזים שאחד הזרים יעלה לנוער ויהיה הכושי הרוצח שלנו, אבל עם כל הרצון עד עכשיו זה לא קרה. עונת השאלה בקבוצה אחרת בליגה לא תהרוג אף אחד.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קשה לי מאוד להאמין שילד בן 19 שווה הרכב ראשון קבוע בהרכב של אלופת המדינה (שוב, הרכב ראשון כי אם מיכה יפתח אנחנו נראה עוד לא מעט משחקים כמו היום).

אם הוא באמת היה שווה הרכב ראשון אני מאמין שהיינו רואים אותו בסגל. מאז קהינדה אנחנו מפנטזים שאחד הזרים יעלה לנוער ויהיה הכושי הרוצח שלנו, אבל עם כל הרצון עד עכשיו זה לא קרה. עונת השאלה בקבוצה אחרת בליגה לא תהרוג אף אחד.

מבטיח לך שאם היית נותן לו לפתוח היום הוא היה עושה יותר ממיכה. זה בדיוק הזמן לתת לו את הבמה ואז להחליט

נערך על ידי Chipopo

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה סתם נחרץ, הוא עוד בקושי מכיר את השמות של השחקנים בסגל. כבר היו שחקנים צעירים בעולם שבעונות בכורה נתנו לא מעט משחקים מעולים

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני פשוט לא הייתי נחרץ לגזור דינו של שחקן שלא ראיתי משחק לפחות כמה פעמים בקבוצה הבוגרת.

אמנם השאלה בקבוצה אחרת בליגה לא תהרוג אף אחד, אבל זה לא אומר שחובה שזה יקרה לכל שחקן שעולה מהנוער.גם לעלות ישר לבוגרים ולהשתלב שם לא בהכרח יהרוג אף אחד.

14 דקות לפני, nirnir20 said:

נגד נתניה יותר חלשים מהיום

סביר להניח שאתה צודק אבל יש לפחות סיכוי של נגיד 30% שהילד שחקן ושהוא ראוי

לקבל הזדמנות בקבוצה הבוגרת לפחות עד ינואר

למי שיש את זה

יש את זה

במשחק כזה חלש של אצילי אלמוג עדיין לא מקבל הרבה דקות משחק.

בכלל, בכל המשקים בפלייאוף קיבל דקות מאוד מועטות.

לא מבין. יש מצב לדעתכם שאיביץ לא אהב משהו בו באימונים מאז החזרה?

בכל מקרה, רוצה מאוד לראות אותו מקבל דקות רבות במגרש.

9 דקות לפני, itan17 said:

נגד נתניה יותר חלשים מהיום

נתניה לא הגיעו נגדך למצב אחד והיינו ביתרון מדקה 9. 

זה המשחק הכי חלש של מכבי העונה. 

2 דקות לפני, hen34 said:

סביר להניח שאתה צודק אבל יש לפחות סיכוי של נגיד 30% שהילד שחקן ושהוא ראוי

לקבל הזדמנות בקבוצה הבוגרת לפחות עד ינואר

למי שיש את זה

יש את זה

השאלה אם יש לנו עד ינואר לחכות. במידה ואנחנו רוצים לעשות משהו רציני אי אפשר להסתפק בדור מיכה.

7 דקות לפני, Chipopo said:

מבטיח לך שאם היית נותן לו לפתוח היום הוא היה עושה יותר ממיכה. זה בדיוק הזמן לתת לו את הבמה ואז להחליט

מסכים איתך לחלוטין. סביר להניח שרוב השחקנים מהנוער היו עושים יותר ממיכה. זה לא קשה בכלל.

7 דקות לפני, gilgil28 said:

אתה סתם נחרץ, הוא עוד בקושי מכיר את השמות של השחקנים בסגל. כבר היו שחקנים צעירים בעולם שבעונות בכורה נתנו לא מעט משחקים מעולים

7 דקות לפני, Krishi said:

אני פשוט לא הייתי נחרץ לגזור דינו של שחקן שלא ראיתי משחק לפחות כמה פעמים בקבוצה הבוגרת.

אמנם השאלה בקבוצה אחרת בליגה לא תהרוג אף אחד, אבל זה לא אומר שחובה שזה יקרה לכל שחקן שעולה מהנוער.גם לעלות ישר לבוגרים ולהשתלב שם לא בהכרח יהרוג אף אחד.

שוב, אני יודע שזו דעה לא פופולרית וכולם מתים לאיזה אנסו פאטי שיעלה מהנוער ויתן הופעות. בפועל רוב הסיכויים שהוא לא יהיה שווה הרכב ראשון כבר בעונה הבאה. 

אני מאמין שבכל מקרה הוא יפתח איתנו את העונה ונראה... בכל מקרה במידה והוא לא פאטי של ישראל אנחנו צריכים לחפש שחקן רציני לתפקיד של מיכה וכמובן לזרוק את ניקוליץ' מכל המדרגות (רק שלא יפצע שוב).

היו למכבי משחקים חלשים יותר העונה.

פגשנו את ביתר בטדי אחרי פער 12 על חיפה,הכל בסדר והכל תקין אנחנו לא אלים שינצחו 2-0 עד סוף העונה.בלי קשר למשחק אני בטוח שבמכבי עובדים חזק על הבאת חלוץ וקשר התקפי בשביל לאזן את האיכויות לקראת קמפיין אירופי.אני שמח שגולסה וגלזר שיחקו ביחד 60 דקות הערב ונחו זה הכי חשוב מבחנתי כרגע.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שוב, אני יודע שזו דעה לא פופולרית וכולם מתים לאיזה אנסו פאטי שיעלה מהנוער ויתן הופעות. בפועל רוב הסיכויים שהוא לא יהיה שווה הרכב ראשון כבר בעונה הבאה. 

אני מאמין שבכל מקרה הוא יפתח איתנו את העונה ונראה... בכל מקרה במידה והוא לא פאטי של ישראל אנחנו צריכים לחפש שחקן רציני לתפקיד של מיכה וכמובן לזרוק את ניקוליץ' מכל המדרגות (רק שלא יפצע שוב).

אף אחד לא דיבר על פאטי של ישראל או המושיע המשיח הפרטי שלנו, בסך הכל לראות אותו משחק לפני שנקבע אם הוא מתאים כבר לבוגרת או לא חח

40 דקות לפני, nirnir20 said:

נס ציונה היה יותר גרוע

ובכללי היו לנו עוד לפחות 4 פעמים 0-0 (חדרה , בני יהודה, ביתר סיבוב שני ונתניה).