Jump to content

לקראת בית"ר ירושלים בטדי

דקסטר

Recommended Posts

19 דקות לפני, הנדון said:

הנה בבית"ר כבר מפמפמים בתקשורת שתיקו זאת תוצאה טובה עבורם שיהיה לנו  בהצלחה עם הבונקר.

כבר רואה את בוני מסביר איך רוני לוי המאמן הטוב בארץ הצליח להרים את הקבוצה אחרי התבוסה להפועל והוציא נקודות מהאלופה 

23 דקות לפני, דקסטר said:

כבר רואה את בוני מסביר איך רוני לוי המאמן הטוב בארץ הצליח להרים את הקבוצה אחרי התבוסה להפועל והוציא נקודות מהאלופה 

"משחק לוחמה אדיר של החניכים של רוני לוי ושאפו גדול להם."

בליווי תנועות ידיים מוגזמות.

עשיתם מבית"ר באיירן מינכן, בזמן שהם במקסימום חרטה ברלין, 

יחזיקו את הבונקר עד דקה 70, יקבלו שתי חתיכות קלילות ומשם ילכו לבית של רוני לוי לאיים עליו ועל המשפחה בנוהל אוהדי בית"ר. 

הכל טוב.

31 דקות לפני, YoC said:

עשיתם מבית"ר באיירן מינכן, בזמן שהם במקסימום חרטה ברלין, 

יחזיקו את הבונקר עד דקה 70, יקבלו שתי חתיכות קלילות ומשם ילכו לבית של רוני לוי לאיים עליו ועל המשפחה בנוהל אוהדי בית"ר. 

הכל טוב.

צודק אחי כי הם (בסמי עופר) או חדרה בבלומפילד היו באיירן. סה"כ מוכנים לאפשרות של משחק גועל נפש כמו שהקבוצה הזו יודעת לעשות.

39 דקות לפני, דקסטר said:

צודק אחי כי בסמי עופר הם או חדרה בבלומפילד היו באיירן. סה"כ מוכנים לאפשרות של משחק גועל נפש כמו שהקבוצה הזו יודעת לעשות.

פשוט הזייה אנחנו כבר למעשה סיימנו את העונה ובאים בלי שום לחץ ובית"ר אחרי תבוסה להפועל והם עדיין חושבים על יותר לא להפסיד מאשר לרצות לנצח. 

26 דקות לפני, דקסטר said:

צודק אחי כי הם (בסמי עופר) או חדרה בבלומפילד היו באיירן. סה"כ מוכנים לאפשרות של משחק גועל נפש כמו שהקבוצה הזו יודעת לעשות.

לא יודע מה אתם מתרגשים מזה, 

אז הכלומניקים האלו יבואו לשחק בונקר ולנסות ל(וילד)סחוט 0:0, איך זה שונה מכל הכלומניקים האחרים בליגה שניסו את זה לפניהם? 

ברוב המוחלט של המקרים הם נכשלים, 

אז בחלק קטן סחטו מאיתנו תיקויים,ביג דיל, 12 הפרש, לא משהו שצריך להלחיץ אתכם פה. 

6 דקות לפני, קובי השועל said:

היינו צריכים לתת הצגה מחר עם עשרת אלפים צהובים עם הגג החדש .. וואו מה יכל להיות שם!!!

פףףף

4 דקות לפני, YoC said:

לא יודע מה אתם מתרגשים מזה, 

אז הכלומניקים האלו יבואו לשחק בונקר ולנסות ל(וילד)סחוט 0:0, איך זה שונה מכל הכלומניקים האחרים בליגה שניסו את זה לפניהם? 

ברוב המוחלט של המקרים הם נכשלים, 

אז בחלק קטן סחטו מאיתנו תיקויים,ביג דיל, 12 הפרש, לא משהו שצריך להלחיץ אתכם פה. 

ההתקפה שלנו לא מספיק חזקה ועובדה שיש נפילות כאלו, וזה קצת שונה כי הם ספציפית כבר עשו את זה. 

ומדבר בשם עצמי - אני תמיד לחוץ, גם בעונה של 31 הפרש וגם עכשיו כשהפער עלה ל-12.

ועדיין סומך על איביץ' כמובן

34 דקות לפני, דקסטר said:

פףףף

ההתקפה שלנו לא מספיק חזקה ועובדה שיש נפילות כאלו, וזה קצת שונה כי הם ספציפית כבר עשו את זה. 

ומדבר בשם עצמי - אני תמיד לחוץ, גם בעונה של 31 הפרש וגם עכשיו כשהפער עלה ל-12.

ועדיין סומך על איביץ' כמובן

מבין אותך אבל זה הזמן לפתוח את הג'ינס ולשים את הדן זיינבינדר על כולם. 

אז ירד ל10 הפרש, מה קרה? אני אתחיל להלחץ ב5 הפרש כזה, כל עוד אנחנו לא שם אפשר לבוא בכיף.

בית"ר תיראה אחרת לגמרי מהמשחק נגד הפועל. לא רק בתחושות ובאווירה אלא יעלו שחקנים אחרים שלא היו בסגל, תהיה להם שלישיית קישור שונה וגם עידן ורד יחזור להתקפה.

ממכבי אחרי המשחק נגד חיפה אפשר לצפות לשני דברים, יבואו משוחררים בלי לחץ ויתנו הצגה או שיבואו עם פחות אנרגיה ויגמר אפס אפס כמו בסיבוב השני. זה גם תלוי איך יגמר הערב המשחק בחיפה- בלי להיות חזיר אבל אולי תיקו שלנו בטדי עלול להגדיל את הפער ובמקרה אחר להשאיר אותו על 12.

מעניין אם איביץ׳ יכניס להרכב שחקנים שקיבלו פחות דקות כמו קנדיל, דוידזדה, ברסקי, אלמוג וכו'

כל עוד המצב הפיזי מאפשר להרכב הראשון להמשיך לפתוח, אני הולך איתו. 

זה עוד לא הזמן לברסקי ודוידזאדה. עוד לא לקחנו שום תואר.

14 דקות לפני, zion8 said:

כל עוד המצב הפיזי מאפשר להרכב הראשון להמשיך לפתוח, אני הולך איתו. 

זה עוד לא הזמן לברסקי ודוידזאדה. עוד לא לקחנו שום תואר.

בדיוק. רוצים לזכות כמה שיותר מהר ואם אפשר גם לא להפסיד.

On 6.6.2020 at 11:10, דקסטר said:

הימור:

דניאל

דוידזאדה אמאדור פיבן ג'ראלדש

פרץ

מיכה ריקן

אילון/יונתן    אצילי 

בלקמן

עומד על שלי