Jump to content

איביץ'

duss21

Recommended Posts

1 hour ago, המכבייה said:

בהנחה שאיביץ הולך(אני לא כזה בטוח) ומכבי לא סגורה כבר מעכשיו עם מאמן זר אחר, הופך את ברק בכר לאופציה ריאלית. השעון מתקתק...

לא

וואלה מבאס "לזהם" את הנושא על המאמן האגדי שלנו אבל כבר התחלתם -

אם היה לנו מנהל מקצועי הייתי זורם עם הקטע הזה של בכר. גם מאמן מצויין (שלא ילך לחיפה), גם מכיר את הליגה ואת מי שישאר מהסגל שלנו. אני פשוט לא סומך עליו בתור הסמכות המקצועית מס' 1 גם מבחינת הבאת שחקנים

4 hours ago, matis said:

הבנתי, עכשיו אתה לא נהנה? מסכן שכמותך, קשה, קשה להיות אוהד מכבי בימים אלו 

ביחס לקבוצה שיש לו איביץ' הוא מכשף, לא פחות 

זה לא מוריד מסוזה כולם, הוא מאמן ענק והיה לו סגל מפחיד 

מסכים איתך בגדול אבל בוא נזכור שהיו לאיביץ' כלים להפוך את הקבוצה ליותר "אטרקטיבית" והוא ויתר עליהם לגמרי/דחק אותם הצידה

הוא פשוט מאמן שונה מפטר בוס או סוזה, את מי אתם יותר אוהבים זה עניין של העדפה, אי אפשר להתכחש לעובדה שאיביץ' היה מאמן היסטורי

3 hours ago, אדביסי said:

מסכים איתך בגדול אבל בוא נזכור שהיו לאיביץ' כלים להפוך את הקבוצה ליותר "אטרקטיבית" והוא ויתר עליהם לגמרי/דחק אותם הצידה

הוא פשוט מאמן שונה מפטר בוס או סוזה, את מי אתם יותר אוהבים זה עניין של העדפה, אי אפשר להתכחש לעובדה שאיביץ' היה מאמן היסטורי

איזה כלים? לא היה לו תקציב לבורקסים בקיץ.

23 דקות לפני, thunderbolt said:

איזה כלים? לא היה לו תקציב לבורקסים בקיץ.

כלים שכבר היו בקבוצה

עטר ומיכה

מה שהכי מאפיין את איביץ' בעיניי זה לפתוח "במשחק העונה" מול באר שבע בסיבוב הראשון עם חוזז כדי שיעשה עבודה טקטית ובו זמנית להשאיר אותם בספסל.

כמובן שלא מתלונן כי עם תוצאות אי אפשר להתווכח אבל זה המאמן.

הלוואי והמאמן הבא יהיה 70% ממנו... איביץ' עשה עבודה גדולה.

On 8.6.2020 at 00:19, Simba said:

אז לפי התיאוריה הזאת  הליגה הארגטינאית והברזילאית זה יותר קידום מהליגה הבלגית.

לא אחי ... אין קשר בכלל

הצגתי עובדות פחות תיאוריות .

לגבי עניין האופציה אני יוצא מנקודת הנחה שזה היה בהסכמה ואם הוא לא יקבל הצעות גדולות הוא גם יכול להאריך חוזה. לדעתי חשוב לו מאוד העובדה שהוא יוכל לשדרג את הקבוצה בעונה הבאה מבחינת רכש וכרגע יש אי ודאות גדולה בעניין ..

8 hours ago, antonio_margheriti2 said:

רגע, אתה מעדיף את איביץ' על סוזה?

עם כל הכבוד לאיביץ' שאני מאוד אוהב ומעריך, סוזה הכי גדול שראיתי במכבי, הכדורגל היה מהנה.

אני נהנה לראות כל שחקן התקפה בליגה שמוכן למכור כליה בשביל להיכנס לסטטיסטיקה של שחקן שכבש נגד מכבי . ברמה הזו . יש לך קבוצה היסטורית, סגנון אחר של שחקנים , ומאמן שמשתין על הליגה בקשת . אין דבר כזה משחק עונה זה משפט שהתקשורת בקושי הייתה מוציאה גם בשנים שחיפה היו מלקטים אליפויות . תוסיף לזה את הקושי הכבד ואיבוד השיערות כשצריך לפרגן ככה למכבי . אתה בחור מוזר בסה״כ אחי כי אתה לא יודע להבין את הלבלים ואת ההבדלים של כל מאמן שנחת כאן, אי אפשר להשוות בין כולם ולכל אחד היה סגל אחר וסגנון שונה . להגיד שעם פאולו הכדורגל היה מהנה ? לי זכור חצי עונה של גארבג׳ באים נותנים 2 בפתיחה ומעבירים תזמן . עוצמה, התרעה, יש את זה בעיקר היום . 

אני חושב שאיביץ' הוכיח שהוא שווה לפחות כפול ממה שהוא מרוויח היום.

אם מכבי תרגיש לנכון לשלם לו את זה הוא ישאר כאן.

אני חושב שמה שבאמת חשוב בלי קשר לאיביץ', הוא להשאיר את כל מסיימי החוזים בדחיפות.

1 hour ago, קובי השועל said:

אני חושב שאיביץ' הוכיח שהוא שווה לפחות כפול ממה שהוא מרוויח היום.

אם מכבי תרגיש לנכון לשלם לו את זה הוא ישאר כאן.

אני חושב שמה שבאמת חשוב בלי קשר לאיביץ', הוא להשאיר את כל מסיימי החוזים בדחיפות.

אני לא חושב ששכר כפול זה מה שישאיר אותו. הוא רוצה להתקדם ובצדק גמור, הכדורגל הישראלי לא אתגר עבורו. נקווה שנפגע בבחירת המאמן (הזר כמובן) הבא ב 70% ממה שפגענו עם איביץ והמצב טוב. ולהשאיר את מי שאפשר כמובן בדגש על אמדור. 

43 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אני לא חושב ששכר כפול זה מה שישאיר אותו. הוא רוצה להתקדם ובצדק גמור, הכדורגל הישראלי לא אתגר עבורו. נקווה שנפגע בבחירת המאמן (הזר כמובן) הבא ב 70% ממה שפגענו עם איביץ והמצב טוב. ולהשאיר את מי שאפשר כמובן בדגש על אמדור. 

מסכים איתך בהכל, רק מקווה שבעקבות המצב קבוצות לא ירצו להוציא יותר מדי כסף על מאמנים ושמכבי תציע לו כפול ממה שמרוויח היום ל4-5 שנים (כי כל כך מגיע לו!!) כדי שיקח אותנו בעוד שנה או שנתיים לאירופה

4 hours ago, turgi said:

בהיעדר אירופה, בריא מאוד למכבי ואיביץ׳ להיפרד.

איך זה עוזר למכבי? זה מרגיש שכל עוד הוא ממשיך אף קבוצה לא תקח לנו את האליפות.

הוא אומנם נכשל באירופה אבל בכל זאת הייתי רוצה לראות אותו איתנו עוד עונה שם- הוא מוצי תמקסימום מהקבוצה הזאת ויותר מזה הוא משפר אותה כל הזמן כל שחקן בכל עמדה, רואים תהליך וזה לא פחות חשוב בעיני. 

מאמן מצוין שעשה עבודה פנטסטית במכבי.

המון הערכה לאיביץ ועדיין אם זה לא קבוצה טובה בליגה מצוינת, לא הייתי ממהר לעזוב את מכבי בתום העונה, אלא בעונה הבאה.

יכול למנף את הקריירה ואת המנייה שלו הרבה יותר באם יעלה לאירופה ובמקביל ייקח אליפות שלישית ברציפות.

אני מאוד מקווה שימצא המתווה להשאיר אותו לעוד וגם אם לא מאחל לו להגיע לליגה האיטלקית או לקבוצת תחתית באנגליה במקום פאוק או איזה ליאז'.

דרך אגב, לדעתי פטר בוס מאמן הרבה יותר שלם ממנו וההצלחה שלו היא הגדולה ביותר ממאמני מכבי בעשור האחרון, עושה עונה מטורפת בלברקוזן. לא בטוח שאיביץ' יצליח בכל מקום אני שוב אומר, הוא חייב לקבל את ההחלטה הנבונה ביותר ולא לקפוץ על כל הזדמנות נוצצת. חושב שיהיה נכון גם לו לצבור ניסיון כאן אצלינו ולנסות להגיע לאירופה בשנה-שנתיים הקרובות, לחכות שיגמר הקורונה ואז לבחור באופציה הנכונה ביותר כי ככה הוא יכול פשוט להעלם.

9 דקות לפני, קובי השועל said:

דרך אגב, לדעתי פטר בוס מאמן הרבה יותר שלם ממנו וההצלחה שלו היא הגדולה ביותר ממאמני מכבי בעשור האחרון, עושה עונה מטורפת בלברקוזן. לא בטוח שאיביץ' יצליח בכל מקום אני שוב אומר, הוא חייב לקבל את ההחלטה הנבונה ביותר ולא לקפוץ על כל הזדמנות נוצצת. חושב שיהיה נכון גם לו לצבור ניסיון כאן אצלינו ולנסות להגיע לאירופה בשנה-שנתיים הקרובות, לחכות שיגמר הקורונה ואז לבחור באופציה הנכונה ביותר כי ככה הוא יכול פשוט להעלם.

החצי עונה עם פטר בוס זה פספוס מטורף, לא זוכר הרבה שנים שלנו עם פספוס כזה של עונה.

אין באמת השוואה בין הפזמ של בוס לבין שלושת שנות האימון הראשונות של איביץ. אבל ההתחלה של איביץ מעולה. 

לא יודע על איזה אירופה מדובר עבור מכבי. בספק אם זה יתקיים בכלל ובספק רב יותר שאנחנו כרגע מתאימים או ראויים לזה. עם איביץ ובלעדיו.

לבוס היה סגל מפחיד. לאיביץ' הרבה פחות.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לבוס היה סגל מפחיד. לאיביץ' הרבה פחות.

רביעיית ההגנה של איביץ' טובה יותר התקפה אין מה להשוות בכלל