Jump to content

איביץ'

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

הראיון איתו אתמול אחרי המשחק מסמל את מה שהוא בשביל מכבי. 

לא היה פה כדבר הזה. 

איך אני אוהב ששואלים אותו שאלות לא במקום והוא עוד רגע נותן נגיחה לכתב התורן.

5 hours ago, הילד בן 30 said:

איביץ כנראה לא יהיה פה בעוד חודש אבל מה שהוא השאיר למועדון ילווה אותנו עוד זמן רב.

אפשר לבכות על זה שהוא לא נותן לאלמוג מספיק דקות אבל הוא קידם פה כל כך הרבה שחקנים צעירים שזה מדהים.

תנסו לחזור שנתיים אחורה. גורדי עוזב אחרי שבנה למועדון אופי חשוב, אבל מספר שחקני הבית שהתפתחו בשש שנותיו במועדון היה מינימלי.

גלזר הפך לשחקן העונה, יוני אחרי השאלות מרובות הפך לשחקן עם המספרים הטובים בליגה,  ההגנה שלנו מנעול עם 3/4 שהוא הביא ושוער מכביה שהיה שוער שלישי.

ויש עוד כל כך הרבה שחקנים עם טעם של עוד- אילון, מתן (גויאגון? :))

בקיצור הוא משאיר פה הרבה מעבר לאחוזי ההצלחה המטורפים שלו

מבלי להוריד לרגע מאיביץ' , אני חייב להגיב על עניין ג'ורדי. אם לא המהלכים שג'ורדי יזם וזרעים ששתל, השקעה עצומה בנוער, פאטריק ואן לייבן, כל המהלך של ביתר ת"א/בת ים/רמלה, לאיביץ' לא היו פירות ליהנות מהם. איביץ' הוא מדהים בכל אספקט ואני מעריץ אותו, אבל כל השחקנים הצעירים האלה הם של ג'ורדי לא פחות מששלו, ואולי אפילו יותר. 

2 hours ago, Spring said:

מבלי להוריד לרגע מאיביץ' , אני חייב להגיב על עניין ג'ורדי. אם לא המהלכים שג'ורדי יזם וזרעים ששתל, השקעה עצומה בנוער, פאטריק ואן לייבן, כל המהלך של ביתר ת"א/בת ים/רמלה, לאיביץ' לא היו פירות ליהנות מהם. איביץ' הוא מדהים בכל אספקט ואני מעריץ אותו, אבל כל השחקנים הצעירים האלה הם של ג'ורדי לא פחות מששלו, ואולי אפילו יותר. 

נכון, אבל גורדי חשש לקצור את הפירות.

איביץ עשה את זה

• 2 weeks later...

איביץ': אולי אשאר במכבי, לא פוסל לקחת הפסקה

מאמן מכבי ת"א התראיין בסרביה: "לא יודע אם אגיע לסיכום עם המועדון", "לא מוכן לעבוד במקומות בכל מחיר", "מחפש אתגר, מאמין בעצמי ובעבודה שלי"

עדיין לא ברור אם מאמן מכבי תל אביב ולדימיר איביץ’ יישאר במועדון גם בעונה הבאה והיום (שבת) הוא ערך ראיון בסרביה בו הוא הסביר על המצב שלו אל מול הקבוצה וטען: “לא ממהר להחליט אם להישאר או לא”.

מאמן הצהובים הוסיף: “החוזה הנוכחי שלי מסתיים ב-8 ביולי, יום אחרי המשחק האחרון של העונה הזו, בהנהלת המועדון כבר יצרו קשר עם הסוכן שלי אבל לא הגענו לסיכום על שום דבר עד כה, לא יודע אם נגיע להסכמות בכלל. אני תמיד חושב בזהירות על הצעד הבא שלי, אני לא מוכן לעבוד בכל מקום בכל מחיר, יכול להיות שאקח הפסקה מאימון”.

בחירת היעד הבא: אני צריך למצוא אתגר. במקרה של מכבי ת”א, הקבוצה לא זכתה בתואר שלוש שנים, דבר שלא עולה על הדעת כי זה מועדון עם מוניטין ומסורות, שזכה בכל כך הרבה דברים עוד קודם. אני והצוות שלי נכנסנו לסיפור הזה, הייתה לנו את המוטיבציה לשנות”.

האם רואה בעצמו מועמד לאמן באחת הליגות הבכירות באירופה: “אני צריך להיות מציאותי בכל דבר. מצד אחד, ברור לי שיש לי הרבה מה ללמוד במקצוע האימון, ברור לי שתפקיד משתנה, לפעמים אתה למעלה ולפעמים למטה. מצד שני, אני מאמין בעצמי, בצוות שלי ובעבודה שלנו. לייתר דיוק, אני מוכן לצעד חדש קדימה, מודע לכך שקשה לעבור מישראל לאחת הליגות הבכירות. המטרה שלי היא להצליח באירופה, לא אפסול הצעות ממזרח התיכון או המזרח הרחוק”

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,44196/362286.html?ref=hp

21 דקות לפני, turgi said:

אני חושב שהוא יודע בדיוק מה הוא רוצה, השאלה אם המועדון באותו הראש.

אני חושב שהמועדון מאד מוגבל, ללא קשר לרצונות של איביץ.

אני מקווה שנוכל למכור שחקן אחד ב-3-4 מיליון יורו מבין דור פרץ או יוני כהן, לא גלזר. זה יוכל לממן חיזוק של 2-3 שחקנים ושדרוג החוזה של איביץ.

כל זה בהנחה שיהיה קהל עונה הבאה או מענק מהמדינה אחרת אין מצב לכלום.

אם למדנו דבר אחד מהתקופה של מיטש, כשמאמן מתחיל לדבר בתקשורת על כמה הוא צריך רכש וחיזוק הוא לא נשאר 

מי החתים את איביץ' בזמנו? מנספורד?

מכבי לאורך השנים הצליחה לרוב לפגוע במאמנים איכותיים (אוסקר, יוקנוביץ', בוס, סוזה, פאקו, איביץ')

היו גם פלופים כדוגמת וידיגל ושוטא.

במידה ואיביץ' אכן עוזב, אני יחסית רגוע שהמערכת תדע למצוא מאמן איכותי ברמתו.

Just now, Armagedon said:

מי החתים את איביץ' בזמנו? מנספורד?

מכבי לאורך השנים הצליחה לרוב לפגוע במאמנים איכותיים (אוסקר, יוקנוביץ', בוס, סוזה, פאקו, איביץ')

היו גם פלופים כדוגמת וידיגל ושוטא.

במידה ואיביץ' אכן עוזב, אני יחסית רגוע שהמערכת תדע למצוא מאמן איכותי ברמתו.

אנגלידיס

הבעיה של איביץ' זה שהוא מרגיל אותנו לדברים לא הגיוניים. עונות הבאות כששופטים ידפקו אותנו, כשירחיקו לנו שחקנים, כשיהיו ים פציעות ונתלונן על זה יגידו לנו שכשהיינו מספיק טובים התגברנו על זה.

20 דקות לפני, קמחי said:

כל מה שהמועדון יכול לתת מבחינת השקעה כספית, תקציב שכר וחוזה אישי שייתן. 

קריטי, אפילו כשמדובר בעוד עונה אחת. יש מדבר אחריו. מדבר אמיתי. 

איך ליטו וידיגל הרוויח יותר ממנו ובכלל היה פה מאמן אלוהים שישמור?!

נותן לו מה שירצה. הכל. צ׳ק פתוח לעשר שנים הבאות שירשום הוא את השכר רק שישאר פה ויקח אותנו לאירופה, ואם לא יצליח אז שנה אחרי זה עד שנעפיל בכוח.