Jump to content

איביץ'

duss21

Recommended Posts

זה שוב היה כל כך קל. לא ברור כבר איך הוא עושה את זה. אולי משבת השחקנים התאמנו בכלל על לכבוש גול בדקה ה- 18 לטיבי.

במשך שתי עונות אנחנו דורסים את הליגה. עם יריבה, בלי יריבה, זה בכלל לא משנה, אלה דברים שבכל מקרה עוד לא היו. אליפות בגשם הוא כבר לקח, שובר שיאים לארוחת בוקר. הלוואי שבמקרה הוא ישאר עוד עונה, למרות שברור שהוא לא צריך אותנו.

יש לי תחושה שאם הוא ישאר פה עוד עשור אנחנו נקח אליפות בכל העשור.

הוא פשוט כל יכול. כל משחק מחדש הוא מביא לך שחקן חדש שהוא הופך אותו לכוכב, שיטה או סגנון חדשים וכל פעם מחדש זה עובד לגמרי. 

בחיים לא הערכתי מאמן כמו שאני מעריך אותו. אפילו לא את סוזה שאני מת עליו.

2 דקות לפני, (:Ben said:

אם אני מיץ' שם את כל הז'יטונים עליו

הכי טוב שהיה פה.

בדרך כלל הייתי אומר שזה לא רלוונטי. קבוצות גדולות מאיתנו יתנו לו גם יותר ממה שגולדהאר יתן. בגלל הקורונה, אולי יש סיכוי כלשהוא שהוא ישאר. אני לא יודע להעריך אם יותר מאמנים יצמדו לכיסא, עד כמה קבוצות ירצו לשלם למאמן חדש סכום גבוה וכיוצא בזה. אני מניח שנראה.

(אבל תכלס, אני אופתע קצת אם הוא ישאר).

אחד הגדולים בהיסטוריה של מכבי, אבל ככה זה עובד, נועדנו להיות מקפצה וזה הכי כיף בעולם שזה קורה. במועדון יצטרכו למצוא את הבא בתור, ואני סומך עליהם שימצאו.

הוא מכין את הקרקע כבר לעזיבה שלו, בצדק גמור אם להיות כן. שיצליח בדיוק כמו אלה שהיו פה לפניו, אם הוא יישאר עוד שנה אולי נצליח לתקן את הרושם באירופה

מה שהוא עשה לחיפה באמצע ב-2 משחקים ומחצית זה על גבול הפלילי.

בחיים לא ראיתי את מכבי חונקת ככה את היריבות שלה, הופכת אותן לעקרות ברמה כזאת ולמעוררות רחמים. המאטצ'אפים שלו מול מאמני "הגדולות" בליגה גורמים כבר לאי נעימות.

מהגדולים בהיסטוריה.

חייב להישאר בשביל שנרביץ סיבוב יורוטריפ שכל כך מגיע לו כדי שנזכור אותו כגדול ביותר שהיה פה.

15 דקות לפני, ravid said:

לפי איך שהוא דיבר בראיון אחרי המשחק, בקיץ שוב מחפשים מאמן חדש.

באותה מידה אפשר לומר שככה מדברים כשמביאים קבלות ויש מה לדבר על פתיחת חוזה ושדרוג שלו. 

רוב הסיכויים שהוא יעזוב אבל הראיון הזה לא אומר כלום. 

המאמן הכי טוב שהיה למכבי ב20 שנה האחרונות. 

7 דקות לפני, nirnir20 said:

באותה מידה אפשר לומר שככה מדברים כשמביאים קבלות ויש מה לדבר על פתיחת חוזה ושדרוג שלו. 

רוב הסיכויים שהוא יעזוב אבל הראיון הזה לא אומר כלום. 

המאמן הכי טוב שהיה למכבי ב20 שנה האחרונות. 

זה מפתה לומר שהוא היה הכי טוב, אבל בהשוואה מול הקנדידט השני צריך לזכור ש:

א. הוא לא הצליח בארופה. כמו שאי אפשר להתעלם מהמשמעת הטקטית, הקשיחות, הלחץ המתואם, והיכולת הכללית לאורך העונה, אי אפשר להתעלם גם מזה. זה שם.

ב. כתולדה מא', איביץ' מעולם לא ניהל קבוצה בליגה במקביל לליגה הארופית. גם זה באיזה מקום חסר בשביל לומר עליו "הכי טוב".

אבל תכלס זה דיון קצת מיותר. סוזה היה מה שהיה, ואיביץ' הוא מה שהוא. זכינו להנות משניהם.

9 hours ago, חומץ בלסמי said:

זה מפתה לומר שהוא היה הכי טוב, אבל בהשוואה מול הקנדידט השני צריך לזכור ש:

א. הוא לא הצליח בארופה. כמו שאי אפשר להתעלם מהמשמעת הטקטית, הקשיחות, הלחץ המתואם, והיכולת הכללית לאורך העונה, אי אפשר להתעלם גם מזה. זה שם.

ב. כתולדה מא', איביץ' מעולם לא ניהל קבוצה בליגה במקביל לליגה הארופית. גם זה באיזה מקום חסר בשביל לומר עליו "הכי טוב".

אבל תכלס זה דיון קצת מיותר. סוזה היה מה שהיה, ואיביץ' הוא מה שהוא. זכינו להנות משניהם.

הכי גדול כי העמיד פה קבוצת מכונה שאני לא זוכר שליטה כזאת אבסולוטית של קבוצה בליגה, גם פר משחק וגם בכללי שמסתכלים על נתונים יבשים. 

עכשיו קח את המשפט שרשמתי ותכפיל ב2 כי הוא עשה את זה 2 עונות רצוף, עם סגל פחות נוצץ משנים עברו. 

רק בעוד כמה שנים שנסתכל אחורה , והעונות שוב יהיו עונות רגילות עם הפסדים נבין מה ראינו פה. 

2 עונות רצופות בלי הפסד ליגה במאני טיים, לא לספוג גול עד מחזור 16, לקחת אליפות במרץ ב31 הפרש, אלו דברים לא נורמלים. 

אירופה זה חוסר מזל מטורף. 

9 דקות לפני, nirnir20 said:

הכי גדול כי העמיד פה קבוצת מכונה שאני לא זוכר שליטה כזאת אבסולוטית של קבוצה בליגה, גם פר משחק וגם בכללי שמסתכלים על נתונים יבשים. 

עכשיו קח את המשפט שרשמתי ותכפיל ב2 כי הוא עשה את זה 2 עונות רצוף, הם סגל פחות נוצץ משנים עברו. 

רק בעוד כמה שנים שנסתכל אחורה , והעונות שוב יהיו עונות רגילות עם הפסדים נבין מה ראינו פה. 

2 עונות רצופות בלי הפסד ליגה במאני טיים, לא לפסוג גול עד מחזור 16, לקחת אליפות במרץ ב31 הפרש, אלו דברים לא נורמלים. 

אירופה זה חוסר מזל מטורף. 

ארופה זה לא חוסר מזל, אלא יכולת לא טובה, וכך היה שנתיים ברציפות, מה לעשות?

ועכשיו בוא נערבב את זה קצת: אולי דווקא גרסיה הוא המאמן הטוב מכולם? בניגוד לסוזה וכל מי שבא אחריו, הוא היה צריך לבנות קבוצה, מאוסף שחקנים שמעט מאוד האמינו בהם לפני כן, בתוך מועדון שהיה צריך למצוא את עצמו. האם ההשג שלו קטן משל איביץ'? לא בטוח, וכנראה שזה גם לא ממש משנה.

היה לי מוזר לראות את חוזז פותח ואת אצילי

על הספסל (בנוסף לזה שכהן באגף ימין)

אבל פשוט כל מה שהוא עושה זה בינגו!

יריבות צריכות מסכות חמצן אחרי משחק מולנו.

אוגו שנה שעברה אמר שהוא לא נתקל בלחץ כמו שמכבי עושה, שפשוט גמרנו אותם.

לכל הפרשנים שבוכים לי על איך שאנחנו משחקים אני מוכן שאיביץ היה המאמן שלי עד סוף החיים ושככה גם נראה כל הזמן.

הכי טוב שהיה לנו. כנראה. לפחות בתחושה שלי. הוא מרוויח כל אחד ויוצר שתי הגנות מושלמות בשנתיים. הוא מצליח בתחושות ובכל הרכב/חילוף שהוא עושה. כל הזמן מרוויח עוד אנשים לרוטציה. נותן תקווה לכולם. חוזז נותן שני שערי אליפות וזה עובר באהלן אהלן. 

29 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ארופה זה לא חוסר מזל, אלא יכולת לא טובה, וכך היה שנתיים ברציפות, מה לעשות?

ועכשיו בוא נערבב את זה קצת: אולי דווקא גרסיה הוא המאמן הטוב מכולם? בניגוד לסוזה וכל מי שבא אחריו, הוא היה צריך לבנות קבוצה, מאוסף שחקנים שמעט מאוד האמינו בהם לפני כן, בתוך מועדון שהיה צריך למצוא את עצמו. האם ההשג שלו קטן משל איביץ'? לא בטוח, וכנראה שזה גם לא ממש משנה.

ברור שאירופה זה גם יכולת לא טובה, אבל עלינו לאירופה גם בעונות עם יכולת על הפנים כי המזל שיחק לנו בפנדלים, זה אומר שלא נכשלנו שם ? 

פה היה חוסר מזל, גולים הזויים שאכלנו , קורה, לא מעיד יותר מדי לדעתי על היכולות שלו כמאמן. 

גרסיה עשה דברים גדולים, אבל עשה את זה בעונה אחת, עונת אליפות "רגילה" יחסית מבחינה סטטיסטית.

העונות של איביץ' הם פריקיות סטטיסטית , הסיכוי שנעשה 2 עונות כאלה באק טו באק שואף לאפס.

ולא רק סטטיסטית, היכולת של המאמן הזה להביא שחקן מקצה הספסל ושהוא ינצח לך משחקים הם מיסטיות , אני חייב להודות שהיום למשל השתגעתי למה איביץ' לא מוציא את חוזז, ראו שהוא גמור מעייפות ויונתן הוא שחקן קלאץ' "מנוסה" יותר. 

איביץ' ראה משהו אחר וחוזז סיים את המשחק עם גול, וזה מרגיש כאילו איביץ' עשה את זה מיליון פעם ב-2 העונות האלו.