Jump to content

בעיה בצפיה בנטפליקס בטאבלט של לנובו

Krishi

Recommended Posts

אולי מישהו פה יוכל לעזור לי עם השיט המוזר הזה.

יש לי טאבלט של לנובו P10 (ספציפית דגם TB-X705L)

כשאני מנסה לצפות בנטפליקס זה מראה לי רק בחרא איכות SD. 

אין שום דרך לשנות את זה. (יש לי את המנוי פרמיום עם 4 משתמשים בו זמנית ועד איכות 4K+HDR).

בשאר המכשירים עובד תקין. 

עדכנתי את האפליקציה לגירסא האחרונה כמה פעמים זה לא עזר.

מסתבר שיש רמות אבטחה של ניהול זכויות דיגיטליות (DRM) שמסופקים ע"י חברת widevine שאם המכשיר שלך לא תומך ברמה הכי גבוהה שלהם נטפליקס לא מאפשרים להזרים תוכן בHD מחשש לפיראטיות. רמה 3 זאת הכי נמוכה, ורמה 1 זאת הכי גבוהה.

עכשיו מה הבעיה... האפליקציה של נטפליקס מזהה שעל המכשיר יש L3. ומזרימה לי תוכן רק בSD.

בבדיקה של DRM info על המכשיר אני רואה שיש לי L1, כלומר אמורה להיות הזרמה תוכן בHD.

דיברתי עם נטפליקס הם אמרו שזאת לא בעיה שלהם ולדבר עם לנובו. 

אני אדבר גם איתם אבל יש לי תחושה שלא מהם תבוא הישועה (כי בסופו של דבר זה נראה יותר בעיה של נטפליקס ולא של לנובו). 

מישהו מכיר דרך לעקוף את החרא הזה שאני אוכל לראות נטפליקס בHD בטאבלט?

עוד משהו, האפליקציה של נטפליקס הייתה מותקנת כבר על הטאבלט, אני לא באמת יכול למחוק אותה אלא רק להשבית או להחזיר לגירסא הכי ישנה. רק אם אני אעשה ROOT למכשיר אני אוכל למחוק אותה אבל אז אאבד אחריות ובאופן כללי מעדיף לא להתעסק עם זה. 

ניסית לעשות לנטפליקס אלץ סגירה + השבתה + ניקוי מטמון וניקוי נתונים ואז להוציא אותה מההשבתה?
לא סיכוי גבוה כי זה באמת נשמע כמו ענייני אבטחה בדומה להמון סטרימרי אנדרואיד (לא אנדרואיד טי וי) שיכולים להפעיל את נטפליקס רק על 480P בגלל זה

תנסה דרך דפדפן כרום.

מהניסיון שלי, גם מכשירים עם אבטחה מתאימה לא תמיד תומך בHD, זה לא קשור אליהם, אלא ליצרן.

תכנס להגדרות של האפליקציה של נטפליקס, יש שם אופציה שנקראת בעברית "מפרט הפעלה" זה יתן לך את האמת.

9987113.jpg

45 דקות לפני, YoC said:

ניסית לעשות לנטפליקס אלץ סגירה + השבתה + ניקוי מטמון וניקוי נתונים ואז להוציא אותה מההשבתה?
לא סיכוי גבוה כי זה באמת נשמע כמו ענייני אבטחה בדומה להמון סטרימרי אנדרואיד (לא אנדרואיד טי וי) שיכולים להפעיל את נטפליקס רק על 480P בגלל זה

כן, זה לא עזר.

11 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

תנסה את האופציה של נטפליקס על דפדפן כרום.

מהניסיון שלי, גם מכשירים עם אבטחה מתאימה לא תמיד תומכת בנטפליקס ב-HD, זה לא קשור אליהם, אלא ליצרן.

תכנס להגדרות של האפליקציה, יש שם אופציה שנקראת בעברית "מפרט הפעלה" זה יתן לך את האמת.

9987113.jpg

דרך הדפדפן זה לא עובד. מקבל שגיאה שהדפדפן לא נתמך (בטח בגלל שהוא בתצורת אפליקציה ולא על PC).

לגבי המפרט הפעלה אז זהו שלשם כבר הגעתי וראיתי שזה L3 אבל בבדיקה שאני עושה בעזרת אפליקציות צד ג' שבודקות את הDRM info שלי אני רואה שבכולן יש לי L1

מוזר העניין.

לפי חיפוש בגוגל אני רואה שזאת בעיה ברוב הטאבלטים שלהם, לא רק אצלך, רק שוק גבוהה תופס, ביניים ושוק נמוך אין תמיכה.

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Android-based-Tablets-and-Phablets/Impossible-to-watch-Netflix-in-HD-on-a-Lenovo-Smart-Tab-M10/m-p/4549212?page=1

"This is absolutely on Lenovo's side. First, because the same problem happens with Amazon Prime Video. Second, because others, like Samsung, Huawei, Amazon... get Netflix HD from day one or after a patch. Lenovo has been unable to release a tablet with Netflix HD for the last 3 years. Amazing."

2 hours ago, antonio_margheriti2 said:

מוזר העניין.

לפי חיפוש בגוגל אני רואה שזאת בעיה ברוב הטאבלטים שלהם, לא רק אצלך, רק שוק גבוהה תופס, ביניים ושוק נמוך אין תמיכה.

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Android-based-Tablets-and-Phablets/Impossible-to-watch-Netflix-in-HD-on-a-Lenovo-Smart-Tab-M10/m-p/4549212?page=1

"This is absolutely on Lenovo's side. First, because the same problem happens with Amazon Prime Video. Second, because others, like Samsung, Huawei, Amazon... get Netflix HD from day one or after a patch. Lenovo has been unable to release a tablet with Netflix HD for the last 3 years. Amazing."

כן הגעתי להודעות האלה גם זה פשוט הזיה. וזה הרי לא משהו שאי אפשר לסדר ולשלוח עדכון. זה כאילו לא אכפת להם בכלל.