Jump to content

רשמי קורונה - מכבי נגד הפועל חיפה

Sawyerdroid

Recommended Posts

בסהכ משחק מצויין של מכבי בהתחשב בסיטואציה, נראה שחזרנו בצורה טובה ולנצח 2-0 אחרי לפחות 2 שערים שנשדדו מאיתנו זה מעולה. 

הופתעתי לטובה מטננבאום שהציג יכולת טובה ונעל את השער, ברכות לחוזז שנראה קצת יותר חיובי ורשם מספרים, גלזר כרגיל נמצא בכל מקום. 

למעט ייני שעשה טעות בית סוהר כמעט ואין למי לבוא בטענות ונראה שהוא מחזיק את כולם חזק לקראת משחק העונה ברביעי.

אסור לשתוק על השיפוט המכור וחייבים ביום רביעי לגמור סיפור. יאללה מכבי.

כמעט ולא יצרנו מצבים שהם לא ממצב נייח אבל סבבה, סך הכל שיחקנו נגד קבוצה הכי חלשה בפליאוף ואני מקווה שאף אחד לא מרים את האף לקראת יום רביעי.

12 דקות לפני, harari said:

שכטר תפסיק ליפול, כי גם כשמגיע פנדל ויש var ואני אוהד מכבי, עדיין אני מבין איך לא שרקו

אז שעושים עליו פאול שלא יפול?

איך זה אפשרי

1 דקה לפני, זיפו said:

אז שעושים עליו פאול שלא יפול?

איך זה אפשרי

נפל לפני הפאול ובגלל זה גם לא קיבל את השריקה.

החצי שנייה שלפני הפאול מכריעה במקרים כאלה, רואים שהוא מפיל את עצמו , אפילו שאני מאמין שהיה פאול והיה צריך לשרוק, אני יכול להבין למה לא שרקו. 

כל שחקן אחר פשוט ממשיך לרוץ לתוך הרגל של היריב וזה פנדל קל, שכטר תמיד מגזים והוא מסומן ע"י השופטים. 

חייבים להגיד- זה איביץ. להשאיר אותו עוד עונה זה ההישג הכי גדול שניתן לעשות בשלב הזה. מתודית, קשוחה, תנועות מובנות... מקסימום מהמינימום( ביחס לכישרון שהיה פה בימי ג'ורדי). 

2 דקות לפני, המכבייה said:

חייבים להגיד- זה איביץ. להשאיר אותו עוד עונה זה ההישג הכי גדול שניתן לעשות בשלב הזה. מתודית, קשוחה, תנועות מובנות... מקסימום מהמינימום( ביחס לכישרון שהיה פה בימי ג'ורדי). 

חייבים השאלה אם ירצה

8 דקות לפני, המכבייה said:

זו כל המערכת

4 דקות לפני, gilgil28 said:

זו כל המערכת

נכון תמיד. אבל זאת שמקיפה אותו כרגע, היא כנראה הכי פחות משוכללת. ובכלל, איך שהוא מעמיד אותם, איך שזה מובנה. הוא כל כך טוב במה שהוא עושה.

44 דקות לפני, המכבייה said:

זה ברור שזה איביץ. אין לי דרך להיות מעורה במה שנעשה במכבי בתקופת הפגרה אבל שיחקנו טוב, הרבה יותר טוב ממה שחשבתי. בקטע הפיזי היה לחץ לפרקים על חיפה וראו שרצינו יותר. אחרי זה ראיתי את המשחק של חיפה מול הפועל והם פשוט נראו רע, הפועל ניצחה בצדק גמור. שיקנים בחיפה נראו כמו סמרטוטים אחרי מחצית.  יש לנו את המאמן ואנשי הצוות (בעיקר מי שאחראי על הכושר והמשמעת) הכי טובים בפער משאר הדרעק פה. אני כן מוטרד מהשילוב של ייני, מודה. ביום רביעי חובה לגמור את זה. 

8 דקות לפני, מנש שער 11 said:

זה ברור שזה איביץ. אין לי דרך להיות מעורה במה שנעשה במכבי בתקופת הפגרה אבל שיחקנו טוב, הרבה יותר טוב ממה שחשבתי. בקטע הפיזי היה לחץ לפרקים על חיפה וראו שרצינו יותר. אחרי זה ראיתי את המשחק של חיפה מול הפועל והם פשוט נראו רע, הפועל ניצחה בצדק גמור. שיקנים בחיפה נראו כמו סמרטוטים אחרי מחצית.  יש לנו את המאמן ואנשי הצוות (בעיקר מי שאחראי על הכושר והמשמעת) הכי טובים בפער משאר הדרעק פה. אני כן מוטרד מהשילוב של ייני, מודה. ביום רביעי חובה לגמור את זה. 

ייני בהחלט מדאיג בכושר שלו בטח נגד חיפה שתבוא בסגל אחר ממה ששחקה היום.

תנחומי לטיבי כמובן.

10 hours ago, Sawyerdroid said:

פיקנטריה צריך למלא, עופו על זה אעדכן אח''כ וברביעי ארשום נורמלי.

- משחק 200 של גולסה

- שיא חדש, 22 משחקים ללא ספיגה.

צריך להדגיש, שיא ליגה, לא שיא קבוצתי 

11 hours ago, Sawyerdroid said:

בסהכ משחק מצויין של מכבי בהתחשב בסיטואציה, נראה שחזרנו בצורה טובה ולנצח 2-0 אחרי לפחות 2 שערים שנשדדו מאיתנו זה מעולה. 

הופתעתי לטובה מטננבאום שהציג יכולת טובה ונעל את השער, ברכות לחוזז שנראה קצת יותר חיובי ורשם מספרים, גלזר כרגיל נמצא בכל מקום. 

למעט ייני שעשה טעות בית סוהר כמעט ואין למי לבוא בטענות ונראה שהוא מחזיק את כולם חזק לקראת משחק העונה ברביעי.

אסור לשתוק על השיפוט המכור וחייבים ביום רביעי לגמור סיפור. יאללה מכבי.

כמה איבודים של ייני זה לא ייאמן הוא כאילו שכח איך משחקים...
היה לו את המסירה האיומה שרק בנס לא קיבלנו שם ובמחצית הראשונה היה לו כמה שהביאו להתקפות מתפרצות של חיפח.
אני מקווה שאיביץ לא יפתח איתו בשום מצב מול חיפח ברביעי כי נראה שזה יגמר רע.