Jump to content

מה עושים עד יום רביעי?

הנדון

Recommended Posts

אישית אני הולך להעביר את הזמן בתפילות שנבטיח אליפות לפני שיאבחנו שחקן בליגה עם קורונה, כי ברור לי שגם אם נהיה ב +12 אחרי יום רביעי את האליפות לא ניקח במקרה שיסיימו את הליגה

דווקא טובה לי ה"מנוחה" הזאת, היה היום אצלי מתח וחששות רציניות, לא ידעתי מה נראה. 

9 הפרש אפשר להיות רגועים בנתיים, שחיפה יתפוצצו הכלבים. 

כואב שלא נהיה שם ברביעי כי הייתה יכול להיות אווירת אברבנאל אמיתית. 

Just now, nirnir20 said:

דווקא טובה לי ה"מנוחה" הזאת, היה היום אצלי מתח וחששות רציניות, לא ידעתי מה נראה. 

9 הפרש אפשר להיות רגועים בנתיים, שחיפה יתפוצצו הכלבים. 

כואב שלא נהיה שם ברביעי כי הייתה יכול להיות אווירת אברבנאל אמיתית. 

לגמרי

17 דקות לפני, YoniC said:

אישית אני הולך להעביר את הזמן בתפילות שנבטיח אליפות לפני שיאבחנו שחקן בליגה עם קורונה, כי ברור לי שגם אם נהיה ב +12 אחרי יום רביעי את האליפות לא ניקח במקרה שיסיימו את הליגה

במקרה של סגירה חוזרת של הליגה, אם מקום שלישי לא יכול לזכות באליפות, עקרונית אפשר לארגן 2 מפגשים מול חיפה (אחרי סגר לשחקנים)שיכריעו אבל ברור שגם לזה הם יתנגדו. 

ובאותו הקשר מה עם לוזרפול? הליגה חוזרת או שהם יחכו עוד 30 שנה?

22 דקות לפני, הדאבל ה8 said:

במקרה של סגירה חוזרת של הליגה, אם מקום שלישי לא יכול לזכות באליפות, עקרונית אפשר לארגן 2 מפגשים מול חיפה (אחרי סגר לשחקנים)שיכריעו אבל ברור שגם לזה הם יתנגדו. 

ובאותו הקשר מה עם לוזרפול? הליגה חוזרת או שהם יחכו עוד 30 שנה?

איך זה יקרה אם יש 9 הפרש ואתה רוצה 2 משחקים ישירים גם אם חיפה תנצח את שניהם (חחחח) זה עדיין 3 הפרש לנו אז בשביל מה זה טוב? 
אלא אם כן אתה מציע שיתעלמו מהניקוד הקיים ויעשו 2 משחקים על כל הקופה בין הראשונה לשנייה? לא שזה מפחיד אותי, הסיכויים עדיין לטובתנו אבל זה יהיה חתיכת ביזיון לא ספורטיבי.

השאלה מתי זה יקרה 

7 דקות לפני, YoC said:

איך זה יקרה אם יש 9 הפרש ואתה רוצה 2 משחקים ישירים גם אם חיפה תנצח את שניהם (חחחח) זה עדיין 3 הפרש לנו אז בשביל מה זה טוב? 

אם שוב יבטלו את הליגה יש משמעות מתי זה יקרה.

וברור לי שזה הזוי.

בכל מצב זה פשוט ביזיון בעיקר מה שקורה באנגליה שעם 20? הפרש קבוצות יתנגדו לתת לליברפול את האליפות.

מעריך שמבחינת ליגת האלופות בכל מצב יתייחסו למיקום בטבלה.

Just now, הדאבל ה8 said:

השאלה מתי זה יקרה 

אם שוב יבטלו את הליגה יש משמעות מתי זה יקרה.

בכל מצב זה פשוט ביזיון בעיקר מה שקורה באנגליה שעם 20? הפרש קבוצות יתנגדו לתת לליברפול את האליפות.

מעריך שמבחינת ליגת האלופות בכל מצב יתייחסו למיקום בטבלה.

אין לי ספק בכלל שינסו כל תרגיל מסריח שקיים כדי לגזול לנו את האליפות ולסיים את העונה בלי אלופה. 
צריך להגדיל את הפער בקטע חזירי, כמה שיותר גדול, כמה שיותר מהדהד, זה הסיכוי היחיד וגם אז זה לא מבטיח לנו שום דבר. 

אם מנצחים את זה, אף אחד לא יקח ממנו את האליפות (גם לא הקורונה).

מצד אחד חיפה יבואו פצועים ותמיד כשהם באים ככה הם מסוכנים (כמו הגמר גביע אחרי ה6-0), אבל אני מאמין שהשחקנים שלנו יבואו אש לטרוף את המשחק הזה. הם יודעים שכל העונה עבדנו קשה בשביל הרגע הזה. אנחנו רחוקים משחק אחד מלקחת אליפות (כמובן שמתמטית יש עוד מספיק משחקים אבל בפועל אין באמת סיכוי שהם יסגרו 12 הפרש תוך 8 משחקים מול קבוצה שלא הפסידה משחק ליגה כבר שנתיים)

צריך לגמור אותם ברביעי. מאמין שנעשה את זה ובסטייל. 

הגיע הזמן לסגור את זה. אי אפשר לשמוע אותם יותר.

גם אחרי שהוציאו את דורון בן דור לחל"ת הם מוצאים דרכים לזיין את השכל כל היום ולהופיע בכותרות.