Jump to content

גרינפלד יא בן זונה

Recommended Posts

13 דקות לפני, nirc2 said:

לא היה פנדל. שכטר הפיל את עצמו בכוונה על הרגל של הבלם.

מצד שני הגול של בלקמן זה לא אופסייד בחיים. 

חחח די נו, פנדל של אלפי אחוזים.

באובראול - פשוט שיפוט רע ! 

הפנדל על שכטר זה סקנדל.

גליץ׳ לרגליים, מגע ברור... בלתי נתפס שאפילו לא קראו לו לראות את האירוע במסכים.

האופסייד של בלקמן מגעיל וקטנוני - אבל היה.

יש לציין שגם השער השני היה גבולי רצח, ומשום מה התעלמו מזה לגמרי. 

5 hours ago, nirc2 said:

לא היה פנדל. שכטר הפיל את עצמו בכוונה על הרגל של הבלם.

מצד שני הגול של בלקמן זה לא אופסייד בחיים. 

זה גם מה שאני ראיתי. אם שכטר לא היה מפיל את עצמו זה היה יכול להיות פנדל, אבל נראה שהוא נופל לפני שהבלם נוגע בו. 

אם היה אופסייד של בלקמן אז זה אופסייד של שרוך נעל. מבאס ששורקים על דבר כזה. 

31 דקות לפני, רויקלה said:

זה גם מה שאני ראיתי. אם שכטר לא היה מפיל את עצמו זה היה יכול להיות פנדל, אבל נראה שהוא נופל לפני שהבלם נוגע בו. 

אם היה אופסייד של בלקמן אז זה אופסייד של שרוך נעל. מבאס ששורקים על דבר כזה. 

באמת?

עם שכטר היה מגע..ודאי...אפשר לנהל דיון אם הכדור כבר היה בדרך החחצה אבל אנימלא בטוח בכלל שזה רלוונטי...

לגבי הנבדל - לא חושב שהיה. אבל אם לשיטתך היה, גם של "שרוך נעל", אז מה הבעיה ששרקו.... אתה בקטע של שריקות רק על נבדל של מטר ומעלה?

האופסייד של בלאקמן מאוד מאוד גבולי, אבל היה (אף אחד לא היה מדבר על זה אם השער היה מאושר). 

הפנדל על שכטר? טעות של בית סוהר, פנדל מיליון אחוז ושכטר נופל בשנייה שיש מגע עם הרגל, לא לפני. 

10 hours ago, nirnir20 said:

הוא לא אשם היום.

פנדל היה למרות ששכטר דפק שם צלילה לפני המגע.

הגול של בלקמן היה מנבדל של כף רגל.

איזה כף רגל? רק האצבעות היו בנבדל. לא ברור איך פוסלים כזה גול.

ופנדל 100% הוא הלך לרגליים של שכטר לא לכדור.

קיצר, קיבלו הוראה. מזל ששמנו 2.

אני זוכר בוודאות לפחות פעמיים שאישרו נגדינו גול שהשחקן היריב היה במצב דומה לבלקמן ואפילו בנבדל יותר גדול.

אבל על מה אנחנו מתווכחים? השופטים בעצמם הודו שהם נותנים לקטנות מתנות כדי לאזן את המשחק.

1 hour ago, אנדרס8 said:

נבדל מאה אחוז

פנדל מליון אחוז

הטענה פה היא שלפני עידן הVAR הנבדל הוא לא נבדל והפנדל הוא פנדל.

לשער שהובקע אין באמת משעמות לרגל של בלקמן שהייתה בנבדל ו95% מהגוף לא. לדעתי חייב להיות תיקון נורמלי לחוק הנבדל שהגוף צריך להיות מעל 25-30% בנבדל ולא רק אצבע או חלק קטן של הגוף.

אפשר להסתכל על סיטואציה כזאת ששחקן נמצא כולו מעבר לקו החוץ ורק הראש בתחום המשחק והוא מציל את הכדור מלצאת לחוץ

במצב כזה אין חוץ, בטח שאין סיבה לשרוק על נבדל של שפיץ של הנעל כשכל הגוף נמצא מאחרי קו ההגנה, מילא אם היה מבקיע עם השפיץ.... 

אבל בסדר החוק הוא איפה שנוח, שברדה כבש 2 מטר בנבדל נתנו "יתרון להתקפה"

אני רק באמת מקווה שבסיטואציה הפוכה יפסלו גול כזה נגדנו, רק אז אני אאמין שזה לא מכור ומכוון

11 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

לא היה דיבור על תיקון לחוק שמבטל אופסייד על חלק מהגוף? כלומר מספיק שחלק מהגוף לא באופסייד כדי שיהיה יתרון להתקפה

היה גם דיבור על חוק של לאזן שריקות למען ליגה שיוויונית יותר

את הנבדל אני עוד יכולה להבין, גם אם גבולי, אבל הפנדל פשוט מכירה של החיים, חשבתי שכבר הספקתי להתרגש מהשחיתות הזאת, אבל זה באמת מטריף כל פעם מחדש.

50 דקות לפני, קובי השועל said:

הטענה פה היא שלפני עידן הVAR הנבדל הוא לא נבדל והפנדל הוא פנדל.

לשער שהובקע אין באמת משעמות לרגל של בלקמן שהייתה בנבדל ו95% מהגוף לא. לדעתי חייב להיות תיקון נורמלי לחוק הנבדל שהגוף צריך להיות מעל 25-30% בנבדל ולא רק אצבע או חלק קטן של הגוף.

מה זה 95 אחוז לא? יש חוק והגבול צריך לעבור איפה שהוא. הפעם זה היה לרעתנו וזה מבאס אבל אין מה לעשות. זה שלפני עידן הVAR כנראה זה היה מאושר לא אומר כלום.

ומה שאתה מציע נשמע לי הרבה פחות הגיוני, מה אתה תתחיל למדוד נפחים של חלקי גוף? ותשווה לנפחים של קו ההגנה?

החוק הקיים הוא טוב הבעיה היא באמצעים לאכיפה שלו ומה שיש היום יותר טוב ממה שהיה לפני שנתיים והכלים בטוח ישתפרו (בדיוק כמו שקרה עם עין הנץ).

1 hour ago, Rodrigoal_Goaldberg said:

לא היה דיבור על תיקון לחוק שמבטל אופסייד על חלק מהגוף? כלומר מספיק שחלק מהגוף לא באופסייד כדי שיהיה יתרון להתקפה

היה דיבור על זה, לדעתי זה נכנס מהעונה הבאה.

החוק היום הוא אכן מטומטם, בלקמן בנבדל אבל אסור לפסול על דבר כזה, אין שום יתרון להתקפה שחצי כף רגל של שחקן בנבדל. 

כנ"ל הגול של ג'ראלדש מול הפועל חיפה בחוץ במשחק שנגמר 1-1. 

אני לא מבין מה עומד מאחורי הטענה ששכטר התחיל את הנפילה שלו לפני שהשחקן נגע לו ברגל.

לי זה ברור שכל שחקן שמרגיש שעומדים לבצע עליו עבירה ייפול טיפה לפני על מנת להגן על הגוף שלו, מה הוא צריך לקבל גליץ ברגליים במלוא העוצמה?

עזבו לא משנה, אני לא צריך לנסות להבין את זה

4 hours ago, nirnir20 said:

היה דיבור על זה, לדעתי זה נכנס מהעונה הבאה.

החוק היום הוא אכן מטומטם, בלקמן בנבדל אבל אסור לפסול על דבר כזה, אין שום יתרון להתקפה שחצי כף רגל של שחקן בנבדל. 

כנ"ל הגול של ג'ראלדש מול הפועל חיפה בחוץ במשחק שנגמר 1-1. 

היה דיבור על לתת מרחק ״ביטחון״ בגלל הכלים הטכנולוגיים. ברגע שמערבים מצלמה בקבלת ההחלטות, זה יש צורך להגדיר מחדש את החוק.

למה? כי הנבדל תלוי באיכות בתמונה, כמות השניות לתמונה וכיו״ב. מי אמר שבביטול הנבדל של בלקמן, התמונה שהקפיאו היא בדיוק זמן נגיעת הכדור של המוסר? פריים לפה או לשם משנה את ההחלטה.

והפנדל של שכטר - וואו. אין יותר ברור מזה.

4 hours ago, asi1998 said:

אני לא מבין מה עומד מאחורי הטענה ששכטר התחיל את הנפילה שלו לפני שהשחקן נגע לו ברגל.

לי זה ברור שכל שחקן שמרגיש שעומדים לבצע עליו עבירה ייפול טיפה לפני על מנת להגן על הגוף שלו, מה הוא צריך לקבל גליץ ברגליים במלוא העוצמה?

עזבו לא משנה, אני לא צריך לנסות להבין את זה

אל תנסה להבין. בשידור של חיפה אפק אמר על איזה חצי עבירה שהייתה ברחבה שאם שחקן x היה נופל הוא מקבל  פנדל וודאי.

אין פה איזה קו היגיון ברור.

רק יהירות סטייל אלון יפת מנעה ממכבי פנדל.

לא הבנתי איך אם יש ספק\התלבטות השופט לא הולך לVAR אלא מחכה לזונות מהניידת לאותת לו.

המקרה הוא לא חד משמעי (עובדה שלקח זמן לקבל החלטה) אז מדוע השופט לא ניגש בעצמו לוידאו?

אני מאוד מקווה שיהיה הרבה הייפ לעניין הזה עד רביעי.

קצת לייצר לחץ תקשורתי ולא לקבל את החרא הזה בשלוות נפש.

כל שחקן אחר שהוא לא שכטר מקבל פה פנדל שופטים מתים על הפוזה של לעשות לו דווקא גם אם קוצרים לו את הרגל. 

1 hour ago, הנדון said:

כל שחקן אחר שהוא לא שכטר מקבל פה פנדל שופטים מתים על הפוזה של לעשות לו דווקא גם אם קוצרים לו את הרגל. 

כאילו עשו לו בכוונה בגלל שהוא נפל איזה 2-3 פעמים לפני הפנדל הזה. פשוט סימנו אותו.

32 דקות לפני, קמאנן said:

כאילו עשו לו בכוונה בגלל שהוא נפל איזה 2-3 פעמים לפני הפנדל הזה. פשוט סימנו אותו.

הם באים עם זה מהבית.