Jump to content

השיפוט בפלייאוף העליון

אקיטה

Recommended Posts

1 hour ago, kutomer said:

אשמח לראות זווית נוספת, אני מסכים ב100% שהיה פנדל נגד הפועל חיפה.

במקרה הזה לכל היותר מדובר במקרה גבולי לא איזה clear cut, יכול להיות שהvar לא היה מתערב אם היה נשרק כאן פנדל, אבל כנראה בצדק לא התערב כשלא נשרק.

את התיאורים תשדל לשמור לעצמך, אתה כמובן לא חייב להסכים איתי.

התיאורים הם כי זאת טענה הזויה להגיד שהוא נפל לו על הרגל. הייתה שם הכשלה ומהזווית של שכטר זה פנדל ברור.

מכבי סוף סוף הגיבה כמו שצריך: "כשזה נוגע לשכטר, נראה שההחלטות נקבעות כבר משריקת הפתיחה".

הבושה הכי גדולה היא לא הפנדל או נגיעת היד אלא העובדה שריינשרייבר עדיין שופט אותנו. או עדיין שופט בכלל.

שופט גרוע. הססן. עיוור. לא סמכותי בשיט. במקום לשפוט משחקי כדורגל מרכזיים שיחזור לעשות מילואים בפיקוד העורף.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

התיאורים הם כי זאת טענה הזויה להגיד שהוא נפל לו על הרגל. הייתה שם הכשלה ומהזווית של שכטר זה פנדל ברור.

מכבי סוף סוף הגיבה כמו שצריך: "כשזה נוגע לשכטר, נראה שההחלטות נקבעות כבר משריקת הפתיחה".

כמה כתב ספורט גרוע אתה צריך להיות כדי לרשום ידיעה שלמה על המשנה למנכ"ל במועדון הכי גדול בארץ ולהתייחס אליה בתור זכר במקום נקבה ועוד לטעות באיות של השם משפחה שלה :doh:

פשוט וואו

image.png.50d6acd8a0773327994dbf0997c30bb7.png

3 hours ago, ravid said:

לפי איזה חוק השער הזה חוקי? בוא נשמע

נקודה ראשונה

There will be no penalty if:

• the ball touches a player's hand/arm immediately from their own head/body/foot or the head/body/foot of another player.
  • the ball touches a player's hand/arm close to their body and has not made their silhouette unnaturally bigger.
  • a player is falling and the ball touches their hand/arm when it is between their body and the ground (but not extended to make the body bigger).
  • additionally, should the goalkeeper attempt to clear a ball from a teammate but fails, the goalkeeper is allowed to handle the ball.

1 hour ago, תמיר8 said:

מדהים כמה קשה לזכות באליפות שכל השופטים, התקשורת, בית הדין, בעלי הקבוצות עושים יד אחת כנגד מכבי. וכמה כיף לשמוח להם על הפנים ולחגוג עוד אליפות.

לדעתי לא צריך להתייחס אליהם בכלל. לא לתת להם שום יחס או תשומת לב- שיתפוצצו. 

זה נכון, אבל אם נשתוק עכשיו יאכילו אותנו חרא כשזה כן ישפיע

36 דקות לפני, Krishi said:

כמה כתב ספורט גרוע אתה צריך להיות כדי לרשום ידיעה שלמה על המשנה למנכ"ל במועדון הכי גדול בארץ ולהתייחס אליה בתור זכר במקום נקבה ועוד לטעות באיות של השם משפחה שלה :doh:

פשוט וואו

חחחחחחח איזה לוך הוא. 

20 דקות לפני, אנדרס8 said:

נקודה ראשונה

There will be no penalty if:

• the ball touches a player's hand/arm immediately from their own head/body/foot or the head/body/foot of another player.
  • the ball touches a player's hand/arm close to their body and has not made their silhouette unnaturally bigger.
  • a player is falling and the ball touches their hand/arm when it is between their body and the ground (but not extended to make the body bigger).
  • additionally, should the goalkeeper attempt to clear a ball from a teammate but fails, the goalkeeper is allowed to handle the ball.

לצערי אתה לא צודק הפעם כי לפי השינוי האחרון שעשו בחוקה אם באמת נגע לבלקמן ביד, כל נגיעת יד ולא משנה איך כמה למה מאיפה זה פגע איך זה פגע כן ניתז לא ניתז בטעות או בכוונה - ברגע שכשתוצאה מכך הדבר עזר לקבוצה בדרך כלשהי לכבוש שער - השער מבוטל

59 דקות לפני, Krishi said:

לצערי אתה לא צודק הפעם כי לפי השינוי האחרון שעשו בחוקה אם באמת נגע לבלקמן ביד, כל נגיעת יד ולא משנה איך כמה למה מאיפה זה פגע איך זה פגע כן ניתז לא ניתז בטעות או בכוונה - ברגע שכשתוצאה מכך הדבר עזר לקבוצה בדרך כלשהי לכבוש שער - השער מבוטל

https://www.premierleague.com/news/1263332
http://static-3eb8.kxcdn.com/documents/786/111531_110319_IFAB_LoG_at_a_Glance.pdf

4 דקות לפני, אנדרס8 said:

לא יודע מה ניסית להראות לי פה אבל אני אפנה אותך לחוקי המשחק העדכניים 

image.png.d0f5950238eee2da55992b059858dd19.png

עמוד 104

https://static-3eb8.kxcdn.com/files/document-category/062020/fXHLhQuMmtekmfe.pdf

המקרה הגבולי בספק-פנדל על שכטר ברביעי, הוא מקרה קלאסי של ארוע גבולי.

גם התערבות ואר היתה מותירה את ריינשרייבר מול אינסוף צפיות בריפליי, אותנו להמשיך להתלבט, את אוהדי היריבה מלינים בפסיקה על פנדל, וכל אוהדי נייטרלי היה כנראה חי עם כל החלטה.

בוא נפריד בין אם אני שורה 3 ביציע, לבין אם אני בפורום 5 ימים אחרי המקרה.

● אם אני ביציע אז סבבה להשתולל עליו ביציע, בית שמאי גורסים כי אחרי חידוש המשחק אפשר לשחרר ממנו, בעוד בית הלל נוהגים באימלול השופט עד שריקת הסיום.

כך או כך, מוטב לא לשאוף את זה לריאות.

(תזכורת- אני לא מדבר על פסיקות,שערורייתיות, אלא על גבוליות).

● אם אני בפורום- אז אפשר להתפרק על המקלדת, פה למשל אין שום משמעות להמשיך לנטור טינה לשופט.

אפשר להיזכר בזה בהמשך השבוע, אבל זה חסר שום ערך.

גם בית הלל וגם בית שמאי מסכימים שאין יותר מיותר ומתסכל מסתם לפתוח נושאי בכי על שיפוט, והמחמירין והמהדרין קובעים גם שמי שמתעקש לאחל לשופטים קללות אישיות בפורום- זו היסחפות.

בחזרה לרביעי האחרון- השיפוט היה טוב.

לשופט מותר לטעות.

על מקרה וחצי גבוליים לא מחשיכים את הפורום.

אולי באמת שייפתח תת פורום לתלונות שיפוט, כי אם משריקות כאלו עושים כזו דרמה, אז זה נוגד כל הגיון בריא. אין לזה סוף.

מי שיצא מרביעי בתחושת קיפוח, אאחל לו החלמה מהירה. אין מה להוסיף.

1 דקה לפני, ששון הצהוב said:

לשופט מותר לטעות.

לשופט מותר לטעות. מסכים איתך בהחלט. 

ברגע, שזה שופט עם היסטוריה מפוקפקת, ברגע שהשחקן שנעשה עליו הפנדל הוא שחקן שהשופטים אוטומטית מעלמים מנפילות שלו בגלל השם שלו, וברגע שאיגוד השופטים תוקף את השחקן במקום להגיד אולי טעינו או לפחות לבדוק את האירוע זה כבר ממש לא בסדר.

לגבי ה"בכי" בפורום על שופטים לא נגיע לשום מקום. אתה תמיד תגיד שהשופט צדק או שקורה שהוא טועה ואנחנו תמיד נגיד שאמא שלו זונה, אז במקום להתלונן שאנחנו בכיינים ובמקום שאנחנו נתלונן שאתה אובר אובייקטיבי פשוט אל תכנס לנושא הזה. הכי פשוט.

לגבי ריינשרייבר- אם לא שרפנו את ההתאחדות במשחק הראשון שהוא חזר אחרי פואד- אז המומנטום אבד.

מכים בברזל כשהוא חם- לא 5 שנים אחרי 

לגבי שכטר- בזתי לו כשהוא התלכלך ככה במדי היריבות, אז קשה להנות מהטריקים שלו במדי מכבי.

לא דוגל במוסר כפול.

בכלל כל הרומנטיזציה הזו של "שחקן עם פלפל" "שכטר והשטויות שלו"- פשוט לא עושה לי את זה.

אמרו את זה גם על טב"ח המח.

סבבה שהוא מנוסה וערמומי- אבל לא במחיר של חוסר-ספורטיביות (לדוג' צלילות).

אז יכול להיות שברביעי בעטו- אבל אחרי שנכוויתי מאותן צלילות כיריב שלו- אני מזדהה עם השופטים כיום בקטע הזה.

לגבי הפורום- הכי פשוט זה כמובן להגיד לי לא לקרוא.

אל תדאג עליי, אני אשרוד.

אתם מוזמנים להמשיך להלין על כל שריקת חוץ מפוקפקת.

נראה לי שמוטב לשמור את האפקט לשערוריות אמיתיות.

ובלי קשר- מותר גם למשתמש פורום להשמיע דעות מהקצה של השלוש, ולא רק מה"צבע" של עיקר הפורום.

זו מהות הפורום, ולא להתדיין על אותה דעה שכולם עליה מסכימים.

אם היה פורום על שיפוט- מבטיח לך שלא הייתי מבזבז שמה שניה אחת לרפואה.

6 דקות לפני, ששון הצהוב said:

ובלי קשר- מותר גם למשתמש פורום להשמיע דעות מהקצה של השלוש, ולא רק מה"צבע" של עיקר הפורום.

אבל אחי אתה לא יכול להתלונן שאנחנו בכיינים שרק מחפשים לבכות ולהמשיך להגיב פה. אם זה מה שאתה חושב הכל בסדר וזאת הדעה שלך. אתה יכול לא להגיב בנושא הספציפי הזה. לא אמרתי לך לא להיכנס יותר לפורום.

1 hour ago, ששון הצהוב said:

לגבי ריינשרייבר- אם לא שרפנו את ההתאחדות במשחק הראשון שהוא חזר אחרי פואד- אז המומנטום אבד.

מכים בברזל כשהוא חם- לא 5 שנים אחרי 

לגבי שכטר- בזתי לו כשהוא התלכלך ככה במדי היריבות, אז קשה להנות מהטריקים שלו במדי מכבי.

לא דוגל במוסר כפול.

בכלל כל הרומנטיזציה הזו של "שחקן עם פלפל" "שכטר והשטויות שלו"- פשוט לא עושה לי את זה.

אמרו את זה גם על טב"ח המח.

סבבה שהוא מנוסה וערמומי- אבל לא במחיר של חוסר-ספורטיביות (לדוג' צלילות).

אז יכול להיות שברביעי בעטו- אבל אחרי שנכוויתי מאותן צלילות כיריב שלו- אני מזדהה עם השופטים כיום בקטע הזה.

לגבי הפורום- הכי פשוט זה כמובן להגיד לי לא לקרוא.

אל תדאג עליי, אני אשרוד.

אתם מוזמנים להמשיך להלין על כל שריקת חוץ מפוקפקת.

נראה לי שמוטב לשמור את האפקט לשערוריות אמיתיות.

אם היה פורום על שיפוט- מבטיח לך שלא הייתי מבזבז שמה שניה אחת לרפואה.

אני רוצה רגע להתייחס למשהו, לצורך העניין לא אכפת לי כרגע מסיפור ריינשרייבר או שכטר.

עובדתית, לא משנה איך תסתכל על זה, היו פה 2 פנדלים. זהו. סוף פסוק. כל השאר זה בבל"ת.

האם שופטים עושים פה דווקא למכבי? בהכי אובייקטיבי שלי? לא חושב שזה ספציפית נגד מכבי. האם הם הרבה פעמים מקלים על הקטנות כשהן פוגשות את הגדולות? כן, הודו בזה בעצמם. 

אני חושב שהשופטים פה ברובם (שזה אומר לא כולם), פשוט שופטים גרועים. גרועים גרועים גרועים. אני לא מדבר על זה שהמח שלהם מפרש בצורה עקומה את מה שהעיניים שלהם רואות (כשהן רואות משהו). הם פשוט מלאי אגו, הם מתחצפים לשחקנים ומתנשאים מעליהם, הם מתעסקים בפנקסנות, לכל הליגה לא רק כלפי מכבי. הם לא מסוגלים לשמור על אחידות בשריקות שלהם. הם פועלים לפי דיעות קדומות ולא לפי מה שבאמת קרה. חלק מהם מתעקשים לכפות את עצמם על המשחק, למנוע מהמשחק לזרום, פשוט כי הם חושבים שכל העשרות אלפים שבאו לאיצטדיון ושרואים את המשחק בטלויזיה באו לראות אותם ולא את השחקנים. 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אבל אחי אתה לא יכול להתלונן שאנחנו בכיינים שרק מחפשים לבכות ולהמשיך להגיב פה. אם זה מה שאתה חושב הכל בסדר וזאת הדעה שלך. אתה יכול לא להגיב בנושא הספציפי הזה. לא אמרתי לך לא להיכנס יותר לפורום.

כנראה אני עדיין מעכל את "התרבות" החדשה שנהייתה פה.

זה שפל חדש, באחריות שמעולם לא היה כדבר הזה בפורום שפותחים נושאים על פסיקות גבוליות(!).

בכל מקרה- אתה צודק:

תהנו לכם בנושאי השיפוט.

אתפנה לחזור להתעמק בנושאים עם כדורגל.

15 דקות לפני, Krishi said:

אני רוצה רגע להתייחס למשהו, לצורך העניין לא אכפת לי כרגע מסיפור ריינשרייבר או שכטר.

עובדתית, לא משנה איך תסתכל על זה, היו פה 2 פנדלים. זהו. סוף פסוק. כל השאר זה בבל"ת.

האם שופטים עושים פה דווקא למכבי? בהכי אובייקטיבי שלי? לא חושב שזה ספציפית נגד מכבי. האם הם הרבה פעמים מקלים על הקטנות כשהן פוגשות את הגדולות? כן, הודו בזה בעצמם. 

אני חושב שהשופטים פה ברובם (שזה אומר לא כולם), פשוט שופטים גרועים. גרועים גרועים גרועים. אני לא מדבר על זה שהמח שלהם מפרש בצורה עקומה את מה שהעיניים שלהם רואות (כשהן רואות משהו). הם פשוט מלאי אגו, הם מתחצפים לשחקנים ומתנשאים מעליהם, הם מתעסקים בפנקסנות, לכל הליגה לא רק כלפי מכבי. הם לא מסוגלים לשמור על אחידות בשריקות שלהם. הם פועלים לפי דיעות קדומות ולא לפי מה שבאמת קרה. חלק מהם מתעקשים לכפות את עצמם על המשחק, למנוע מהמשחק לזרום, פשוט כי הם חושבים שכל העשרות אלפים שבאו לאיצטדיון ושרואים את המשחק בטלויזיה באו לראות אותם ולא את השחקנים. 

הבטחתי שאני יוצא..אבל תפסת אותי בדיוק בדרך לאוטו בתור של הקסאטות.

הדיון על שיפוט הוא לגיטימי והוא לעניין.

בגדול מסכים שהרמה לא משהו.

אני תמיד נזכר בעצמי כילד שרצה להיות שוער/חלוץ/מגן רק לא שופט.

אז קשה לי להתבאס על השיפוט.

זה מה שיש, וגם אם צריך לתקן את זה בהסתכלות רחבה- זה עדיין לא אומר שסבבה על כל שריקה כאן ועכשיו לעשות סנסציה וביזיון.

אני לא מדבר על מקרה פואד וגם לא איזה מחדל שיפוטי.

כולה צהוב או פנדל גבוליים שהפכו פה למחאת ג'ורג' פלויד...

אני מעדיף לקבל את זה שיש טעויות, וגם תעמיד סוללת מקצוענים לשיפוט- תמיד תיתקל בשגיאות פה ושם.

אתה אוהד מהבטן אז אתה גם נכווה מזה, אבל כשחושבים על זה הגיונית אי אפשר באמת לעד להימנע מטעויות.

ושוב חוזר ליום רביעי במשחק בו היה שיפוט טוב.

גם אם היה שם פנדל, עצם העובדה שמחייב מיליון שידורים חוזרים מעיד שזה עוד מהלך רנדומלי במשחק, בפסיקת שופט נסבלת ונספגת לגמרי.

3 דקות לפני, ששון הצהוב said:

הבטחתי שאני יוצא..אבל תפסת אותי בדיוק בדרך לאוטו בתור של הקסאטות.

הדיון על שיפוט הוא לגיטימי והוא לעניין.

בגדול מסכים שהרמה לא משהו.

אני תמיד נזכר בעצמי כילד שרצה להיות שוער/חלוץ/מגן רק לא שופט.

אז קשה לי להתבאס על השיפוט.

זה מה שיש, וגם אם צריך לתקן את זה בהסתכלות רחבה- זה עדיין לא אומר שסבבה על כל שריקה כאן ועכשיו לעשות סנסציה וביזיון.

אני לא מדבר על מקרה פואד וגם לא איזה מחדל שיפוטי.

כולה צהוב או פנדל גבוליים שהפכו פה למחאת ג'ורג' פלויד...

אני מעדיף לקבל את זה שיש טעויות, וגם תעמיד סוללת מקצוענים לשיפוט- תמיד תיתקל בשגיאות פה ושם.

אתה אוהד מהבטן אז אתה גם נכווה מזה, אבל כשחושבים על זה הגיונית אי אפשר באמת לעד להימנע מטעויות.

ושוב חוזר ליום רביעי במשחק בו היה שיפוט טוב.

גם אם היה שם פנדל, עצם העובדה שמחייב מיליון שידורים חוזרים מעיד שזה עוד מהלך רנדומלי במשחק, בפסיקת שופט נסבלת ונספגת לגמרי.

קודם כל אף אחד פה לא החשיך את הפורום בגלל איזו טעות שיפוט נוראית ככל שתהיה, גם לא בפרשת פואד. 

לפתוח נושא ולהגיב עליו זה בעצם הסטנדרט של הפורום הזה. ונושא על השופט שבו אנחנו מלינים על השיפוט הוא לא שונה מזה בהרבה. לכן אם כבר יש פה הגזמה לדעתי היא שלך, בהערכה המוגזמת שלנו ספציפית לנושא השיפוט (או תגובות על השיפוט בנושאים אחרים, שזה אפילו ברמה נמוכה יותר של דרמטיות).

עד כאן לגבי עצמת התגובה שלנו בתור אוהדים ומשתמשים בפורום. 

עכשיו לגבי לאן כן אפשר לקחת את זה בהתחשב בזה שרוב השופטים פה דפ"רים ואיך אפשר כן להשפיע על ידי רתימת כל הכעס הזה נגד השופטים על מנת שנצא מכך נשכרים:

1. הפעלת לחץ על הגורמים האחרים בעזרת רשתות החברתיות, אתרי הספורט, מיילים, טלפונים.

2. הפעלת לחץ על מכבי שיפעילו לחץ על הגורמים האחרים

3. יצירת שיח שבו מתקיימת המשוואה "מכבי=נדפקת ע"י שופטים" בין אם זה מתחיל בפורום ובין אם זה במקומות אחרים.

4. המשך המחאה במגרש עצמו (אני הייתי מוסיף גם בתחילת/סוף משחק בכניסה/יציאה של השופטים מ/לאיצטדיון). 

נכון שאי אפשר למנוע לגמרי טעויות, אבל אם אנחנו מסכימים שהרמה נמוכה וטעויות יש למכביר אז אפשר לנסות להשפיע על כך שאם יהיו טעויות לפחות שיהיו בעיקר לטובתנו. 

שמעתי את השידור ברדיו חיפה והתמונה שהשתקפה זה שאין מצב שזה פנדל.

אחרי זה קראתי כתבות שבלבול אומר ש"לא היה פנדל ושזאת החלטה אכזרית" (לפי וואן)

בסוף ראיתי את התקציר - פנדל ברור.

נראה לי שמסתלבטים עלינו , לפחות עכשיו זה לא מצד השופטים.

47 דקות לפני, Simba said:

שמעתי את השידור ברדיו חיפה והתמונה שהשתקפה זה שאין מצב שזה פנדל.

אחרי זה קראתי כתבות שבלבול אומר ש"לא היה פנדל ושזאת החלטה אכזרית" (לפי וואן)

בסוף ראיתי את התקציר - פנדל ברור.

נראה לי שמסתלבטים עלינו , לפחות עכשיו זה לא מצד השופטים.

אמת. בוא נגיד שעפנו מאירופה ונכנסו לבעיה פיננסית קשה על הרבה פחות מזה. טפו בכיינים!

מעניין אם איגוד השופטים יבקר את חיפה על התלונות שלהם כמו במקרה של מכבי

"שבלבול יאשים את עצמו שחיפה לא הכריעה את המשחק מוקדם יותר" או משהו כזה, כמו שענו למכבי