Jump to content

יתר הליגה - מחזור 27

Recommended Posts

אם המשחק לא היה בק"ש ואפשר היה להגיע למגרש היית נוסע לעודד אותם. זה עד כמה אני רוצה שק"ש ירדו כבר. יאלה נס ציונה תעשו עוד נס קטן!

4 hours ago, Krishi said:

זה היה ברור עוד שבוע שעבר. בכל מקרה, עדיף סכנין מק"ש. 

לא יודע, אני מעדיף לנסוע לקש מאשר לסכנין (עכשיו יאכלו אותי פה).

1 hour ago, קובי השועל said:

עדיף סכנין על ק"ש?? כמה שאתם סנילים.

כרישי כנראה שלא היה יוצא לך להגיע לדוחא..

חח מה זה לא היה יוצא לי, אני נוסע לדוחא מאז שהוא קיים

3 hours ago, duduha said:

לא יודע, אני מעדיף לנסוע לקש מאשר לסכנין (עכשיו יאכלו אותי פה).

לא מוכן להתקרב לסכנין הייתי שם פעם אחת ועם כל הכבוד לא בא לי להרגיש כאילו אני בפרק של פאודה כל הכבוד ללוחמים שמגיעים לשם כל משחק. גם בדרבי ליד שער חמש אני לא מרגיש מאוים כמו בסכנין וזאת עוד תעודת עניות למשטרה שלנו שרק לאוהדי כדורגל יהודים מסוגלים להרביץ ו"לעשות סדר". איך אמר ערן "מרגיש לשחק שם כמו בעזה".

ק"ש הייתי כמעט כל שנה מלבד שנה אחת שלא נסעתי. איזה זין שבמקום ק"ש מקבלים טרייד עם סכנין.

אני זוכר כשנסעתי לשם עם רכב פעם ראשונה, לא ידעתי שיש חניה לאורחים, חניתי בתוך הכפר מהצד הדרומי של האיצטדיון באחד מהרחובות הצדדיים.

בסוף יצא לי טוב כי אוהדי סכנין חיכו למכוניות שיצאו מהחניון של האורחים זרקו עליהם אבנים, זוכר שראיתי בדרך מישהו שניפצו לו את החלון. ואני הלכתי ברגל לצד השני בין כל אוהדי סכנין נכנסתי לאוטו ונסעתי.

האמת אף פעם לא הרגשתי כזה מאוים שם. גם בכל הפעמים שנסעתי לשם דרך הכפר (ולא דרך הכביש עפר הזה) וחלפתי על פני מאות אוהדי סכנין. בטדי לצורך העניין הרבה יותר "מסוכן" ושם גם חטפתי אבנים על האוטו שלא לדבר על ריבים עם ערסים צוציקים שחושבים שהם מאיימים עליך, מחכים לך בפינות בחבורות.

אוי ליום שבו נפחד לנסוע לאנשהו בתוך אדמת ארצנו.

2 דקות לפני, Krishi said:

אני זוכר כשנסעתי לשם עם רכב פעם ראשונה, לא ידעתי שיש חניה לאורחים, חניתי בתוך הכפר מהצד הדרומי של האיצטדיון באחד מהרחובות הצדדיים.

בסוף יצא לי טוב כי אוהדי סכנין חיכו למכוניות שיצאו מהחניון של האורחים זרקו עליהם אבנים, זוכר שראיתי בדרך מישהו שניפצו לו את החלון. ואני הלכתי ברגל לצד השני בין כל אוהדי סכנין נכנסתי לאוטו ונסעתי.

האמת אף פעם לא הרגשתי כזה מאוים שם. גם בכל הפעמים שנסעתי לשם דרך הכפר (ולא דרך הכביש עפר הזה) וחלפתי על פני מאות אוהדי סכנין. בטדי לצורך העניין הרבה יותר "מסוכן" ושם גם חטפתי אבנים על האוטו שלא לדבר על ריבים עם ערסים צוציקים שחושבים שהם מאיימים עליך, מחכים לך בפינות בחבורות.

אוי ליום שבו נפחד לנסוע לאנשהו בתוך אדמת ארצנו.

בהחלט אוהדי בית"ר לדעתי לא נופלים ברמת הבבוניזם, 2012-2013 נגד בית"ר ברמת-גן(1-1) היה איזה צוציקון 1.60 שניסה להוריד לי אגרוף בדרך לרכב חחחחחחחחח

4 דקות לפני, itan17 said:

חכו, לדעתי גם קריית שמונה תישאר. בסך הכל צריכה ניצחון ביתי.

ואתה חושב שבבית הם יותר טובים?

השחקנים לא רוצים לשחק שם יותר. חח

תראה את המחדל הזה.

4 דקות לפני, itan17 said:

חכו, לדעתי גם קריית שמונה תישאר. בסך הכל צריכה ניצחון ביתי.

נס ציונה התחילו כבר אתמול לבזבז זמן ולא יהיה קהל שילחיץ אותם או את השופט לשחק מהר (לא שבשגרה יש לק"ש קהל). בלי נאחס אבל מאמין שמצפון תיפתח הטובה.

באסה עם סכנין הזונות האלה שאי אפשר להיפטר מהם

5 hours ago, Krishi said:

ואתה חושב שבבית הם יותר טובים?

השחקנים לא רוצים לשחק שם יותר. חח

תראה את המחדל הזה.

מה זה?! גובל במכירה. הוא פשוט הולך שם.