Jump to content

יתר הליגה - מחזור 27

Recommended Posts

1 דקה לפני, ebibo said:

האופציה על ניב זריהן לא מומשה ע"י ב"ש והוא בערך שחקן חופשי(כשנגמרת הליגה)

לדעתי אם הוא מסכים להגיע בשכר זעום כמישהו שיכול לתת קצת אופציות כשמיכה לא משחק הוא סבבה ממה שאני זוכר

מה הוא כבר עשה בכדורגל שהוא ראוי למכבי? עדיף לקדם שחקני נוער/מושאלים.

טוב, אתם תמיד חושבים שצריך להביא שמות נוצצים בשביל להשתפר, לדעתי הרבה פעמים צריך להביא שחקן נכון ומתאים, לא משווה אבל ג'ורדי הביא את ראדי כשהוא הגיע וכולם זילזלו, זריהן כל עונה נותן את ה 7-10 גולים בכל המסגרות כשהוא עולה מהספסל, לנו אין שום דבר בספסל שיכול להיקרא קשר התקפי, הכל אצלנו זה או קשרי אגף או קשרי אמצע/אחוריים, יש שניים שכן נכנסים להגדרה של שחקן אמצע התקפי, אחד זה דור מיכה שלא ברור כרגע המצב, השני זה פארפה שהוא זר ועוד לא שיחק דקה בבוגרים, לא היה מפריע לי שיבוא זריהן וישחק ב 100 אלף דולר יתן עומק מהספסל, כמו שנתן לב"ש לפעמים, הוא שחקן לא רע בכלל ובמעטפת של מכבי יכול להשתפר.

19 דקות לפני, ebibo said:

טוב, אתם תמיד חושבים שצריך להביא שמות נוצצים בשביל להשתפר, לדעתי הרבה פעמים צריך להביא שחקן נכון ומתאים, לא משווה אבל ג'ורדי הביא את ראדי כשהוא הגיע וכולם זילזלו, זריהן כל עונה נותן את ה 7-10 גולים בכל המסגרות כשהוא עולה מהספסל, לנו אין שום דבר בספסל שיכול להיקרא קשר התקפי, הכל אצלנו זה או קשרי אגף או קשרי אמצע/אחוריים, יש שניים שכן נכנסים להגדרה של שחקן אמצע התקפי, אחד זה דור מיכה שלא ברור כרגע המצב, השני זה פארפה שהוא זר ועוד לא שיחק דקה בבוגרים, לא היה מפריע לי שיבוא זריהן וישחק ב 100 אלף דולר יתן עומק מהספסל, כמו שנתן לב"ש לפעמים, הוא שחקן לא רע בכלל ובמעטפת של מכבי יכול להשתפר.

אבל זריהן שחקן קו בכלל.

אם כבר מבאר שבע אז אורן ביטון מסיים חוזה ויהיה שחקן חופשי, כמחליף לדעתי הוא עדיף על דוידזאדה כבר היום ובטח עם הסתכלות לעתיד( לצערי סבוריט לא יהיה פה לנצח)

2 hours ago, Krishi said:

הייתי מחתים את זריהן ומעלה אותו רק נגד בית"ר.

ניצחון מובטח

זה.

אגב לזריהן גם יש עבר בעייתי עם נשים לא? יכול להוסיף לתדמית.

17 hours ago, ששון הצהוב said:

לא ייאמן שבשבועיים וחצי הפסדנו 4 משחקים משמעותיים למרוץ- ומאז בשנתיים וחודשים הפסדנו פעם אחת בגארבג' בלבד.

ספגנו ב-18 ימים האלה כנראה יותר ממה שנספוג ב- 18 חודשים האחרונים.

בהחלט מדהים ומטורף! עברנו ימים קשים עם הרבה חוסר ודאות ותחושות קשות ומעורבות

במחזור ה24 ניצחנו את הפועל חיפה 4:0 ועלינו למקום הראשון רגע לפני הפלייאוף, תחושה שלוקחים אליפות על הראש של באר שבע אחרי שנתיים, במחזור ה29 כבר היינו במקום הרביעי עם תחושה של התפרקות גדולה.

8 hours ago, ebibo said:

אתה מדבר על 7-10 גולים בשנה? זריהן שנתיים וחצי בבאר שבע ויש לו סך הכל 8 שערים

13 hours ago, ravid said:

אתה מדבר על 7-10 גולים בשנה? זריהן שנתיים וחצי בבאר שבע ויש לו סך הכל 8 שערים

זה נחשב סקורר, לא? :lol:

אתמול ראיתי עוד תקציר של בית"ר ת"א. יש עתיד. 

אם לא ערן\דאבור, אין מה להתחזק בישראלים מהליגה. כולם חלשים.

הפוקוס צריך להיות על זרים טובים וקידום גלזרים\אלטמנים.

אם כבר ווילדסחוט לדעתי אקולטסה של הגמלים שחקן יותר טוב ממנו, אם יש אפשרות הייתי מביא אותו.

ווילדסחוט, לא יודע, לא נראה לי שמתאים.

הכל תיאורטי, כן? כי אין סיכוי להביא

51 דקות לפני, erantheking21 said:

מאוד מוזר שהכדורגל הישראלי לא מצליח להתרומם כשכאלו אנשים ברוכי כשרונות מנהלים אותו. מעניין מה משתבש לנו בדרך.

לא צריך אף שחקן מאף באר שבע 

מה שכן צריך כמה שיותר להכנס לשוק הפורטוגלי זה כדורגל שמייצר שחקנים מצויינים ואפשר לשים את היד על שחקן שישדרג אותנו אפילו יותר מז'וסואה (קשר התקפי בן 29 עם איזה 20 שערים בכל הקריירה זה לא הכי טוב שאפשר למצוא)

אני כופר בדעה שרשמתי לפני תחילת הליגה:

פתאום מרגיש כייף כל המשחקים הצפופים בלו"ז.

גירסת הים התיכון סלואו-מושן לבוקסינג דיי.

כנראה שהחסך בטורניר יורו, מגולם במעקב אדוק אחרי משחקים זניחים כל יום.

הקיץ, המרתון משחקים והגעגוע לכדורגל יצרו פה תקופה ממש כייפית של משחקים.

ואפילו השחקנים שחשבתי שיתמרמרו נראים לא רע.

יש משחקים מעניינים, כמה גולים יפים ובעיקר משחק רודף משחק בקצב עולה.

כמה הייתי רוצה עכשיו להיתקע על הארכה  של אירלנד-סרביה בשמינית רוויית אלימות על כר הדשא ומתח לאומי בריא ברקע.

1 דקה לפני, ששון הצהוב said:

אני כופר בדעה שרשמתי לפני תחילת הליגה:

פתאום מרגיש כייף כל המשחקים הצפופים בלו"ז.

גירסת הים התיכון סלואו-מושן לבוקסינג דיי.

כנראה שהחסך בטורניר יורו, מגולם במעקב אדוק אחרי משחקים זניחים כל יום.

הקיץ, המרתון משחקים והגעגוע לכדורגל יצרו פה תקופה ממש כייפית של משחקים.

ואפילו השחקנים שחשבתי שיתמרמרו נראים לא רע.

יש משחקים מעניינים, כמה גולים יפים ובעיקר משחק רודף משחק בקצב עולה.

כמה הייתי רוצה עכשיו להיתקע על הארכה  של אירלנד-סרביה בשמינית רוויית אלימות על כר הדשא ומתח לאומי בריא ברקע.

ת'כלס כן.

אני מני חשזה נחמד גם כי פתאום אנחנו ב-12 הפרש ואין מתח.