Jump to content

שאלה: למה לא מתחשבים בנו?

rdy

Recommended Posts

לא רק שהלכו לי 8 מנויים ולא מקבלים החזר. עכשיו אני צריך לראוץ את מכבי בתשךום.   חיפה בערוץ הפתוח אבל מכבי עולה כסף? מי מחליט מי קובע?ואננחו בכלל עדיין בחל"ת עוד בלי עבודה ...

אבל מי בדיוק יתחשב בך?

אם היו משדרים מכבי בערוץ הפתוח, אוהדי בית"ר היו באים באותן טענות?

דרך אגב, אני מתלבט אם בכלל לפתוח את ספורט 1.

בחישוב הגיוני (שלי לפחות), אין סיבה שחוץ מפעמיים הפועל חיפה (ואולי ב"ש...), לא ישדרו הכול בפתוח.

מכבי - חיפה בטוח מרכזי, מכבי - בית"ר בטוח מרכזי, דרבי בטוח מרכזי, ב"ש סימן שאלה, הפועל חיפה בטוח לא.

2 hours ago, אורלנדו בלוף said:

אבל מי בדיוק יתחשב בך?

בחישוב הגיוני (שלי לפחות), אין סיבה שחוץ מפעמיים הפועל חיפה (ואולי ב"ש...), לא ישדרו הכול בפתוח.

מכבי - חיפה בטוח מרכזי, מכבי - בית"ר בטוח מרכזי, דרבי בטוח מרכזי, ב"ש סימן שאלה, הפועל חיפה בטוח לא.

אני גם חשבתי שלא, אבל עכשיו אומרים שיפתחו את הפריימר ליג אז לא יודע

6 hours ago, אורלנדו בלוף said:

אבל מי בדיוק יתחשב בך?

אני לא זוכר את כל לוח המשחקים בעל פה, אבל אתה חושב לא ישימו חיפה-בית"ר משחק מרכזי לצורך העניין?

ובכלל, לא מעניין אותך לראות משחקים של שאר הקבוצות בליגה

6 hours ago, אורלנדו בלוף said:

6 hours ago, הנדון said:

יותר מחצי משחקים מהפלייאוף יהיו שידורים שלנו נגד חיפה, בית"ר הפועל וב"ש.

במחזור שאנחנו משחקים מול ב"ש יש חיפה-בית"ר. אני מהמר שחמישה משחקים שלנו יהיו המשחק מרכזי

1 hour ago, DoW said:

אני לא זוכר את כל לוח המשחקים בעל פה, אבל אתה חושב לא ישימו חיפה-בית"ר משחק מרכזי לצורך העניין?

ובכלל, לא מעניין אותך לראות משחקים של שאר הקבוצות בליגה

מעניין.

בגלל זה החזרתי את הערוצים.

הדיון הזה כבר עלה בנושא אחר אבל שווה להתייחס שוב. נניח ויש לי מנוי לבית קולנוע ורצה הגורל וכוח עליון כלשהו מנע ממני להגיע לסרטים שרציתי לצפות בהם. אם העניין הכספי מאד חשוב לי ייתכן שאני יכול להגיע להבנות מול בית הקולנוע ולקבל פיצוי מסוג כלשהו, אבל האם יש היגיון בטענה שבגלל המצב הזה צריך לפתוח עבורי מספר סרטים לצפייה בחינם בספריית VOD? זה מופרך לחלוטין. אני מאמין שמכבי תחשוב על פיצוי כלשהו בדמות קרדיט לכרטיסים למוקדמות במפעל אירופאי וגביע הטוטו, וגם אם לא מבחינתי האישית זה בסדר, חושב שהרבה אנשים יעידו שיש פה מערכת יחסים עמוקה יותר ממערכת יחסים שגרתית של חברה-לקוח.

מעבר לזה שאני לא מבין את שורש הטענות, אני גם לא מבין איך זה מתבצע בפועל. נניח והמנהלת מגיעה להבנות מול צ'רלטון וערוץ הספורט, כל קבוצות הליגה צריכות להעביר מאגר מידע של המנויים שלהן לכל חברות התקשורת בארץ (יס, הוט, נקסט, פרטנר, סלקום, סטינג), אותן חברות צריכות לאתר את כל בעלי המנויים במאגר לקוחות שלהן, להוסיף חריגה במערכת שתסתנכרן עם לוח המשחקים הכללי ועם כל משחק נקודתי של אותו מנוי ותפתח עבורו את הערוץ המסוים בשעת המשחק ותסגור אותו מיד עם שריקת הסיום. בנוסף, ייתכן שגם צריך לפעול לזיכויים יחסיים של מנויים שפתחו את הערוצים הנ"ל כי רוצים לראות בונדסליגה/פרמיירליג וכו'.

הדבר היחידי שאני חושב עליו זה שמכבי תזכה כל מנוי בסכום שמנוי לספורט 1 עולה או אפילו בחלק ממנו. זה מחווה נחמדה. ככה גם מי שכבר מנוי יהנה מההטבה. 

אני פחות מתחבר אני בהחלט מעדיף שמכבי יבואו לקראתינו במחירים לכרטיסים ומנויים בעונה הבאה, וגם זה לא כזה קריטי לי האמת. 

19 hours ago, YoC said:

כמה משחקים מהמנוי הפסדת עד היום בגלל הקורונה וההחלטה לשחק בלי קהל? 

מאחר ולא קיבלתי תשובה, אז מזכיר - עד היום אף מנוי לא הפסיד אפילו משחק אחד מהמנוי שלו בגלל הקורונה. היום בפעם הראשונה תמנע כניסה למשחק ממינויים ששילמו עליו, 
אז מאיפה הכעס של "עד עכשיו מכבי לא זיכתה ולא נראה שתזכה" מגיע? לזכות על מה? 

אני נתקל לפחות 5 אם לא 10 אוהדים זועמים ביום שצועקים ומקללים ש"מכבי גנבים" וכבר הלכו להם "מלא משחקים"(!!) מהמנוי שלא נתנו להם להכנס ושלא פיצו אותם על זה. 
זה שעברו שלושה חודשים זה נכון אבל בזמן הזה לא נערכו משחקים בלי קהל, הפגיעה במינויים למעשה מתחילה רק מהיום. 
וגם איך אפשר לפצות מראש על משהו שלא קרה? אומנם כרגע זה נראה רחוק עם הגל שני של קורונה בפתח אבל תיאורטית מי אמר שעוד שבוע או שבועיים לא יאשרו להכניס לפחות חלק מהקהל ואז אותו חלק יצטרך לקבל זיכוי מופחת מאשר חלק אחר שלא נכנס בכלל לצורך העניין או שתהיה איזשהי רוטציה ואז כל מנוי יכנס לפחות לחלק מהמשחקים? 
כדי לחשב בכלל זיכוי צריך לדעת לכמה משחקים מנעו מכל אוהד להגיע ואז לדעת מה הסכום שהוא נפגע בו ולבדוק מה הדרכים שניתן לפצות בהם, זה יקרה רק בסוף העונה. 

בן אדם שילם על מנוי כדי לראות את האירוע בלייב, יוצא מצב שהוא צריך לשלם על זה תשלום נוסף ועוד כדי לראות בטלוויזיה. מובנות לגמרי הטענות שלו. כמעט אין אוהדים שביקשו החזר למנוי אבל למה הם צריכים לשלם עוד על אותו מוצר?

אין טענות למכבי או לצ'רלטון שלא הן אשמות אבל היה ראוי שאיזה גוף מבין משרד התקשורת/משרד הספורט/המועצה להגנת הצרכן היו מתערבים ומוצאים פתרון.

זה לא חייב להיות כזה מסובך אם רוצים. רעיון למשל - נכון שאי אפשר לדעת איזה מנוי לקוח של איזו חברה אבל מה שהיו יכולים לעשות זה שכל הקבוצות מעבירות את כל המספרי מנוי לכל החברות. נניח אוהד עם מנוי ולקוח של הוט או יס, נכנס לאתר של החברת טלוויזיה שלך (אפשר גם טלפונית או דרך הממיר עצמו), מוכיח שאתה מנוי לקבוצה ע"י הקשה של מס' מנוי ובחירה של שם הקבוצה ונפתח לך הערוץ רק למשחק של הקבוצה שלך (מין סיסמא לכניסה כמו שעושים בכל אתר ואפליקציה), אחרי שעתיים וחצי נסגר אוטומטית. כמובן שאפשר להשתמש פעם אחת בכל מס' מנוי.

לא נראה לי שכזה פרוייקט, עשו כבר דברים יותר מסובכים מזה. כמו שיש קוד כניסה לערוצי מגיל מסוים וכמו שפתחו משחקים באירופה רק לשעתיים. עניין של רצון.

בכל מקרה, לא נראה לי הוגן שמישהו שרכש משהו לא רק שלא יקבל אותו אלא יצטרך לשלם עליו עוד פעם וגם זה לא בשביל הדבר האמיתי אלא רק כדי לראות בטלוויזיה.

1 דקה לפני, yellow_blood said:

בן אדם שילם על מנוי כדי לראות את האירוע בלייב, יוצא מצב שהוא צריך לשלם על זה תשלום נוסף ועוד כדי לראות בטלוויזיה. מובנות לגמרי הטענות שלו. כמעט אין אוהדים שביקשו החזר למנוי אבל למה הם צריכים לשלם עוד על אותו מוצר?

אין טענות למכבי או לצ'רלטון שלא הן אשמות אבל היה ראוי שאיזה גוף מבין משרד התקשורת/משרד הספורט/המועצה להגנת הצרכן היו מתערבים ומוצאים פתרון.

זה לא חייב להיות כזה מסובך אם רוצים. רעיון למשל - נכון שאי אפשר לדעת איזה מנוי לקוח של איזו חברה אבל מה שהיו יכולים לעשות זה שכל הקבוצות מעבירות את כל המספרי מנוי לכל החברות. נניח אוהד עם מנוי ולקוח של הוט או יס, נכנס לאתר של החברת טלוויזיה שלך (אפשר גם טלפונית או דרך הממיר עצמו), מוכיח שאתה מנוי לקבוצה ע"י הקשה של מס' מנוי ובחירה של שם הקבוצה ונפתח לך הערוץ רק למשחק של הקבוצה שלך (מין סיסמא לכניסה כמו שעושים בכל אתר ואפליקציה), אחרי שעתיים וחצי נסגר אוטומטית. כמובן שאפשר להשתמש פעם אחת בכל מס' מנוי.

לא נראה לי שכזה פרוייקט, עשו כבר דברים יותר מסובכים מזה. כמו שיש קוד כניסה לערוצי מגיל מסוים וכמו שפתחו משחקים באירופה רק לשעתיים. עניין של רצון.

בכל מקרה, לא נראה לי הוגן שמישהו שרכש משהו לא רק שלא יקבל אותו אלא יצטרך לשלם עליו עוד פעם וגם זה לא בשביל הדבר האמיתי אלא רק כדי לראות בטלוויזיה.

כי אתם קופצים קדימה הרבה מעבר להווה ומתעצבנים,   מי אמר שתשלמו כפול? עוד לא היה משחק אחד בלי קהל אפילו. אז על מה רציתם שיפצו? על משחקים עתידיים שבהם ככל הנראה לא יהיה קהל אבל גם לא בטוח כי מיום ליום ההוראות של משרד הבריאות משתנות ואולי חלק מהקהל כן יורשה להכנס? אי אפשר לפצות מראש כשאתה לא יודע איזה אוהד יפסיד איזה משחקים, יכול להיות שחלק מהאוהדים יכנסו לחלק מהמשחקים זה עוד דינמי ודברים משתנים. בסוף העונה אפשר יהיה לדעת בדיוק כמה משחקים מנעו מכל מנוי לראות ואז אפשר יהיה לחשב פיצוי, זה לא משהו שאפשר לעשות מראש.  

נניח ויפצו אותך עכשיו על כל הפלייאוף ובשבוע הבא יחליטו שכן יש קהל חלקי ואז לפחת חצי מהמשחקים תוכל להכנס? סבלנות זה הכל. 
וברגע שיפצו אותך בסוף העונה על המשחקים שמנעו ממך לראות אז יצא ששילמת רק עבור צ'רלטון ולא שילמת על משחקים שלא נתנו לך להגיע אליהם. 

לא דיברתי על פיצוי מראש.

היום יש משחק שצריך לשלם עליו? שיתנו קוד למשחק לבעלי מנויים. מסתכלים משחק משחק.

אם משרד הבריאות יחליט בבוא העת שנכנס קהל אז שהחברות טלוויזיה יורידו את זה, פשוט מאוד.

וצר לי לאכזב אבל יש סיכוי יותר גדול שהצל יצטרף לשוברים שתיקה מאשר שיהיה קהל בפלייאוף ושהעונה הזאת באמת תסתיים

1 hour ago, yellow_blood said:

לא דיברתי על פיצוי מראש.

היום יש משחק שצריך לשלם עליו? שיתנו קוד למשחק לבעלי מנויים. מסתכלים משחק משחק.

אם משרד הבריאות יחליט בבוא העת שנכנס קהל אז שהחברות טלוויזיה יורידו את זה, פשוט מאוד.

וצר לי לאכזב אבל יש סיכוי יותר גדול שהצל יצטרף לשוברים שתיקה מאשר שיהיה קהל בפלייאוף ושהעונה הזאת באמת תסתיים

אתה כנראה צודק לצערי, בעקבות הההתפתחות של הימים האחרונים שמסמנת על בואו גל פיליאן שני, אבל לזכותם יאמר שדווקא עד השבוע היה נראה שאנחנו מתחילים להזדכות על הקורונה והיה מקום לאופטימיות מסויימת. 
ממה שידוע לי, הם פשוט יגיעו לסוף העונה ויעשו חישוב של כמה משחקים המינויים הפסידו ויראו לפי זה איך לזכות (ואולי בכלל תהיה הנחתה מלמעלה לכל הקבוצות בארץ כיצד לנהוג),כך שבסופו של דבר לא יצא לשלם כפול על אותו משחק גם על המנוי וגם על הצ'רלטון, אבל כן חבל באיזשהו מקום שלא הגדילו ראש וזיכוי כל מנוי ב70 ש"ח על חשבון הזיכוי הסופי כדי למנוע לפחות את ההרגשה הזאת של תשלום כפול.

כבר טחנו את הנושא הזה פה. 

צ'רלטון לא קשורים למכבי ולכן הטענות למכבי לא מובנות. 

צריך להיות פה משהו ברמה מדינית שמשחקים בליגת העל בתקופת הקורונה יהיו בחינם, שצ'רטלון והמדינה יגיעו להסכם ושהסכום הזה ייצא מקופת המדינה. 

הטענות למכבי לא קשורות. 

1 דקה לפני, gilgil28 said:

במכבי יכולים לצלם בעצמם את המשחקים ולשדר אותם באתר?

ניראה לך? שילמו מיליונים על הזכות הזאת 

2 דקות לפני, matis said:

ניראה לך? שילמו מיליונים על הזכות הזאת 

מותר לי לעמוד באצטדיון ולצלם את המשחק ולשדר לייב בפייסבוק?

10 דקות לפני, gilgil28 said:

זכויות יוצרים? כשאני היוצר של הוידאו?

גם כשאתה מצלם סרט בקולנוע אתה היוצר של הוידאו, זה לא אומר שזה מותר.

22 hours ago, אורלנדו בלוף said:

אבל מי בדיוק יתחשב בך?

פתח פר משחק כולה 10 שקל

מכבי לא יתנערו מאחריות, תהיו קצת סבלניים. 

ה70 שח האלה לתשלום חודשי לדעתי שווה את זה, בלי קשר למצב. אתה רואה משחקים באיכות טובה ולא מחפש כמו מניאק שידור שבמילא נתקע ברגעים הכי חשובים והוא בדיליי מעצבן. זה המצב, Deal with it.