Jump to content

המקרה במיניאפוליס

John Florence

Recommended Posts

21 דקות לפני, Zizou said:

מה שלא ברור ואף אחד בתקשורת לא מדבר עליו, זה שיש הרבה סימני שאלה בקשר לסיבה הרצח של ג'ורג' פלויד.

* השוטר הכיר את פלויד. שניהם עבדו במועדון לילה שמקושר לכנופיה / קרטל.

* בעלת המועדון היא גם בעלת תחנת רדיו שהבניין שלה נשרף כליל בלילה הראשון של המהומות. 

* שלושת השוטרים האחרים לא לבנים. הם עמדו מסביב בזמן שהרצח התבצע.

* פלויד נעצר ע"י קבוצת שוטרים אחת הועבר לאחרת. למה?

האם זה בעצם שוטר מושחת שרצח אותו בהוראת קרטל / כנופייה? האם הרצח הזה כלל לא קשור לגזענות?

לאור יום, מול כל העולם, אחרי שהזמינו משטרה לג'ורג' פלויד בגין תשלום בכסף מזוייף?

בכל מקרה, הזוי הקטע של העבודה המשותפת.

זיזו, הוא נעצר על ידי שניים. משטרת הפארקים שחררה את הצילום מהמצלמה שהיתה על השוטר שלה, היא הסבירה שהיה שם כי השניים הראשונים ביקשו עזרה בקשר והיה קרוב. זה די עונה על השאלה שלך למה שובין הגיע. אגב לא מצאתי אזכור לקרטל/כנופייה...

39 דקות לפני, avi atias said:

לאור יום, מול כל העולם, אחרי שהזמינו משטרה לג'ורג' פלויד בגין תשלום בכסף מזוייף?

בכל מקרה, הזוי הקטע של העבודה המשותפת.

אולי השוטר חיפש אותו, והגיע ברגע ששמע בקשר שהוא נתפס? לפלויד יש רקע עברייני (אפילו השתתף בסרט פורנו).

יכול להיות שזה פשוט 'שוטר לבן רוצח שחור בגלל שהוא גזען', אבל העובדה שהם מכירים מספיקה כדי לפקפק בכך

22 דקות לפני, Omer said:

זיזו, הוא נעצר על ידי שניים. משטרת הפארקים שחררה את הצילום מהמצלמה שהיתה על השוטר שלה, היא הסבירה שהיה שם כי השניים הראשונים ביקשו עזרה בקשר והיה קרוב. זה די עונה על השאלה שלך למה שובין הגיע. אגב לא מצאתי אזכור לקרטל/כנופייה...

http://www.citypages.com/news/el-nuevo-rodeo-facing-possible-last-hurrah-on-lake-street-6724277

The city compiled its case against the nightclub: a stack of 28 police call reports from 2008 and six from 2009. The city attorney on the case described the business as having "an inordinately high number of incidents of criminal behavior."

https://stuartbramhall.wordpress.com/2020/05/31/emerging-evidence-suggests-nightclub-where-floyd-and-chauvin-worked-linked-to-intelligence-money-laundering/amp/

לא מכיר את האתר, אבל אם יש שם אלימות זה סימן שיש קשר לקרטל או לכנופייה? לא הבנתי את הקישור שלך. הבלוג נראה הזוי, כותב שנראה שהם עובדים עם סוכנות ממשלתית, כמובן לא מעלה שום דבר שתומך בזה, וזה חומר לנושא קונספירציות.

14 דקות לפני, Zizou said:

זה גם לא אותו שם, וגם נמצא בקצה השני של ארה"ב.

ואוקיי, נניח שכל העובדות שכתב נכונות. אז המקום נמכר - השנה, אגב - לכריש נדל"ן שקרוב משפחה שלו שיחד חבר מועצה כדי לקבל היתר בנייה. איך אנחנו מגיעים מפה לזה שהמועדון הוא פרונט לסוכנות פדרלית, להלבנת כספים או לזיוף כספים? כי אני באמת מתקשה להבין.

27 דקות לפני, Omer said:

זה גם לא אותו שם, וגם נמצא בקצה השני של ארה"ב.

ואוקיי, נניח שכל העובדות שכתב נכונות. אז המקום נמכר - השנה, אגב - לכריש נדל"ן שקרוב משפחה שלו שיחד חבר מועצה כדי לקבל היתר בנייה. איך אנחנו מגיעים מפה לזה שהמועדון הוא פרונט לסוכנות פדרלית, להלבנת כספים או לזיוף כספים? כי אני באמת מתקשה להבין.

מחקתי את הקישור האחרון. נראה שבמקום היתה פעילות עבריינית באופן סדיר, וששניהם עבדו שם באותה תקופה. שניהם טיפוסים מפוקפקים.

למה התקשורת לא מבצעת תחקיר יותר מעמיק על העבר של שניהם? זה נראה מתבקש

33 דקות לפני, Zizou said:

מחקתי את הקישור האחרון. נראה שבמקום היתה פעילות עבריינית באופן סדיר, וששניהם עבדו שם באותה תקופה. שניהם טיפוסים מפוקפקים.

אם זה אמיתי זה נשמע כמו false flag קלאסי

מהדיווח התקשורתי ועד למצב הנוכחי שאף אחד אפילו לא מדבר על הרוצח והעונש שיקבל

אבל העיקר שהמתפרעים שמים מסיכה

1 hour ago, Zizou said:

קראת את הכתבה ששלחת? הם מפרטים על איזו "פעילות עבריינית" מדובר - אלימות של לקוחות, התפרעות ומישהו שחירבן בציבור. זה לא פשע מאורגן. זה כן משהו שמצריך אבטחה, שזה בדיוק היה התפקיד שלהם שם. וכן דיברו על זה, כשעורך הדין של המשפחה אומר שאם היתה ביניהם היכרות אז הרצח בדרגה גבוהה יותר כשנשאל על כך בטלוויזיה. לגבי העבר של השוטר גם כל כלי התקשורת דיווחו - המון תלונות עליו, תמיד נסגרו בלי צעדים משמעתיים.

1 hour ago, סטלן בטלן השמן said:

אם זה אמיתי זה נשמע כמו false flag קלאסי

מהדיווח התקשורתי ועד למצב הנוכחי שאף אחד אפילו לא מדבר על הרוצח והעונש שיקבל

אבל העיקר שהמתפרעים שמים מסיכה

יש דיווח עליו משהו כמו פעם ביום באתרי חדשות. עכשיו דווח שמתכוונים לשנות את האישום לרצח מדרגה שנייה. ובכלל כל השיח שם הוא על ההתנהגות של המשטר ועל זה ששוטרים חסינים מעונש. חוץ מאשר אצל מי שלא רוצה לדבר על זה (אהמ נשיא ארה"ב אהמ), זה מה שמדברים עליו. לפי רוב הדיווחים שאני רואה אגב המהומות נרגעו כשבעיקר המחאות השקטות ממשיכות, כשגם שוטרים וחיילי המשמר הלאומי מתפייסים עם מפגינים.

4 hours ago, Omer said:

השוטר הזה רוצח. עשה וידויי עד הרגע האחרון.

מצד אחד זה שוטר, מצד שני ברור שמתרחש כאן פשע. איך הייתם מגיבים?

4 דקות לפני, avi atias said:

השוטר הזה רוצח. עשה וידויי עד הרגע האחרון.

מצד אחד זה שוטר, מצד שני ברור שמתרחש כאן פשע. איך הייתם מגיבים?

בארץ? מצידי דוחף את השוטר, נסתדר. אבל שמה? No chance כי אני אהיה הבא בתור.

On 2.6.2020 at 11:46, הנדון said:

פלורליזים תרבותי וזה.

וכמו שכבר הזכירו פה הדבר היחיד שכן עשה שם שינוי זה מקרים כמו האישה שסירבה לקום באוטובוס ומרטין לותר קיינג שכנראה היה מתבייש במתפרעים של היום.

הפגנות אלימות על רקע שוטר לבן שיורה בשחור יש כל כמה שנים והן רק מגבירות את הגזענות והטענות למה צריך נשק בארצות הברית.

לא שאני אוהב את המהומות הללו, או חושב שאלו המהות של המחאה, כן? רובם זה סתם אנשים שתופסים על זה טרמפ,

אבל מקרה רוזה פארקס הצית בין השאר לא מעט מהומות, כולל השחטה של אוטובוסים ציבוריים רבים (המחאה הייתה נגד חברת האוטובוסים הציבוריים),

ומרטין לות׳ר קינג הצליח הרבה הוא פעל במקביל למלקום אקס והפנתרים השחורים, שעשו מהומות, ואז לות׳ר קינג היווה את הקול השפוי שהממשל רצה לעודד במקום המהומות, אז החלו בשיחות איתו.

זה דפוק לחלוטין, אבל הפעמים היחידות שהממשל בארה״ב הקשיב למחאה הקשורה לזכויות השחורים בארה״ב היו כשהיו התפרעויות אלימות.

וכן, זה נורא, אבל זו לא המהות של המחאה.

הקטע הוא סדר העדיפויות. מי שאומר שזה נורא הורגים ככה אנשים כי הם שחורים, אבל אסור להרוס ככה חנויות ולבזוז אותן, אולי הוא צודק טכנית, אבל שישקול אולי להגיד את זה הפוך - שזה נורא שהורסים ככה חנויות ובוזזים אותן, אבל אסור להרוג סתם ככה אנשים כי הם שחורים.

המחאה לא היתה נגד החברה, היא היתה נגד מוסד הגזענות שהתבטא בחוקי ג׳ים קרואו. וזה לא ממש עורר מהומות, אלא עורר עתירות שהפילו חוקים דרומיים כמו דומינו במשך שנים. עכשיו העניין היה לקיים את הפסיקות. הדרום לא קיים אם לא היה חייב, ולפעמים אייזנהאואר וקנדי הגיעו למצבים שבהם הבינו שחייבים כוחות פדרליים, משהו שהיה צריך חתיכת מצב קיצון בשבילו. עדיין, לקח שנים של העלמת עין מצד הימין הלא-גזען לאינתיפאדות של ה-KKK כדי שיתחילו לדבר על זה גם הם, ואז עדיין לקחו שנים אחרי חקיקת חוק זכויות האזרח.

מה שכן... היסטוריונים אומרים שקנדי שלח את הצבא לא בתגובה למופע האימים מצד ה-KKK, המשטרה והמשמר הלאומי (שנועד לסכל הסכם פשרה של המפגינים עם עיריית אלבמה ועם עסקים על הפחתה חלקית של ההפרדה), אלא זה שהשחורים הגיבו פעם. אלימות נגד שחורים היתה שם לאורך עשורים, זה היה המצב הטבעי, אבל מהומות גזע כבר היו דבר בעייתי. קצת דומה למצב עכשיו, האמת...

בשורה התחתונה זה כן מזכיר קצת את BLM, גם אם בהתאם לתקופה שונה - מתחיל כמשהו שאף אחד לא מתרגש ממנו, כשצובר תאוצה מאשימים שאלים ומונע משנאה, ואז אחרי כמה שנים נמאס לשחורים מחוסר התזוזה בנושא, והם מגיבים וארה"ב חוטפת גינויים מהעולם וחייבת להתייחס לזה. בכל מקרה זה לא רק עניין של הממשל, אלא גם של החברה.

15 hours ago, hairy2hell said:

וכן, זה נורא, אבל זו לא המהות של המחאה.

הקטע הוא סדר העדיפויות. מי שאומר שזה נורא הורגים ככה אנשים כי הם שחורים, אבל אסור להרוס ככה חנויות ולבזוז אותן, אולי הוא צודק טכנית, אבל שישקול אולי להגיד את זה הפוך - שזה נורא שהורסים ככה חנויות ובוזזים אותן, אבל אסור להרוג סתם ככה אנשים כי הם שחורים.

לא יודע אם ראית את הציוץ הנ"ל או שמדובר בצירוף מקרים נדיר, אבל יש לא מעט טענות ברוח הזו בטוויטר האמריקאי השחור. למען האמת, אני לא מבין מה הטעם או הרעיון מאחורי הפירוק הסמנטי של משפטים או אמירות לגורמים מתוך ניסיון להסיק מהם מניעים סמויים כמו פריווילגיה לבנה ולגזור אותם אישית על מי שמעלה את הטענה כמו שעושה כותב הציוץ הנ"ל. אין מאחורי המהומות עניין של ביצה ותרנגולת כמו שנטען כאן למשל. אין ספק שלא היו מתפתחות מהומות אלמלא ג'ורג' פלויד היה נרצח. אבל גם מעשה נפשע כמו הרצח של ג'ורג' פלויד הוא לא ערובה למהומות ולביזה. זה נבלה וזה טרפה, שתי התופעות אסורות וצריכות להיפסק באותה המידה ואין שום חשיבות לאיך אני מסדר את הדברים בתוך המשפט ובאילו מילים אני משתמש.

חלק מהמהומות האלו נוטות למחוזים שלא קשורים בשום צורה לתנועה לזכויות האזרח, אין בהן שום מרכיב פוליטי וחברתי או אמירה שרלוונטית לאלימות משטרתית, אלא ניסיון בוטה דוחה ונפשע לבזוז ולהרוס עסקים כדי להשיג רכוש וכסף או מתוך רוח אנרכיסטית. זה עושה עוול עצום למפגינים לגיטימיים שמעלים דרישה נכונה וצודקת להביא את השוטרים שאחראים למותו של ג'ורג' פלויד לדין ולשנות את מנגנון התביעה ולגרום לשוטרים לשאת באחריות פלילית למעשיהם. אני סמוך ובטוח שדמויות שחורות בעבר ובהווה שעיצבו ושינו מקצה לקצה את חיי השחורים בארה"ב, להוציא אולי גורמים מאומת האסלאם, היו מתביישים במניפסטים מסוכנים ונוטפי שנאה כמו אלו.

המשפט ההפוך דבילי ואין בו שום הגיון. משחק מילים שאמור להשפיע על ה"נאורים" שרוצים לחשוב שהם מתוחכמים.

זה לא שהורגים שחורים כי יש הרס וביזה.

כנראה שמישהו שפך כסף גם על הפצת המשפט הזה.

1 hour ago, לופו5 said:

לא יודע אם ראית את הציוץ הנ"ל או שמדובר בצירוף מקרים נדיר, אבל יש לא מעט טענות ברוח הזו בטוויטר האמריקאי השחור. למען האמת, אני לא מבין מה הטעם או הרעיון מאחורי הפירוק הסמנטי של משפטים או אמירות לגורמים מתוך ניסיון להסיק מהם מניעים סמויים כמו פריווילגיה לבנה ולגזור אותם אישית על מי שמעלה את הטענה כמו שעושה כותב הציוץ הנ"ל. אין מאחורי המהומות עניין של ביצה ותרנגולת כמו שנטען כאן למשל. אין ספק שלא היו מתפתחות מהומות אלמלא ג'ורג' פלויד היה נרצח. אבל גם מעשה נפשע כמו הרצח של ג'ורג' פלויד הוא לא ערובה למהומות ולביזה. זה נבלה וזה טרפה, שתי התופעות אסורות וצריכות להיפסק באותה המידה ואין שום חשיבות לאיך אני מסדר את הדברים בתוך המשפט ובאילו מילים אני משתמש.

חלק מהמהומות האלו נוטות למחוזים שלא קשורים בשום צורה לתנועה לזכויות האזרח, אין בהן שום מרכיב פוליטי וחברתי או אמירה שרלוונטית לאלימות משטרתית, אלא ניסיון בוטה דוחה ונפשע לבזוז ולהרוס עסקים כדי להשיג רכוש וכסף או מתוך רוח אנרכיסטית. זה עושה עוול עצום למפגינים לגיטימיים שמעלים דרישה נכונה וצודקת להביא את השוטרים שאחראים למותו של ג'ורג' פלויד לדין ולשנות את מנגנון התביעה ולגרום לשוטרים לשאת באחריות פלילית למעשיהם. אני סמוך ובטוח שדמויות שחורות בעבר ובהווה שעיצבו ושינו מקצה לקצה את חיי השחורים בארה"ב, להוציא אולי גורמים מאומת האסלאם, היו מתביישים במניפסטים מסוכנים ונוטפי שנאה כמו אלו.

לא ראיתי את זה ספציפית, אבל זה לא צירוף מקרים - זו אכן טענה שצפה הרבה ברשת, ושאני מסכים איתה. 

ונכון, אני מסכים שמקרי האלימות והבזיזה איומים, ואם זה היה קורה באזור שאני גר בו ומפגין שם, אני מנסה לעצור את מי שעושה את זה.

אבל להגיד שאין שום חשיבות לאיך אתה מסדר את הדברים במשפט זה עצימת עיניים. נכון, זה רק משפט, אבל זה מייצג את הגישה כולה. תראה את החדשות - מדווחים כאן כל יום על המצב בארה״ב, כשהסיפור הוא מקרי האלימות והבזיזות, שום מילה על המאבק נגד גזענות. תראה את הדיון כאן - כל העמודים האחרונים עוסקים או ישירות במקרי האלימות, או בשאלה האם האוכלוסיה השחורה תקדם ככה את מטרותיה. שום דיון על המטרות עצמן, שום דבר על מה צריך לשנות שם וכו׳.

זה טוב ויפה להגיד שזה נבלה וזה טרפה, אבל בפועל כשמתייחסים רק לבזיזות, זו בעיה, וזה מעיד על סדר עדיפויות דפוק בעיני.

אלו הם דרכי השמאל.

ליבי אל האזרחים התמימים שיצאו להפגין על העוול שהם חווים והכאב שלהם על הרצח המזעזע של פלויד.

גנבו את קולם.