Jump to content

המקרה במיניאפוליס

John Florence

Recommended Posts

13 hours ago, hairy2hell said:

כלומר, אם עכשיו במיניאפוליס מפגינים ייכנסו עם נשקי סער שלופים לבניין הממשל של מינסוטה, אתה אומר שהמשטרה יאפשרו להם לעשות את זה?

ואל תדבר על ״השורה התחתונה״ כדי להצדיק את זה. בשורה התחתונה, הכאוס במיניאפוליס התחיל כשהייתה הפגנה שקטה מול המשטרה נגד הרצח, כשהדבר הכי חמור שם היה מגפונים, והמשטרה בתגובה זרקה רימוני גז מדמיע לעברם. זה מה שהצית את זה הכאוס, זה שאפילו מחאות שקטות הם לא יכולים לעשות.

אתה פשוט גנב דעת ואין לי עניין להגיב לך

14 דקות לפני, קאוביין said:

הדבר הנכון זה לירות בכמה מתפרעים לבנים בראש ולסיים עם זה

כדי להרגיע את ההמון צמא הדם, או כדי להצטרף להמון הזה?

הדבר הנכון לעשות הוא להשלים עוד יותר מהר את החומה כי ההתערבבות הזו של לאומים רעה לכל הצדדים ואולי היום מוכרים לנו סיפורים על 'אמריקה נבנתה ממהגרים' זה סיפור יפה אבל עוד כמה עשרות שנים ואולי קודם זה יתפוצץ להם בפנים, כמו מה שיקרה באיחוד האירופי שדוגלים בגבולות פתוחים מליברלזים אבל הם בדיוק מביאים את הברברים שלא שלא מאמינים בכל השיט של מי שהביא אותם לשם.

32 דקות לפני, הדאבל ה8 said:

כדי להרגיע את ההמון צמא הדם, או כדי להצטרף להמון הזה?

הדבר הנכון לעשות הוא להשלים עוד יותר מהר את החומה כי ההתערבבות הזו של לאומים רעה לכל הצדדים ואולי היום מוכרים לנו סיפורים על 'אמריקה נבנתה ממהגרים' זה סיפור יפה אבל עוד כמה עשרות שנים ואולי קודם זה יתפוצץ להם בפנים, כמו מה שיקרה באיחוד האירופי שדוגלים בגבולות פתוחים מליברלזים אבל הם בדיוק מביאים את הברברים שלא שלא מאמינים בכל השיט של מי שהביא אותם לשם.

שטויות. ערבוב הלאומים זה משהו שקיים משחר האנושות. מדינות לאום זה משהו חדש יחסית.

ישראל היא לא ערבוב לאומים?

15 דקות לפני, Shlomix said:

ישראל היא לא ערבוב לאומים?

לא יש פה לאום יהודי אין מה להשוות בין ארצות הברית לישראל או מה שקורה עם פליטים באירופה.

בישראל כולם יהודים.

ועם הערבים/ סודנים זה לא בדיוק סיפור הצלחה.

לא היית רוצה לחזור לימי הביניים, וגישת הגבולות שאחרי מלחמת העולם השניה דווקא הצליחה.

הגרמנים חולי השליטה הצליחו לכבוש שוב את אירופה. אם פעם זאת היתה גישת הימין קיצוני+ צבא, היום זו השליטה במדינות על ידי האיחוד וגישת הגבולות הפתוחים, יש לך ספק שבעתיד הרחוק ואולי גם הקרוב זה רק יגרום להחלשת הערכים הדמוקרטיים של המדינות? ככל שיהיו יותר מהגרים סיפור המהומות של פריז, ופליטים בוגרי מלחמות האזרחים במזרח התיכון יחזרו להשתולל.

בכל מצב מי שכופה לקבל אותם, בסוף כופה עלינו דיקטטורה כי "זו הדרך היחידה לנהל את אוסף התרבויות האלו", כלשונו.

https://mobile.twitter.com/rothmar/status/1266792673626804228

ברור לי שהשחורים בארה"ב כקבוצה מאמינים בדמוקרטיה וגם ההיספנים אבל מדינה יכולה וצריכה לקבוע את מדיניות ההגירה שלה ולשלוט במי מגיע כי בסוף זה הופך לאיום על היציבות של המדינות זאת תהיה טעות לחפש אשמים במקרה הספציפי הזה ובעיני זה לא משהו שהוא בר תיקון, המתיחות בין הקבוצות.

ולכן יש לשמור על המצב בו כל לאום במדינה שלו, ומדינות יחליטו באמת על מי וכמה יכול להגר.

2 hours ago, הנדון said:

אחרי הכאוס שהולך שם שלא יבכו על חוק הנשק בארצות הברית. עם כמה שזה דפוק איך מצפים מבנאדם שיגן על העסק שלו שהמשטרה לא עושה כלום.

חוק הנשק זאת אחת הסיבות שהם בכלל הגיעו למצב הזה. 

לפי מה שיש בטוויטר נראה שמתחיל להיות ניחוח פוליטי מאוד.

המזבלה של ״antifa" מעורבת ונותנת כסף למפגינים כדי שיעשו בלאגן - וכן יש לזה סרטונים בטוויטר שרואים את זה.

מחאת השאיפה לצדק ואחווה מתחיל להראות כמו מחאת ״אני גם רוצה סמסונג 8 קיי 65״ בסלון״.

מצטער שאני לא מצטרף לקריאות ההידד.

תכלס, גזענות לא תעלם אף פעם, בגלל כל הכאוס הזה שונאים אותם יותר עכשיו בארצות הברית.

וידאו של אחד שיורה בשחורים עם חץ וקשת, התנפלו עליו זיינו לו את הצורה, מדינה הזויה בחיי חחח

מדיניות כושלת, מה זה הבית זונות הזה? לא חשבתי שבתקופתנו דבר כזה יכול לקרות במדינה מערבית מתקדמת. איפה הצבא שלהם שיפזר את כולם בשנייה? הזייה.

28 דקות לפני, חבסוס said:

מדיניות כושלת, מה זה הבית זונות הזה? לא חשבתי שבתקופתנו דבר כזה יכול לקרות במדינה מערבית מתקדמת. איפה הצבא שלהם שיפזר את כולם בשנייה? הזייה.

על האמריקאים אפשר להגיד הרבה דברים, "מתקדמים" הוא לא אחד מהם. אתה מדבר על אומה שבה אבולוציה היא עדיין סימן שאלה, ושלפחות עד לפני כמה שנים היה מאוד מקובל בה להכחיש התחממות גלובלית.

28 דקות לפני, Omer said:

על האמריקאים אפשר להגיד הרבה דברים, "מתקדמים" הוא לא אחד מהם. אתה מדבר על אומה שבה אבולוציה היא עדיין סימן שאלה, ושלפחות עד לפני כמה שנים היה מאוד מקובל בה להכחיש התחממות גלובלית.

יש הבדל בין תרבות של עם, לתיאור מצב כללי של האומה. 

אם ארה"ב "לא מתקדמת" אז ישראל זה קופים בג'ונגל.

31 דקות לפני, Omer said:

הנחיתו אנשים על הירח בזמן שפה 90% מהמדינה הייתה מדבר.

הכי מתקדמים בעולם, אולי זאת הבעיה שלהם.

3 hours ago, חבסוס said:

צבא לא יכול לחסל מחאה עממית (בטח שלא בלי משטר צבאי). הם יכולים לפזר משהו ספציפי, כמובן, אבל אם עושים את זה לא נכון ובכח מופרז (שזה מה שצבא יודע לעשות), זה אפילו יכול להצית את המחאה עוד יותר.

גם אם אני מתעלם מזה שאני תומך במחאה, אם אתה רוצה לחסל אותה, פשוט להכניס צבא בכח לא יעשה את העבודה.

אתה לא יכול להשתיק מחאה נגד ברוטליות של הממסד נגד שחורים על ידי פעולה ברוטלית של הממסד נגד שחורים. זה רק יוציא עוד אנשים לרחוב. אתה צריך לעשות את זה חכם.

2 hours ago, Omer said:

:doh: 

אבל כפרה עלייך למה אתה חייב להגזים ?

1 hour ago, hairy2hell said:

צבא לא יכול לחסל מחאה עממית (בטח שלא בלי משטר צבאי). הם יכולים לפזר משהו ספציפי, כמובן, אבל אם עושים את זה לא נכון ובכח מופרז (שזה מה שצבא יודע לעשות), זה אפילו יכול להצית את המחאה עוד יותר.

גם אם אני מתעלם מזה שאני תומך במחאה, אם אתה רוצה לחסל אותה, פשוט להכניס צבא בכח לא יעשה את העבודה.

אתה לא יכול להשתיק מחאה נגד ברוטליות של הממסד נגד שחורים על ידי פעולה ברוטלית של הממסד נגד שחורים. זה רק יוציא עוד אנשים לרחוב. אתה צריך לעשות את זה חכם.

גם אני בעד המחאה, אבל זה יצא לחלוטין מכל פרופורציה. 

אין לי דוקטורט בפינוי הפגנות, אבל צבא מקצועי ורציני כמו בארה"ב לא יכול להתמודד עם זה? כרגע יש שם אנדרלמוסיה והפקרות מצד השלטון. מה זה פה ימי הביניים? 

On 27.5.2020 at 16:50, Omer said:

אני מסכים איתך בקטע שעצוב לחשוב כמה מקרים כאלה פשוט לא תועדו, אבל הקטע שזה לא רק השוטרים שם, ושיש סלחנות כלפי הרוצחים במקרים כאלה. היה לא מזמן את המקרה של הבן אדם שירה בשחור שיצא לג׳וגינג או משהו כזה, ולפחות עד שזה פורסם לא נעצר או לא הועמד לדין. היה גם בפלורידה את המקרה המפורסם של ג׳ורג׳ זימרמן שירה בבחור שחור לא חמוש כי "נראה לו חשוד" (אם אני זוכר נכון הוא רק יצא לקנות חטיפים או משהו כזה), וחבר המושבעים עוד זיכה אותו בסוף.

יש גם מקרה מפורסם של שוטרים שירו 41 כדורים בבחור כי "נראה להם חשוד". 41!

והוא סך הכול סובב מפתח בדירה שלו.

הם זוכו. 

כמו בארץ גם שם מה שמעניין כנראה את השילטון והמשטרה זה יחסי הציבור. במקום לעצור את ההפגנות האלה על ההתחלה ביד קשה להטיל סגר על שכונות ואזורים הם פשוט מאפשרים להם להתפרע כאוות נפשם ולפגוע בחפים מפשע, לבזוז, להשחית רכוש... 

8 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

יש גם מקרה מפורסם של שוטרים שירו 41 כדורים בבחור כי "נראה להם חשוד". 41!

והוא סך הכול סובב מפתח בדירה שלו.

הם זוכו. 

הערבי שבסך הכל הכין ארוחת ערב ואחת השכנות ראתה אותו עם סכין?

7 hours ago, nirnir20 said:

הנחיתו אנשים על הירח בזמן שפה 90% מהמדינה הייתה מדבר.

הכי מתקדמים בעולם, אולי זאת הבעיה שלהם.

זה לא מתאים ללחן בכלל, אבל משהו בניסוח של ההודעה גורם אותי לנסות לקרוא את זה על "תשתחוו"