Jump to content

המקרה במיניאפוליס

John Florence

Recommended Posts

על הפנים, האמת שממש היה לי קשה לראות את זה. אשכרה רואים בן אדם מאבד את החיים לאורך הסרטון.. 

עכשיו לא משנה מה הוא עשה.. נטרלת אותו כבר קח לתחנת משטרה, מה יש לך לשבת לו על הגרון עשר דקות??

מזעזע. אותי מעניין מה יקרה במשפט עם שיטת חבר המושבעים שלהם. הם עוד עלולים לזכות את המפלצת.

4 hours ago, antonio_margheriti2 said:

רק תתארו לכם כמה מקרים כאלה היו שם בעבר.

בעידן שלא כל דבר היה מתועד, גזענות זה משהו שלא יעלם אף פעם.

אני מסכים איתך בקטע שעצוב לחשוב כמה מקרים כאלה פשוט לא תועדו, אבל הקטע שזה לא רק השוטרים שם, ושיש סלחנות כלפי הרוצחים במקרים כאלה. היה לא מזמן את המקרה של הבן אדם שירה בשחור שיצא לג׳וגינג או משהו כזה, ולפחות עד שזה פורסם לא נעצר או לא הועמד לדין. היה גם בפלורידה את המקרה המפורסם של ג׳ורג׳ זימרמן שירה בבחור שחור לא חמוש כי "נראה לו חשוד" (אם אני זוכר נכון הוא רק יצא לקנות חטיפים או משהו כזה), וחבר המושבעים עוד זיכה אותו בסוף.

2 hours ago, Gabay10 said:

על הפנים, האמת שממש היה לי קשה לראות את זה. אשכרה רואים בן אדם מאבד את החיים לאורך הסרטון.. 

עכשיו לא משנה מה הוא עשה.. נטרלת אותו כבר קח לתחנת משטרה, מה יש לך לשבת לו על הגרון עשר דקות??

אין הסבר הגיוני חוץ מהרצון האמיתי לרצוח את הבנאדם. 

הוא לא מגיב במשך כמה דקות רצוף בזמן שהוא חוסם לו את הדם למוח ואת החמצן לריאות, אין פה התנגדות אפילו , כלום, פשוט רצח אותו. 

יכול מאוד להיות שלפני זה הוא השתולל כמו פסיכופט והיה צריך להרגיע אותו, וברך על הראש/גב זאת אופציה סבירה במקרה כזה אבל לא למשך 10 דקות על הצוואר כשהבנאדם מתחנן לאוויר בלי לזוז. 

מקווה שלא יצאו מהכלא עד סוף חייהם, אם יש שם עונש מוות גם הולך. 

20 דקות לפני, הדאבל ה8 said:

זה קורה שם כל הזמן שיורים בשחורים בא נראה

אבל עכשיו זה צולם ועם כל האבטלה שיש והמשבר הכלכלי בגלל הקורונה זה מתכון להתפוצצות.

59 דקות לפני, nirnir20 said:

אין הסבר הגיוני חוץ מהרצון האמיתי לרצוח את הבנאדם. 

הוא לא מגיב במשך כמה דקות רצוף בזמן שהוא חוסם לו את הדם למוח ואת החמצן לריאות, אין פה התנגדות אפילו , כלום, פשוט רצח אותו. 

יכול מאוד להיות שלפני זה הוא השתולל כמו פסיכופט והיה צריך להרגיע אותו, וברך על הראש/גב זאת אופציה סבירה במקרה כזה אבל לא למשך 10 דקות על הצוואר כשהבנאדם מתחנן לאוויר בלי לזוז. 

מקווה שלא יצאו מהכלא עד סוף חייהם, אם יש שם עונש מוות גם הולך. 

ברור! שייתן לו גם חשמול מצידי אם צריך, אבל ברגע שהבנאדם מנוטרל? אתה לא מעל החוק.. קח אותו לתחנת משטרה וזהו.

7 דקות לפני, Krishi said:

השוטרים האלה זונות שצריך לכלוא להרבה זמן. אבל עדיין לא הבנתי מה הקשר לגזענות

לא מקרה ראשון נגד הקהילה שם , במיוחד בתקופה האחרונה, יש שם גזענות של שוטרים ובכללי ואי אפשר להתעלם מזה, ואני הכי לא יפה נפש, רוב המקרים שמצלומים הירי מוצדק ב100% .  

זה מקרה שמצטרף לכמה מקרי חניקה שנגרמו במוות,  בנוסף הבחור הזה ש-2 רד נקס החליטו לרצוח באמצע הרחוב ולא עצרו אותם במשך כמה חודשים ועוד כמה. 

16 hours ago, Krishi said:

השוטרים האלה זונות שצריך לכלוא להרבה זמן. אבל עדיין לא הבנתי מה הקשר לגזענות

הנה הרוצח:
1016277.jpg

די נו, זה נטו גזענות.

2 hours ago, nirc2 said:

הנה הרוצח:
1016277.jpg

די נו, זה נטו גזענות.

זה פייק, זה לא הוא.

הסרטונים ממה שקורה במיניאפוליס הזויים. אישה נכה שומרת על אחת החנויות עם סכין ומנסה לדקור כל אחד שמנסה להיכנס. מתיזים עליה עם מטף כיבוי אש ומרביצים לה. מטורף מה שהולך שם.