Jump to content

לקראת הפועל חיפה

דקסטר

Recommended Posts

אחרי פגרה נוראית של שלושה חודשים (פאק זה מטורף), שלושה שבועות של אימונים מלאים ושלושה משחקי אימון, מכבי חוזרת לדשא לסיים את העונה הזו.

אמנם אני בחוסר חשק מוחלט אבל אין ברירה, זה כבר פה. עוד ארבעה ימים פלייאוף הפלסטיק נפתח ואנחנו לא נהיה שם עם מכבי שלנו ל-10 מחזורי הסיום של העונה.

בהפועל חיפה יעדרו ורמוט ובן בסט.

קצת ממשחקי האימון:

טיבי השלים 45 דקות במשחק האימון מול בית"ר תל אביב אבל לפי השבועות האחרונים + העובדה שאחרי 3 חודשים ללא כדורגל פותחים פלייאוף באופן רצחני עם שלושה משחקים (כולל חיפה ובית"ר) בעשרה ימים אני מניח שלא יפתח.

חלוקת הדקות של שלושת הבלמים האחרים הייתה כמעט שווה.

גלזר נח במשחק האחרון, פרץ וגולסה השלימו כמעט את אותו מס' דקות (151 ו-148 מתוך ה-270).

חוזז קיבל לא מעט דקות (130 מתוך 270, לצורך הדוגמה - פיבן עם 161 דקות שיחק הכי הרבה דקות בהכנה). 

בלקמן שיחק יותר משכטר. מעניין מה נראה ממנו בפלייאוף, הלוואי ויפתיע את כולנו.

הימור:

דניאל

סבוריט ז'איר פיבן ג'ראלדש

גלזר

מיכה ריקן

יונתן    אצילי

שכטר

יום שבת, 20.00, ספורט 3 :/

אין כדורגל בלי אוהדים. יאללה מכבי!

למרות שאתה צודק וההתרגשות אפסית בהשוואה לאיך שהיה צריך להראות הפליאוף הזה מבחינתנו כקהל, האליפות הזאת היא אליפות לכל דבר ואנחנו חייבים לסיים את העבודה עם או בלי קהל.

היתרון שלנו מול הליגה הוא עומק הסגל.

מקווה לראות בשבת את אצילי מיכה גולסה ושכטר מקבלים מנוחה עם אופציה לעלות מהספסל לקראת המשחק ברביעי כשחיפה יגיעו עייפים ומיוזעים עם סגל דליל ביותר.

לעלות עם טננבאום ג'רלדש זאיר שרן דודזאדה גלזר פרץ ריקן יוני חוזז אלמוג/בלקמן וברביעי עם טננבאום ג'רלדש זאיר טיבי סבוריט גלזר גולסה מיכה אצילי יוני שכטר

אפשר וצריך לגמור את הסיפור ברביעי.

דקסטר ידידי, אין חשק או יש, אנחנו ממש לא העניין פה.

יש אליפות יקרה על הפרק מול יריבה מאוד שנואה ובעוד כמה שנים שיגידו למכבי יש *2 אליפויות (בתקווה), אף אחד לא יזכור כבר מה היה במהלך העונה.

מעבר חד מ-3 חודשים בלי כדורגל, ל-3 משחקים מכריעים ב8 ימים, 3 ניצחונות והעונה הזאת גמורה. 

לבוא מרוכזים וזה שלנו. 

בשבת עולה עם ההרכב הכי חזק ומנסה לסיים את המשחק מהר, ואז מתחיל לשחק עם חילופים,  הפועל חיפה קבוצה שכבר הוציאה מאיתנו נקודות העונה בהרכב ראשון שלנו. 

3 hours ago, קובי השועל said:

למרות שאתה צודק וההתרגשות אפסית בהשוואה לאיך שהיה צריך להראות הפליאוף הזה מבחינתנו כקהל, האליפות הזאת היא אליפות לכל דבר ואנחנו חייבים לסיים את העבודה עם או בלי קהל.

היתרון שלנו מול הליגה הוא עומק הסגל.

מקווה לראות בשבת את אצילי מיכה גולסה ושכטר מקבלים מנוחה עם אופציה לעלות מהספסל לקראת המשחק ברביעי כשחיפה יגיעו עייפים ומיוזעים עם סגל דליל ביותר.

לעלות עם טננבאום ג'רלדש זאיר שרן דודזאדה גלזר פרץ ריקן יוני חוזז אלמוג/בלקמן וברביעי עם טננבאום ג'רלדש זאיר טיבי סבוריט גלזר גולסה מיכה אצילי יוני שכטר

אפשר וצריך לגמור את הסיפור ברביעי.

מילה לגבי מיכה וריקן, אם  כבר יש יותר סיכוי שאיביץ' יפתח הפוך. קישור יצירתי יותר מול הפועל חיפה עם מיכה, מול קישור חזק וקשוח יותר מול מכבי חיפה עם ריקן. 

7 hours ago, קובי השועל said:

עומק הסגל זה משהו שאמור לעזור לנו אבל אני יותר בדעה של ניר, בלי קשר לזה שלקראת סוף העונה הסדירה הם הוציאו מאיתנו תיקו, משחק ראשון - לעלות הכי חזק שאפשר, אין מקום לטעויות. כנראה יתאפשרו 5 חילופים, סומך על איביץ'.

7 hours ago, itan17 said:

דקסטר ידידי, אין חשק או יש, אנחנו ממש לא העניין פה.

יש אליפות יקרה על הפרק מול יריבה מאוד שנואה ובעוד כמה שנים שיגידו למכבי יש *2 אליפויות (בתקווה), אף אחד לא יזכור כבר מה היה במהלך העונה.

לא ממש מסכים לגבי המשפט הראשון אבל סה"כ כתבתי מה שאני מרגיש, זה כרגע מרגיש לי מזוייף מדי. עם זאת, ודאי שצלחת העונה לא תהיה פחות חשובה מבכל עונה אחרת ואני לא יכול לתאר מה אני ארגיש במידה ו... יהיה רע בפלייאוף. הלוואי ונתן בראש.

41 דקות לפני, רויקלה said:

עדיין יש לי תחושה שנראה את יאניוטיס בפליאוף הזה. 

הלוואי. זה אומר שכבר הבטחנו את האליפות. כמו טננבאום שנה שעברה. 

4 hours ago, פנחס שוף said:

אין שום תחושה של משחק בשבת, אני כאילו מחכה להודעה שזה בוטל מסיבה כלשהי או אחרת

קיבלת. לזריהן היה חום ואם זה קורונה...

1 hour ago, פנחס שוף said:

מה לגבי var וחילופים?

Var יהיה. פחות משבוע לפני המשחק ועדיין לא יודעים כמה חילופים יהיו.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עכשיו אושרו 5 חילופים. 

כשאחד חייב להיות כפול, לא?

לא יודע איך אפשר להרגיש שזה מזוייף.

אני מתרגש ולחוץ כמו תמיד לפני כל משחק, בטח כזה שפותח פלייאוף על עונה שלמה. 

מרגיש לי שהשחקנים בטירוף. רק שיגיע כבר.

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן. אסור להפסיק יותר מ3 פעמים במשחק כדי לא לבזבז יותר מדי זמן.

אז 2 כפולים, לא?
שני חילופים כפולים ועוד אחד בודד = 3 הפסקות ו-5 שחקנים

9 דקות לפני, gilgil28 said:

אז 2 כפולים, לא?
שני חילופים כפולים ועוד אחד בודד = 3 הפסקות ו-5 שחקנים

צודק. אלא אם כן מחליפים במחצית לדעתי או עושים 3 חילופים ביחד. זה יכול להקשות על המאמנים.

אגב, מספר השחקנים על הספסל אכן גדל ל20.