Jump to content

המופע של ראדה פריצה

Recommended Posts

יש משחקים שראיתי את התקציר שלהם עשרות פעמים (דרבי זהבי אהלן, ערב טוב)

את המשחק הזה? ראיתי את המשחק המלא שלו איזה עשרות פעמים, ואפילו הקשבתי שוב לשידור הגמר מהרדיו.

ואפרופו הרדיו, זכור לטובה שייע פייגנבוים שאמר במצב של 4:2 שחייב להיות עוד שער אחד לפחות במשחק הזה, כי ערן זהבי עדיין לא כבש היום ובמשחקים מהסוג הזה זהבי חייב לכבוש לפחות אחד, ואז דקה אחרי זהבי שם שער.

ראדה פריצה זו אהבה אחרת. לא דומה להערצה בדיוק, אני פשוט חולה עליו. לא יהיה עוד אחד כמוהו לעולם.

לא אשכח את הגמר הזה בחיים.

יום לפני אחי התחתן, בכלל היה לי באופן אישי שבוע חלומי, גם סיימתי לימודים, גם אחי התחתן ומאוד פחדתי שמכבי תפשל בגמר ותהרוס לי את השבוע.

איזה הרסה ואיזה נעליים.

רק הביאה לי אושר יותר גדול במשחק הזה, ממש בכיתי מאושר במשחק הזה, זה הרגיש כאילו כל העולם נגדנו וכל העולם רוצה שהמאמן הלאומית תזכה בגביע ותרגש את כולם.

ואז הגיעה מכבי בהגנה הכי חסרה שהייתה לה בעידן ג׳ורדי, ופשוט נתנה לבאר שבע 6 על הפנים.

הברך של יואב זיו.

ערן עם הפיו פיו הכי משוגע שלו אחרי הגול החמישי.

וכמובן המופע של ראדה - הזר הכי עליי ששיחק במכבי. לא יודע אפילו להסביר את עוצמת האהבה שיש לי לענק השוודי הזה.

איזו שושלת אדירה הייתה לנו.

פריצה, זהבי, מיכה, בן חיים, יצחקי.

איזה טרבל אדיר, 19 שנה חיכינו לקחת את כל התארים וזה הגיע באותה עונה אדירה של 2014/15.

והקיץ שבא אחריו עם הקמפיין העפלה לליגת האלופות עם זהבי שהימם את פלזן ובאזל.

2015 הייתה שנה קסומה בשבילי כאוהד מכבי.

המשחק שסימל את שיא השושלת המטורפת של 2012-2015.

אני לא זוכר הופעה גדולה יותר של שחקן בגמר גביע כלשהו. 

לתת שלושער ו-2 בישולים בגמר גביע, בגיל 35, רגע לפני שהוא עוזב את הקבוצה, לא נתפס.  

פריצה :wubyellow3:

"ה-2:6 אנחנו לא מציינים את היום הזה, בשבילנו זה עוד יום ואנחנו לא מציינים אותו בתוך הקבוצה בצורה חריגה, אולי בניו מדיה כן, אבל לא מעבר" 

"מכבי ת"א זה מועדון שרגיל ושואף לקחת את כל התארים הללו של מאי, וכל יום במאי אתה תראה משחק גדול של מכבי ת"א. זה נחמד לאוהדים ולתקשורת, אבל בשבילנו עוד יום".

מכביסט בנשמה: יואב זיו חוזר ל-2:6 הבלתי נשכח

לא משנה כמה פעמים ראיתי את התקציר, כל פעם שאני רואה את התקציר אני רואה את הגול של יואב זיו לפחות 5 פעמים.

ההשתלטות שלו על הכדור, האיבוד, הנפילה, ההתרוממות ואז הגול המוזר הזה. אין מישהו שצריך לכבוש גול כזה יותר מיואב זיו.

אגב, ההרחקה של בוזגלו ממש הצילה את הסיום המאכזב עם כל ההחמצות המבישות האלה של השביעי.

מאז התחילה המסורת של שחקני בש לקבל אדום מולנו?

17 דקות לפני, duss21 said:

מאז התחילה המסורת של שחקני בש לקבל אדום מולנו?

עוד בעונת סוזה אם אני לא טועה הורחק להם בלם ומאז כמעט בכל עונה זה ממשיך.

נכון, ב 3:1.

מעניין לבדוק את הסטטיסטיקה.

עריכה - בדקתי. בתקופת גורדי הם קיבלו 8 אדומים ב 24 משחקים. אדום כל משחק שלישי.