Jump to content

משחקי אימון

Recommended Posts

12 דקות לפני, קובי השועל said:

פירסומים שז'איר סגור בסרגוסה.

טוב אז לפי הפרסומים ז'איר בחוץ , יוני בחוץ , ג'רלדס יעזוב , חצי קבוצה מסיימים חוזה בסוף העונה.

מה הולך כאן?

לא ראיתי שאמרו שסגור, אמרו מומ..

13 דקות לפני, קובי השועל said:

טוב אז לפי הפרסומים ז'איר בחוץ , יוני בחוץ , ג'רלדס יעזוב , חצי קבוצה מסיימים חוזה בסוף העונה.

מה הולך כאן?

הוא יכול להיות סגור שם עד מחר (ואמרו בכלל מו"מ), יש לו חוזה לעונה הבאה.

כל כמה חודשים אותו הסיפור!

למה אנחנו נותנים לזה לקרות?? שוב לתת להם לנהל מו"מ עם שחקן שלנו תחת חוזה ולעבור על זה בשקט.

אני הייתי מצפה מההנהלה שתתבע את האמא שלהם (מה שבטוח לא יקרה כי אנחנו נחמדים מדי).

5 דקות לפני, הישראלי היפה said:

כל כמה חודשים אותו הסיפור!

למה אנחנו נותנים לזה לקרות?? שוב לתת להם לנהל מו"מ עם שחקן שלנו תחת חוזה ולעבור על זה בשקט.

אני הייתי מצפה מההנהלה שתתבע את האמא שלהם (מה שבטוח לא יקרה כי אנחנו נחמדים מדי).

אמת

מצב מסריח, קודם כל חלאס עם הקטע שפונים לנו לשחקנים תחת חוזה באהלן אהלן. 

שנית מהמצב הנוכחי יש רק מה להפסיד, אני לא באמת אשמח במיוחד על האליפות אם תהיה, כי זה איבד טעם וריח, זה יותר לסמן V ולהמשיך הלאה מאשר לצאת לקפוץ עכשיו לכיכר. 
לעומת זאת אם נפסיד את האליפות תהיה פה תחושת גזל וחוסר צדקת מטורפת שתשב לי שנים על הלב, חייבים לעשות V מעפן פה על העונה הזאת ולהמשיך הלאה. אח"כ מי שירצה ללכת שילך ואין מה לעשות בלאו הכי הולכים להדק חגורה חזק מאוד בשנים הקרובות.

2 hours ago, קובי השועל said:

מה הולך כאן?

אל תצפה שמכבי תגיב לכל ידיעת מלפפונים. יש אליפות לקחת. ולא כל כך מהר עוזבים את מכבי. בטח מסיימי החוזה. 

ואשמח אם מכבי תמכור שחקן אחד בכסף טוב בקיץ הזה.

זה חלק מהגלגל ולא צריך לחשוש מזה.

אני הייתי מצפה שאם זה נכון ואחרי שלושה פרסומים בעבר שמכבי כבר יגישו נגדם תלונה, זה כבר נהיה מביך. דבר שני, כתוב שאין להם כסף להעברה, אז למה הוא חושב שהוא יקבל שם יותר? ומעבר לזה, אם בטעות הוא יעבור ובלי תמורה, זו תהיה יריקה בפרצוף של כולנו, אחרי שאנחנו חתמנו שנוותר על הפיצוי מהמנויים.

32 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני הייתי מצפה שאם זה נכון ואחרי שלושה פרסומים בעבר שמכבי כבר יגישו נגדם תלונה, זה כבר נהיה מביך. דבר שני, כתוב שאין להם כסף להעברה, אז למה הוא חושב שהוא יקבל שם יותר? ומעבר לזה, אם בטעות הוא יעבור ובלי תמורה, זו תהיה יריקה בפרצוף של כולנו, אחרי שאנחנו חתמנו שנוותר על הפיצוי מהמנויים.

בעבר דווח שהוא/אשתו לא הכי מסתדרים בארץ .. אז הגיוני שירצה לחזור לספרד אם המצב. 

לצערי אני לא רואה את מכבי בעידן הנוכחי משחקת עם שחקן שספק רוצה להישאר כאן בשנת חוזה,טוב ככל שיהיה.

בתסריט האופטימי יחתום על חוזה לשנה נוספת ובריאלי יעזוב לספרד בקיץ ולא יהיה פשוט למצוא מחליף ברמה דומה

אני לא מבין מה זה הבית זונות הזה. רוצים שחקן? תשלמו. אנחנו לא אשמים שאין לכם כסף.

השחקן רוצה בכל זאת לעזוב? שימצא קבוצה שמוכנה לשלם עליו כסף או שישאר פה וימשיך לקבל כסף. 

נמאס כבר לשמוע שאנחנו משחררים חינם ומשלמים על שחקנים פח מלא כסף. בלי קשר אני מקווה שבודקים מחליפים מעכשיו לאיביץ', לז'איר, לג'ראדלש ואם מתכוונים למכור את אחד הישראלים למצוא מחליף גם לו. אסור שהטעויות של תחילת העונה יחזרו.

ג'ראלדש צריך להישאר בכל מחיר. הוא וסבוריט שני הזרים היחידים להתעקש עליהם. 

ז'איר בלם מעולה, לכל הדעות. אבל אם זה כזה סיפור, לא בטוח ששווה את כאב הראש.

אגב לגבי יוני, אם יש הצעה של 4 מיליון יורו בימי קורונה, לוקח.

עונה שעברה הסתדרנו עם פיבן וייני והעונה היה לנו את טיבי בכושר שיא

אכן ג׳ראלדש וסבוריט חייבים להישאר, במיוחד סבוריט בגלל אשתו אההה בגלל היכולת ההתקפית התכוונתי

מצאתי איזכור יחיד על כך שהמשחק מחר בשעה 13:00.

אם אמיתי, מישהו שם בקודקוד איבד את זה לגמרי.

בעניין אחר, מאוד מעניין אותי לראות את מכבי ב' ואת המוטיבציה להוכיח שהם שווים סגל אצלינו. הלוואי וישדרו איכשהו 

8 hours ago, Dalembert said:

אני חושב שאפילו אבא כבר לא יכול לעזור

אבא עסוק במגיפות, לא הייתי בונה עליו.