Jump to content

מנויים

gilgil28

Recommended Posts

12 hours ago, סלבה said:

אני חושב שאתם קצת לא מחוברים לכמה צפייה בספורט זולה בארץ, צ'רלטון מספקים תוכן שבארצות הברית נפרס על פני שלושה מנויים שונים בעלות משולשת בערך, בלי להכליל קרבות איגרוף וכד' שהם משדרים וברוב העולם הם PPV.

לצפות מהם לפצות לקוחות שיכולים פשוט לבטל את הערוצים זה מנותק מהמציאות. הם סיפקו תוכן גם בחודשים האחרונים, שידרו משחקי עבר, כולל כמה נדירים. מי שרצה לראות שילם, מי שלא מעוניין יכל בקלות לבטל.

חייבים לצאת מהגישה האדומה לחלוטין הזו שלפיה ארגונים גדולים צריכים לחלק מתנות.

כרגיל סלבה פוגע בול.

אסתכן ואהמר שצ'רלטון היא חבילת שידורי הספורט המשתלמת בעולם!!

11 hours ago, Krishi said:

פותח אבוקה, עד שאפשר... 

אם הייתי פותח אבוקה בבית השופטת היתה גוזרת עלי משחקים בלי קהל לצמיתות.

14 hours ago, turgi said:

כרגיל סלבה פוגע בול.

אסתכן ואהמר שצ'רלטון היא חבילת שידורי הספורט המשתלמת בעולם!!

חבל גם שהכדורגל הישראלי הוא לא מהרמות הטובות בעולם.

ההשוואה של סלבה דבילית, תשוו לעלות תוכן מקביל ברמתו ואז זה יהיה יותר משכנע

-ערכתי תגובה מתוקנת למטה, עמכם הסליחה

נערך על ידי Banz
יצאתי טמבל

12 דקות לפני, Banz said:

חבל גם שהכדורגל הישראלי הוא לא מהרמות הטובות בעולם.

ההשוואה של סלבה דבילית, תשוו לעלות תוכן מקביל ברמתו ואז זה יהיה יותר משכנע

כי צ'רלטון משדרים רק כדורגל ישראלי

13 דקות לפני, אקיטה said:

כי צ'רלטון משדרים רק כדורגל ישראלי

דקה אחרי שכתבתי הבנתי שיצאתי טמבל...

לוקח את דברי בחזרה, פשוט השיקול שלי אישית הוא רק לגבי שידורים של ליגת העל בגלל זה אני מתייחס למחיר המלא כעלות שלי לראות כדורגל ישראלי בטלויזיה בשידור ישיר. (בגלל זה אני רק קונה פר משחק ולא עושה מנוי לערוצים)

כמובן שעבור מי שצופה בשידורים הישירים של ליגות אחרות המחיר של צ׳ארלטון בהחלט סביר ואפילו יחסית זול.

15 דקות לפני, Banz said:

דקה אחרי שכתבתי הבנתי שיצאתי טמבל...

לוקח את דברי בחזרה, פשוט השיקול שלי אישית הוא רק לגבי שידורים של ליגת העל בגלל זה אני מתייחס למחיר המלא כעלות שלי לראות כדורגל ישראלי בטלויזיה בשידור ישיר. (בגלל זה אני רק קונה פר משחק ולא עושה מנוי לערוצים)

כמובן שעבור מי שצופה בשידורים הישירים של ליגות אחרות המחיר של צ׳ארלטון בהחלט סביר ואפילו יחסית זול.

זה לא רק ליגות אחרות בכדורגל וכדורסל (וגם גביעים), הם שמים שם כל מיני סוגי ספורט כמו אתלטיקה קלה וכדוריד וטניס והאבקות, קרבות אגרוף שקרב אחד בארה"ב עולה פי כמה מהמנוי החודשי שלך. 

שיפרסמו לינק איכותי לצפייה למנויים במשחקי הבית.

יש גם מנויים בלי ערוצי טלוויזיה בבית.

זה המינימום.

(יודע שיש זכויות שידור לצ'ארלטון אבל חייב להיות פה איזהשהו פריבילגיה למי שכן רכש מנוי ונגזר עליו לא לקבל תמורה)

30 דקות לפני, מרגוליס said:

שיפרסמו לינק איכותי לצפייה למנויים במשחקי הבית.

יש גם מנויים בלי ערוצי טלוויזיה בבית.

זה המינימום.

(יודע שיש זכויות שידור לצ'ארלטון אבל חייב להיות פה איזהשהו פריבילגיה למי שכן רכש מנוי ונגזר עליו לא לקבל תמורה)

כן זה יעבוד בטוח. עשרות אלפי אנשים ייכנסו לאותו לינק באותו רגע. זה יהיה יותר גרוע מהאתר של לאן לפני דרבי בשיטה הישנה.

אני באמת לא מבין מה הקשר בין זה שעשית מנוי לצ'רלטון ? 

אם מכבי היו משדרים את המשחקים בתשלום בערוץ מטעמם אז ברור, היו צריכים לפתוח את זה למי שיש לו מנוי. 

אבל אלו 2 גופים שונים לגמרי. 

כמו שאמרתי, לדעתי צריך להיות פה משהו ברמה המדינית, כמו שכבר קיים חוק שמשחקים של קבוצה ישראלית באירופה חייבים להיות בחינם, אפשר לבוא לקראת האוהדים ולפתוח את הערוצים במשחקי הליגה הישראלית בתקופת הקורונה. 

מבחינתי שמשרד הספורט יממן את זה מול צ'רלטון. 

אבל בחייאת אין שום קשר לזה שעשינו מנוי לבין זה שצ'רלטון צריכים לפתוח לנו את הערוץ. 

On 14.5.2020 at 19:31, סלבה said:

גם זה שמשחקים באירופה מחויבים להיות בחינם זה ביזיון.

זה נוח לצרכן, אבל יש עניין של זכויות שידור וקניין, בעלי הזכויות משלמים על זה וזכותם לגבות על זה תשלום. הרווח מן ההפקר הוא נוכח הנסיבות, לגיטימי לגמרי, גם חברות שליחויות הרוויחו מההפקר.

אם כבר שוק חופשי, לא יכולים לתת לצ'רלטון בלעדיות. מילא צ'רלטון היו מספקים את השירותים שלהם לכל דורש - בשבילם אני צריך לשלם הון להוט\יס

16 דקות לפני, gilgil28 said:

אם כבר שוק חופשי, לא יכולים לתת לצ'רלטון בלעדיות. מילא צ'רלטון היו מספקים את השירותים שלהם לכל דורש - בשבילם אני צריך לשלם הון להוט\יס

ביום שצ'רלטון יציעו צפיה ישירה בערוצים שלהם דרכם בעזרת אפליקציה כלשהי אני חושב שהרבה חברות טלויזיה (כבלים/לווין/אינטרנט) יאבדו מלא לקוחות חח

16 דקות לפני, gilgil28 said:

בשוק חופשי אפשר הכל. הם משלמים בשביל השידורים שלהם. זה גם לא שהכל אצלם.

הם לא יכולים לספק את השידורים לכל דורש, למרות שיש להם זכויות סלולר שהם לא עושים איתם כלום. גם בעולם יש ערוצים שלא קיימים אצל ספקים מסוימים, זה בסדר גמור.

5 דקות לפני, סלבה said:

בשוק חופשי אפשר הכל. הם משלמים בשביל השידורים שלהם. זה גם לא שהכל אצלם.

הם לא יכולים לספק את השידורים לכל דורש, למרות שיש להם זכויות סלולר שהם לא עושים איתם כלום. גם בעולם יש ערוצים שלא קיימים אצל ספקים מסוימים, זה בסדר גמור.

כשמדובר בספורט, כזה שממומן ע"י כספי המיסים שלי, זה שונה לגמרי.

4 דקות לפני, gilgil28 said:

כשמדובר בספורט, כזה שממומן ע"י כספי המיסים שלי, זה שונה לגמרי.

בכל העולם משלמים על ספורט בכספי המיסים, זה טיעון ממש מוזר.

אתה גם משלם על תרבות, בערך אותו דבר, והצגה עולה לך יותר אם אתה רוצה לראות.

29 דקות לפני, סלבה said:

לפחות אני יכול ללכת לראות ואני לא צריך לשלם מנוי חודשי שכולל סרטים ובלט שאני לא רוצה בכלל

30 דקות לפני, סלבה said:

לא חושב שיש ב-2 הליגות הראשונות כמות של קבוצות עירייה כמו פה. אני לא חושב שהמדינה צריכה לסבסד תרבות וספורט. היא כן צריכה לבנות מתקנים ומקומות (גם בזה המדינה הייתה צריכה לאפשר לאנשים פרטיים לבנות אצטדיונים וכל המסביב לו).

1 hour ago, gilgil28 said:

לפחות אני יכול ללכת לראות ואני לא צריך לשלם מנוי חודשי שכולל סרטים ובלט שאני לא רוצה בכלל

זה שאתה לא רוצה לראות את השאר זו בעיה שלך, זו חבילת ספורט.

המחשבה שצריך להיות תוכנית לבקשתך רק כי אתה משלם בעקיפין במסגרת המסים גם על ספורט זה מגוחך למדי, מתנצל. חשיבה ישראלית אדומה, לא חייבים לך כלום, זה ספורט מקצועני וזו ליגה עם מודל עסקי וספק שידורים פרטי. ברוב העולם המערבי היית משלם יותר.

1 hour ago, סלבה said:

זה שאתה לא רוצה לראות את השאר זו בעיה שלך, זו חבילת ספורט.

המחשבה שצריך להיות תוכנית לבקשתך רק כי אתה משלם בעקיפין במסגרת המסים גם על ספורט זה מגוחך למדי, מתנצל. חשיבה ישראלית אדומה, לא חייבים לך כלום, זה ספורט מקצועני וזו ליגה עם מודל עסקי וספק שידורים פרטי. ברוב העולם המערבי היית משלם יותר.

אין לי בעיה עם הספורט, יש לי בעיה שאני צריך לשלם ל-HOT סכום תלת ספרתי עוד לפני שכללתי ספורט

58 דקות לפני, gilgil28 said:

אין לי בעיה עם הספורט, יש לי בעיה שאני צריך לשלם ל-HOT סכום תלת ספרתי עוד לפני שכללתי ספורט

אתה יכול גם לשלם לסלקום או לסטינג מחירים נמוכים יותר, זו בחירה שלך וזה לא קשור לצ'רלטון. יש ספקי שידור ויש ערוצים בתשלום, זה ככה בכל העולם. אם אתה חושב שספקיות טלוויזיה, בלי קשר לערוצים בתשלום שיש שם עם חבילות צפייה הרבה פחות מקיפות מצ'רלטון, זולות משמעותית מבארץ ברחבי העולם המערבי, אתה תופתע לגלות שאתה לא בכיוון.

On 17.5.2020 at 02:23, סלבה said:

אתה יכול גם לשלם לסלקום או לסטינג מחירים נמוכים יותר, זו בחירה שלך וזה לא קשור לצ'רלטון. יש ספקי שידור ויש ערוצים בתשלום, זה ככה בכל העולם. אם אתה חושב שספקיות טלוויזיה, בלי קשר לערוצים בתשלום שיש שם עם חבילות צפייה הרבה פחות מקיפות מצ'רלטון, זולות משמעותית מבארץ ברחבי העולם המערבי, אתה תופתע לגלות שאתה לא בכיוון.

כמה עולה לראות כדורגל ישראלי בארץ נניח

On 16.5.2020 at 19:06, MR.Krabs said:

כן זה יעבוד בטוח. עשרות אלפי אנשים ייכנסו לאותו לינק באותו רגע. זה יהיה יותר גרוע מהאתר של לאן לפני דרבי בשיטה הישנה.

קודם כל זה יעבוד (ראה ערך כאן 11 במונדיאל שידור משחקים חיים בשידור מעולה)

דבר שני יש גם אנשים עם כבלים בבית ככה לא צפוי להיות טירוף מיוחד.

הפריימרליג תשודר חינם...זה שעד כה אין זה לא אומר שלא יעבוד

28 דקות לפני, nirc2 said:

כמה עולה לראות כדורגל ישראלי בארץ נניח

זו שאלה די טיפשית, כי גם בעולם למעט שירותי ליג פאס אתה לא משלם כדי לראות ליגה בודדת, אלא עבור חבילה שכוללת מגוון שידורים.

עבור צ'רלטון משלמים 70 לחודש (עם קצת מיקוח וריבים יכולים להכניס לך את זה בזול יותר לחבילה, יש לציין) עבור ארבעה ערוצים שמשדרים 4 מתוך 7 משחקי הליגה הישראלית כל מחזור (מדורגים 2-5 ברמת עניין), ליגה אנגלית, גרמנית, הולנדית, בלגית, ארגנטינאית, MLS, גביעים של כל הליגות הבכירות, משחקים במפעלים יבשתיים לקבוצות באירופה ובדרום אמריקה, מפעלי נבחרות, כדורסל אירופי, כדוריד אירופי, קרבות שמשודרים בעולם ב-PPV בעלות גבוהה מהחודשית של צ'רלטון, ועוד מיליון ואחד תכנים שפונים למלא קהלי יעד. זה זול.

37 דקות לפני, מרגוליס said:

קודם כל זה יעבוד (ראה ערך כאן 11 במונדיאל שידור משחקים חיים בשידור מעולה)

דבר שני יש גם אנשים עם כבלים בבית ככה לא צפוי להיות טירוף מיוחד.

הפריימרליג תשודר חינם...זה שעד כה אין זה לא אומר שלא יעבוד

התשתית של שידורי המונדיאל הייתה של פיפא ועלתה מיליארדים.