Jump to content

מנויים

gilgil28

Recommended Posts

מילא שאנחנו המנויים לא נוכל לחזור לבלומפילד ולצפות במשחקים מהאצטדיון. 
למה שלא ידאגו שמנויי הקבוצות השונות בליגת העל לא יוכלו לצפות בשידורי המשחקים בחינם? הזוי שמעבר למנוי אצטרך לשלם לצ'ארלטון, יימח שמם.

מודה שישבתי על זה גם כבר לפני חודשיים, שמכבי צריכים לדאוג לזה. אבל חש לי חבילה בין כך ובין כך, אז לא רלוונטי אלי

7 דקות לפני, nirnir20 said:

מה הקשר בין זה שעשית מנוי לצ'רלטון הנבלות?

צריכים להוציא חוק שמשחקים ללא קהל חייבים להיות בחינם אולי זה כן. 

זה בהחלט כיוון

1 דקה לפני, duduha said:

מודה שישבתי על זה גם כבר לפני חודשיים, שמכבי צריכים לדאוג לזה. אבל חש לי חבילה בין כך ובין כך, אז לא רלוונטי אלי

אני ביטלתי אותה לפני חודשיים

4 דקות לפני, gilgil28 said:

אני ביטלתי אותה לפני חודשיים

גם אני חודשיים שלא העברתי לערוצים 50-58

כתבתי למכבי לפני כשבוע וחצי משהו בסגנון הזה. 

לארגן למינויים סוגהשל צפייה בחינם באופן כלשהו. 

ואני מהרגעים הראשונים אמרתי שלא אדרוש החזר כספי. 

ראוי בהחלט שיארגנו משהו למינויים, צפייה משוטפת, הקרנה, חדרי זום, שידור לערוץ כלשהו או לכל הפחות צפייה חינם בערוצי הגזל. 

אתם מבינים שצרלטון היא חברה עסקית שמשלמת על כל משחק שהיא משדרת? (ובניגוד למתחרה שלה גם נותנת תמורה למחיר ולא קשקושים אין סופיים)

למה היא צריכה לספוג את ההוצאות של משחקים ללא קהל?

אני שמח שהכסף שנתתי למכבי נשאר אצלה אבל לבוא בתלונות לצרלטון על זה שאתה מנוי ולא קיבלתי תמורה זה הזוי. (גם להציע הצעת חוק שמחייבת גוף עסקי לתת לך משהו בחינם זה הזוי לא פחות).

29 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אתם מבינים שצרלטון היא חברה עסקית שמשלמת על כל משחק שהיא משדרת? (ובניגוד למתחרה שלה גם נותנת תמורה למחיר ולא קשקושים אין סופיים)

למה היא צריכה לספוג את ההוצאות של משחקים ללא קהל?

אני שמח שהכסף שנתתי למכבי נשאר אצלה אבל לבוא בתלונות לצרלטון על זה שאתה מנוי ולא קיבלתי תמורה זה הזוי. (גם להציע הצעת חוק שמחייבת גוף עסקי לתת לך משהו בחינם זה הזוי לא פחות).

אתה בהחלט צודק. 

מתארגנת תביעה יצוגית כנגד ערוצי הספורט בתשלום, לפחות ככה קראתי לפני שבועיים.

בכל אופן, ראוי שצרלטון יתנו למנויים שלהם על השלושה חודשים האחרונים זיכוי כספים או שלושה חודשים ללא עלות. הם לא סיפקו תוכן והמשיכו לגבות את אותו המחיר, נורמלי זה בטח לא.

20 דקות לפני, Insigne said:

אתה בהחלט צודק. 

בכל אופן, ראוי שצרלטון יתנו למנויים שלהם על השלושה חודשים האחרונים זיכוי כספים או שלושה חודשים ללא עלות. הם לא סיפקו תוכן והמשיכו לגבות את אותו המחיר, נורמלי זה בטח לא.

מה מנע מאותם אנשים לבטל את המנוי?

אני ביטלתי הכל ישר שהכל התחיל, חסכתי חודשיים של תשלום

אין ממש דרך לקשר בין מנוי לקבוצה לבין מנוי לספק טלוויזיה, ולחייב חברה פרטית לשדר בחינם זה בזוי.

אם לליגה היה שירות כמו ליג פאס זה היה הכי מתבקש, אבל לא קיים.

20 דקות לפני, סלבה said:

אין ממש דרך לקשר בין מנוי לקבוצה לבין מנוי לספק טלוויזיה, ולחייב חברה פרטית לשדר בחינם זה בזוי.

אם לליגה היה שירות כמו ליג פאס זה היה הכי מתבקש, אבל לא קיים.

בדיוק

1 hour ago, Insigne said:

אתה בהחלט צודק. 

לא הבנתי על מה הם צריכים לתת זיכוי? מי שרצה יכל לבטל. 
אתה מבקש גם מנטפליקס החזר בחודשים שלא נכנסת?
לא מאמין איך כולם פה שבויים בתפיסה של התאגידים הגדולים והמרושעים מול האזרח המסכן שלא היה מסוגל ללחוץ על השלט ולבטל מנוי.

1 hour ago, Insigne said:

אתה בהחלט צודק. 

אתה קצת חי בסרט ואני עדין.

אם לדוגמא עכשיו יפתח ערוץ חדש באפיק 482, ישדרו שם 24/7 את "חוצה ישראל עם דב אלבוים" ויחליטו לגבות עליו 200 שקל בחודש אז זה נטו אשמת המטומטם שהזמין את הערוץ הזה. מישהו ישב להם עם אקדח לרקה כדי שלא יבטלו?

היית צודק אם למשל כדי לראות את ליגת העל/ישראליות באירופה/מונדיאל היו מעלים את המחיר ללא הגיוני אז היתה עילה לתביעה (מאמין בכל מקרה שזה מפוקח ויש גבול למחיר שיכולים לקחת על המשחקים האלה).

על מה הטענות שלהם לקבל זיכוי במקרה הזה? כל בית משפט יצחק להם בפנים. אני ביטלתי כבר באמצע מרץ וסאלמאת

הטענה היא לא לצ'רלטון, הם עושים מה שהם צריכים כדי לעשות כסף. 
אני פונה להתאחדות\המנהלת כדי לפצות בעלי מנויים. מעצבן שנותנים לחברה כמו צ'רלטון מונופול על שידורי הכדורגל שלנו.

1 hour ago, yellow_blood said:

אתה קצת חי בסרט ואני עדין.

אם לדוגמא עכשיו יפתח ערוץ חדש באפיק 482, ישדרו שם 24/7 את "חוצה ישראל עם דב אלבוים" ויחליטו לגבות עליו 200 שקל בחודש אז זה נטו אשמת המטומטם שהזמין את הערוץ הזה. מישהו ישב להם עם אקדח לרקה כדי שלא יבטלו?

היית צודק אם למשל כדי לראות את ליגת העל/ישראליות באירופה/מונדיאל היו מעלים את המחיר ללא הגיוני אז היתה עילה לתביעה (מאמין בכל מקרה שזה מפוקח ויש גבול למחיר שיכולים לקחת על המשחקים האלה).

על מה הטענות שלהם לקבל זיכוי במקרה הזה? כל בית משפט יצחק להם בפנים. אני ביטלתי כבר באמצע מרץ וסאלמאת

אני ממש לא חיי בסרט, אני לא תובע אותם יצוגית, אני ביטלתי את המנוי שלי לערוצים הללו.

לגופו של העניין, כן זה ראוי שגוף שמשדר ספורט בלי דיבורים ורק שידורים ולא משדר תקופה ארוכה את התוכן שלשמו המנויים קנו את המנוי, יתחשב בלקוחות שלו ויעזור להם בין אם זה חודשים ללא עלות או הטבה מסוג אחר. חובה זאת לא אבל זו כן דרך לשמר את הלקוחות שלך. הזוי לצפות לדבר כזה? ממש לא. חובה של החברה גם לא.

לילד בן 30, אני לא שבוי בקונספציה של תאגידים גדולים ואזרח קטן אבל תסלח לי שאין לי סנטימנטים לבעלים של צרלטון. 

אחלה ערוצים, אחלה שידורים ואם לא משדרים במשך תקופה ארוכה את הלו"ז הרגיל עבורו המנויים נרשמו...אז  כן אפשר לצפות להתחשבות בלקוח הקצה, הם לא חייבים אבל הם יכולים.

גם עיירית ת"א לא חייבת לא לגבות ממכבי כסף על בלומפילד בחודשים האלה. 

אם אין צפיה פתוחה לכל המשחקים זה ביזיון ענק

כולם בבית, אין קהל. הם חייבים לפתוח. זה כמו משחק חוץ בחו"ל

אני בחיים לא שילמתי וגם לא אשלם להם.

אני חושב שאתם קצת לא מחוברים לכמה צפייה בספורט זולה בארץ, צ'רלטון מספקים תוכן שבארצות הברית נפרס על פני שלושה מנויים שונים בעלות משולשת בערך, בלי להכליל קרבות איגרוף וכד' שהם משדרים וברוב העולם הם PPV.

לצפות מהם לפצות לקוחות שיכולים פשוט לבטל את הערוצים זה מנותק מהמציאות. הם סיפקו תוכן גם בחודשים האחרונים, שידרו משחקי עבר, כולל כמה נדירים. מי שרצה לראות שילם, מי שלא מעוניין יכל בקלות לבטל.

חייבים לצאת מהגישה האדומה לחלוטין הזו שלפיה ארגונים גדולים צריכים לחלק מתנות.

1 hour ago, ניסו said:

אם אין צפיה פתוחה לכל המשחקים זה ביזיון ענק

כולם בבית, אין קהל. הם חייבים לפתוח. זה כמו משחק חוץ בחו"ל

אני בחיים לא שילמתי וגם לא אשלם להם.

למה הם חייבים? 

הם שילמו מליונים על זכויות השידור.

זה בדיוק כמו שתדרוש מקונדיטוריה עוגה חינם כי הם היו סגורים חודשיים.

פרקטית,  מעבר לדיון העקרוני זה הולך להיות חודש מאוד וליו פור מאני למי שאוהב לצפות בכדורגל ישראלי. 

למעשה יהיה אפשר לקבל את כל משחקי הפלייאוף ( מניח שלפחות 40 50 ישודרו בערוצים של צרלטון) תמורת 67 שח ולבטל אחר כך

3 hours ago, הילד בן 30 said:

למה הם חייבים? 

הם שילמו מליונים על זכויות השידור.

זה בדיוק כמו שתדרוש מקונדיטוריה עוגה חינם כי הם היו סגורים חודשיים.

פרקטית,  מעבר לדיון העקרוני זה הולך להיות חודש מאוד וליו פור מאני למי שאוהב לצפות בכדורגל ישראלי. 

למעשה יהיה אפשר לקבל את כל משחקי הפלייאוף ( מניח שלפחות 40 50 ישודרו בערוצים של צרלטון) תמורת 67 שח ולבטל אחר כך

עזוב לחייב אותם, יש פה מצב בעייתי.

כמו שמשחקים של קבוצות ישראליות באירופה הם בחינם, כי אין דרך ריאלית לראות את הקבוצה באיצטדיון לעומת משחקים בארץ, גם כאן אין דרך לראות את הקבוצה באיצטדיון, אז צריך לאפשר לציבור לצפות במשחקים.

מצד אחד צארלטון (וגם ערוץ הספורט) שילמו כסף בשביל זכויות השידור, ואז יבואו אליהם מהממשלה ויגידו להם לפתוח את השידור לכולם? בעייתי.

מצד שני יש את בעלי המנויים של צארלטון שמשלמים עבור השידורים האלו, הם ירגישו די פראיירים שהם משלמים על הערוצים ופתאום לכולם יש אותם בחינם בחודשיים האלה. ידרשו החזר כספי/יתנתקו.

מצד שלישי יש פה יתרון לא הוגן לצארלטון, שכן, אנשים באמת פיזית לא יכולים לראות את המשחק באיצטדיון, והאפשרות היחידה שלהם לראות את המשחק היא לשלם לצארלטון על המנוי. הם בעצם מרוויחים מההפקר.

1 hour ago, DoW said:

עזוב לחייב אותם, יש פה מצב בעייתי.

כמו שמשחקים של קבוצות ישראליות באירופה הם בחינם, כי אין דרך ריאלית לראות את הקבוצה באיצטדיון לעומת משחקים בארץ, גם כאן אין דרך לראות את הקבוצה באיצטדיון, אז צריך לאפשר לציבור לצפות במשחקים.

מצד אחד צארלטון (וגם ערוץ הספורט) שילמו כסף בשביל זכויות השידור, ואז יבואו אליהם מהממשלה ויגידו להם לפתוח את השידור לכולם? בעייתי.

מצד שני יש את בעלי המנויים של צארלטון שמשלמים עבור השידורים האלו, הם ירגישו די פראיירים שהם משלמים על הערוצים ופתאום לכולם יש אותם בחינם בחודשיים האלה. ידרשו החזר כספי/יתנתקו.

מצד שלישי יש פה יתרון לא הוגן לצארלטון, שכן, אנשים באמת פיזית לא יכולים לראות את המשחק באיצטדיון, והאפשרות היחידה שלהם לראות את המשחק היא לשלם לצארלטון על המנוי. הם בעצם מרוויחים מההפקר.

גם זה שמשחקים באירופה מחויבים להיות בחינם זה ביזיון.

זה נוח לצרכן, אבל יש עניין של זכויות שידור וקניין, בעלי הזכויות משלמים על זה וזכותם לגבות על זה תשלום. הרווח מן ההפקר הוא נוכח הנסיבות, לגיטימי לגמרי, גם חברות שליחויות הרוויחו מההפקר.

2 hours ago, DoW said:

הם יכולים לפתוח רק בזמן משחקים וככה לא לכולם יהיה את שאר השידורים בחינם.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

הם יכולים לפתוח רק בזמן משחקים וככה לא לכולם יהיה את שאר השידורים בחינם.

כאילו שיש סיבה לצפות בערוצים האלה אם לא למשחקים.