Jump to content

אין חשק לחזרת העונה?

itan17

Recommended Posts

אשכרה אחרי 3(!) חודשים בלי משחק וסה"כ 3 שבועות של אימונים מלאים, הולכים לשחק 3 משחקים תוך 8 ימים.

שחקנים ימותו 

סבבה נדבר אחרי שני משחקים. בסופו של דבר עוד כמה שנים לא יזכרו מה היה, אלא מי לקחה את האליפות.

יכול להיות שבמהלך הפלייאוף כבר כמות קהל מסוימת תוכל לחזור (בכל מקרה אנחנו נידפק מזה לאור שני משחקי הפלייאוף הראשונים שאנחנו מארחים), ומקווה שיהיה אפשר לפחות לצפייה משותפת בשלב כלשהו בסמוך לאצטדיון.
הקלות מתחילות לזרום, מה שהיה נראה דמיוני לפני חודש, כבר שוחרר בתקופה הזו ולדעתי בקצב הזה עוד העונה נהיה במגרשים.

28 דקות לפני, nirc2 said:

משחקים בלי קהל, 200 מעלות בצל, שני משחקים בשבוע, בלי הכנה נורמלית, ושחקנים שלא בזין שלהם כל האירוע הזה והבידוד מהמשפחות והחברים.

הולך להיות רע

העיקר ששומרים על בריאות השחקנים. 

מזל שיש הרבה מכונות הנשמה פנויות. 

2 דקות לפני, itan17 said:

סבבה נדבר אחרי שני משחקים. בסופו של דבר עוד כמה שנים לא יזכרו מה היה, אלא מי לקחה את האליפות.

יכול להיות שבמהלך הפלייאוף כבר כמות קהל מסוימת תוכל לחזור (בכל מקרה אנחנו נידפק מזה לאור שני משחקי הפלייאוף הראשונים שאנחנו מארחים), ומקווה שיהיה אפשר לפחות לצפייה משותפת בשלב כלשהו בסמוך לאצטדיון.
הקלות מתחילות לזרום, מה שהיה נראה דמיוני לפני חודש, כבר שוחרר בתקופה הזו ולדעתי בקצב הזה עוד העונה נהיה במגרשים.

זה בכלל יהיה הזוי אם נאבד ביתיות ועוד במשחק עונה ומחזור אחרי זה יחליטו להחזיר את הקהל גם ככה זיינו אותנו עם 2 משחקי חוץ בסיום העונה. הייתי אומר שאם קורה מצב כזה מצריך חצי חצי בקהל בשביל שלא יהיה מצב שקבוצה מאבדת יתרון ביתיות אבל על מי אני עובד. 

לא כל כך מעודכן במתרחש בימים האחרונים אבל לדעתי גורף בלי קהל לעונה הנוכחית וגם העונה הבאה תפתח ללא קהל...לפחות ככה קראתי באחד האתרים לפני שבוע.

אתמול עברתי בקינג ג'ורג וראיתי את זה (התמונה מלמטה) רק זה גרם לי לצמרמורת....עדיף להתרגש מהספה מאשר שלא יהיה כדורגל בכלל.

השתגעתי כבר.

0c445f10-6a8e-4809-95fe-c10e076fe5a7.jpg

34 דקות לפני, הנדון said:

זה בכלל יהיה הזוי אם נאבד ביתיות ועוד במשחק עונה ומחזור אחרי זה יחליטו להחזיר את הקהל גם ככה זיינו אותנו עם 2 משחקי חוץ בסיום העונה. הייתי אומר שאם קורה מצב כזה מצריך חצי חצי בקהל בשביל שלא יהיה מצב שקבוצה מאבדת יתרון ביתיות אבל על מי אני עובד. 

מצב הגיוני לחלוטין ולדעתי שום סיכוי שיעשו חצי חצי קהל, בכל מקרה תהיה הגבלת כמות אם וכאשר.

1 hour ago, Insigne said:

לא כל כך מעודכן במתרחש בימים האחרונים אבל לדעתי גורף בלי קהל לעונה הנוכחית וגם העונה הבאה תפתח ללא קהל...לפחות ככה קראתי באחד האתרים לפני שבוע.

אתמול עברתי בקינג ג'ורג וראיתי את זה (התמונה מלמטה) רק זה גרם לי לצמרמורת....עדיף להתרגש מהספה מאשר שלא יהיה כדורגל בכלל.

השתגעתי כבר.

0c445f10-6a8e-4809-95fe-c10e076fe5a7.jpg

גם אני התרגשתי מזה. וזה עוד ממש צמוד לרחוב מכבי הקדוש

יש מישהו בקהל שיודע להסביר למה שוקלים לוותר על הואר? מה הקשר בין זה לבין קורונה? זה מסריח עד לשמים הסיפור הזה

4 דקות לפני, avich15 said:

יש מישהו בקהל שיודע להסביר למה שוקלים לוותר על הואר? מה הקשר בין זה לבין קורונה? זה מסריח עד לשמים הסיפור הזה

סיבה למסיבה

6 דקות לפני, avich15 said:

אולי לצמצם אנשי צוות ובמיוחד השלושה שיושבים צפופים בחדר וידאו קטן? זו הסיבה היחידה שעולה לי לראש

11 דקות לפני, המכביסטית15 said:

וכזה קשה לדאוג להם לחדר גדול יותר ולמחיצות?

ליגת העל :doh: 

מה קשור ככה על ליגת העל, זו הנחייה של אופא והמנהלת עוד לא הודיעה אם יהיה ואר או לא.

2 hours ago, itan17 said:

מה קשור ככה על ליגת העל, זו הנחייה של אופא והמנהלת עוד לא הודיעה אם יהיה ואר או לא.

אהה חשבתי שזו הנחיה של המנהלת לא אופ"א

האם אוהדי הכדורגל הישראלי יחזרו למגרשים מוקדם מהצפוי? בימים האחרונים נערכו שיחות בין גורמים בכירים בקבוצות (בעיקר קבוצות הצמרת להן ההכנסות מקהל משמעותיות) לאנשי המנהלת, והמסר אחיד: בעקבות ההקלות החדשות, משרד הבריאות עשוי להחזיר קהל למגרשים בחלק ממשחקי הפלייאוף.

במשרד הבריאות עדיין לא התקבלה החלטה סופית בנושא, אך גורמים במשרד אמרו בנושא: "יש מחשבה כזאת, אך כרגע שום דבר לא סופי. כרגע, כניסת קהל למגרשים אסורה בהחלט"

גורם באחת הקבוצות הבכירות בליגת העל אמר: "בקרוב יכניסו אנשים לקולנוע או לתיאטרון בהגבלה, אז למה לא באיצטדיון פתוח? אם אתה מאפשר כניסה בהפרדה לאותם מקומות במילא, אז מה השוני באצטדיון כדורגל? גם במנהלת הליגה לא פוסלים את האפשרות. המשק מתחיל להיפתח ולהתעורר, אם יכניסו מאות או אלפים, זו בשורה".

מעניין אם אכן זה יקרה אז יתחילו לאפשר כניסה אחרי המחזור השני של הפלייאוף או רק בסיבוב השני

כמו שאמרתי באחד הנושאים, נכון לעכשיו מה14/6 על פי הוראות משרד הבריאות אין הגבלת התקהלות בכלל ואם כך אני לא רואה סיבה שבבתי קולנוע ותיאטראות יהיה קהל ובמגרשי הכדורגל לא יהיה.

בקשר לחשק - אם יהיה קהל ונוכל לחגוג את האליפות הזאת כמו שצריך יש חשק באבוהבוה.

7 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

כמו שאמרתי באחד הנושאים, נכון לעכשיו מה14/6 על פי הוראות משרד הבריאות אין הגבלת התקהלות בכלל ואם כך אני לא רואה סיבה שבבתי קולנוע ותיאטראות יהיה קהל ובמגרשי הכדורגל לא יהיה.

אין הגבלות בחוץ כביכול מבחינת כמות.

בקולנוע וכאלה עדיין יהיו הגבלות של שמירת מרחק, בוא נראה איך אפשר יהיה לעשות את זה באצטדיונים

11 דקות לפני, itan17 said:

זה כל כך צפוי שנארח את חיפה בלי קהל ונתארח עם.

כבר נהיה אלופים עד אז.

חיפה מפסידה לנו בבלומפילד עם או בלי קהל.

אין להם כמעט שחקנים לשבץ בהרכב, פירקו אותם עונה שלמה.

23 hours ago, החתול הצהוב said:

ואל תשכחו את החמימות שמתפתחת לה בחודש יוני

צריך להיות איסור לשחק לפני שהשמש שוקעת.