Jump to content

צ'יקו אופאדו

Recommended Posts

• 3 weeks later...

מכבי תל אביב: צ'יקו אופואדו מחזיק בהצעות מחו"ל

על פי דיווח בטורקיה, החלוץ הניגרי קיבל הצעה מפאוק סלוניקי, מלודוגורץ וכן מקבוצה בליגה הבכירה בטורקיה

כוסאמא שלהם רגע לפני הליגה הכתבים לא מפסיקים כבר כמעט שבוע לנסות לעשות אש במכבי

29 דקות לפני, nirnir20 said:

חלוץ נותן עונה בינונית במכבי - חצי אירופה מתעניינת. 

רוקאביצה מפורר את הליגה - צרצרים. 

זה

מה אתם מתעצבנים? אם הוא יחזור העונה זה בסוף יחסית ועד שהוא יכנס לכושר זה כנראה יהיה מאוחר מדי. 

הוא שחקן חופשי בקיץ ולגיטימי שהתעניינו בו. אישית אני לא אבכה (כרגע) אם הוא ילך. 

18 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

כוסאמא שלהם רגע לפני הליגה הכתבים לא מפסיקים כבר כמעט שבוע לנסות לעשות אש במכבי

קודם כל יש ביניהם 4 שנים, דבר שני צ'יקו היה מבוקש גם לפני מכבי ואני מאמין שאם לא היה עובר את הפציעה בשרירי הבטן שהשביתה אותו לחצי שנה לפני שהגיע לכאן, היה עובר לקבוצה  בדרג יותר גבוה מליגה טורקית שניה, הוא היה מעולה שם

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה אתם מתעצבנים? אם הוא יחזור העונה זה בסוף יחסית ועד שהוא יכנס לכושר זה כנראה יהיה מאוחר מדי. 

הוא שחקן חופשי בקיץ ולגיטימי שהתעניינו בו. אישית אני לא אבכה (כרגע) אם הוא ילך. 

אז זהו, שלדעתי אם יבין שלא ימשיך פה בעונה הבאה או שההצעות שקיבל טובות יותר הוא לא ימהר לחזור לשחק במשחקים שנשארו.

אחלה ציקו

מי שחושב ששנה הבאה יגיע לכאן הארי קיין או לבנדובסקי חי בסרט או כנראה מטומטם.

ציקו חלוץ שיושב עלינו בול,מכיר את המדינה,אהוב על האוהדים,והכי חשוב שחקן שנותן מספרים ומשפיע על המשחק הקבוצתי(פותח שטחים,מטריד בלמים).

הדבר האחרון שהייתי רוצה זה לראות אותו בחיפה למשל..

אשמח מאוד אם ישחררו את אניוטיס וניקוליץ לפניו ועוד יותר אשמח אם ישאר

1 hour ago, Spring said:

קודם כל יש ביניהם 4 שנים, דבר שני צ'יקו היה מבוקש גם לפני מכבי ואני מאמין שאם לא היה עובר את הפציעה בשרירי הבטן שהשביתה אותו לחצי שנה לפני שהגיע לכאן, היה עובר לקבוצה  בדרג יותר גבוה מליגה טורקית שניה, הוא היה מעולה שם

התכוונת להודעה מעלי שהוא כתב על רוקאביצה אני מניח

1 hour ago, הישראלי היפה said:

אז זהו, שלדעתי אם יבין שלא ימשיך פה בעונה הבאה או שההצעות שקיבל טובות יותר הוא לא ימהר לחזור לשחק במשחקים שנשארו.

הוא לא בארץ ואם יחזור, כשהוא לא בכושר משחק פלוס בידוד של שבועיים, לא רואה סיכוי שישותף בכלל.

שישחררו את יאניוטיס ואת זכוכיתקוליץ' ושישאירו את צ'יקו , יש לו כדורגל והוא מתאים לנו 

ככה יש גם מקום לפארפה שנראה פוטנציאל עצום 

שמח בשביל צ׳יקו על ההתעניינות וחושב שהוא שחקן מעולה, אהוב ומשקיע, אבל הוא מאוד פציע ולא נמצא בדיוק בעמדה שאנחנו צריכים (חלוץ מטרה). יש הרבה אחרים שצריך להילחם עליהם לפניו.  

אופואדו כבר לא צפוי לשחק העונה במכבי ת"א

הטיסות מניגריה לא יחודשו לפני תחילת יוני ובתוספת בידוד של 14 ימים החלוץ כנראה לא יעמוד לרשות איביץ'. יחד עם זאת, חוזה לעונה הבאה עוד על הפרק

Just now, הישראלי היפה said:

אופואדו כבר לא צפוי לשחק העונה במכבי ת"א

הטיסות מניגריה לא יחודשו לפני תחילת יוני ובתוספת בידוד של 14 ימים החלוץ כנראה לא יעמוד לרשות איביץ'. יחד עם זאת, חוזה לעונה הבאה עוד על הפרק

מחר הוא בארץ