Jump to content

כסף מהצד

avich15

Recommended Posts

אהלן. אני וזוגתי שנינו סטודנטים, ובסהכ מסתדרים כלכלית (התארים שלנו דורשים מאד ככה שלא יכולים לעבוד הרבה אבל משתדלים).

בכל אופן, עם ובלי קשר לקורונה החלטנו שאנחנו רוצים להגדיל את ההכנסות שלנו כדי להתחיל לחסוך קצת יותר ליום בו נרצה להביא ילדים וכאלה...

השקעות פחות רלוונטי. מכירים דרך נחמדה לעשות כסף מהצד? מישהו פה נגע בשיווק שותפים/כל החרא האינטרנטי ויודע לספר?

*חשוב לי להדגיש שאני לא מחפש להתעשר, רק לתת עוד טיפה ריווח לחשבון.

תודה מראש וזה :)

חשבת לבדוק תרגילים בפקולטה שלך? 

כסף די קל ועבודה מהבית (אל תצפה להכנסה משמעותית, ב-"שיא" שלי הייתי עושה ככה 1500 שקל בחודש, אבל בשביל ממוצע של 10-20 שעות עבודה בחודש, זה היה שווה את זה)

הייתי ממליץ לך על דרופשיפינג, אבל הקורונה דיי הרגה את זה.

אני אישית מתעסק בזה כבר שנים, זה מכניס לי כסף מאוד יפה, נשאר רק 20 אחוז עבודה, אבל בגלל שזה כסף בונוס, אני לא בוכה.

היום זה ניהיה מיינסטרים, כל אחד שרוצה לעבוד מהבית עושה את זה.

שאני התחלתי זה היה רק בחיתולים, בזכות העובדה הזאת הייתי מסוגל לחסוך כסף ולרכוש עם זה בית להשקעה בחו"ל.

גם היום זה אפשרי, אבל אתה צריך להיות גדול כמו קבוצת הפייסבוק ALIBUY, הבחור עושה הון.

5 hours ago, antonio_margheriti2 said:

הייתי ממליץ לך על דרופשיפינג, אבל הקורונה דיי הרגה את זה.

אני אישית מתעסק בזה כבר שנים, זה מכניס לי כסף מאוד יפה, נשאר רק 20 אחוז עבודה, אבל בגלל שזה כסף בונוס, אני לא בוכה.

היום זה ניהיה מיינסטרים, כל אחד שרוצה לעבוד מהבית עושה את זה.

שאני התחלתי זה היה רק בחיתולים, בזכות העובדה הזאת הייתי מסוגל לחסוך כסף ולרכוש עם זה בית להשקעה בחו"ל.

גם היום זה אפשרי, אבל אתה צריך להיות גדול כמו קבוצת הפייסבוק ALIBUY, הבחור עושה הון.

אבל כל האתרים כמו alibuy לא עושים דרופשיפינג, הם עושים שיווק שותפים

איך באמת אתה עושה דרופשיפינג? זה לא מסובך להתנהל עם כל ההזמנות האלה? ולא עולים עליך שאתה מזמין להם מאליאקספרס?

או שמצאת איזה מפעל בסין ואתה שולח משם? (היה לי לפני כמה שנים איזה רעיון לשיתוף פעולה של דרופשיפינג עם מוכר שקשור למפעל בסין, היה אמור למכור לי ממש בזול חולצות דוגמת נייק, אדידס וכל אלה, אבל לא היה לי כוח לכל זה משום מה אז...