Jump to content

נושא פודקאסטים רשמי

Recommended Posts

23 דקות לפני, nirc2 said:

הוא אמר את זה בקולו.

ראם אמר לו שהוא אוהד מכבי, והוא ענה על זה שמה פתאום, ממש לא אוהד מכבי, אני לא אוהב אף קבוצה בארץ, אני אוהד נייטרלי של הכדורגל הישראלי ואוהד באמת רק את רומא.

נימרודי אוהד מכבי, הוא מנוי בשער 13 לדעתי.

ואם אתה רוצה הוכחה, מספיק לראות את הציוצים שלו אחרי ה4-3 בסמי עופר :lol:

image.png.f1ca41ab552ee5a6bf0a84de5ead0f71.png

27 דקות לפני, rkoron said:

נימרודי אוהד מכבי, הוא מנוי בשער 13 לדעתי.

ואם אתה רוצה הוכחה, מספיק לראות את הציוצים שלו אחרי ה4-3 בסמי עופר :lol:

image.png.f1ca41ab552ee5a6bf0a84de5ead0f71.png

אני יודע שהוא אוהד מכבי ולא אמרתי אחרת. 

רק על הקטע של "השרוף" לא הסכמתי  וכתבתי את זה בגלל שהוא התבייש או התכחש למכבי בשביל לייקים ורייטינג. 

ויפה שאתה מראה לי סטטוס שהוא כתב לפני חצי שנה, כשאני מדבר איתך על משהו שהוא אמר לפני כשלוש שנים

On 19.5.2020 at 12:36, nirc2 said:

אני יודע שהוא אוהד מכבי ולא אמרתי אחרת. 

רק על הקטע של "השרוף" לא הסכמתי  וכתבתי את זה בגלל שהוא התבייש או התכחש למכבי בשביל לייקים ורייטינג. 

ויפה שאתה מראה לי סטטוס שהוא כתב לפני חצי שנה, כשאני מדבר איתך על משהו שהוא אמר לפני כשלוש שנים

לא יודע מה אמר או לא אמר (הפרק בגיקונומי עדיין קיים באתר, אין לי כח להקשיב לכולו מהתחלה בשביל לחפש משפט אחד), אבל עם הידע שהוא מפגין לגבי מכבי והזכרון לפרטי פרטים שיש לו על הקבוצה, קשה קצת לטעון שהוא לא שרוף.

זו דעתי לפחות.

6 דקות לפני, Yellowald said:

לא יודע מה אמר או לא אמר (הפרק בגיקונומי עדיין קיים באתר, אין לי כח להקשיב לכולו מהתחלה בשביל לחפש משפט אחד), אבל עם הידע שהוא מפגין לגבי מכבי והזכרון לפרטי פרטים שיש לו על הקבוצה, קשה קצת לטעון שהוא לא שרוף.

זו דעתי לפחות.

יש אנשים שיש להם זיכרון טוב לפרטים, זה לא הופך אותם לאוהדים טובים יותר או פחות.

לראייה, הוא זוכר גם סגלים של קבוצות אחרות, אז זה הופך אותו לאוהד של אותן קבוצות? לא. סתם זיכרון טוב.

אני יכול להעיד לגבי נמרודי שהייתי רואה אותו במשחקים גם לפני 15-20 שנה, הוא אוהד מכבי אמיתי (אני לא נכנס להגדרות של שרוף או לא, אבל הוא באמת אוהד שלנו).

ואם כבר נושא פודקאסטים:

הפרקים של דור הופמן על טרינצ'ה קרלוביץ' ועל האליפות של לה קורוניה הם פשוט אדירים, כ"כ כיף להאזין לסיפורים שלו (מחכה עכשיו לשאר הפרקים בסדרת האליפויות האבודות).

4 דקות לפני, Moryo said:

ואם כבר נושא פודקאסטים:

הפרקים של דור הופמן על טרינצ'ה קרלוביץ' ועל האליפות של לה קורוניה הם פשוט אדירים, כ"כ כיף להאזין לסיפורים שלו (מחכה עכשיו לשאר הפרקים בסדרת האליפויות האבודות).

בפודיום?

3 דקות לפני, daniel616 said:

בפודיום?

כן, שכחתי לציין את זה.

הם מתכננים גם פרקים על האליפויות של רומא, מונפלייה ו-וולפסבורג.

On 22.5.2020 at 15:34, Moryo said:

כן, שכחתי לציין את זה.

הם מתכננים גם פרקים על האליפויות של רומא, מונפלייה ו-וולפסבורג.

עלה פרק על רומא

On 22.5.2020 at 15:25, Moryo said:

אני יכול להעיד לגבי נמרודי שהייתי רואה אותו במשחקים גם לפני 15-20 שנה, הוא אוהד מכבי אמיתי (אני לא נכנס להגדרות של שרוף או לא, אבל הוא באמת אוהד שלנו).

ואם כבר נושא פודקאסטים:

הפרק על קרלוביץ' לדעתי אחד הטובים שלהם, בטח מאלו יחד עם הופמן.

• 2 months later...

עלה היום פרק של הפודיום עם אלי דסה . סופר מעניין.

מדבר שם על המו"מ עם מכבי וההחלטה לעבור לחו"ל

https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9oYXBvZGl1bS5wb2RiZWFuLmNvbS9mZWVkLnhtbA/episode/aGFwb2RpdW0ucG9kYmVhbi5jb20vZDliYzg1M2QtZDVhNC0zNTA3LTg4ZjAtY2NmZjgzNTNiYWFk?hl=iw&ved=2ahUKEwjqhZ-ivvLqAhVlQUEAHTxgCqAQieUEegQIChAE&ep=6

חייב להגיד שאני מאוד אוהב את ״לא בשביל משהו״, מעניין נורא וכיף לשמוע אתכם חברים :)