Jump to content

היום לפני 7 שנים

דקסטר

Recommended Posts

10 שנים קשות וארוכות אחרי הפעם האחרונה, שוב באיצטדיון רמת-גן, מכבי חוזרת לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי ומניפה את הצלחת מספר 20 בתולדות המועדון בדרך לשושלת מפוארת.

איזה יום של כיף:yellow_cool1:

MTA__1366666751__IR_9770-1024x519.jpg

MTA__1366710734__MG_9567-e1434097203208-

שוב רפלקשיין 

במקום שוב דפלקשיין 

כמה לא סבלתי את יורם ארבל באותה תקופה

משחק אליפות, איזו אדישות בגולים

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

40 אלף צהובים חוגגים אליפות. איזה יום מרגש. 

למרות הכל אווירה יותר חלשה ממשחק גביע טוטו. האצטדיון הכי מסריח שקיים.

כי בסופו של דבר זה היה להגיע למסיבה כיפית. ידענו שהעסק סגור כבר לגמריי.

ההכתרה בב"ש ב-95' למשל הייתה משחק מרגש הרבה יותר מאשר רמה"ש 2003 בעיניי. 

אחרי המשחק יצאתי החוצה והסתובבנו מסביב לאצטדיון רג בדרך להמשך חגיגות ופשוט מלא אנשים שאת רובם אני לא מכיר בשם וחלקם אפילו לא מזהה קפצו עליי חיבקו אותי וחגגו איתי, הרגשתי כמו חתן ביום חתונתו, איזה רחוק זה נראה עכשיו...

אין סם בעולם שיעשה את מה שמכבי עושה לי איזה יום של אושר. היום שחזרנו למקום האמיתי שלנו המועדון היחיד בכל הביצה החובבנית הזאת שבאמת חייב להיות כל הזמן מקום ראשון ולהתמודד על תארים עד הסוף, מועדון אחד לפני כולם.

תודה לך מיץ'.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

האגדות נרקמות הכי מרגש אי פעם

עכשיו אחרי 7 שנים אני אומר שיצא לנו את המשחק הכי אפור בעולם עם מיליון אוהדי הצלחות אבל באותם רגעים, וואו איזה אופוריה.

כמה רגעים גדולים קיבלנו מאז והסינים מנסים כבר בפעם השנייה לגמור אותנו.

1 hour ago, הנדון said:

האגדות נרקמות הכי מרגש אי פעם

נכון כי פה ממש כל 40 אלף שרו. בדרבי האחרון ששרנו את זה העוצמות היו אותו דבר פחות או יותר והיינו פחות 20 אלף איש ובפחות טירוף.

5 hours ago, מכביסט לעד said:

האווירה עצמה הייתה גרועה.

אבל עדיין זה היה מאוד מיוחד, אף אחד לא באמת היה מורגל בחגיגות, אנשים יצאו עם הכסאות בתור מזכרת..

7 דקות לפני, kutomer said:

האווירה עצמה הייתה גרועה.

אבל עדיין זה היה מאוד מיוחד, אף אחד לא באמת היה מורגל בחגיגות, אנשים יצאו עם הכסאות בתור מזכרת..

ברור. יום מאוד מרגש שהאצטדיון הזה לא הצליח להרוס.

10 hours ago, החתול הצהוב said:

דווקא הייתה אחלה אווירה, מה אתם רוצים.

זה תמיד היה כיף ומגניב לאנשים להגיד "אווירה מסריחה" ברמת גן.

ב2 המקרים גם ב2003 שהייתי ילדון בן 15 וגם עשור לאחר  מכן כבוגר  הרגשתי וחוויתי  אווירה מדהימה ותחושת האופוריה הזו זה  משהו שאי אפשר להסביר.

מבחינתי יש איזשהו קסם באיצטדיון הזה, אף פעם לא באמת שנאתי אותו כמו רבים מהפורום.

היו שני משחקים שגרמו לי לדמעות- משחק העלייה לצ'מפיונס והמשחק הזה. איזה רגע מרגש. כבר חשבתי שלעולם לא אזכה לראות אליפות של מכבי ואז זה הגיע.. הגשמת חלום 

והייתה אווירה מדהימה לא יודעת על מה אתם מדברים 

1 hour ago, רן יעקובי said:

זה תמיד היה כיף ומגניב לאנשים להגיד "אווירה מסריחה" ברמת גן.

ב2 המקרים גם ב2003 שהייתי ילדון בן 15 וגם עשור לאחר  מכן כבוגר  הרגשתי וחוויתי  אווירה מדהימה ותחושת האופוריה הזו זה  משהו שאי אפשר להסביר.

מבחינתי יש איזשהו קסם באיצטדיון הזה, אף פעם לא באמת שנאתי אותו כמו רבים מהפורום.

לא כיף ולא מגניב זאת המציאות. להפך תמיד כיף ומגניב להגיד עליו שיש קסם רק כי הוא נוסטלגי.

במשחק אליפות לא הייתה אווירה של בית קברות כי היינו 40 אלף בטירוף של אליפות אחרי עשור, אבל בכל אצטדיון אחר עם כמות כזאת של טירוף ומספרים הייתה אווירה מחשמלת.

באמצע העונה הזאת טסתי לדרום אמריקה. 

הייתה התלבטות קשה בתחילת אפריל לחזור לארץ ולהפסיק את הטיול רק כדי להיות ברגע שלוקחים אליפות ראשונה אחרי עשור והרצון לסגור מעגל (באליפות הקודמת הייתי ברמת גן כתלמיד חטיבת ביניים והרגיש לי סמלי לחגוג שם שוב).

בסוף עם חרטה המשכתי בטיול, תוך שאני מקפיד כל משחק של מכבי להיות בקפה אינטרנט ולצפות בשידור.

את המשחק הזה ראיתי בלה-פאס בירת בוליביה, עם עוד שני אוהדי מכבי שמצאתי שם.

כמובן שלטיול לקחתי איתי דגל גדול של מכבי כדי להצטלם איתו בכל מיני לוקיישנים יפים. באותו יום שמתי אותו עלי (ידח עם חולצת בוקה ג'וניורס שקניתי בארגנטינה).

בסוף המשחק היינו עם דמעות בעיניים.. הלכתי משם ישירות לבר של ההוסטל (הלוקי. מי שהיה בדרום אמריקה בטוח מכיר) ולא הורדתי את הדגל מעלי כמה שעות. 

ישבתי שם ושתיתי בטירוף עם עוד כמה ישראלים אוהדי מכבי.

כל מיני אירופאים, בעיקר בריטים, התסכלו עלי ולא הבינו בהתחלה על מה החגיגה ועל מה אנחנו שרים, עד שהסברנו להם שהקבוצה שלנו זכתה באליפות ראשונה אחרי 10 שנים.

איך שהם שמעו את זה ישר הם באו להרים איתנו בירה והצטרפו לחגיגה!

עדין יש בי רגשות אשם קטנים שלא הייתי שם במשחק פיזית, אבל אני מרגיש שזכיתי בכל זאת לחגוג את האליפות!

התמונות שלנו חוגגים אליפות בצד השני של העולם הם כנראה הכי מרגשות שיש לי מהטיול הזה.

10 hours ago, שחר צהוב said:

באמצע העונה הזאת טסתי לדרום אמריקה. 

הייתה התלבטות קשה בתחילת אפריל לחזור לארץ ולהפסיק את הטיול רק כדי להיות ברגע שלוקחים אליפות ראשונה אחרי עשור והרצון לסגור מעגל (באליפות הקודמת הייתי ברמת גן כתלמיד חטיבת ביניים והרגיש לי סמלי לחגוג שם שוב).

בסוף עם חרטה המשכתי בטיול, תוך שאני מקפיד כל משחק של מכבי להיות בקפה אינטרנט ולצפות בשידור.

את המשחק הזה ראיתי בלה-פאס בירת בוליביה, עם עוד שני אוהדי מכבי שמצאתי שם.

כמובן שלטיול לקחתי איתי דגל גדול של מכבי כדי להצטלם איתו בכל מיני לוקיישנים יפים. באותו יום שמתי אותו עלי (ידח עם חולצת בוקה ג'וניורס שקניתי בארגנטינה).

בסוף המשחק היינו עם דמעות בעיניים.. הלכתי משם ישירות לבר של ההוסטל (הלוקי. מי שהיה בדרום אמריקה בטוח מכיר) ולא הורדתי את הדגל מעלי כמה שעות. 

ישבתי שם ושתיתי בטירוף עם עוד כמה ישראלים אוהדי מכבי.

כל מיני אירופאים, בעיקר בריטים, התסכלו עלי ולא הבינו בהתחלה על מה החגיגה ועל מה אנחנו שרים, עד שהסברנו להם שהקבוצה שלנו זכתה באליפות ראשונה אחרי 10 שנים.

איך שהם שמעו את זה ישר הם באו להרים איתנו בירה והצטרפו לחגיגה!

עדין יש בי רגשות אשם קטנים שלא הייתי שם במשחק פיזית, אבל אני מרגיש שזכיתי בכל זאת לחגוג את האליפות!

התמונות שלנו חוגגים אליפות בצד השני של העולם הם כנראה הכי מרגשות שיש לי מהטיול הזה.

יש לי סיפור דומה עם הירידה של הפועל, אבל זה לא להיום.