Jump to content

הריקוד האחרון

תחיית המתים

Recommended Posts

עוד ועוד כתבות בגנותו של MJ והסדרה(לפחות העריכה שלה). 

נגיד ממש לא אהבתי את הקטע שהוא צוחק על ג'רי קראוס בקטע של גובה ומשקל.. זה לא מתאים וניכר היה שג'רי לא לקח את זה ברוח טובה

29 דקות לפני, Gabay10 said:

נגיד ממש לא אהבתי את הקטע שהוא צוחק על ג'רי קראוס בקטע של גובה ומשקל.. זה לא מתאים וניכר היה שג'רי לא לקח את זה ברוח טובה

זה טראש טוק מקובל מאוד בכדורסל. חבורה של גברים כל הזמן בדרכים. קצת כמו בצבא או מילואים.  

43 דקות לפני, Zizou said:

זה טראש טוק מקובל מאוד בכדורסל. חבורה של גברים כל הזמן בדרכים. קצת כמו בצבא או מילואים.  

מקובל בין שחקנים בעיקר. חוץ מזה זה היה ברור לעין שהוא נעלב מזה מאוד ואין לו איך לענות באמת.

אין ספק שמייקל היה בריון, אבל הוראס גראנט אמר משהו מעניין, הוא היה בריון על מי שהרגיש שהוא יכול להיות בריון.

4 hours ago, Zizou said:

זה ממש לא דבר מקובל מאוד אלא להפך- זה משהו שיכול להרעיל חדר הלבשה ולהרוס עונה.

נגעלתי למשל מהיחס שסקוט בורל קיבל שם. אני במקומו פותח הכל בתקשורת ולא עונה למייקל יותר לטלפונים. 

איך ילדים שעברו/עוברים הצקות אמורים להרגיש כשהם צופים בסדרה? ומה ילדים בריונים יקבלו ממנה?

בתור כדורסלן בעצמי, שגדל בשנות ה-90, כל הדור שלי וגם אני מעריצים את מייקל ג'ורדן אבל אין ספק שהכבוד שאני רוחש אליו צנח בעקבות הסדרה וגם לאור הציטוטים שנאמרו לאחרונה בתקשורת על מה שעוד קרה ולא הופיע בסדרה.

5 hours ago, ravid said:

נגעלתי למשל מהיחס שסקוט בורל קיבל שם. אני במקומו פותח הכל בתקשורת ולא עונה למייקל יותר לטלפונים. 

איך ילדים שעברו/עוברים הצקות אמורים להרגיש כשהם צופים בסדרה? ומה ילדים בריונים יקבלו ממנה?

בתור כדורסלן בעצמי, שגדל בשנות ה-90, כל הדור שלי וגם אני מעריצים את מייקל ג'ורדן אבל אין ספק שהכבוד שאני רוחש אליו צנח בעקבות הסדרה וגם לאור הציטוטים שנאמרו לאחרונה בתקשורת על מה שעוד קרה ולא הופיע בסדרה.

הוא לא היה ביריון כי הוא סאדיסט. הוא רצה שכולם יתנו הכל כמו שהוא נתן והציק למי שלא הוציא מעצמו הכל.  חוץ מזה אנחנו לא מדברים על נערים בתיכון. זה אנשים מבוגרים שמרוויחים מיליונים, ויש מהם ציפיות עצומות לעמוד בהם. בסופו של דבר, עובדה שחדר ההלבשה היה חזק. אם לא, העסק היה מתפרק אחרי שנתיים שלוש, ולא היו שש אליפויות בשמונה שנים. אגב, רודמן מצדד לחלוטין בג'ורדן ותוקף את מבקריו, אז כנראה שהאמת איפשהו באמצע.

9 hours ago, ravid said:

סקוט בורל צריך להגיד תודה כל יום ששיחק לצד מייקל.

סקוט בורל צריך להודות למייקל שיש לו טבעת ברזומה. 

סקוט בורל צריך להגיד תודה שהיה לו מישהו שנתן לו בראש. הבנאדם היה עצלן, אדיש וויתר לעצמו המון.

לא היינו יודעים מי זה סקוט בורל ללא מייקל ג'ורדן (בכל זאת ממוצע חד ספרתי בקריירה).

מייקל רצה לדחוף את כולם לקצה, כמו שהוא עשה. כשמישהו רוצה לנצח בכל מחיר ורואה מישהו אחר שמוותר או עושה טובה, אז נכנס בו. זו ווינריות.

אמנם זה לא נעים לפעמים לצפייה, אבל בדיעבד, כל אלה חייבים לו תודה גדולה. 

לא יודע לגבי הדור שלך שאמרת, אני גדלתי בשנות ה90 ויכול להגיד לך אחרי שיחות רבות עם חברים ומכרים, שלא רק שהכבוד למייקל לא צנח, אלא שהכבוד אליו וההערצה רק גדלה.

7 hours ago, Zizou said:

הוא לא היה ביריון כי הוא סאדיסט. הוא רצה שכולם יתנו הכל כמו שהוא נתן והציק למי שלא הוציא מעצמו הכל.  חוץ מזה אנחנו לא מדברים על נערים בתיכון. זה אנשים מבוגרים שמרוויחים מיליונים, ויש מהם ציפיות עצומות לעמוד בהם. בסופו של דבר, עובדה שחדר ההלבשה היה חזק. אם לא, העסק היה מתפרק אחרי שנתיים שלוש, ולא היו שש אליפויות בשמונה שנים. אגב, רודמן מצדד לחלוטין בג'ורדן ותוקף את מבקריו, אז כנראה שהאמת איפשהו באמצע.

אני לא קונה את התירוץ של "רצה שכולם יתנו הכל". היו מספיק קבוצות שבהן כולם נתנו הכל והקבוצה הצליחה בזכות חדר הלבשה מגובש ומאוחד. 

לאחרונה מתפרסמים כל מיני סיפורי מייקל ג'ורדן בעקבות הסדרה. באחד מהם אלן אייברסון מספר על ההיכרות הראשונה שלו עם מייקל. מספר שהוא הולך באחד ממסדרונות הליגה טיפה אחרי שנבחר בדראפט, מייקל ג'ורדן עובר מולו במקרה וזורק לו "what's up little bitch"

מה זה לדעתכם: נסיון של מייקל לדחוף את אייברסון לתת הכל, או סתם התנהגות של בנאדם שמוק?

גם הסיפור שעלה עכשיו עם רוברט פאריש מחזק את הטענה הזו. יש מספיק עדויות וכאשר מחברים את הנקודות מתקבלת התמונה: חרא של בנאדם. מותר להודות בזה וזה לא מוריד מגדולתו כספורטאי וכדורסלן. זה הכל.

14 דקות לפני, ravid said:

אני לא קונה את התירוץ של "רצה שכולם יתנו הכל". היו מספיק קבוצות שבהן כולם נתנו הכל והקבוצה הצליחה בזכות חדר הלבשה מגובש ומאוחד. 

לאחרונה מתפרסמים כל מיני סיפורי מייקל ג'ורדן בעקבות הסדרה. באחד מהם אלן אייברסון מספר על ההיכרות הראשונה שלו עם מייקל. מספר שהוא הולך באחד ממסדרונות הליגה טיפה אחרי שנבחר בדראפט, מייקל ג'ורדן עובר מולו במקרה וזורק לו "what's up little bitch"

מה זה לדעתכם: נסיון של מייקל לדחוף את אייברסון לתת הכל, או סתם התנהגות של בנאדם שמוק?

גם הסיפור שעלה עכשיו עם רוברט פאריש מחזק את הטענה הזו. יש מספיק עדויות וכאשר מחברים את הנקודות מתקבלת התמונה: חרא של בנאדם. מותר להודות בזה וזה לא מוריד מגדולתו כספורטאי וכדורסלן. זה הכל.

אז הוא היה לפעמים מניאק לחלק מהשחקנים בקבוצה שלו מכל מיני סיבות - פגע בו שהם לא לוקחים את המשחק ברצינות כמוהו, פחות תחרותיים ממנו, רצה לחשל אותם וכו'

והיה מלך הטראש טוק מול שחקנים אחרים בליגה. לא יודע מה קרה בין ג'ורדן לאייברסון, אבל אם אני צריך לנחש אייברסון לא מספר את הסיפור בדיוק כפי שקרה, ובטח הראה קצת התלהבות, וג'ורדן מצידו בא להוריד לו קצת ושידע שהוא המלך של הליגה הזאת. בדיוק כפי שהראו בסדרה על האולסטאר עם קובי.

למי אכפת? אני לא חבר של השחקנים האלה, לא קרוב משפחה שלהם, לא חבר לעבודה. אני כצופה כדורסל מת על האופי של ג'ורדן.

וכן, גרנט, קר, קוקוץ', בורל ואחרים צריכים להודות לאלוהים ששיחקו לצד ג'ורדן וזכו באליפויות. זאת השורה התחתונה והכי חשובה בכל ספורט תחרותי.

ברמה הבינאישית יעני, ללא ספק חרא של בנאדם. לא הייתי רוצה חבר כמוהו. אבל אם אני שחקן מקצועני שאומרים לי לבחור מנהיג לקבוצה שלי? בוחר בו ללא תחרות.

הטראש טוק כלפי שחקנים יריבים נבע מהאגו-מניאק שהוא. היה לו עובדות להאיחז בהן כדי לגבות את האגו טריפ הזה. ומצד שני יש דוגמאות כמו קובי, שראה בו אבא רוחני.

40 דקות לפני, DoW said:

אז הוא היה לפעמים מניאק לחלק מהשחקנים בקבוצה שלו מכל מיני סיבות - פגע בו שהם לא לוקחים את המשחק ברצינות כמוהו, פחות תחרותיים ממנו, רצה לחשל אותם וכו'

והיה מלך הטראש טוק מול שחקנים אחרים בליגה. לא יודע מה קרה בין ג'ורדן לאייברסון, אבל אם אני צריך לנחש אייברסון לא מספר את הסיפור בדיוק כפי שקרה, ובטח הראה קצת התלהבות, וג'ורדן מצידו בא להוריד לו קצת ושידע שהוא המלך של הליגה הזאת. בדיוק כפי שהראו בסדרה על האולסטאר עם קובי.

למי אכפת? אני לא חבר של השחקנים האלה, לא קרוב משפחה שלהם, לא חבר לעבודה. אני כצופה כדורסל מת על האופי של ג'ורדן.

וכן, גרנט, קר, קוקוץ', בורל ואחרים צריכים להודות לאלוהים ששיחקו לצד ג'ורדן וזכו באליפויות. זאת השורה התחתונה והכי חשובה בכל ספורט תחרותי.

לי לא הפריע הטראש טוק לשחקנים או להיות מניאק אליהם.. כן הפריע לי שהוא מסתלבט חופשי על ג'רי קראוס מול המצלמות גם בקטע של 'אתה שמן ואתה גמד' זה כאילו הכי נמוך שיש והכי בריונות שיש מול מישהו שאין לו באמת איך לענות לך.. 

אתם מבינים שמדובר באדם שכינו אותו אלוהים, כן? שיכרון מכוח הוא עניין טבעי, והוא מתודלק יותר במקרים כאלה של תחרותיות ושאפתנות.

להיות דיווה זה טבעי ובדרך כלל מביא לתוצאות..

7 hours ago, Gabay10 said:

לי לא הפריע הטראש טוק לשחקנים או להיות מניאק אליהם.. כן הפריע לי שהוא מסתלבט חופשי על ג'רי קראוס מול המצלמות גם בקטע של 'אתה שמן ואתה גמד' זה כאילו הכי נמוך שיש והכי בריונות שיש מול מישהו שאין לו באמת איך לענות לך..

נכון, והוא גם אמר מראש שהוא חושש שהסדרה תציג אותו באור שלילי

אבל אנחנו לא יודעים בדיוק מה היו טיב היחסים בין ג'רי קראוס לג'ורדן. יכול להיות שהיו עקיצות הדדיות, וכמובן היה העניין שמועדונים זוכים באליפויות ולא שחקנים, וזה הפריע לג'ורדן (ולשאר השחקנים).

כולם שם בערך ירדו על קראוס ופגעו בו, אבל צריך לזכור גם שהוא לא ממש שמר על יחסים טובים עם ג'ורדן, פיפן וג'קסון. מה זה אומר על GM ששני הכוכבים הגדולים + המאמן נמצאים איתו ביחסים כאלה? שכנראה גם הוא לא היה בן אדם נחמד, ווזה בסדר, אין לי בעיה עם זה כצופה.

6 hours ago, פנחס שוף said:

סטיב קר קיבל במה בסדרה כי הוא היה משמעותי או בגלל ההצלחה שלו בג"ס?

או שהוא איפשהו בין פארמר ללאמר אודום באליפויות של הלייקרס?

היו חייבים לבנות קצת את הדמות שלו בסדרה לקראת הסל ב 1997, ובאופן כללי הוא בן אדם רהוט ויודע לדבר מול המצלמה.

ברור שההצלחה העכשווית עם גולדן סטייט לא מזיקה.

מבחינה מקצועית הוא היה בערך שביעי בחשיבות. ג'ורדן, פיפן, רודמן, קוקוץ, לונגלי, הארפר, קר.

6 hours ago, פנחס שוף said:

סטיב קר קיבל במה בסדרה כי הוא היה משמעותי או בגלל ההצלחה שלו בג"ס?

או שהוא איפשהו בין פארמר ללאמר אודום באליפויות של הלייקרס?

תלוי את מי שואלים.

אם תשאל את האדם הממוצע שמכיר NBA הוא יגיד לך שסטיב קר היה אחלה רול פלייר אבל לא מישהו שאי אפשר להחליף.

אם תשאל את עומר - סטיב קר הוא ה- GOAT (או הוראס גראנט, או פיפן, או רוברט הורי, או בריאן סקלבריני, או כל שחקן שהוא לא מייקל ג'ורדן)

אין בן אדם במעמד של ג'ורדן שלא יצאו כלפיו ליכלוכים , אלן אייברסון אמר ? נו באמת ...

וגם אם הוא באמת חרא של בן אדם זה אמור להוריד מהגדולה שלא כספורטאי הכי גדול שהיה איי פעם ? לי אישית לא. 

6 hours ago, פראנק_רייקארד said:

אין בן אדם במעמד של ג'ורדן שלא יצאו כלפיו ליכלוכים , אלן אייברסון אמר ? נו באמת ...

וגם אם הוא באמת חרא של בן אדם זה אמור להוריד מהגדולה שלא כספורטאי הכי גדול שהיה איי פעם ? לי אישית לא. 

לא מוריד מהגדולה שלו כשחקן וכו'... אבל בוא נגיד שאם היו יוצאים 10 אחוז סיפורים כאלה על ערן הייתי די מתבאס. 

2 hours ago, HumbugMusic said:

לא מוריד מהגדולה שלו כשחקן וכו'... אבל בוא נגיד שאם היו יוצאים 10 אחוז סיפורים כאלה על ערן הייתי די מתבאס. 

כל אחד בוחר ממה להתבאס .. אותי יותר ביאס שערן בתור קפטן נבחרת ישראל העלה סטורי עם יניב זגורי .

On 23.5.2020 at 09:35, Maximus said:

סקוט בורל צריך להגיד תודה כל יום ששיחק לצד מייקל.

סקוט בורל צריך להודות למייקל שיש לו טבעת ברזומה. 

סקוט בורל צריך להגיד תודה שהיה לו מישהו שנתן לו בראש. הבנאדם היה עצלן, אדיש וויתר לעצמו המון.

לא היינו יודעים מי זה סקוט בורל ללא מייקל ג'ורדן (בכל זאת ממוצע חד ספרתי בקריירה).

מייקל רצה לדחוף את כולם לקצה, כמו שהוא עשה. כשמישהו רוצה לנצח בכל מחיר ורואה מישהו אחר שמוותר או עושה טובה, אז נכנס בו. זו ווינריות.

אמנם זה לא נעים לפעמים לצפייה, אבל בדיעבד, כל אלה חייבים לו תודה גדולה. 

לא יודע לגבי הדור שלך שאמרת, אני גדלתי בשנות ה90 ויכול להגיד לך אחרי שיחות רבות עם חברים ומכרים, שלא רק שהכבוד למייקל לא צנח, אלא שהכבוד אליו וההערצה רק גדלה.

זאת בדיוק הבעיה, הגישה שאם הוא השיג לו טבעת אז מותר לו להתייחס אליו איך שבא לו.

אני לא קונה את השטות הזאת שזה חלק מהיותו גדול. מראדונה, קרויף, זהבי, רונאלדו, מסי, בירד, מג׳יק, לברון, בריידי, מונטנה - למה ג׳ורדן היחיד שיש עליו סיפורים שבריון? הוא לא היחיד שיש ביקורת על האופי שלו, אבל וואלה, על האחרים אין סיפורים שהתעללו נפשית באנשים. על בריידי (שאני לא סובל) אפילו מספרים ששילם מכיסו האישי בונוסים לשחקני הגנה שחטפו לו את הכדור באימון.

13 hours ago, פראנק_רייקארד said:

זה אמור להוריד מההערצה כלפיו, ואם לא אז אומר הרבה עלינו כחברה. בריון שמתעלל באנשים לא צריך לקבל פס כי הוא שחקן כדורסל ענק.

יש מוזיקאים שאני חושב שמהגדולים ועדיין לא אגן על האופי שלהם או עליהם כאנשים - ויותר מזה, אני חושב שכל דיבור על המורשת שלהם חייב לכלול את היותם חרא בני אדם.

17 hours ago, Omer said:

זה אמור להוריד מההערצה כלפיו, ואם לא אז אומר הרבה עלינו כחברה. בריון שמתעלל באנשים לא צריך לקבל פס כי הוא שחקן כדורסל ענק.

מה לעשות שבספורט מקדשים את הניצחון, בטח בחברה האמריקאית. אתה מבין שריי לואיס אשכרה רצח מישהו והוא חבר היכל התהילה? 

אני אצטרף לדיון באיחור כי רק עכשיו סיימתי לראות. מן הסתם מאוד נהניתי. אומנם מעולם לא ראיתי את מייקל גורדן משחק וגם היום אני כמעט לא רואה NBA, אבל בעיניי זאת סדרה על ספורט הרבה יותר משזאת סדרה עליו או על הבולס, וזה מתחבר לדעה של עליו. ברור שהאופי שלו לא אידיאלי, אין על זה מחלוקת, אבל לדעתי אי אפשר להפריד את ההתנהגות הזאת מהסביבה שלו, הספורט התחרותי, וצריך לשפוט אותו ביחס לזה. 

ההתנהגות הבעייתית שלו היתה בחדר ההלבשה, מלא בגברים שכל הזמן ביחד, ומן הסתם שיש לזה דינמיקה מסוימת. כמו במילואים לדוגמא, הדינמיקה מאפשרת לצחוק על אחרים, בדיוק כמו שגם צחקו עליו. כן, זה הסלים לפעמים, אבל לדעתי לא ברמה קיצונית - בעיקר כי זה לא חרג מחדר ההלבשה ומהמגרש. בואו גם נזכור שסה"כ אלה אנשים מבוגרים ששיחקו בליגה הטובה בעולם. הם היו אמורים לדעת להתמודד עם זה ויכלו לעצור את זה - עובדה שחלקם הצליחו. לא צריך להיות דרמטיים בעניין הזה.

הוא הגזים לפעמים, אבל הכל היה במסגרת הספורטיבית, וכולנו מגזימים כשזה קשור לספורט. בדיוק כמו שכשנהיה במגרש נקלל יותר מהרגיל. בדיוק כמו שנצחק על אוהד הפועל מהמשרד יום אחרי שהם ירדו ליגה, אבל לא נצחק עליו אם הוא יפוטר. בדיוק כמו שנדאג לזה שאבוקסיס ישמע קללות במשך 90 דקות, אבל לא נעשה את זה למישהו שאנחנו שונאים בעבודה. בדיוק כמו שנצחק כשנשמע ששלחו זר לדגני, אבל לא נעשה את זה למישהו שעשה פאדיחה בעבודה.

ספורט זו מציאות שונה, בה רובנו מרשים לעצמנו להתנהג בצורה בה אנחנו לא מתנהגים ביום-יום. אפשר לדון על זה ולבקר את זה - זה לא תמיד נעים, זה מעט בריוני, אבל זה מה יש. וגם מייקל גורדן התנהל בצורה בריונית בספורט. למדוד את מייקל בסטנדרטים של המציאות השגרתית, כשהוא היה השחקן הכי טוב בקבוצה הכי טובה ובליגה הכי טובה - זה מאוד מנותק בעיניי. לא ברור לי הנסיון לנרמל את המציאות הספורטיבית, כשכולנו יודעים כמה היא שונה מהחיים הרגילים.

להיות השחקן הטוב בעולם ממש לא חייב לבוא עם התנהגות כזאת , אבל זה מאוד הגיוני. בטח כשמדובר במייקל גורדן, אדם שברור שהוא קיצוני, טבעי שגם בתחומים אחרים הוא הקצין לפעמים. זה חלק מהחבילה. 

אומנם באיחור גדול סדרה גדולה.

עכשיו החלום שלי משהו דומה על בראינט (לא בגלל שהוא מת) בכל זאת השחקן האהוב עלי שבזכותו התחלתי בכלל להתעניין בnba.