Jump to content

הריקוד האחרון

תחיית המתים

Recommended Posts

4 דקות לפני, סלבה said:

פיפן הגיע ממשפחה ענייה, מרובת ילדים ששניים ממנה עברו טראומה והפכו למשותקים, החשש מקריסה היה בו אז הוא נמנע נלקחת סיכון והעדיף ביטחון לטווח ארוך, הוא הסביר את זה.

נכון, ואם אני לא טועה, אמרו בסדרה שאי אפשר היה לפתוח את החוזה באמצע, או שאני טועה?

3 דקות לפני, DoW said:

נכון, ואם אני לא טועה, אמרו בסדרה שאי אפשר היה לפתוח את החוזה באמצע, או שאני טועה?

אפשר היה לפתוח לו את החוזה אם ההנהלה הייתה רוצה, אבל היא לא.

כך או כך, לא צריך לרחם עליו. זה לא שהוא עבד בשכר רעב. אז הוא לא קיבל את כמות המליונים המטורפת שכל השאר קיבלו אבל הוא עדיין היה מולטי מליונר

בסדרה אמרו שהיה לו חוזה ל7 שנים שבהם הוא ירויח 30 ומשהו מיליון דולר.

זה בדיחה ביחס לכוכב הגדול שהיה, זה כמו שזהבי היתה מקבל משכורת זהה למושיקו לוגסי.

1 hour ago, סלבה said:

פיפן הגיע ממשפחה ענייה, מרובת ילדים ששניים ממנה עברו טראומה והפכו למשותקים, החשש מקריסה היה בו אז הוא נמנע נלקחת סיכון והעדיף ביטחון לטווח ארוך, הוא הסביר את זה.

אני די בטוח שהוא לא היחיד שהגיע מרקע כזה, בשביל זה יש יועצים

On 25.4.2020 at 22:44, DoW said:

בסיכום הקריירה אגב, הוא הרוויח יותר מג'ורדן, ככה שבסוף הוא כן ידע לדאוג לעצמו

השאלה אם כולל פרסום או לא כולל פרסום.

ג'ורדן רק מהפרסומים הישנים שאני זוכר כילד, הרוויח איזה 70 מיליון מפרסום לשנה.

On 25.4.2020 at 19:35, Krishi said:

אפשר היה לפתוח לו את החוזה אם ההנהלה הייתה רוצה, אבל היא לא.

כך או כך, לא צריך לרחם עליו. זה לא שהוא עבד בשכר רעב. אז הוא לא קיבל את כמות המליונים המטורפת שכל השאר קיבלו אבל הוא עדיין היה מולטי מליונר

לא קשור, הוא היה השחקן השני או השלישי בטיבו בליגה כולה וקיבל שכר הרבה מתחת לרמתו, אפילו ציינו מיקום מדויק בפרקים. נמוך מאוד.

14 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא קשור, הוא היה השחקן השני או השלישי בטיבו בליגה כולה וקיבל שכר הרבה מתחת לרמתו, אפילו ציינו מיקום מדויק בפרקים. נמוך מאוד.

זה ברור לגמרי שהוא היה under paid. אבל עדיין, הבן אדם סיים קריירה עם רווחים של מעל 100 מיליון דולר. מסכן הוא לא . קצת פרופורציות.

33 דקות לפני, שי123 said:

סדרה משובחת.

זה כמו לצפות בסרט מתח, ולמרות שאתה יודע את הסוף אתה עדיין במתח.

ג׳רי קראוס צריך לשכור שומרי ראש עם איך שהסדרה מציגה אותו.

זה כבר לא מטריד אותו, אני מניח.

6 דקות לפני, סלבה said:

זה כבר לא מטריד אותו, אני מניח.

5 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הוא מריח את הפרחים מלמטה כבר

פריחה, אבל גם במקום שהוא נמצא עכשיו הוא צריך שומרי ראש אחרי זה.

3 hours ago, Krishi said:

מה יש לג'ורדן העיניים שלו ממש אדומות בראיון של ימינו

https://www.republicworld.com/sports-news/basketball-news/what-happened-to-michael-jordans-eyes-does-he-have-a-liver-disease-nba.html

https://www.distractify.com/p/michael-jordan-yellow-eyes

On 27.4.2020 at 14:06, אורלנדו בלוף said:

השאלה אם כולל פרסום או לא כולל פרסום.

ג'ורדן רק מהפרסומים הישנים שאני זוכר כילד, הרוויח איזה 70 מיליון מפרסום לשנה.

ברור שבלי פרסום, רק חוזים בלבד, פיפן קיבל יות מג'ורדן במשך הקריירה

אין מה להשוות לרווחים מפרסום, הרי ג'ורדן ממשיך לקבל המון כסף מנייקי גם היום, והוא שווה יותר ממיליארד דולר.

On 27.4.2020 at 14:07, אורלנדו בלוף said:

פיפן אף פעם לא היה מספר 2-3 בליגה. איפשהו בטופ 10 כנראה, אבל לא בין הראשונים.

On 22.4.2020 at 19:05, DoW said:

אני מתכוון שממש בעקבות הסדרות האלו מול דטרויט הוא התחזק מאוד, וזה השפיע כנראה על התנועה שלו, וגם הבין שהוא חייב לשפר את הקליעה שלו מחצי מרחק והפך אותה למושלמת.

בטוח תהיה התייחסות לזה בפרקים הבאים מתישהו

:yahoo:

8 hours ago, DoW said:

ברור שבלי פרסום, רק חוזים בלבד, פיפן קיבל יות מג'ורדן במשך הקריירה

אין מה להשוות לרווחים מפרסום, הרי ג'ורדן ממשיך לקבל המון כסף מנייקי גם היום, והוא שווה יותר ממיליארד דולר.

פיפן אף פעם לא היה מספר 2-3 בליגה. איפשהו בטופ 10 כנראה, אבל לא בין הראשונים.

יותר משני מיליארד, הוא עשיר בערך כמו גולדהאר.

On 22.4.2020 at 15:14, טוני said:

יש ספורטאים שפשוט אי אפשר להיות נגדם.

אהבתי את ג׳ורדן כילד. בדיעבד, ועם כל הסיפורים שיוצאים עכשיו, כנראה שהייתי שונא אותו. שחקנים שהיו איתו בוושינגטון וכתבים שסיקרו אותם מספרים עכשיו למשל איך כל חדר ההלבשה שנא אותו, לרמה שהם אפילו ערכו הצבעה ביניהם לא לקנות לו מתנת יום הולדת. הוא גם ריסק את הביטחון ללא מעט שחקנים מהקבוצות שלו לאורך השנים. אני לא בטוח שזה לא אחד הגורמים לזה שלקח לו כל כך הרבה זמן לקחת את האליפות הראשונה. משם, כמובן, הרבה יותר קל להיות דיקטטור. הרבה בולעים את הגלולה או מפתחים סינדרום שטוקהולם. ועדיין, ללא מעט שחקני עבר יש דעה שלילית מאוד על ג׳ורדן.

26 דקות לפני, Omer said:

אהבתי את ג׳ורדן כילד. בדיעבד, ועם כל הסיפורים שיוצאים עכשיו, כנראה שהייתי שונא אותו. שחקנים שהיו איתו בוושינגטון וכתבים שסיקרו אותם מספרים עכשיו למשל איך כל חדר ההלבשה שנא אותו, לרמה שהם אפילו ערכו הצבעה ביניהם לא לקנות לו מתנת יום הולדת. הוא גם ריסק את הביטחון ללא מעט שחקנים מהקבוצות שלו לאורך השנים. אני לא בטוח שזה לא אחד הגורמים לזה שלקח לו כל כך הרבה זמן לקחת את האליפות הראשונה. משם, כמובן, הרבה יותר קל להיות דיקטטור. הרבה בולעים את הגלולה או מפתחים סינדרום שטוקהולם. ועדיין, ללא מעט שחקני עבר יש דעה שלילית מאוד על ג׳ורדן.

לא יודע אם אתה יכול להגיע למעמד כזה של אחד השחקנים הטובים בכל הזמנים בלי להיות קצת רע,

גם לברון וקובי כאלה. אבל אצלו זה בא ממניע טהור של הצלחה הקבוצה.

38 דקות לפני, Omer said:

יודע שתעריך.