Jump to content

החזר כסף למנויים

Recommended Posts

להגיד שמכבי חוסכת כסף (™הנשיא) על החל"ת של כמה מהעובדים או הקיצוץ של השחקנים, זה כמו שיגידו לך שהפסדת פחות כסף על המשחקים כי אתה לא משלם דלק או על סמבוסק בנשיקה.

1 hour ago, אם אין אני לי נמני said:

אם אתה מאמין שהעזרה שלך במנויים שישארו יוציאו אותו מהבוץ- אתה תמים 

הכסף הזה למי שיצטרך אותו יעזור לאותו אחד 

הרבה יותר מאשר יציל את מיץ

אני לא מסוגל לעזור למיטש. גם אתה לא. זה לא שם בכלל. אותי חינכו שממכבי לא לוקחים, למכבי נותנים. תקף גם אם לוני היה הבעלים.

ניוז פלאש- הכסף שמיטש השקיע, לעולם לא יחזור אליו. אפילו לא מחצית. ועוד עדכון- מיטש שוב יביא 30, 40 מיליון בשנה הבאה, רק כדי שהעסק ימשיך לתפקד בנורמליות. מיטש מאד היה רוצה שמכבי תוכל לחיות מההכנסות שלה. גם אני. כרגע, זה ברמת הפנטזיה של שלום אזורי. כן, 7 עליות רצופות לליגת האלופות יכולות לסדר את זה. 

מוותר על החזר. 

תומך בעצומה. 

אין לי בעיה גם עם מי שלא תומך, כל אחד יעשה כרצונו. 

בקצרה: 

כל העסקים בעולם בבעיה, ויש בתוכם דירוג מהבעיה הפחות גרועה ועד לגרועה ביותר. 

תחום הבידור והספורט (שבהם יש קהל מצטופף במקום אחד) נמצאים בקצה הבעייתי ביותר של הסקאלה, יחד עם תחום התעופה. 

אני בחל"ת כבר חודש ולא יודע אם תהיה לי עבודה בקרוב. 

למרות זאת, סכום הזר לא יציל אותי, אבל  במצטבר לקבוצה זה יכול להיות משמעותי, וגם סמלי. 

10 hours ago, YNWA said:

תקופת הצנע 2020, הנה אני בא

זה לא נושא חשוב בכלל כי כל מה שנכתב פה בכלל לא רלוונטי

מה שיהיה בעולם יהיה גם פה, מה אתה חושב שתשכנע כאן 20k לכאן או לשם

תהיה החלטה עולמית וכל אחד יעשה מה שבא לו

וכן קצת הטרלתי, לא קרה כלום.

לילה טוב סיימתי את חלקי

במידה ואחסם כי הטרלתי, חשוב לי לפחות לציין בהודעה האחרונה שלי

שהפועל סאחים

לא קשור לנושא

אני לא מכיר אותך באופן אישי

אבל אתה דיי פעיל כאן בלא מעט דיונים שאני צופה בהם מהצד

ותמיד אתה מייצג את האנטי ואת מה שהפוך בכל דיון לא משנה מה הוא

חומר למחשבה

3 hours ago, אם אין אני לי נמני said:

אם אתה מאמין שהעזרה שלך במנויים שישארו יוציאו אותו מהבוץ- אתה תמים 

הכסף הזה למי שיצטרך אותו יעזור לאותו אחד 

הרבה יותר מאשר יציל את מיץ

אם זה מה שהבנת מכל העיקרון של האוהדים פה שלא רוצים שום החזר וחושבים שלדרוש את זה זה לא ראוי (בעדינות) וזה עוד לפני שיודעים מה יהיה בכלל אז הדיון מיותר.

2 hours ago, DeepSpace said:

מה הקשר למספר המשחקים ששוחקו? אתה מקבל החזר על מספר המשחקים ששילמת עבורם ולא התקיימו, כלומר 5.

עזוב אחי אין לי כוח בכלל להתווכח.

בהתחלה הבאת מסקנה הזויה שכל ההפסד הכספי זה 18 שקל או משהו כזה כאילו המנוי כולו מתומחר ב100 שקל. אחר כך החלטת פתאום שצריך להכפיל את זה בחמש, שגם זה לא ברור מאיפה זה בא.

שב עם המחשבון ותראה שצריך להכפיל את המספר שהגעת אליו ב13.

9 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

עזוב אחי אין לי כוח בכלל להתווכח.

בהתחלה הבאת מסקנה הזויה שכל ההפסד הכספי זה 18 שקל או משהו כזה כאילו המנוי כולו מתומחר ב100 שקל. אחר כך החלטת פתאום שצריך להכפיל את זה בחמש, שגם זה לא ברור מאיפה זה בא.

שב עם המחשבון ותראה שצריך להכפיל את המספר שהגעת אליו ב13.

כנראה שלך אין הסבר למה צריך להכפיל ב- 13 (שזה מספר המשחקים שכבר שוחקו, מי יחזיר לך כסף עליהם?) אז אתה שולח אותי לחפש את ההסבר הזה...

בינתיים אני היחיד כאן שמסביר את החישובים שלו. ה- 5 זה מספר משחקי הבית בפלייאוף שלא מתקיימים ולכן עליהם צריך להחזיר כסף. כבר שילמת עליהם ואתה לא הולך לקבל עבורם "תמורה".

41 דקות לפני, DeepSpace said:

כנראה שלך אין הסבר למה צריך להכפיל ב- 13 (שזה מספר המשחקים שכבר שוחקו, מי יחזיר לך כסף עליהם?) אז אתה שולח אותי לחפש את ההסבר הזה...

בינתיים אני היחיד כאן שמסביר את החישובים שלו. ה- 5 זה מספר משחקי הבית בפלייאוף שלא מתקיימים ולכן עליהם צריך להחזיר כסף. כבר שילמת עליהם ואתה לא הולך לקבל עבורם "תמורה".

החישוב שחישבת זה ההפרש בין המחיר שהיה צריך לשלם למשחק במנוי המקורי לבין הסכום שבפועל שילמנו פר משחק (בניכוי המשחקים שבוטלו). בגלל ששיחקנו 13 מחזורים, שילמו על 13 המשחקים האלה את ההפרש. כלומר 13 פעמים שילמו 18 שקל יותר ממה שהיינו צריכים לשלם. ואם נעשה 13*18 נקבל את הסכום הכללי ששילמנו יותר.

אבל אני אתן לך לעשות חישוב ייותר פשוט אם אתה מסתבך. אם נגיד מנוי עולה 1000 שקל והוא אמור להיות ל18 משחקים זה יוצא בערך 55 שקל למשחק. חמישה משחקים "נלקחו מאיתנו" ולכן 5*55 שקל "הלכו לפח".

אם אחרי ההסבר הזה לא הבנת אז באמת כבר לא יודע איך להסביר.

1 hour ago, DeepSpace said:

בלי קשר לדיון שהתפתח, החישוב שלך הזוי.

לנושא, לא מתכוון לבקש החזר ממכבי אבל אני לא יכול לשפוט בן אדם שהסכום הזה משמעותי עבורו והקטלוג פה של אוהדים ל"לקוחות בלבד" כנראה מגיע מאנשים שלא חוו קושי כלכלי בחיים. 

מה שכן בן אדם שדורש פיצוי כספי והסכום הזה באמת זניח עבורו ופשוט לא רוצה לצאת "פראייר", ואני מאמין שיש לנו כמה כאלה בקהל, הם החלאות האמיתיים.

16 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לנושא, לא מתכוון לבקש החזר ממכבי אבל אני לא יכול לשפוט בן אדם שהסכום הזה משמעותי עבורו והקטלוג פה של אוהדים ל"לקוחות בלבד" כנראה מגיע מאנשים שלא חוו קושי כלכלי בחיים. 

מה שכן בן אדם שדורש פיצוי כספי והסכום הזה באמת זניח עבורו ופשוט לא רוצה לצאת "פראייר", ואני מאמין שיש לנו כמה כאלה בקהל, הם החלאות האמיתיים.

בול.

פה בפורום רוב מוחלט חי את מכבי הרבה יותר משעתיים בשבוע של ללכת לראות משחק. אין לי ספק שכמעט כולם פה יוותרו על ההחזר באהבה. אני אפילו בטוח שאם מכבי תצא בקמפיין של מרצנדייז ותבקש ממי שיכול שיתמוך כמעט כולנו נתגייס ונקנה כל אחד לפי היכולת שלו.

אבל יש אוהדים שמכבי בשבילם זה יותר מופע תרבותי. אוהדים כאלה, במיוחד אם הם במצב כלכלי לא טוב כנראה ירצו את ההחזר ואני בסדר עם זה. יכול להבין אותם.

6 hours ago, אם אין אני לי נמני said:

תרבות דיון עלק 

ולנושא, אתה תמים עם ראיה של מטר קדימה שלא רואה תהליך בניה קורה לו מול העיניים 

תספור כמה שחקנים מכרת עם השנים ולאן

תבדוק כמה מאמנים באו לפה לסיבוב והלכו 

תראה איזה קבוצת בת בניתה וכמה שחקני בית יש לך 

הכל מבורך אבל לא לשם שמיים זה יחזור אליו במוקדם או במאוחר 

הוא לא בא לפה כדי להפסיד לתווך הארוך 

הוא לא גאידמק הוא איש עסקים עם מוח שיודע מה הוא עושה 

אני שמח שהוא עושה את זה אבל לר שוכח את זה לרגע

לא נכנס לדיון המקורי אבל אני חייב להגיב לזה: עם כל השחקנים שמכרת, עם כל המאמנים שיצאו מפה, עם כל מחלקת הנוער המפוארת שלנו - מיץ' עדיין מפסיד מליונים בכל שנה. זאת לא השקעה אלא פלינתרופיה. אין פה עניין של דעה אישית אפילו, זאת עובדה מוגמרת. הכסף שהוא השקיע פה לא יחזור אליו בעתיד, זה כסף אבוד. ובוא אני אספר לך עוד משהו, אנחנו גם לא נהיה רווחיים בעתיד. בשביל להיות רווחי צריך אצטדיון משלנו, כל שנה אירופה, כל שנה למכור שחקנים במליונים. אנחנו לא שם וגם לא נהיה שם.

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

זה בדיוק זה(חוץ ממי שממש זקוק להחזר ואני לא חושב שהם מהווים רוב)- לא לצאת פראיירים. זה הרי הכי חשוב בחיים.  

אני לא מבין למה צריך עצומה? (למרות שחתמתי עליה), למה לא לעשות רשימות מסודרות של מי שרוצה לוותר על החזר ולהעביר למכבי.

חוקית אני בטוח שמכבי קודם כל תציע החזר, ובגלל זה אני בטוח שאף אחד גם לא יתבע אותה.

הוויתור לדעתי צריך להיות יזום על ידי המוותר.

בקיצור מציע לעשות רשימה מסודרת שמי שרוצה לוותר שירשם ברשימה שתועבר על ידי גורם מוסמך כלשהו.

ג.נ - בהודעה קודמת שלי רשמתי שאני רוצה גם לוותר על זיכוי.

היוזמה מאוד מרגשת - תודה לעוסקים במלאכה. 

המשמעות שלה בפן הכלכלי היא כמובן אפסית כי בלאו הכי לא יחזירו לאף אחד שקל ( ככה שממש קשה להבין את הבכיינים )

בפן ההתנהגותי, הערכי ואולי גם בסוג של אמירת תודה לגולדהר שהביא לנו כל כך הרבה אושר - זה מאוד חשוב

חזרתי פה על דברים שאמרו רבים אחרים

רק מפאת חשיבות הנושא, ראיתי לנכון להדגיש ולתמוך

"הצבר"

חתמתי בלי לחשוב פעמיים.
הכסף הזה לא באמת ישנה לאף אחד, זה פשוט צעד ויוזמה יפה מצד האוהדים להראות שאכפת לנו וגם אנחנו נרתמים.

מה שכן חשוב שהשחקנים יראו וידעו מזה.

לא רוצה להיכנס לאף אחד לכיס אבל אם ה300 שקל האלה שזה בערך העלות למנוי של המשחקי פלייאוף כל קריטיים לכם למחייה למה עשיתם מנוי? איך אתם מתחייבים לכזאת הוצאה אם המצב כל כך קשה? חוסר אחריות כלפי עצמכם. 

6 hours ago, daniel616 said:

לא נכנס לדיון המקורי אבל אני חייב להגיב לזה: עם כל השחקנים שמכרת, עם כל המאמנים שיצאו מפה, עם כל מחלקת הנוער המפוארת שלנו - מיץ' עדיין מפסיד מליונים בכל שנה. זאת לא השקעה אלא פלינתרופיה. אין פה עניין של דעה אישית אפילו, זאת עובדה מוגמרת. הכסף שהוא השקיע פה לא יחזור אליו בעתיד, זה כסף אבוד. ובוא אני אספר לך עוד משהו, אנחנו גם לא נהיה רווחיים בעתיד. בשביל להיות רווחי צריך אצטדיון משלנו, כל שנה אירופה, כל שנה למכור שחקנים במליונים. אנחנו לא שם וגם לא נהיה שם.

אני לא צופה רווח בשנה וגם לא ב5 

אבל אני בטוח שהתוכנית ניא כזאת בטווח הארוך ולעוד שנים וזה יגיע לשם בסוף 

15 hours ago, ilans said:

מוותר על החזר. 

תומך בעצומה. 

אין לי בעיה גם עם מי שלא תומך, כל אחד יעשה כרצונו. 

בקצרה: 

כל העסקים בעולם בבעיה, ויש בתוכם דירוג מהבעיה הפחות גרועה ועד לגרועה ביותר. 

תחום הבידור והספורט (שבהם יש קהל מצטופף במקום אחד) נמצאים בקצה הבעייתי ביותר של הסקאלה, יחד עם תחום התעופה. 

אני בחל"ת כבר חודש ולא יודע אם תהיה לי עבודה בקרוב. 

למרות זאת, סכום הזר לא יציל אותי, אבל  במצטבר לקבוצה זה יכול להיות משמעותי, וגם סמלי. 

בדיוק תיארת את המצב שלי. מזדהה וכך עשיתי בלי לחשוב בכלל. 

11 hours ago, אם אין אני לי נמני said:

אני לא צופה רווח בשנה וגם לא ב5 

אבל אני בטוח שהתוכנית ניא כזאת בטווח הארוך ולעוד שנים וזה יגיע לשם בסוף 

אתה הוזה אם אתה חושב שגם בעוד שני עשורים מיץ' ירוויח מזה משהו. 

אין לו אפילו עסקים בישראל כך שאפשר היה להגיד שהוא עושה את זה בשביל פרסום. 

במקרה הטוב הוא יביא את המועדון למצב שהוא מכלכל את עצמו ללא הזרמת כספים מהבעלים. 

בושה שבכלל העלית כזה רעיון.