Jump to content

החזר כסף למנויים

Recommended Posts

אני חייב לשאול את אותם אנשים של "אם אתם מבקשים החזר כספי אתם לא אוהדים" 

גם במידה ולא לכולנו יהיה את האפשרות כלכלית לעשות מנוי בעונה הבאה (מכל שיקול שהוא ולעניינו כלכלית-קורונה) ניחשב לאוהדים פחותים? 

12 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

גם במידה ולא לכולנו יהיה את האפשרות כלכלית לעשות מנוי בעונה הבאה (מכל שיקול שהוא ולעניינו כלכלית-קורונה) ניחשב לאוהדים פחותים? 

כנראה שהם חושבים שאתה פחות אוהד מהם

מי שאין לו הוא נחות, זה ידוע... ולהתבייש בו הרי זה משובח

הנה עוד קריטריון למי אוהד מכבי

מסוגל כלכלית להמשיך לעשות מנוי: אוהד

אחרת: לא.

ואז גם "לא צריך אותכם"

מסקנה: מגדלי יו

יש את הסדרה החדשה הזו עם אסי כהן על הפלצנים מסביון, ברח לי השם שלה...

1 hour ago, YNWA said:

@המכבייה

בקשר למה שכתבת שאם אלך יבוא אחר חשיש לנו מחליפים

אז פה הטעות שלך,הקבוצה שלי ושלך לפני שהיא של הבעלים הפיזי,תשאל את לוני הוא יסביר לך

מי יחליף אותנו בדיוק?אתם מחוברים למציאות הכלכלית? במציאות החדשה למכבי אין יותר מ 10,000 מנויים (אלא אם כן המחירים ירדו ב30-40%)

אנשים נדפקו, פוטרו, ננגסו להם הפנסיות, מודעים לגודל המשבר? או שאתם מקבלים 70%משכורת ובטוחים שאחכ הכל יהיה רגיל, הולך להיות מיתון עצום, חליק, לא נראה לי שעיכלתם את גודל הפגיעה הכלכלית האזרחי ישראל. אין לך מחליף. 

לכל אדם בכל תפקיד יש מחליף(חוץ מזהבי). כמובן שזה נכתב בהקצנה כדי להעביר נקודה. בוא נגיד שאת מיטש, הרבה יותר קשה להחליף מאשר אותי. אני מקווה שתסכים איתי. 

אני גדלתי על ה- ממכבי לא לוקחים, למכבי נותנים.

כך חונכתי. גם כשהייתי חייל וגם עכשיו כשהעסק שלי סגור כבר למעלה מחודש. שכל אחד יעשה מה שהוא מבין אבל שלא יתנו לי ציונים ואני לא אתן לאחרים.

תביעה יצוגית כנראה תיהיה(לא רק מכבי אלא כלל האוהדים) וזה אולי יחייב את הקבוצות להחזר. מקווה שתיהיה אפשרות פרסונלית לחתום ולוותר על זה. 

Just now, המכבייה said:

לכל אדם בכל תפקיד יש מחליף(חוץ מזהבי). זה נכתב בהקצנה כדי להעביר נקודה. בוא נגיד שאת מיטש, הרבה יותר קשה להחליף מאשר אותי. אני מקווה שתסכים איתי. 

אני גדלתי על ה- ממכבי לא לוקחים, למכבי נותנים.

כך חונכתי. גם כשהייתי חייל וגם עכשיו כשהעסק שלי סגור כבר למעלה מחודש. שכל אחד יעשה מה שהוא מבין אבל שלא יתנו לי ציונים ואני לא אתן לאחרים.

תביעה יצוגית כנראה תיהיה(לא רק מכבי אלא כלל האוהדים) וזה אולי יחייב את הקבוצות להחזר. מקווה שתיהיה אפשרות פרסונלית לחתום ולוותר על זה.

בוא ואסכם את דעתי לפני שעוד אנשים יתביישו בי

אני חושב שמי שיכול להרשות לעצמו לוותר - שיוותר. היו לי הזדמנויות לתבוע את מכבי בעבר ובחרתי שלא, ובחרו להזמין אותי למשרד ולתת לי הזמנות למשחקי חוץ כאות תודה. כיף?

יחד עם זאת, מי שהגיע לפת לחם כתוצאה מהקורונה, ויש אנשים כאלה, צריך לתת להם את הכסף בחזרה, ומי שיכול לוותר? שישימו להם כתר על יד השם במנוי. כאות תודה.

אני מאמין שהרוב יוותרו, אבל מי שצריך - שיקבל.

אם מיץ׳ יבחר לעזוב על 2-3 מליון שקל יותר או פחות, זה שלו. אני לא יכול לחיות בפחד התמידי הזה, הפוסט טראומה מלוני חירפנה את כולנו

מיץ׳ לא יעזוב כי עשירון תשיעי זקוק ל300₪, תהיה רגוע ידידי

גם סוייר באותה פוסט טראומה,תבקשו קנאביס, מיץ׳ פה, הסכומים האלה לא ישחקו תפקיד, אם יעשו את זה נכון,אני מאמין שלפחות 50% יוותרו.

אבל מי שאין לו ונפגע? חייב לקבל.

1 hour ago, אם אין אני לי נמני said:

אני לא משפטן ואני לא יודע מה נכון חוקית

אבל כשאני קונה מנוי בתחילת העונה אני יודע כמה משחקי בית אני רוכש

אני לא רק משריין מקום במגרש אני גם קונה כל כרטיס בעלות זולה יותר מאשר מחיר כרטיס בודד בקופה 

שוב ככה לפחות אני הסתכלתי על זה עד היום

@YNWA @אם אין אני לי נמני

די נו. אם לוקחים לדוגמא מחיר של  מנוי חדש  + forever ל- 8 עליון לא מסומן (855 ש"ח):

מחיר למשחק: 47.5 ( 855 חלקי (13 + 5) ).

אבל העונה היו רק 13 משחקי בית (במקום 18), אז שילמת 65.77 למשחק.

אתה מדבר כאן על  החזר של 18.27 שקל.

אם מחשבים את זה לגבי מנוי כסף עם forever  (היותר יקר,  ב- 13, 2555 שקל) אז מדובר ב- 54.6 שקל.

במקרה של הזהב (6605) מדובר ב 141 שקל.

47 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

כל דבר שהוא לא מכבי - אין בעיה לבקש את הכסף חזרה. 

מכבי זה לא משהו שמבקשים ממנו כסף.

זה טאבו מבחינתי, ומבאס אותי שלא יותר אנשים מרגישים ככה.

יש הבדל גדול בין לא לעשות מנוי מראש כי אתה יודע שלא תעמוד בזה כלכלית לבין ללכת לתביעה נגד מכבי בזמן פיירפליי על 200-500 שקל, על משהו שלא בשליטת מכבי. 

הפייר פליי ייקח בחשבון החזר כסף למנויים ניר

תחשוב שאם אתה נדפקת, אז כמה ריאל נדפקו

ועקרונית אני חושב שכולם מסכימים איתך

אך יחד עם זאת אם מישהו הגיע למצב שהוא זקוק

חודב שצריך להחזיר לו

4 דקות לפני, nirnir20 said:

כל דבר שהוא לא מכבי - אין בעיה לבקש את הכסף חזרה. 

מכבי זה לא משהו שמבקשים ממנו כסף.

זה טאבו מבחינתי, ומבאס אותי שלא יותר אנשים מרגישים ככה.

יש הבדל גדול בין לא לעשות מנוי מראש כי אתה יודע שלא תעמוד בזה כלכלית לבין ללכת לתביעה נגד מכבי בזמן פיירפליי על 200-500 שקל, על משהו שלא בשליטת מכבי. 

אפילו לא 200 שקל אלא 141 שקל וגם זה רק במקרה של מנוי זהב (שגם ככה לא זקוקים להחזר הזה). לשאר המנויים זה בין 20 ל- 50 שקל. תראה את התגובה הקודמת שלי

1 דקה לפני, YNWA said:

חודב שצריך להחזיר לו

להחזיר לו מה? 20 שקל? 50 שקל?  תקרא את התגובה שתייגתי אותך בה. זה אפילו לא רבע קנייה בסופר.

1 hour ago, YNWA said:

כנראה שחלק המגיבים פה מגיבים מטעם מכב י או לכל הפחות יודעים שמכבי קוראים פה כותבים מה שהם רוצים שהם יראו שהם כותבים בשביל להיות פוליטיקלי קורקט או לקבל טובות הנאה אחרת לא מבין מה יש להתבייש בי שבחרתי לייצג כאן בנושא דווקא את האינטרס של מי שאין להם ולא של מי שמכבי בשבילו מעל אוכל ומשפחה או שהוא צפונבון ממגדלי יו אין לי הסבר אחר

יובל ויואב אני חושש שמשפטית מכבי מחויבת להחזיר את הכסף לאוהדים ומי צודק נדע בהמשך כשנגיע לזה (יהיה מי שיגיש עתירה או לכל הפחות יפנה בטעם כל האוהדים מכל הקבוצות, לא רק מכבי)

צר לי אבל כשאתה מוציא כסף אתה מסתמך גם על הכנסה עתידית, וההכנסה הזו לא מגיעה כרגע.

ובכלל, כנראה שתל אביבים מנותקים מהמציאות

אני לא מאחל לאף אחד להגיע לעוני

ובעצמי כתבתי שאם מכבי יתנו אות של כבוד או משהו למי שיוותר, (עשיתי את הקריאייטיב בשבילך, יותר מזה?) יתכן ואוותר בעצמי

יחד עם זאת מי שהקורונה פגעה בו אנושות וזקוק לכמה מאות שקלים האלה, זה בסדר לדרוש אותם בחזרה, גם אם סוייר יתבייש בכם

אל תדאגו, לו יש, ואם לכם אין אז לא אכפת לו

העיקר שמכבי מעל הכל, עד שלא תהיה רעב , לא תדע מה זה , ואז נראה מי יתבייש במי. אני תורם כל חודש כסף לנזקקים.

אתה בטח כמו מרי אנטואנט, אם אין לחם תאכלו עוגות, לא ככה?

אני לא מבין מה הטענה שלך? אנחנו מכבי? אנחנו מחליטים בשבילם אם לפצות את האוהדים או לתת החזר כלשהו? אנחנו אומרים שמבחינתנו האישית אנחנו מוכנים לוותר על פיצוי כזה אם יהיה למען ההצלחה של מכבי. באנו וכפינו על אחרים לעשות את אותו הדבר? לא. אז מה אתה רוצה בדיוק לא הבנתי? 

1 דקה לפני, Krishi said:

אני לא מבין מה הטענה שלך? אנחנו מכבי? אנחנו מחליטים בשבילם אם לפצות את האוהדים או לתת החזר כלשהו? אנחנו אומרים שמבחינתנו האישית אנחנו מוכנים לוותר על פיצוי כזה אם יהיה למען ההצלחה של מכבי. באנו וכפינו על אחרים לעשות את אותו הדבר? לא. אז מה אתה רוצה בדיוק לא הבנתי? 

ממך?כלום. ממי שמתבייש במי שהגיע למצב שהוא זקוק? וכתבו את זה? שאמא שלהם תתבייש בהם. אנשים טענו שהם אוהדים יותר או פחות,ממי שעושה א או ב

4 דקות לפני, DeepSpace said:

להחזיר לו מה? 20 שקל? 50 שקל?  תקרא את התגובה שתייגתי אותך בה. זה אפילו לא רבע קנייה בסופר.

מכבי תמכרה את הפלייאוף בעצמה

יהיו תביעות בכל העולם

מה שייקבע שם ייקבע גם כאן

אנחנו לא ממציאים שום דבר

7 דקות לפני, YNWA said:

חודב שצריך להחזיר לו

אביב עם יד על הלב, כמה אתה חושב מתוך אלו שיבקשו החזר אשכרה במצב של רעב ללחם ? 

בודדים ? הלוואי שנמצא דרך לאתר אותם ונרים מבצע התרמה ונחזיר להם את הכסף על המנוי. 

לא יכול לשפוט את הבחירות של אף אחד אחר ולא יכול לשים את עצמי במצבי הקיצון שהם נמצאים בהם, אני יכול להעיד על עצמי שחלילה אם אגיע למצב כזה, מכבי יהיה הדבר האחרון שאני אחשוב לתבוע אותו.

מיני מנוי זה משהו אחר לגמרי והם צריכים לקבל את הכסף חזרה.

4 דקות לפני, nirnir20 said:

אביב עם יד על הלב, כמה אתה חושב מתוך אלו שיבקשו החזר אשכרה במצב של רעב ללחם ? 

בודדים ? הלוואי שנמצא דרך לאתר אותם ונרים מבצע התרמה ונחזיר להם את הכסף על המנוי. 

לא יכול לשפוט את הבחירות של אף אחד אחר ולא יכול לשים את עצמי במצבי הקיצון שהם נמצאים בהם, אני יכול להעיד על עצמי שחלילה אם אגיע למצב כזה, מכבי יהיה הדבר האחרון שאני אחשוב לתבוע אותו.

אני מכיר כמה אישית, שאין להם לשלם שכר דירה,אחד מדימונה, אחד מרמת גן.

הם נעזרים בהורים

אל תעזור כרגע לאף אחד חביבי... תחכה כמה חודשים, הולך להיות אסון כלכלי, מי שלא נפגע - לא מבין את גודל האסון.

1 דקה לפני, YNWA said:

ממך?כלום. ממי שמתבייש במי שהגיע למצב שהוא זקוק? וכתבו את זה? שאמא שלהם תתבייש בהם. אנשים טענו שהם אוהדים יותר או פחות,ממי שעושה א או ב

4 דקות לפני, YNWA said:

כי אנשים מתייחסים למכבי בתור מוצר שהם צורכים במקום מה שהיא אמורה להיות, המועדון שלנו החיים שלנו מה שאנחנו תומכים בו ללא תנאים. החזר של הכמה מאות שקלים האלה לא ישפר בצורה דרסטית חיים של כמעט אף אחד באופן פרטני אבל יפגע אנושות במועדון שאתה אוהד ואמור לתמוך ולרצות בהצלחתו.  אם תביא לי מישהו שהגיע למצב כל כך קשה שה200 שקל האלה יצילו לו את החיים אני איתך, שידרוש החזר. 

6 דקות לפני, YNWA said:

מכבי תמכרה את הפלייאוף בעצמה

יהיו תביעות בכל העולם

מה שייקבע שם ייקבע גם כאן

אנחנו לא ממציאים שום דבר

אתם כן ממציאים, ואנחנו טוחנים כאן מים. מי ייתבע מישהו על 20 שקל??

3 דקות לפני, YNWA said:

אני מכיר כמה אישית, שאין להם לשלם שכר דירה,אחד מדימונה, אחד מרמת גן.

הם נעזרים בהורים

אל תעזור כרגע לאף אחד חביבי... תחכה כמה חודשים, הולך להיות אסון כלכלי, מי שלא נפגע - לא מבין את גודל האסון.

אסון כלכלי אז בוא נסגור את מכבי מה אתה אומר ? 

נחזיר לכל אוהד 500 שקל ונסגור את מכבי . 

זורם ? 

אנחנו עדיין לא שם והכסף שתקבל ממכבי לא יעזור כמעט לאף אחד, סתם יפגע במכבי. 

1 דקה לפני, YNWA said:

אני חייב לזוז, בכל מקרה, לא הבנתי איך הגעת לזה שהפלייאוף שווה 20 שקל, אשתדל לענות בהמשך.

הסברתי בדיוק: 

אם לוקחים לדוגמא מחיר של  מנוי חדש  + forever ל- 8 עליון לא מסומן (855 ש"ח):

אתה מדבר כאן על  החזר של 18.27 שקל.

אם מחשבים את זה לגבי מנוי כסף עם forever  (היותר יקר,  ב- 13, 2555 שקל) אז מדובר ב- 54.6 שקל.

שוב, אני לא מתייחס כאן למיני מנוי לפלייאוף אלא במנוי מתחילת העונה.

39 דקות לפני, YNWA said:

בוא ואסכם את דעתי לפני שעוד אנשים יתביישו בי

אני חושב שמי שיכול להרשות לעצמו לוותר - שיוותר. היו לי הזדמנויות לתבוע את מכבי בעבר ובחרתי שלא, ובחרו להזמין אותי למשרד ולתת לי הזמנות למשחקי חוץ כאות תודה. כיף?

יחד עם זאת, מי שהגיע לפת לחם כתוצאה מהקורונה, ויש אנשים כאלה, צריך לתת להם את הכסף בחזרה, ומי שיכול לוותר? שישימו להם כתר על יד השם במנוי. כאות תודה.

אני מאמין שהרוב יוותרו, אבל מי שצריך - שיקבל.

אם מיץ׳ יבחר לעזוב על 2-3 מליון שקל יותר או פחות, זה שלו. אני לא יכול לחיות בפחד התמידי הזה, הפוסט טראומה מלוני חירפנה את כולנו

מיץ׳ לא יעזוב כי עשירון תשיעי זקוק ל300₪, תהיה רגוע ידידי

גם סוייר באותה פוסט טראומה,תבקשו קנאביס, מיץ׳ פה, הסכומים האלה לא ישחקו תפקיד, אם יעשו את זה נכון,אני מאמין שלפחות 50% יוותרו.

אבל מי שאין לו ונפגע? חייב לקבל.

איזכור מיטש לא היה רלוונטי לעניין ההחזר, אלא לעניין החסר תחליף. עדיף מיטש במכבי מאשר יואב ביציע- ברמה העקרונית(:

הכל קול. 

16 דקות לפני, DeepSpace said:

הסברתי בדיוק: 

אם לוקחים לדוגמא מחיר של  מנוי חדש  + forever ל- 8 עליון לא מסומן (855 ש"ח):

אתה מדבר כאן על  החזר של 18.27 שקל.

שוב, אני לא מתייחס כאן למיני מנוי לפלייאוף אלא במנוי מתחילת העונה.

מה??????

בכלל לא חישבת את ההחזר.

כדי לקבל את הסכום להחזר אתה צריך להכפיל את המספר שיצא לך ב13.

1 hour ago, YNWA said:

כל עוד אתם לא מתביישים בי או חושבים שאני שווה פחות מכם

אשמח לענות לכם בהמשך

שבוע טוב

*גילוי נאות, נכנס בחינם למשחקים כך שאין לי צורך במנוי בתשלום אז אני לא בעמדה להגיד למישהו שהוא לא בסדר אם לא סופג את זה בשביל מכבי*

**אגב גם אותי מכבי "דפקו", הוציאו לחל"ת בפועל ב15.03, נתנו לנו מכתב של יציאה לחל"ת החל מ22.03 משום מה, על כלום איבדתי פה שבוע של דמי אבטלה, זה לא שזה לא מעצבן,זה מעצבן ממש אפילו, זה גם כל כך סתמי כי מה זה נתן להם בכלל לעשות את זה? אבל אין דבר כזה לתבוע את מכבי מבחינתי, נספוג את השבוע הזה וזהו)**

היית תובע את ה200-500 שח האלו ממכבי גם במחיר שגולדהאר יראה את זה כיריקה בפנים בתקופה קשה במקום שניתן לו גב והוא יעזוב? 

אם היית יודע שזה מה שיקרה בוודאות,לצורך הדיון כמובן 

1 hour ago, DeepSpace said:

@YNWA @אם אין אני לי נמני

די נו. אם לוקחים לדוגמא מחיר של  מנוי חדש  + forever ל- 8 עליון לא מסומן (855 ש"ח):

אתה מדבר כאן על  החזר של 18.27 שקל.

איזה שטויות כתה מדבר אתה לא יכול לחשב הפרש ולהגיד שזה כל הסכום ?? 

תחשב את מחיר הכרטיס (גם אחרי "הנחת מנוי") ותכפיל בכמות הכרטיסים החסרה