Jump to content

החזר כסף למנויים

Recommended Posts

16 דקות לפני, Moryo said:

אתה הוזה אם אתה חושב שגם בעוד שני עשורים מיץ' ירוויח מזה משהו. 

אין לו אפילו עסקים בישראל כך שאפשר היה להגיד שהוא עושה את זה בשביל פרסום. 

במקרה הטוב הוא יביא את המועדון למצב שהוא מכלכל את עצמו ללא הזרמת כספים מהבעלים. 

בושה שבכלל העלית כזה רעיון. 

מוסיף שאין עדות גדולה יותר לזה מאשר העובדה שהוא לקח חברה שלו לתת חסות במליונים במכבי למרות שהחברה לא פעילה פה ואין לה שום כוונה נראת לעין להיות פעילה פה, 
זה נטו פילנתרופיה אין פה שום כוונה לעשות רווח.

האופציה היחידה בישראל לפחות לא להפסיד זה רק במידה והכסף של הזכויות שידור יתחלק בצורה שקבוצה שיש לה רייטינג גבוה מקבלת יותר כסף מזכויות שידור ומגיעה באופן קבוע לשלב בתים באירופה וכמובן מוכרת כמות גדולה של מנויים וכרטיסים ומוכרת כל שנה לפחות 2 שחקנים וזה רק בשביל להגיע לאיזון תקציבי... אז על איזה רווח בדיוק אתם מדברים?

14 hours ago, אם אין אני לי נמני said:

אבל אני בטוח שהתוכנית ניא כזאת בטווח הארוך ולעוד שנים וזה יגיע לשם בסוף 

מה גורם לך להיות בטוח? בנתיים הוא כבר 10 שנים פה כולל צ'מפיונס ומכירת שחקנים במליונים ועדיין הוא רק מפסיד כסף.

10 דקות לפני, wddani said:

האופציה היחידה בישראל לפחות לא להפסיד זה רק במידה והכסף של הזכויות שידור יתחלק בצורה שקבוצה שיש לה רייטינג גבוה מקבלת יותר כסף מזכויות שידור ומגיעה באופן קבוע לשלב בתים באירופה וכמובן מוכרת כמות גדולה של מנויים וכרטיסים ומוכרת כל שנה לפחות 2 שחקנים וזה רק בשביל להגיע לאיזון תקציבי... אז על איזה רווח בדיוק אתם מדברים?

ברור, דבר עם זה עם הבעלים של רעננה/ק״ש/חדרה וכו

בהצלחה עם זה

8 hours ago, Moryo said:

הוא יביא את המועדון למצב שהוא מכלכל את עצמו ללא הזרמת כספים מהבעלים

אני זוכר שפעם דיברו על זה שזאת המטרה שלו במכבי, בלי קשר לנושא הדיון כמובן.

מטרה שאפתנית וקשה כמובן. הלוואי.

מועדון ספורט הישגי בשוק חופשי לא יכול להיות ריווחי ולא יכול להיות מאוזן נקודה. הסיבה לזה היא פשוטה. 
בניגוד לעסק רגיל שבו הבעלים רוצים להרוויח לכן כולם פועלים לשמור על מרווח רווח עסקי, בספורט המטרה היא הישגים והבעלים מוכנים להפסיד כסף שהרוויחו בעסקים אחרים כדי להשיג אתה המטרה. 

ב NBA לדוגמא ( לפחות בעבר) , האירגון עצמו היה למטרות רווח לכן הגביל את חבריו ויצר מערכת חוקים שתצמצם את הרשות לבעלים ל"בזבז" בשביל התהילה. 
לכן למעט מקרים חריגים פה ושם ולמעט חריגות זמניות רוב הקבוצות ברוב הזמן מפסידות כסף 
הבעלים בד"כ כמובן מפסיד את הכסף אבל מרוויח פרסום, יוקרה ורווחים משניים אחרים. 
המהלך המפורסם ביותר הוא של רומן אברמוביץ שצ'לסי הפכה אותו לסלב ומנעה כל אפשרות שיחוסל ע"י המשטר ברוסיה. 

"הצבר"

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
  • amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
  • 2 months later...
On 19.4.2020 at 16:49, liron1006 said:

אני לא מבין למה צריך עצומה? (למרות שחתמתי עליה), למה לא לעשות רשימות מסודרות של מי שרוצה לוותר על החזר ולהעביר למכבי.

חוקית אני בטוח שמכבי קודם כל תציע החזר, ובגלל זה אני בטוח שאף אחד גם לא יתבע אותה.

הוויתור לדעתי צריך להיות יזום על ידי המוותר.

בקיצור מציע לעשות רשימה מסודרת שמי שרוצה לוותר שירשם ברשימה שתועבר על ידי גורם מוסמך כלשהו.

ג.נ - בהודעה קודמת שלי רשמתי שאני רוצה גם לוותר על זיכוי.

בגלל שהנושא שוב מתעורר עם תביעה ייצוגית שהולכים להגיש, אני עדיין חושב שכדאי לערוך רשימה של מי שרוצה לוותר על החזר ממכבי.

זכותו של כל אחד להחליט מה שטוב לו, אבל אם יש קבוצה שרוצה להתארגן על וויתור כדאי לערוך רשימות ולהגיש למועדון, למי שיש לו את הגישה למועדון.

אני מתלבט מה אני מעדיף לקבל החזר כספי של 300 שקל או להבריח את מיץ׳ מהמועדון.

בחירה קשה.

באמת שאם אני מיץ׳ ואני צריך להוציא בתקופה כזאת עוד 2.5-3m$ על החזרים למנויים אני מתפוצץ, מקווה מאוד שתהייה מסה קריטית של מנויים שיבקשו לוותר על ההחזרים האלו שיראו לו שמתוך ה20k מנויים שלנו לא כולם כפויי טובה.

20 דקות לפני, kutomer said:

בחירה קשה.

באמת שאם אני מיץ׳ ואני צריך להוציא בתקופה כזאת עוד 2.5-3m$ על החזרים למנויים אני מתפוצץ, מקווה מאוד שתהייה מסה קריטית של מנויים שיבקשו לוותר על ההחזרים האלו שיראו לו שמתוך ה20k מנויים שלנו לא כולם כפויי טובה.

מדובר בישראלים. אל תבנה על זה.

53 דקות לפני, kutomer said:

בחירה קשה.

אנשים טיפשים בחיי אני רואה תגובות כמו יש לבעלים כסף מה אתם עושים אותם מסכנים וכו'. אנשים באמת לא מבינים את התמונה הגדולה שזה מדהים רק הרגש הקטן של לא לצאת פראיירים. זה גם ככה סכום שירד מזמן מהחשבון ואף אחד לא בנה עליו.

די בטוח שרוב האנשים שדורשים כסף בחזרה ישלמו אחרי זה 700 שקל לכרטיס לדרבי ויעשו סלפוש משער 11 זה הטיפוסים. 

הבהרה מראש: לא אכפת לי מה אתם חושבים על התגובה הבאה.

אבל אני מאחל מכל הלב מחלה סופנית (**** בראש לדוגמה) לכל "אוהד" שאפילו מתלבט לבקש פיצוי, אתם צואה אנושית אתם מבזבזים חמצן מכדור הארץ. תמותו.

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הבהרה מראש: לא אכפת לי מה אתם חושבים על התגובה הבאה.

אבל אני מאחל מכל הלב מחלה סופנית (**** בראש לדוגמה) לכל "אוהד" שאפילו מתלבט לבקש פיצוי, אתם צואה אנושית אתם מבזבזים חמצן מכדור הארץ. תמותו.

סויר אתה בעניינים מול מכבי, מה דעתך על הגשת רשימות של מי שמוותר מראש על פיצוי? 

22 דקות לפני, הנדון said:

אנשים טיפשים בחיי אני רואה תגובות כמו יש לבעלים כסף מה אתם עושים אותם מסכנים וכו'. אנשים באמת לא מבינים את התמונה הגדולה שזה מדהים רק הרגש הקטן של לא לצאת פראיירים. זה גם ככה סכום שירד מזמן מהחשבון ואף אחד לא בנה עליו.

די בטוח שרוב האנשים שדורשים כסף בחזרה ישלמו אחרי זה 700 שקל לכרטיס לדרבי ויעשו סלפוש משער 11 זה הטיפוסים. 

הרי ביום שאחרי מיץ׳ מה יהיה פה?

מי יבוא לפה בתקופה כזאת?

נאסוף 200 שקל מאוהד בשביל להחתים את דמארי.