Jump to content

החזר כסף למנויים

Recommended Posts

1 hour ago, DoW said:

אף אחד לא אמיץ מספיק בשביל להגיד את זה, כי כולם פה בגישה של "הכל בשביל מכבי, מה החשבון בנק של גולדהאר? אני רוצה לתרום לו קצת"

אבל כן, זה לגיטימי לבקש החזר כספי במידה והליגה לא הסתיימה, ויתר המשחקים ישוחקו ללא קהל.

כל אחד יכול לומר שהוא לא צריך את הכסף הזה, או מעדיף לא לפגוע בקבוצה, אבל בשורה התחתונה פלוני שילם מחיר מסויים עבור X, ובפועל קיבל X-5. וכמובן שזה נכון פעמיים עבור מי שלא היה מנוי כל העונה ורכש רק מנוי פלייאוף.

הצעות כמו שהעלו פה, לאפשר זיכוי בחנות המועדון, הנחה עתידית או כל דבר יצירתי אחר שמכבי תחשוב עליו יתקבלו בברכה.

מוסיף בעריכה, שמעניין אם לקבוצות יש אפשרות לקבל פיצוי מהמדינה, בדומה לעסקים אחרים.

על מה אתה מדבר לעזאזל מאיפה אתה ממציא פה לגיטימיות. כוח עליון. מגיפה עולמית. כולם נפגעים. מכבי יותר, אז בתור אוהדים שכבר שילמו את הכסף ולא חיכו לו כחלק מהתזרים השוטף שלהם אנחנו "סולחים" למכבי על זה שיש מגפה ומניחים לה להתמודד עם המכה הזאת מבלי לבוא אליהם במכת מוות נוספת. 

מנוי שרוצה החזר כספי זה בין הדברים הכי מופרכים ששמעתי בחיי..

24 דקות לפני, DoW said:

איזה משחקים ואיזה כניסה? אתה מבין שעונה הבאה תהיה ללא קהל, כן?

אני אופטימי לא רוצה לחשוב על האפשרות הזאת.

8 דקות לפני, Double said:

אני אופטימי לא רוצה לחשוב על האפשרות הזאת.

אופטימיות היא לחשוב שימצאו חיסון תוך שנה וחצי. יש סיכוי טוב שזה גם יקח שנתיים או אפילו שלוש.

11 דקות לפני, Shlomix said:

אופטימיות היא לחשוב שימצאו חיסון תוך שנה וחצי. יש סיכוי טוב שזה גם יקח שנתיים או אפילו שלוש.

נשמע לי מופרך, תוך שנה יש חיסון. תוך שנה וחצי יש קהל גם. 3 שנים כשכל העולם על זה וכבר יש פריצות דרך קטנות, אין מצב. זה יעלה לעולם יותר מדי.

אתם יכולים להבין שאבא שעשה מנוי לו ולשני הבנים שלו יכול לקבל 1000 שקל ככה? זה קנייה שבועית בסופר.

במיוחד אם באותו בית ההורים יצאו לחל"ת ויש עוד תשלומים שלא מפסיקים

לפני שתקפצו לא אכפת לי אם לא אקבל כלום, מבין את המצב ויכול לספוג את זה

יהיה נחמד אם יהיה זיכוי בחנות או חולצה במתנה אבל לא קריטי לי בתכלס, יכול להבין אנשים שזה מפריע להם

כמובן לא אמרתי לתבוע את מכבי או שטות אחרת אבל יכול להבין מצב שאנשים לא יאהבו במידה ולא יקבלו החזר כספי

זה שהוא יכול לקבל וזה יכול לעזור לו זה נכון וחשוב. השאלה אם זה צודק. מכבי היא לא בית תמחוי ואת פעולות הצדקה שלה היא עושה במסגרת קרן מכבי.

לדעתי, גם אם מנתקים את כל הטענות לגבי זה שאנו כאוהדים של הקבוצה לא צריכים בכלל לחשוב בכיוון הזה (ואני מסכים עם הטענות הללו), גם ברמה המשפטית אין פה קייס. 

במידה ומכריזים על סיום עונה אז העונה הסתיימה. המנוי הוא עונתי. נכון, היו אמורים להיות בו X משחקים וזה חלק מהתנאים שהוסכמו בחוזה בין מכבי לקונה המנוי, אבל לא מדובר פה בהפרת חוזה ככל הנראה - מסיבות של כוח עליון, הנחיות לאומיות וכו'. כלומר, גם אם מישהו יחשוב לתבוע את מכבי שיחסוך למכבי את ההודעות צד ג' ויצרף מראש את מנהלת הליגה, משרד הבריאות וראש הממשלה לתביעה.

4 דקות לפני, BuSa said:

זה שהוא יכול לקבל וזה יכול לעזור לו זה נכון וחשוב. השאלה אם זה צודק. מכבי היא לא בית תמחוי ואת פעולות הצדקה שלה היא עושה במסגרת קרן מכבי.

לדעתי, גם אם מנתקים את כל הטענות לגבי זה שאנו כאוהדים של הקבוצה לא צריכים בכלל לחשוב בכיוון הזה (ואני מסכים עם הטענות הללו), גם ברמה המשפטית אין פה קייס. 

במידה ומכריזים על סיום עונה אז העונה הסתיימה. המנוי הוא עונתי. נכון, היו אמורים להיות בו X משחקים וזה חלק מהתנאים שהוסכמו בחוזה בין מכבי לקונה המנוי, אבל לא מדובר פה בהפרת חוזה ככל הנראה - מסיבות של כוח עליון, הנחיות לאומיות וכו'. כלומר, גם אם מישהו יחשוב לתבוע את מכבי שיחסוך למכבי את ההודעות צד ג' ויצרף מראש את מנהלת הליגה, משרד הבריאות וראש הממשלה לתביעה.

בדיוק יא משוגעים. מילה במילה.

"אב עם 2 ילדים יכל לקבל 1000 שקל" ואבא עם 5 ילדים שסגר טיסה ומלון ליוני יכל לקבל החזר 5000. ושם הוא לא קיבל תמורה כלום לא טיסה ולא מלון.

כאילו אתם שוכחים שיש קורונה בחוץ ושאתם אוהדי מכבי, מטורף מה שקורה בנושא הזה. אנשים איבדו את זה לגמריי. משוגעים.

מה שטוב למיץ' טוב גם לי.

מאוד מקווה שאנשים לא יובילו מיני מחאה כנגד החלטה כזאת או אחרת, אבל יש הרבה שרואים במכבי כפנאי ולא כאהבה כואבת ושם תתחיל הבעיה.

אני כבר רואה את כל ההודעות הלא נגמרות בנושא ומראש עולה לי בחילה.

משהו אחר שמעניין אותי, כמה מכבי כן חוסכת מהמצב הזה? כלומר יש קיצוץ די גדול במשכורות ואני מאמין שרוב אנשי הצוות כן בחלת וכנראה גם יהיו עזרות מסויימות מהמדינה 

השאלה היא כמה נשאר ׳׳מההוצאות הצפויות׳׳ מול כמה קריטי למאזן ההגיוני (לא יודע אם רווח זה הוגן מספיק איזון או אפילו הפסד מינימלי) תלוי במלוא ההכנסות הצפויות (כולל מנויים ומרצנדהאיז) 

אני אנסה להסביר במספרים, נגיד ההוצאות שלהם היו אמורות להיות 70 מיליון וההכנסות 80 מיליון  והוציאו בסוף 40 האם זה הוגן שהם ירוויחו 80 או 70 או 60, האם זה לא צריך להתקזז בהתאם 

4 hours ago, BuSa said:

רק אוסיף שכמו שמנויים קיבלו חמישה משחקים פחות כי הליגה נגמרה, כך גם יכלו לקבל שני משחקים פחות אם הקבוצה הייתה מגיעה לפלייאוף תחתון. אין שום התחייבות לכמות משחקים. הנקודה לגבי ה״עונתיות״ של המנוי היא החשובה ומפילה כל טענה משפטית לפיצוי.

לא ברור לי איך אפשר לדרוש כסף מהמועדון אחרי עונה כזאת שבה ניצחנו שני דרבי (על האפס), פעמיים את הקלגסים, כולל ניצחון מפואר לאמא של הפנתאון בסמי ותוסיפו לזה ניצחון מפואר בטדי

תודה למועדון על הכל.

14 hours ago, אם אין אני לי נמני said:

משהו אחר שמעניין אותי, כמה מכבי כן חוסכת מהמצב הזה? כלומר יש קיצוץ די גדול במשכורות ואני מאמין שרוב אנשי הצוות כן בחלת וכנראה גם יהיו עזרות מסויימות מהמדינה 

השאלה היא כמה נשאר ׳׳מההוצאות הצפויות׳׳ מול כמה קריטי למאזן ההגיוני (לא יודע אם רווח זה הוגן מספיק איזון או אפילו הפסד מינימלי) תלוי במלוא ההכנסות הצפויות (כולל מנויים ומרצנדהאיז) 

אני אנסה להסביר במספרים, נגיד ההוצאות שלהם היו אמורות להיות 70 מיליון וההכנסות 80 מיליון  והוציאו בסוף 40 האם זה הוגן שהם ירוויחו 80 או 70 או 60, האם זה לא צריך להתקזז בהתאם 

נניח שההוצאות של מכבי הם מעל 100. ההכנסות, באיזור ה70. אתה גרעוני מאד גם במצב רגיל. גם אחרי קיצוץ לשחקנים, אתה לא איוון. שנה הבאה, המספרים הם שונים לגמרי. ללא קהל ומכירת כרטיסים- מכבי תסתובב על 30 מיליון הכנסות. לשכר השחקנים ספק אם זה יספיק. התפעול הוא עוד שלושים. 

אין לי מנוי מסיבה מאוד ברורה אבל יש לי דעה בנושא.

קצת מצחיק ששני הנושאים החמים בפורום השבוע הם ״תודה למיטש״ והנושא הנוכחי.

החזר מנוי לא ישפר את המצב הכלכלי של אף אחד בצורה מטורפת אני מקווה, אבל יכול לפרק מועדון.

3 hours ago, Replay said:

לא ברור לי איך אפשר לדרוש כסף מהמועדון אחרי עונה כזאת שבה ניצחנו שני דרבי (על האפס), פעמיים את הקלגסים, כולל ניצחון מפואר לאמא של הפנתאון בסמי ותוסיפו לזה ניצחון מפואר בטדי

תודה למועדון על הכל.

וואלה גם אם היינו מקום 6 ומפסידים בכל משחק שרשמת חלילה, כל עוד גולדהאר הוא הבעלים בלב שלם אני מוותר על כל טענה / פיצוי. זיכוי בחנות אם הם רואים לנכון וכאלו. 

מי שלקוח של הקבוצה שידרוש החזר כספי על מוצר שהוא לא קיבל. מי שאוהד שיספוג הפסד כספי לא כזה גדול בשביל לעזור לקבוצה לצלוח את התקופה הזאת. 

לא קראתי את כל ההודעות בנושא, אבל כרגיל בפורום בתקופה האחרונה - הרוב חושב אחרת ממניכנראה שאנשים כאן לא מייצגים את הקהל בדעתם.

אבל נראה שהמושג "תל אביבים מנותקים" יש בו חלק מהמציאות

זה נכון שרוב הקהל שלנו אמיד, ואולי 250-500 שקל (תלוי בקטגוריית המנוי) לרוב האנשים זה לא כסף

אבל להזכירכם כולם בחל"ת, אנשים תקועים בלי כסף, מי שכותב שלא צריך לתת לקהל החזר

כנראה שאין לו ילדים, שכירות, הוצאות קבועות גדולות, בקיצור - ילד.

המנוי כולל בתוכו 5 משחקי פלייאוף, כך שאני לא מסכים שזה שהעונה הסדירה הסתיימה אז לא מגיע לנו פיצוי.

מסכים שרוב האנשים אולי יכולים לוותר על הסכום, אבל הייתי מעדיף לתרום אותו אישית למשפחה נזקקת. או לקבל הנחה משמעותית לעונה הבאה, בכל מקרה זה לא יעבור בית משפט והקהל משפטית זכאי להחזר.

זה נחמד שיש אנשים שמוכנים לוותר וזה מחמם את הלב.

אבל אתם חייבים לזכור שיש אנשים שנפגעו קשות מהקורונה, וכמה מאות שקלים בשבילם זה אוכל הביתה.

אני מכיר המון מנויים שנפגעו קשה

למשל יש לי 2 חברים מנויים שהעסק שלהם עומד ריק והם צריכים לשלם 8-10 אלף שכירות על העסק ואין להם הכנסות והמצב הכלכלי שלהם התדרדר

אתם במקומם הייתם מוותרים על ההחזר לוקחים הלוואה מהבנק ומממנים את ההפסדים של מכבי?

לא יודע... מעבר לזה מזמן המועדון מסתכל עלינו כעל לקוחות ולא מבין את זה שאנחנו לא לקוחות אלא שותפים לכל דבר, ועם הגישה הזו שלהם, לא מן הנמנע שמי שזקוק לכסף, ידרוש אותו ובצדק.

בנוסף יש לי מלא חברים שנעזרים בהורים שלהם לשלם שכירות כי הם איבדו הכנסה

קל להגיד לאנשים לוותר על הכסף, אבל זה אינדווידואלי לחלוטין

16 hours ago, BuSa said:

לדעתי, תקן אותי,הצגות שנקבעו ובוטלו - הוחזר הכסף למזמיני הכרטיסים, בהנחה שזה נכון, אז מה ההבדל? (משפטית, ברור שאנחנו אוהדים וכאוהדים אנחנו צריכים ללכת לקראת הקבוצה, אבל מי שנתקע וחייב את הכסף... במיוחד מי שיש לו 3-4 מנויים לכל המשפחה)

מנוי בניגוד לכרטיסים של הפלייאוף זה כסף שהמועדון בונה עליו מתחילת העונה ויש אותו ביד וכחלק מתקציב הקבוצה. דרישת הכסף בחזרה בזמן שקהל במגרשים לא נראה באופק זאת מכה אנושה למועדון.

אני אישית לא אדרוש שום פיצוי כספי ( וככה גם רוב החבר׳ה שלי שמנויים ויצא לנו לדבר על זה) והסיבה היא בעיקר כאות תמיכה במועדון ובמיטש וגם בגלל שהפיצוי הכספי הזה ככל שיהיה הוא לא סופר משמעותי. 

בכל זאת, אני כן אוכל להבין אנשים שכן יבקשו פיצוי כספי , כמו במקרים שתוארו למעלה (משפחות שלמות,אב ובן וכו׳). 

לדעתי מכבי צריכה לאפשר איזשהו פיצוי ובמקביל גם לתת את האופציה לוותר עליו

49 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

מכבי צריכה לאפשר איזשהו פיצוי ובמקביל גם לתת את האופציה לוותר עליו

מסכים, מכבי יכולה לעשות גם פיצ׳ר למי שמוותר,למשל סוג של כתר קטן על יד השם במנוי, כאות הוקרה לתמיכה והוויתור, והרבה ילכו על זה

אבל חייבת להיות סולידריות להבנה והאופציה לקבל את הכסף למי שבאמת זקוק לו.

או לרשום על יד שם המנוי

"חבר של כבוד" לפני השם, במנויים הבאים

2 hours ago, YNWA said:

לא קראתי את כל ההודעות בנושא, אבל כרגיל בפורום בתקופה האחרונה - הרוב חושב אחרת ממניכנראה שאנשים כאן לא מייצגים את הקהל בדעתם.

אבל נראה שהמושג "תל אביבים מנותקים" יש בו חלק מהמציאות

זה נכון שרוב הקהל שלנו אמיד, ואולי 250-500 שקל (תלוי בקטגוריית המנוי) לרוב האנשים זה לא כסף

אבל להזכירכם כולם בחל"ת, אנשים תקועים בלי כסף, מי שכותב שלא צריך לתת לקהל החזר

כנראה שאין לו ילדים, שכירות, הוצאות קבועות גדולות, בקיצור - ילד.

המנוי כולל בתוכו 5 משחקי פלייאוף, כך שאני לא מסכים שזה שהעונה הסדירה הסתיימה אז לא מגיע לנו פיצוי.

מסכים שרוב האנשים אולי יכולים לוותר על הסכום, אבל הייתי מעדיף לתרום אותו אישית למשפחה נזקקת. או לקבל הנחה משמעותית לעונה הבאה, בכל מקרה זה לא יעבור בית משפט והקהל משפטית זכאי להחזר.

זה נחמד שיש אנשים שמוכנים לוותר וזה מחמם את הלב.

אבל אתם חייבים לזכור שיש אנשים שנפגעו קשות מהקורונה, וכמה מאות שקלים בשבילם זה אוכל הביתה.

אני מכיר המון מנויים שנפגעו קשה

למשל יש לי 2 חברים מנויים שהעסק שלהם עומד ריק והם צריכים לשלם 8-10 אלף שכירות על העסק ואין להם הכנסות והמצב הכלכלי שלהם התדרדר

אתם במקומם הייתם מוותרים על ההחזר לוקחים הלוואה מהבנק ומממנים את ההפסדים של מכבי?

לא יודע... מעבר לזה מזמן המועדון מסתכל עלינו כעל לקוחות ולא מבין את זה שאנחנו לא לקוחות אלא שותפים לכל דבר, ועם הגישה הזו שלהם, לא מן הנמנע שמי שזקוק לכסף, ידרוש אותו ובצדק.

בנוסף יש לי מלא חברים שנעזרים בהורים שלהם לשלם שכירות כי הם איבדו הכנסה

קל להגיד לאנשים לוותר על הכסף, אבל זה אינדווידואלי לחלוטין

אני מבין מה שאתה אומר ולא שופט אף אחד. אבל, אם השחקנים לא היו מוכנים לקיצוץ, מה היו התגובות פה? גם עליהם ניתן להגיד שחוזה זה חוזה וזה לא היה עובר בית משפט(נניח).

מדהים שאנשים החליטו פה כבר שהעונה הבאה תהיה ללא קהל.

כנראה זה שאנשים סגורים בבית חודש גורם להם להרגיש כאילו עברה כבר שנה, אבל אנחנו בסך הכל פחות מחודשיים מאז המאובחן הראשון בארץ.

יש הרבה תאוריות שמסתובבות, אבל אני לא שמעתי אף אחת שמדברת על זה שהקורונה ימשיך להתפשט בארץ ללא הפסקה במשך שנה.