Jump to content

יש עולות, יורדות ואלופה בנוער, ומה איתנו?

itan17

Recommended Posts

תחשבו על זה ככה, הסיכוי שהיו נותנים לנו אליפות מבלי לסיים את הליגה גם ככה היה קלוש, אז אם האופציה מנגד היא לנסות לסיים את העונה ולקחת אליפות רשמית, היא עדיפה פי כמה.

השחקנים שיצטרכו להיות בבידוד מעכשיו עד לסיו העונה, לא יפגשו עם הנשים והילדים שלהם בתקופה הזאת? או שהם פשוט יעברו בין אימון משחק ובית? כי מה מונע מבת הזוג/ילדים להדבק בבית ספר ובעבודה ואז להדביק את השחקן ולמעשה אם כך מה הבידוד הזה שווה? 

מי מתנדב ללכת להתעטש על רוקאביצה ולהביא אליפות למכבי?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לפי מה שאמרו פיפ"א לא יכולה להכריח שחקנים להאריך חוזים, כי זה חוזי עבודה רגילים ופיפ"א לו יכולה לעשות עם שחקן שלא רוצה למשיך כלום.

אני מאמין שרובם יסכימו להישאר (ג'ראדלש בהשאלה, אז הוא יצטרך לעזוב בכל מקרה אלא אם כן נגיע איתם לסיכום), אבל במידה ופתאום אחד מהם (כולל איביץ') מחליט לעזוב הוא יכול בלי לשאול אף אחד.

יש לי אמון מוחלט במערכת שדבר כזה לא יקרה.

5 דקות לפני, YoC said:

השחקנים שיצטרכו להיות בבידוד מעכשיו עד לסיו העונה, לא יפגשו עם הנשים והילדים שלהם בתקופה הזאת? או שהם פשוט יעברו בין אימון משחק ובית? כי מה מונע מבת הזוג/ילדים להדבק בבית ספר ובעבודה ואז להדביק את השחקן ולמעשה אם כך מה הבידוד הזה שווה? 

מי מתנדב ללכת להתעטש על רוקאביצה ולהביא אליפות למכבי?

רק שהנשים לא יעשו לנו מה שגברת קרויף עשתה ליוהאן לפני גמר המונדיאל.

35 דקות לפני, just saying said:

לא הבנתי, לפי ההודעה משחקים 2 סיבובים לפי השיבוצים שנקבעו בהתחלה?

לפי איזו הודעה? לא נראה לי שמשהו אמור להשתנות

25 דקות לפני, zion8 said:

מה מצבו של חזיזה השרמיט? גמר את העונה?

חודש בחוץ

3 hours ago, judymaccabi said:

תחשבו על זה ככה, הסיכוי שהיו נותנים לנו אליפות מבלי לסיים את הליגה גם ככה היה קלוש, אז אם האופציה מנגד היא לנסות לסיים את העונה ולקחת אליפות רשמית, היא עדיפה פי כמה.

נכון אבל מצד שלישי בלי חזרת העונה, חיפה לא היו יכולים לקחת ועכשיו חלילה הם יכולים לגמרי.

לפחות עצרו אותנו בדעיכה גדולה כי מול נתניה לפני הקורונה נראינו זוועה, אז מפה אפשר לטפס אני מקווה.

ממש לא היינו בדעיכה

אולי לא הצגנו יכולת שיא- אבל היינו במומנטום של נצחונות ובדרך להתיש את חיפה מהמרדף.

ניצחון ריאלי על ה.חיפה בבית היה מביא אותנו למצב של משחק ביתי נגד חיפה בו ניצחון מבטיח לך אליפות

חיפה לא היו צולחים את הדו-קרב

לכן להצביע על היכולת הלא משכנעת שלנו- זוהי כמעט ולא אינדיקציה באשר לסיכויי מאבק האליפות.

32 דקות לפני, itan17 said:

נכון אבל מצד שלישי בלי חזרת העונה, חיפה לא היו יכולים לקחת ועכשיו חלילה הם יכולים לגמרי.

לפחות עצרו אותנו בדעיכה גדולה כי מול נתניה לפני הקורונה נראינו זוועה, אז מפה אפשר לטפס אני מקווה.

מפה אפשר לטפס לאן ? 

הוצאת 20/24 ב8 המשחקים האחרונים, באנו אחרי 3 ניצחונות רצוף. 

כן מול נתניה נראינו זוועה אבל עדיין ניצחנו. 

באנו במומנטום טוב לפלייאוף, כרגע אי אפשר לדעת איך אף קבוצה נראית, הייתה "פגרה" יותר ארוכה מפתיחת עונה חדשה, יותר מ-3 חודשים בלי כדורגל זה מטורף. 

חיפה לצורך העניין הגיעו גם אחרי 3 ניצחונות ליגה רצופים, אבל אחרי הדחה מהגביע, ו18/24 ב-8 המשחקים האחרונים. 

לא חושב שהיינו במומנטום טוב בכניסה לפלייאוף וגם האווירה פה בהודעות דאז תוכיח את זה.

יכולת נוראית מול נתניה ופציעות של שכטר וצ׳יקו. ברור שעשינו שני סיבובים מדהימים, אבל זה הרגיש אז שיש ירידה ודווקא לפני הפלייאוף.

40 דקות לפני, itan17 said:

מסכים עם שתי התגובות מעלי.

באמת לא נראינו טוב מול נתניה אבל התחלנו ליצור רצף ניצחונות (כן, לפני זה היה תיקו לא מחוייב למציאות מול ה.חיפה שכאב לשחקנים ולמדו ממנו, שכטר דיבר על זה בראיון האחרון) והיינו מגיעים מול הפועל חיפה בטירוף לבלומפילד עם מעל 23,000 צהובים רגע לפני שמארחים את מכבי חיפה.

עכשיו? נגיע למשחקים האלו אחרת לגמרי.

*האמת ששכחתי ששניהם נפצעו רגע לפני, מקווה שלפחות שכטר יגיע חד אנחנו חייבים אותו.

נערך על ידי דקסטר

ודור פרץ מה איתו?
אומנם גמר את העונה בתחילת העונה אבל מאז העונה נגמרה בפתאומיות לפניי חודשיים ויש עוד שלושה שבועות לפנינו, זה המון זמן גם במונחי פציעות במכבי. הוא אמור לחזור?

אתם מודעים לכך שכל הקבוצות חוזרות פחות או יותר באותו מצב כן? גם למתחרה שלנו על האליפות לא יהיה קהל ויהיה אותו עומס וחשש מפציעות ואני סומכת על הקבוצה שיעשו את זה, אנחנו לא צריכים מתנות.
ד"א, לפי אורי קופר יהיה מותר 5 חילופים במשחק אבל ב3 פעימות, ככה יהיה אפשר להקל קצת על העומס ועדיין לא לעזור ליריבות לבזבז עוד זמן על חילופים.

1 hour ago, judymaccabi said:

אתם מודעים לכך שכל הקבוצות חוזרות פחות או יותר באותו מצב כן? גם למתחרה שלנו על האליפות לא יהיה קהל ויהיה אותו עומס וחשש מפציעות ואני סומכת על הקבוצה שיעשו את זה, אנחנו לא צריכים מתנות.
ד"א, לפי אורי קופר יהיה מותר 5 חילופים במשחק אבל ב3 פעימות, ככה יהיה אפשר להקל קצת על העומס ועדיין לא לעזור ליריבות לבזבז עוד זמן על חילופים.

במקרה שלהם עדיף שיהיה קהל , רק מלחיץ ומנחס אותם.

וגם התמונות הרבה יותר כיפיות, ע"ע ההפסד הביתי לכפר סבא.