Jump to content

יש עולות, יורדות ואלופה בנוער, ומה איתנו?

itan17

Recommended Posts

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

בשום מצב יוני לא שווה 4 מיליון יורו, מוכר אתמול.

אולי כרגע לא ממש אבל בעתיד יהיה שווה הרבה יותר וזה גם משהו שמתחשבים בו כשמוכרים שחקן צעיר. 

חוץ מזה שמבחינתי אני רוצה להינות ממנו פה כל עוד זה אפשרי, כי את הכסף עליו גם ככה נעשה ואין לו תחליף מבחינת ווינריות. לפעמים מרגיש לי שהוא קצת  אנדרייטד בקטע הזה. 

41 אנגלים מצאו את מותם בגלל המשחק באנפילד

תחקיר שירות הבריאות הלאומי בבריטניה נחשף: ההגעה של 3,000 אוהדי אתלטיקו לליברפול הותירה אחריה גל הדבקות בקורונה, שהוביל לעשרות מתים תוך כחודש

תשכחו מקהל.

היו 2 חולי קורונה 1 בדרבי ועוד אחד בשער חמש במשחק של הפועל ולא הייתה הדבקה המונית. גם האבא שהיה עם הילד בקלאסיקו לא נדבק והיה לידו כל הזמן.

5 hours ago, המכביסטית15 said:

אולי כרגע לא ממש אבל בעתיד יהיה שווה הרבה יותר וזה גם משהו שמתחשבים בו כשמוכרים שחקן צעיר. 

חוץ מזה שמבחינתי אני רוצה להינות ממנו פה כל עוד זה אפשרי, כי את הכסף עליו גם ככה נעשה ואין לו תחליף מבחינת ווינריות. לפעמים מרגיש לי שהוא קצת  אנדרייטד בקטע הזה. 

אז לוקחים אחוזים ממכירה עתידית. ובכלל לא בטוח שאת הכסף עליו גם כך נעשה. ראי מקרה דור פרץ. ברמת הביקוש שלהם(זה לא שהעולם מחכה להם), עיתוי והזדמנות זה כל הסיפור. לפעמים, זה בא רק פעם אחת בחיים.

14 hours ago, YoniC said:

אנשים כאן מגיבים כאילו יש להם אחוזים ממכירה של יונתן ושמובטח לנו שיבוא מחליף ברמתו...

ככה זה גם בפורטו ואייאקס בקנה המידה שלהם. זרימת אין ואאוט של כסף היא חיונית, גם אם המחליף יהיה פחות טוב. למה שדג קטנטן כמונו יצליח לשמור תמיד על הנכסים שלו? אין היתכנות כלכלית בריאה לאורך שנים למודל כזה. כמו שהפייר פליי הדגים, גם לשוגר דדי יש גבול.

5 דקות לפני, המכבייה said:

אז לוקחים אחוזים ממכירה עתידית. ובכלל לא בטוח שאת הכסף עליו גם כך נעשה. ראי מקרה דור פרץ. ברמת הביקוש שלהם(זה לא שהעולם מחכה להם), עיתוי והזדמנות זה כל הסיפור. לפעמים, זה בא רק פעם אחת בחיים.

אגדיל ואומר - מכבי צריכה, לדעתי, לצאת לגמרי מהגישה הזו של "לשמור אצלנו את השחקנים, שנהנה מהם קצת". השאיפה צריכה להיות, בגדול, למכור לחו"ל כמה שיותר. זה בעיני ההבדל בין קבוצה שחושבת לטווח של שנה לקבוצה שחושבת לטווח של עשורים. בסופו של דבר זה רק יחזק את הקבוצה, לא יחליש אותה. אם יש הצעה טובה על שחקן, כהן או אחר - מכבי צריכה למכור.

3 דקות לפני, המכבייה said:

ככה זה גם בפורטו ואייאקס בקנה המידה שלהם. זרימת אין ואאוט של כסף היא חיונית, גם אם המחליף יהיה פחות טוב. למה שדג קטנטן כמונו יצליח לשמור תמיד על הנכסים שלו? אין היתכנות כלכלית בריאה לאורך שנים למודל כזה. כמו שהפייר פליי הדגים, גם לשוגר דדי יש גבול.

עם כל הכבוד אנחנו לא פורטו ולא אייאקס. אין לנו את המשאבים הגדולים, את האוהדים הרבים ואת הנוער המוכשר שלהם. 

צריך להסתכל על כל מקרה בספציפיות ולא למכור או לא למכור בלי לחשוב פעמיים.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עם כל הכבוד אנחנו לא פורטו ולא אייאקס. אין לנו את המשאבים הגדולים, את האוהדים הרבים ואת הנוער המוכשר שלהם. 

הוא מתכוון באופן יחסי. אם פורטו ואייאקס מוכרות שחקנים לקבוצות דרג 1 (גם הם יכולים ל"הסתדר" אבל בכל זאת זה המודל) אז אנחנו צריכים למכור לקבוצות דרג 4 שרוצות שחקנים שלנו.

13 דקות לפני, המכבייה said:

ברור לי שמכבי חייבת למכור כי זאת המציאות הכלכלית שלנו כמועדון שנמצא בתחתית שרשרת המזון, אבל אני לא מבין איך אנשים כאן שמחים שאנחנו מוכרים את הנכסים  הטובים ביותר שלנו.

אוהדי אייאקס גם חוגגים שמכרו להם את השחקנים שהביאו אותם לגמר הצ׳מפיונס כי המועדון עשה ים כסף מזה?

לא נראה לי. הם מקבלים את זה שהם מועדון מקפצה, אבל לא מבסוטים כשהדה ליכטים והדה יונגים שלהם נמכרים

1 דקה לפני, YoniC said:

ברור לי שמכבי חייבת למכור כי זאת המציאות הכלכלית שלנו כמועדון שנמצא בתחתית שרשרת המזון, אבל אני לא מבין איך אנשים כאן שמחים שאנחנו מוכרים את הנכסים  הטובים ביותר שלנו.

אוהדי אייאקס גם חוגגים שמכרו להם את השחקנים שהביאו אותם לגמר הצ׳מפיונס כי המועדון עשה ים כסף מזה?

לא נראה לי. הם מקבלים את זה שהם מועדון מקפצה, אבל לא מבסוטים כשהדה ליכטים והדה יונגים שלהם נמכרים

זה שכותבים פה "מוכר קל"/"מוכר אתמול" זה לא באמת אומר ששמחים שיונתן לדוג' יעזוב. פשוט מבינים את המצב ואם יש הצעה שכזו בוודאי שצריך למכור.

ברור שבמצב אידאלי כאוהדים נהיה באמת מרוצים במצב שהוא עוזב רק אם יגיע מחליף ברמתו/איזה חנצ'יס מהנוער יפרוץ בצורה מפתיעה.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דג גדול אוכל דג קטן. בכל רמה.

צריך לשאוף למכור פעם בקיץ(ולהמשיך לייצר). בטח בימי קורונה/פייר פליי.

ובדיוק בגלל שאין לך את המשאבים והקהל, על אחת כמה וכמה.

13 דקות לפני, YoniC said:

אני ממש לא שמח, רק מודע לזה שזה הכרחי וחושב שלא צריך להיבהל מזה. ומעבר לצד הכלכלי הברור, בבסיס בסיס של הדברים, אתה מחנך את השחקנים שלך מגיל אפס למצויינות, ולרצות להתמודד ברמה גבוהה יותר- זה חלק בלתי נפרד מזה. ואתה גם נמנע כאן מחוזים של חצי מיליון יורו ואיזור נוחות(ככה זה מסתיים בדרך כלל). וככה אין מים עומדים, ממלאים את הבריכה כל פעם מחדש. זה טוב לכולם. 

18 דקות לפני, המכבייה said:

דג גדול אוכל דג קטן. בכל רמה.

צריך לשאוף למכור פעם בקיץ(ולהמשיך לייצר). בטח בימי קורונה/פייר פליי.

ובדיוק בגלל שאין לך את המשאבים והקהל, על אחת כמה וכמה.

כן, אבל כשיש קהל ומשאבים יש כסף להביא מחליפים טובים או לחלופין להביא מהנוער.

כאין הרבה משאבים יחסית יש סיכון שתמכור שחקן כזה או אחר וזה יפגע בקבוצה בצורה משמעותית, כי בניגוד לאייאקס לא כל שנתון בנוער מביא שחקנים בכירים. 

לגבי יוני ברור שהייתי מוכר ב4 מיליון, אבל כמו שאמרתי צריך להסתכל על כל מקרה בעצמו. 

כדי שיונתן יהיה שווה יותר מ4 הוא יצטרך או להרשית רביעיות באירופית או לחילופין לצוד עיניים של סקאוט סיני(לא סביר בתקופה הזו).

יש לצערי סיכוי יותר גבוה שערכו יירד כל עוד הוא כאן,בגלל זה אם ההצעה אמיתית מכבי לדעתי צריכה לקבל אותה.

לגבי תחליף,אלמוג יושב על המשבצת בדיוק ואת המשבצת שלו יתפוס שחקן צעיר יותר,עד שנצא מהחרא של הפיירפליי

1 hour ago, דקסטר said:

הגיוני, אין שום ערך לביתיות במשחקים ללא קהל. 

אם יחליטו באמצע הפלייאוף להחזיר את הקהל אנחנו נדפק מזה הכי הרבה, מקווה שעד אז כבר נגמור את הסיפור. 

14 דקות לפני, nirnir20 said:

אם יחליטו באמצע הפלייאוף להחזיר את הקהל אנחנו נדפק מזה הכי הרבה, מקווה שעד אז כבר נגמור את הסיפור. 

זה לא "אם" אלא "כש"

עוד שבועיים כבר יש הופעות באולמות סגורים עד 75 אחוז אבל אנחנו לאצטדיון כדורגל לא יכולים ללכת. 

אין סיבה שאם מאשרים הופעות לא לאשר לפחות את כמות האוהדים שהיו מנויים בנתניה ואחרי זה יהיה לפי ניקוד במשחקי חוץ למנויים החדשים, פוראבר וכל הדברים האלו. בקלות אפשר להכניס 15 אלף איש לאצטדיון של 30 ולשמור על מרחק חברתי אם רק רוצים. 

1 hour ago, nirnir20 said:

הזדיינו בקיצר

17 דקות לפני, דקסטר said:

הזדיינו בקיצר

איזה באסה שדווקא עונה שהייתה אמורה להיות פיק מבחינת קהל אחרי חזרה לבלומפילד הפכה העונה לדיכאון אחד גדול מהבחינה הזאת, המשטרה יותר מחצי עונה לא הסכימה להכניס ציוד ודכאה את האווירה, רדיוס אצל הכימיקלים ואז באה הקורונה הזאת.

6 דקות לפני, הנדון said:

איזה באסה שדווקא עונה שהייתה אמורה להיות פיק מבחינת קהל אחרי חזרה לבלומפילד הפכה העונה לדיכאון אחד גדול מהבחינה הזאת, המשטרה יותר מחצי עונה לא הסכימה להכניס ציוד ודכאה את האווירה, רדיוס אצל הכימיקלים ואז באה הקורונה הזאת.

זה מטורף. הכל היה מוכן לזה שנתפוצץ בפלייאוף בבלומפילד עם 23,000+ צהובים