Jump to content

יש עולות, יורדות ואלופה בנוער, ומה איתנו?

itan17

Recommended Posts

לא הבנתי למה אתם עדיין מתרגשים מעידכונים עליו, אני כבר מזמן לא מכיר בו כמישהו שבאמת יכול לעזור למכבי.

17 דקות לפני, itan17 said:

לא הבנתי למה אתם עדיין מתרגשים מעידכונים עליו, אני כבר מזמן לא מכיר בו כמישהו שבאמת יכול לעזור למכבי.

אני גם ממשיך לשלוח לוטו כל חודש ולשלוח הודעות בפייסבוק לבחורות שוות,  חייבים להמשיך להאמין. 

On 6.5.2020 at 21:38, YoC said:

השחקנים שיצטרכו להיות בבידוד מעכשיו עד לסיו העונה, לא יפגשו עם הנשים והילדים שלהם בתקופה הזאת? או שהם פשוט יעברו בין אימון משחק ובית? כי מה מונע מבת הזוג/ילדים להדבק בבית ספר ובעבודה ואז להדביק את השחקן ולמעשה אם כך מה הבידוד הזה שווה? 

מי מתנדב ללכת להתעטש על רוקאביצה ולהביא אליפות למכבי?

זה בעיה, ואני לא יודע עד כמה ההנחיות האלה ריאליות.

אי אפשר לצפות מהשחקנים לצאת מהבית לאיצטדיון, לשים נעליים, לשחק ולחזור להתקלח בבית - בבידוד משאר המשפחה, ככה במשך כל הזמן עד סיום הליגה.

מותר להם להיות יחד בחדר ההלבשה?

ברור שיהיו שחקנים שיפרו את הבידוד הזה - מה יהיו ההשלכות? כלפי השחקן עצמו ו/או הקבוצה שלו?

הבנתי שגם שופטים יהיו בבידוד. גם מאמנים, עוזרי מאמן, צוות רפואי? הרי שחקנים צריכים טיפולים לפני ואחרי משחקים

אני לא חושב שבאמת חשבו על זה עד הסוף, וברור שיהיו בעיות.

43 דקות לפני, DoW said:

זה בעיה, ואני לא יודע עד כמה ההנחיות האלה ריאליות.

אי אפשר לצפות מהשחקנים לצאת מהבית לאיצטדיון, לשים נעליים, לשחק ולחזור להתקלח בבית - בבידוד משאר המשפחה, ככה במשך כל הזמן עד סיום הליגה.

מותר להם להיות יחד בחדר ההלבשה?

ברור שיהיו שחקנים שיפרו את הבידוד הזה - מה יהיו ההשלכות? כלפי השחקן עצמו ו/או הקבוצה שלו?

הבנתי שגם שופטים יהיו בבידוד. גם מאמנים, עוזרי מאמן, צוות רפואי? הרי שחקנים צריכים טיפולים לפני ואחרי משחקים

אני לא חושב שבאמת חשבו על זה עד הסוף, וברור שיהיו בעיות.

אני גם לא כ"כ מבין איך זה יעבוד, הרי מותר להם לחזור לבית שלהם למשפחה הגרעינית לא? אם לא זה טירוף הם לא יגעו באישה או יחבקו את הילדים למשך חודשיים? 
זה בושה לכפות עליהם דבר כזה עם כל הציניות על השכר הגבוה שלהם והכל, חודשיים לא לחבק את הילדים שלהם?או שהבידוד מאשר להם להיות במגע ישיר עם המשפחה הגרעינית ואז זה גם בולשיט כי האישה והילדים יכולים להדבק ואז להדביק אותם אז מה עשו בזה? 

מעניין אם חיפה היו מקום ראשון אם היה כזה טירוף להחזיר את הליגה. מדברים המון על ספורטיביות, אבל מה בדיוק הספורטיביות לשחק בלי קהל? פתאום אולי יהיו חמישה חילופים, אולי לא יהיה וואר, אז גם חוקי המשחק משתנים באמצע הליגה, זה ספורטיבי?

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

מעניין אם חיפה היו מקום ראשון אם היה כזה טירוף להחזיר את הליגה. מדברים המון על ספורטיביות, אבל מה בדיוק הספורטיביות לשחק בלי קהל? פתאום אולי יהיו חמישה חילופים, אולי לא יהיה וואר, אז גם חוקי המשחק משתנים באמצע הליגה, זה ספורטיבי?

אם החוקים משתנים בצורה שלא נותנת יתרון לאף קבוצה זה לא כזה אסון

עצם זה שעונה נמשכת מחדש אחרי שהיא נגמרה לפני שלושה חודשים- יוצר מציאות שנוגדת את ערכי הספורט.

דמיין שהיית שחקן טניס שמוביל ב- 2 מערכות ו-3-5 במערכה השלישית...

המשחק לא מוכרע ונדחה בשלושה חודשים..

אתה מאבד את היתרון השברירי במערכה השלישית ומשם זה כבר כדור שלג...

זה נוגד את ערכי הספורט.

זה אפילו לא מעיד שהוא שבהכרח כשל או סרח, אלא פשוט תרחיש ריאלי.

אין יתרון כלשהו לטובת חיפה או מכבי-

אבל עצם הנסיבות מייצרות חוסר ספורטיביות.

כרגע הכל נראה חדש מהשקיות, ומרגיש מפתה ומזמין-

כשניתקל בזמן אמת בהשלכות של 3 חודשים פגרה, נרגיש על בשרנו את חוסר הספורטיביות.

כשדור מיכה יגש לבעוט פנדל ולא יגיע אפילו לשער בגלל חוסר בבי-12 אז הפרצופים המתוסכלים שלנו אחד לשני ביציע יאמרו הכל..

רגע בעצם..

זה יהיה בלעדינו- 

אז לא משנה...

לא מצפים מהם לא לגעת באישה ובילדים, ואין שום דרך לשלול את האפשרות שהם ידבקו.

הצעדים האלה הם כדי להקטין את הסיכוי, ולדעתי אם באמצ השחקנים והצוותים לא יצאו מהבתים (מה שאגב לא כזה קשה) הסיכוי להדבקה נמוך מאוד.

אם כבר, לדעתי היה צריך להתעקש על בדיקות לפני כל משחק לשחקנים.

ניסיון מעניין בליגה הדנית של קבוצת AGF וחברת Zoom.

מוזמנים לקרוא..

אורי קופר / הכל מקצועי

בכל בעולם מתבאסים על כדורגל שהולך לחזור ללא קהל אז קבוצת AGF מדנמרק, שם הליגה חוזרת יחד עם זו הישראלית, מציגים משחקים עם קהל. וירטואלי.

שיתוף פעולה בין הקבוצה לבין חברת ZOOM יציג לעולם את הדבר הבא: כל אוהד יכול לבוא למשחק דרך זום. מסכי ענק יפוזרו מסביב למגרש, כמו יציעים אמיתיים, וכל אוהד יכול להירשם ליציע לבחירתו. 22 יציעים. יש מקום לאוהדי בית ויש לאוהדי חוץ. יש "יציעי עמידה", עם קפיצות ושירים, ויש כאלה רגועים יותר. למנויים יש אפשרות לבחור ראשונים באיזה יציע להתמקם ואף לשבת עם החברים הקבועים שלהם.

השחקנים על הדשא יראו וישמעו את האוהדים. את השירים, בטח גם את הקללות. יותר מזה, הם יכולים לחגוג שער לכיוון "היציע". איזה עולם.

5 hours ago, ravid said:

אם החוקים משתנים בצורה שלא נותנת יתרון לאף קבוצה זה לא כזה אסון

כבר מדברים על זה שהוואר יהיה לשירות דעת ההתאחדות, כשלאורך השנה הוואר יותר עזר לנו. מיותר לחשוב למשל מה היה קורה בחיפה בלי הוואר? כמה נוח היה לליאני לא לראות נגיעת יד של אלף אחוז, או בדרבי לא לראות אדום ברור על שכטר. 

8 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

כבר מדברים על זה שהוואר יהיה לשירות דעת ההתאחדות, כשלאורך השנה הוואר יותר עזר לנו. מיותר לחשוב למשל מה היה קורה בחיפה בלי הוואר? כמה נוח היה לליאני לא לראות נגיעת יד של אלף אחוז, או בדרבי לא לראות אדום ברור על שכטר. 

או הגולים של טיבי, שכטר ואלמוג אה רגע זה היה עם הואר. 

10 hours ago, ששון הצהוב said:

עצם זה שעונה נמשכת מחדש אחרי שהיא נגמרה לפני שלושה חודשים- יוצר מציאות שנוגדת את ערכי הספורט.

דמיין שהיית שחקן טניס שמוביל ב- 2 מערכות ו-3-5 במערכה השלישית...

המשחק לא מוכרע ונדחה בשלושה חודשים..

אתה מאבד את היתרון השברירי במערכה השלישית ומשם זה כבר כדור שלג...

זה נוגד את ערכי הספורט.

זה אפילו לא מעיד שהוא שבהכרח כשל או סרח, אלא פשוט תרחיש ריאלי.

אין יתרון כלשהו לטובת חיפה או מכבי-

אבל עצם הנסיבות מייצרות חוסר ספורטיביות.

כרגע הכל נראה חדש מהשקיות, ומרגיש מפתה ומזמין-

כשניתקל בזמן אמת בהשלכות של 3 חודשים פגרה, נרגיש על בשרנו את חוסר הספורטיביות.

כשדור מיכה יגש לבעוט פנדל ולא יגיע אפילו לשער בגלל חוסר בבי-12 אז הפרצופים המתוסכלים שלנו אחד לשני ביציע יאמרו הכל..

רגע בעצם..

זה יהיה בלעדינו- 

אז לא משנה...

יש משחקי טניס שמופסקים עקב גשם ומחודשים לפעמים יומיים אחרי. הגישה שלך לא נכונה, השלכות של 3 חודשים פגרה חלות על כולם, כולם התאמנו בזום, היו בבית, כולם. האמת שאם כבר במועדון כמו שלנו אני מאמין שהכושר נפגע פחות מאשר במועדונים כמו הפועל חיםה לדוגמא... ואגב, אם מיכה לא יגיע לשער, זה לא בגלל פגרת הקורונה...

14 hours ago, מנש שער 11 said:

יש משחקי טניס שמופסקים עקב גשם ומחודשים לפעמים יומיים אחרי. הגישה שלך לא נכונה, השלכות של 3 חודשים פגרה חלות על כולם, כולם התאמנו בזום, היו בבית, כולם. האמת שאם כבר במועדון כמו שלנו אני מאמין שהכושר נפגע פחות מאשר במועדונים כמו הפועל חיםה לדוגמא... ואגב, אם מיכה לא יגיע לשער, זה לא בגלל פגרת הקורונה...

נכון, אבל בכל זאת - החזרת הליגה בצורה שהם עושים את זה היא שטויות. המודל הזה ייתמוטט אחרי שבועיים, או גרוע מזה, ממש לפני קו הסיום. אני לא רואה מצב שמישהו לא יידבק ויעיף את כל הקבוצה שלו מהליגה - אין לזה צורה. 

אם הפועל זוכה בגביע, מקום 4 הולך לאירופה. 

הרע במיעוטו, עוד קבוצה שתבוא להילחם גם נגד חיפה.

בכל מקרה אני מהתחלה הימרתי על בש זוכה, מאמין שזה יקרה גם.

On 8.5.2020 at 15:16, Armagedon said:

ניסיון מעניין בליגה הדנית של קבוצת AGF וחברת Zoom.

מוזמנים לקרוא..

אורי קופר / הכל מקצועי

בכל בעולם מתבאסים על כדורגל שהולך לחזור ללא קהל אז קבוצת AGF מדנמרק, שם הליגה חוזרת יחד עם זו הישראלית, מציגים משחקים עם קהל. וירטואלי.

שיתוף פעולה בין הקבוצה לבין חברת ZOOM יציג לעולם את הדבר הבא: כל אוהד יכול לבוא למשחק דרך זום. מסכי ענק יפוזרו מסביב למגרש, כמו יציעים אמיתיים, וכל אוהד יכול להירשם ליציע לבחירתו. 22 יציעים. יש מקום לאוהדי בית ויש לאוהדי חוץ. יש "יציעי עמידה", עם קפיצות ושירים, ויש כאלה רגועים יותר. למנויים יש אפשרות לבחור ראשונים באיזה יציע להתמקם ואף לשבת עם החברים הקבועים שלהם.

השחקנים על הדשא יראו וישמעו את האוהדים. את השירים, בטח גם את הקללות. יותר מזה, הם יכולים לחגוג שער לכיוון "היציע". איזה עולם.

מעניין יהיה לראות את זה בארץ, בקושי לפייסבוק אתה מצליח להיכנס באמצע משחק עם הקליטה הנוראית

18 דקות לפני, liron981s said:

תגידו לא ראיתי שפורסם איפשהו

איך הולך אירופה השנה?תאריכים?בצל הקורונה?..

לא חושב שהחליטו עדיין.