Jump to content

יש עולות, יורדות ואלופה בנוער, ומה איתנו?

itan17

Recommended Posts

3 hours ago, YoC said:

אם עומדים מולך עם תמונת עירום של נטע ברזילי ומכריחים אותך להמר אחרת יחשפו אותך בפנייך תרתי משמע: 
אתה חייב להמר, אם יהיה משחק אחד מול חיפה על התואר, איפה יקבעו אותו, בבלומפילד או בסמי עופר? 

ואני אפילו נותן לך יתרון להימור לטובת בלומפילד בזה שמכבי סיימה מעל חיפה אז יתרון ביתיות צריך להיות אצלה לכל הפחות. 
שמת הרבה כסף, אתה רוצה לשמור על הכסף הזה, על מה תהמר?

מהמר על בלומפילד קל ונותן לך יחס. יש גבול.

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם מעצבן אותי שרוצים להחזיר את הליגה ביוני, אבל ב31 איביץ' כבר יכול לעזוב ואז מה?

בול מה שחשבתי. חושבים  על דחייה כזאת כאילו אין פה חוזים שנגמרים. 

אי אפשר להחזיר את הליגה במתכונת של 2 סיבובים אם יחזירו

בטח לא להמציא חוקים חדשים של קיזוז ומשחקי ראש בראש

יאללה מחכים כבר שאופ"א תרד מהעץ שלה עם הקטע של אירופה.

זה יהיה פשוט בלתי ספורטיבי לא להביא לנו אליפות ולכן זה מה שיהיה קשה לי להאמין שכל העסקונה המסריחה שיש בכדורגל תכריז עלינו כאלופים. ביטול עונה זה פשוט ביזיון וגניבה שעוד לא הייתה פה אחרי מה שעשינו בשנה הזאת.

ושהגרוט הזה יקבל כבר החלטה כמה אפשר למרוח את העניין הזה.

מרגע לרגע אני מתחיל לחשוב שאולי כבר עדיף שהעונה תסתיים ויחליטו מה שיחליטו, כי עם קיזוז או כל המצאה אחרת יש סיכוי שנאבד את זה ואז זה יהיה כואב הרבה יותר.

19 hours ago, עמית ר said:

בוא כמובן נתעלם מהעובדה שסידור הפלייאוף מראש נותן עדיפות כלשהי למוליכה, כמובן כי מגיע לה ועבדה קשה במשך 2 סיבובים.

אבל כן, הגיוני שעכשיו יעשו הגרלה ולמוליכה לא יהיה יתרון.

בוא נתעלם מזה שאין סיבוב ביתי וסיבוב חוץ.

כן, יש לכם יתרון ביתיות בפלייאוף, וזה צריך להשמר בצורה מסויימת גם אם הופכים את זה לסיבוב אחד, אבל המשחקים הביתיים שלכם פוזרו על גבי 2 הסיבובים.

לצורך העניין, אנחנו בתחתית הפלייאוף העליון, ככה שאנחנו לא אמורים להנות יותר מדי מיתרון ביתיות. הסיבוב הראשון נותן לנו משחקים בייתיים נגדכם ונגד בית״ר, מקום ראשון ושלישי,

והסיבוב השני נותן לנו 3 משחקים בייתיים, נגד חיפה ונגד התחתית.

איזה מהסיבובים הוא זה שלא נותן לנו יתרון ביתיות?

1 דקה לפני, wddani said:

על מה ולמה קיזוז? סיבוב אחד וקיזוז זה כאילו נתנו לחיפה משחק במתנה. 

זה בדיוק למה אני טוען שאי אפשר לשנות את החוקים באמצע.

לעשות קיזוז זה הזוי, ובאמת כאילו נתנו לחיפה משחק מתנה. לעשות רק סיבוב אחד ולא לעשות קיזוז זה כאילו נתנו לכם משחק מתנה.

ברור לי מה אתם מעדיפים, אבל טכנית שתי האופציות דפוקות.

29 דקות לפני, hairy2hell said:

לעשות קיזוז זה הזוי, ובאמת כאילו נתנו לחיפה משחק מתנה. לעשות רק סיבוב אחד ולא לעשות קיזוז זה כאילו נתנו לכם משחק מתנה.

ובגלל זה האפשרות הכי טובה היא להכריז על סיום העונה בדיוק כמו בצרפת ובבלגיה.

48 דקות לפני, hairy2hell said:

אני מרגיש שאתה בדרך למסקנה הנכונה 

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ובגלל זה האפשרות הכי טובה היא להכריז על סיום העונה בדיוק כמו בצרפת ובבלגיה.

האופציה הכי טובה היא להמשיך את הליגה כרגיל. לא יודע אם זה אפשרי, אבל אם כן, זו לחלוטין האופציה העדיפה.

אבל אם לא, אמרתי - אי אפשר לשנות את החוקים באמצע. זה אומר לסיים את זה בלי אלופה, בלי גביע, בלי כלום.

אני אגיד את זה אחרת - אם עושים שינוי, זה חייב להיות בהסכמה פה אחד בין כל הקבוצות. זה למה על אף שגם מעבר לסיבוב אחד בפלייאוף הוא מלא בעיות בעיני, יש יותר מצב שזה יקרה מאשר שתוכזר אלופה כבר עכשיו.

האופציה הכי טובה היא להמשיך לשקר שכאילו מחר הליגה חוזרת וכולם חוזרים לכושר....מחר סמי עופר מלא ועופרי גלאטידור ארד, נטע הרוצח השקט לביא ויאניק איזה כדורגל וולסחורט כבר מכינים את הבמות לחגיגת אליפות ואין פער ואין כלום.

עד ששחקנים יחזרו לכושר יקח חודשים ואז אולי שנראה ניצוץ אולי הקורונה הזאת תחזור.

18 דקות לפני, hairy2hell said:

האופציה הכי טובה היא להמשיך את הליגה כרגיל. לא יודע אם זה אפשרי, אבל אם כן, זו לחלוטין האופציה העדיפה.

אבל אם לא, אמרתי - אי אפשר לשנות את החוקים באמצע. זה אומר לסיים את זה בלי אלופה, בלי גביע, בלי כלום.

אני אגיד את זה אחרת - אם עושים שינוי, זה חייב להיות בהסכמה פה אחד בין כל הקבוצות. זה למה על אף שגם מעבר לסיבוב אחד בפלייאוף הוא מלא בעיות בעיני, יש יותר מצב שזה יקרה מאשר שתוכזר אלופה כבר עכשיו.

הליגה לא תחזור כרגיל. אם יהיה נס וזה יקרה זה יהיה בחום של הקיץ והקבוצות יאבדו שחקנים ומאמנים שמסיימים חוזה.

הסכמה פה אחד אני לא מאמין שתהיה. לבטל את הליגה זה הכי לא הגיוני כי אז בגלל עשרה משחקים עונה שלמה הלכה לפח. הפתרון ההגיוני ביותר הוא לתת לנו את האליפות.

נכון שזה לא המצב הכי הגיוני שיש, אבל מדובר בפאקינג מגיפה עולמית. אין ברירה. אנחנו הקבוצה היחידה שלא הפסידה, שספגה הכי מעט, שניצחה כל קבוצה אחרת, ניצחנו את היריבה שלנו לתואר פעמיים והכי חשוב כל הקבוצות שיחקו נגד כולם פעמיים. אין יותר אלופה מזה.

22 דקות לפני, hairy2hell said:

הדיון הוא על ביתיות מול השניה בטבלה בסיבוב פליאוף אחד. אז כן, זה צריך להיות משוחק בבלומפילד בדיוק כמו שנקבע בעבר עם סיבוב פליאוף אחד. זה המצב.

30 דקות לפני, המכבייה said:

הדיון הוא על ביתיות מול השניה בטבלה בסיבוב פליאוף אחד. אז כן, זה צריך להיות משוחק בבלומפילד בדיוק כמו שנקבע בעבר עם סיבוב פליאוף אחד. זה המצב.

למה זה הדיון?
יתרון ביתיות בפלייאוף לא אומר רק הראשונה מול השניה. לצורך העניין, זה אומר גם השניה מול אלו שמתחתיה.

מן הסתם כל מה שמעניין אתכם זה הקרב שלכם מול חיפה על האליפות, וזה מאוד לגיטימי שלא יעניין אתכם משהו אחר, אבל גם מן הסתם הדיון שיתקיים על זה חייב להיות על התמונה הכללית ולא עליכם.

שוב, מסכים שאם זה סיבוב אחד, זה חייב לבטא בתוכו את יתרון הביתיות שלכם. אבל זה לא יכול לבוא על יתרון הביתיות של כל השאר. וכל הצעה יוצרת דברים דפוקים לאחרים.

אמרתי - אני לא יודע להציע מה יהיה הפתרון הכי טוב, אני רק מדבר על מה לדעתי יקרה.

אמרתי שאולי יעשו הגרלה לא כי זה בעיני מה שצריך לעשות, אלא כי כל שאר האופציות כל כך דפוקות, שיש יותר סיכוי שיסכימו בסוף על הגדרלה מאשר שיסכימו על סיבוב ספציפי.

מצחיק שלפני חודש כמעט כל הקבוצות והשחקנים אמרו שאין טעם להמשיך את העונה, בטח בלי קהל, ועכשיו כולם יצאו בקמפיין של להחזיר את העונה.

כנראה הבינו טוב יותר את ההשלכות הכלכליות.

אם יהינ סיבוב אחד (וסביר שזה מה שיהיה לדעתי) יעשו את המשחקים במגרשים ניטרליים וזה גם ככה לא כזה קריטי כי קהל לא יהיה בכל מקרה

2 hours ago, snufkin said:

אם יהינ סיבוב אחד (וסביר שזה מה שיהיה לדעתי) יעשו את המשחקים במגרשים ניטרליים וזה גם ככה לא כזה קריטי כי קהל לא יהיה בכל מקרה

ביתיות זה לא רק קהל, כשאתה משחק במקום שאתה מכיר ורגיל, מידות המגרש, המראה, זה חשוב לא פחות מקהל.

אין אווירה להמשך העונה

אחרי חודשיים בלי משחקים, זה יותר מפגרה רגילה של סוף עונה. השחקנים לא בכושר וזה ישפיע ישירות על התוצאות. אם אנחנו נקח חיפה יבכו שזה עצר להם את המומנטום (שזה שקר, כי במחזורים האחרונים הפער גדל, אבל הם כבר בנו את הנראטיב), אם חיפה תקח אנחנו נבכה..

ועוד צריך לקחת בחשבון שמדובר ביוני בקיץ הישראלי + חזרה מפגרה, זה אומר שהמשחקים הכי חשובים של העונה ישוחקו בקצב איטי וברמה נמוכה. תוסיפו למיקס הזה גם משחקים ללא קהל, אקסטרה בזבוזי זמן (בטח הפסקת שתייה בכל מחצית, יש דיבור גם על 5 חילופים במשחק במקום 3, מה שיגרור עוד יותר עצירות ובזבוזים...)

באמת שכבר מעדיף לסיים את זה ככה, לא דחוף לי לסיים את הליגה רק בשביל הפרוטוקול.