Jump to content

יש עולות, יורדות ואלופה בנוער, ומה איתנו?

itan17

Recommended Posts

On 26.4.2020 at 23:33, ששון הצהוב said:

גם אני בדעה שמיותר לשחק ללא קהל

אולי למעט חצאי גמר הגביע שחייבים לקיים איכשהו כדי שתיפול הכרעה.

אם היתה עכשיו נפתחת עונה חדשה מהניילונים ללא קהל, הייתי יכול לשאת בזה.

מקסימום זו היתה עונה קצת פחות דרמטית.

בטח שחקנים היו פחות חוגגים אחרי שער- אבל לפחות זה היה טוב לאנשי הענף עצמו.

אבל לסיים בלעדינו את העונה אחרי שכבר לקחנו בה חלק פעיל...מרגיש מיותר.

זה כמו שאוטובוס של תיירים יסיע אותם לעבר אתר קדוש, ושבמהלך הדרך תינתן הנחיה שהכניסה לאתר נאסרה לתיירים-

ואז נהג האוטובוס יוריד אותם בצד וידהר אל היעד לבדו ):

דווקא הפוך - עונה ללא קהל לא יכולה כנראה להתקיים.

התקציב של כמעט כל הקבוצות יהיה לא קיים בכלל ללא מכירת המנויים והכרטיסים (למעט אולי אצלכם ואצל חיפה, וגם זה יקטן משמעותית), ולקבוצות לא יהיה מאיפה לשלם משכורות.

אם מבטלים מראש את המקור הכנסה הראשי של הליגה, הליגה לא יכולה להתקיים.

עכשיו לפחות אמנם זה עדיין פגיעה משמעותית (במיוחד לנו, שהפלייאוף העליון היה אמור להיות הכנסה משמעותית עבורנו), אבל רוב התקציב מסתמך על הכנסות שכבר הגיעו, ולכן אפשר עדיין לקיים פעילות רגילה (ביחד עם צימצומים כלשהם), להבדיל מבעונה חדשה.

אם מותר לכל הליגה לזיין את השכל ולהמציא נוסחאות הזיות שגוזלות אליפות לאלופה המכהנת, שהיא גם מוליכת הטלבה ב6 הפרש כולל 2 נצחונות בקרב ישיר על היריבה לתואר, לאחר 2 סיבובים מלאים כך שאין פה חוסר סימטריה\חוסר צדק, כולם פגשו את כולם פעמיים והטבלה נסגרה כשמכבי במקום הראשון בפער ניכר אז גם לנו מותר:

הצעתי היא:

סוגרים את הליגה:
הפועל רעננה והפועל ת"א יורדות ללאומית

מכבי אלופה

גביע מבוטל ואין זוכה העונה
ראשל"צ ובית"ר ת"א עולות ליגה

נגמר הסיפור

2 hours ago, hairy2hell said:

אולי לא מייצג (לא יודע מה זה מייצג, כל דוגמא בעולם שונה מהשניה ולא תמצא 2 מקרים זהים לגמרי), אבל זה תקדים ״מסוכן״ לפיפ״א שיכול אולי לגרום להם לשנות את עמדתם בנושא. הרי לא סביר שישעו את צרפת וכל הקבוצות הצרפתיות ממפעלים בינלאומיים.

נראה.

ברור שכל דוגמא היא שונה.

אבל קל לראות שהמקרה של ההולנדים רחוק מהמקרה שלנו כי שם יש מאבק צמוד ושיויון בנקודות.

מצד שני, במקרה של פריז זה מקרה שברור שהיא לוקחת בהליכה.

אנחנו איפשהו באמצע

35 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

ברור שכל דוגמא היא שונה.

אבל קל לראות שהמקרה של ההולנדים רחוק מהמקרה שלנו כי שם יש מאבק צמוד ושיויון בנקודות.

מצד שני, במקרה של פריז זה מקרה שברור שהיא לוקחת בהליכה.

אנחנו איפשהו באמצע

יותר מאמצע בהתחשב בזה שאצלנו נגמרה עונה סדירה שבה כל קבוצה שיחקה פעמיים נגד כל יריבה.

אני לא חושב שצריך לחזור לשחק כבר, עבר יותר מדי זמן וצריך להתחיל להתכונן לעונה הבאה. לסיים את הליגה לקבל את האליפות שמגיעה לנו בצדק ולהמשיך הלאה. ושכל שונאי מכבי ואוהדי חיפה בפרט יקפצו לי ויסבלו בשקט.

3 hours ago, hairy2hell said:

אולי לא מייצג (לא יודע מה זה מייצג, כל דוגמא בעולם שונה מהשניה ולא תמצא 2 מקרים זהים לגמרי), אבל זה תקדים ״מסוכן״ לפיפ״א שיכול אולי לגרום להם לשנות את עמדתם בנושא. הרי לא סביר שישעו את צרפת וכל הקבוצות הצרפתיות ממפעלים בינלאומיים.

נראה.

זה אולי תקדים (רק כי הם הראשונים, לא כי זה משהו מפתיע), אבל העמדה של פיפא לא רלוונטית. אם הרשויות במדינה אומרים שאי אפשר לשחק כדורגל, אז מי שואל את פיפא בדיוק? הם ירדו מהעץ שטיפסו עליו ויקבלו את זה.

2 hours ago, YoC said:

אם מותר לכל הליגה לזיין את השכל ולהמציא נוסחאות הזיות שגוזלות אליפות לאלופה המכהנת, שהיא גם מוליכת הטלבה ב6 הפרש כולל 2 נצחונות בקרב ישיר על היריבה לתואר, לאחר 2 סיבובים מלאים כך שאין פה חוסר סימטריה\חוסר צדק, כולם פגשו את כולם פעמיים והטבלה נסגרה כשמכבי במקום הראשון בפער ניכר אז גם לנו מותר:

הצעתי היא:

סוגרים את הליגה:

מכבי אלופה

נגמר הסיפור

מוכן שלא תקבע אלופה בתמורה לירידת ליגה של הפועל.

4 דקות לפני, DoW said:

זה אולי תקדים (רק כי הם הראשונים, לא כי זה משהו מפתיע), אבל העמדה של פיפא לא רלוונטית. אם הרשויות במדינה אומרים שאי אפשר לשחק כדורגל, אז מי שואל את פיפא בדיוק? הם ירדו מהעץ שטיפסו עליו ויקבלו את זה.

העמדה של פיפ״א זה לא שחובה לסיים את העונה, אלא שלא ניתן לקבוע אלופה מבלי לסיים את העונה.

(לפחות לפי מה שפורסם בתקשורת, לא טרחתי לחפש פרסום רשמי)

התקציב של כמעט כל הקבוצות יהיה לא קיים בכלל ללא מכירת המנויים והכרטיסים (למעט אולי אצלכם ואצל חיפה, וגם זה יקטן משמעותית), ולקבוצות לא יהיה מאיפה לשלם משכורות.

עכשיו לפחות אמנם זה עדיין פגיעה משמעותית (במיוחד לנו, שהפלייאוף העליון היה אמור להיות הכנסה משמעותית עבורנו), אבל רוב התקציב מסתמך על הכנסות שכבר הגיעו, ולכן אפשר עדיין לקיים פעילות רגילה (ביחד עם צימצומים כלשהם), להבדיל מבעונה חדשה.

מבחינתי אפשר להציע מנויים גם לעונה ללא קהל, אין לי ספק שתהיה (אצלנו) היענות אולי לא 30k אבל יהיו מספיק שיקנו.

התכוונתי מהזווית שלי כאוהד, לא מצד של העניין של בעלי הקבוצות.

3 hours ago, YoC said:

הצעתי היא:

סוגרים את הליגה:

מכבי אלופה

נגמר הסיפור

הייתי איתך אבל מבקש להחליף את העולות.

ראשל"צ מועדון מיותר לחלוטין. לא מגיע לו.

רמלה יותר משמעותיים בלאומית- חוץ מפיקנטריה, אין לזה באמת ערך עבורנו שהם יימצאו בליגת העל.

הפועל פ"ת מועדון שראוי לליגת העל.

גם למגזר יש מקום בליגת העל (לא סכנין).

אני חושב שאצלנו ישחקו סיבוב פלייאוף אחד בתחילת חודש יוני. זה בסך הכל 5 מחזורים בפלייאוף העליון ו 7 בפלייאוף התחתון. אפשר לתקתק את זה בחודש אחד.

13 hours ago, YoC said:

הצעתי היא:

סוגרים את הליגה:

מכבי אלופה

נגמר הסיפור

למה לא להוריד את חיפה יחד עם הפועל תל אביב?

19 hours ago, duduha said:

מבחינתי אפשר להציע מנויים גם לעונה ללא קהל, אין לי ספק שתהיה (אצלנו) היענות אולי לא 30k אבל יהיו מספיק שיקנו.

בחייאת, כמה אנשים ישלמו 1000+ שקל על מנוי בשביל לצפות מהבית?

14 דקות לפני, YoniC said:

רוצה להאמין לפחות 5-6

51 דקות לפני, duduha said:

רוצה להאמין לפחות 5-6

שום סיכוי זה כבר מוגזם.

אני אולי והמשפחה שלי אולי נקנה אבל לא רואה יותר מ-1,500 איש עושים את זה.

2 hours ago, duduha said:

רוצה להאמין לפחות 5-6

לא רואה את זה קורה במחירי מנוי.

מנגד, לא זוכר כמה מכבי פוראבר היו השנה, אבל אני מניח שזה למשל משהו שכן יכול להישמר

2 hours ago, YoniC said:

אח של יובל נעים ימכור יוזרים לצפייה ישירה?

אליפות לא נקבל, נראה מה האופציות שיהיו - הגרועה ביותר למחוק פשוט את העונה, שזה פשע אחרי ששברנו שיאים והוציאו לנו תמיץ במשך שני סיבובים. גם קיזוז אפשרי ולדעתי האידאלי עד כמה שאפשר להמשיך עוד 10 מחזורים ללא קהל.

מצפה לרע ביותר, אולי תהיה הפתעה, אבל עושה רושם שאף אחד לא בכיוון להכריז עלינו, מקסימום מקום לאלופות.