Jump to content

יש עולות, יורדות ואלופה בנוער, ומה איתנו?

itan17

Recommended Posts

7 דקות לפני, turgi said:

לא רואה איך הם דוחפים עשרה משחקים.

ינסו לתת חמישה.

הבעיה זה לא איך דוחפים 10 משחקים אלא מתי אפשר להתחיל להתאמן, אפשר יהיה לשחק רק אחרי מינימום שבועיים מהרגע שהתחילו אימונים נורמלים שאין בעיית ריחוק. 

אם נתחיל אימונים באמצע מאי, אז ביוני אפשר להתחיל לשחק, ב 45 יום אפשרי לעשות 10 מחזורים ולסיים באמצע יולי. 

מצחיק שמקשקשים על חום של יולי אוגוסט כי כל שנה בזמן הזה אנחנו משחקים במוקדמות. אולי לרעננה יהיה קשה. 

40 דקות לפני, קאוביין said:

הבעיה זה לא איך דוחפים 10 משחקים אלא מתי אפשר להתחיל להתאמן, אפשר יהיה לשחק רק אחרי מינימום שבועיים מהרגע שהתחילו אימונים נורמלים שאין בעיית ריחוק. 

אם נתחיל אימונים באמצע מאי, אז ביוני אפשר להתחיל לשחק, ב 45 יום אפשרי לעשות 10 מחזורים ולסיים באמצע יולי. 

מצחיק שמקשקשים על חום של יולי אוגוסט כי כל שנה בזמן הזה אנחנו משחקים במוקדמות. אולי לרעננה יהיה קשה. 

ובדרך כלל אנחנו נראים זבל בתקופה הזאת באירופה. 

1 hour ago, לא לגרור מי גורר said:

רק לבדוק אם שמת לב, על הדשא יש לנו 6 נקודות יותר מלמקום השני, ונתנו לכם פעמיים 3 (סתם כי כיף להזכר) 

אם יש משהו הוגן באליפות מהסוג הזה היא שהיא נקבעה על הדשא, עכשיו השאלה אם לקצר את הליגה ולתת את האליפות או לנסות למצוא פתרונות "ספורטיביים" לשנות את הפורמט ואז להכריע. 

האליפות לא נקבעה על הדשא. עובדתית.

אתם במקום הראשון, ולצערי בצדק, אבל זה עדיין לא אליפות. גם אם רוב הסיכויים שתזכו, רוב הסיכויים זה לא שווה אליפות.

וככלל, זה משהו שחייב להיות מוכרע על הדשא עד הרגע האחרון. אי אפשר לשנות את החוקים באמצע. ושוב, זה נכון גם בליברפול. ואמרתי את זה גם על ליגות נוער שאנחנו זכינו שם באליפות - זה בעיני בושה שהורכז שם אליפות, גם אם זה לנו, וזה חייב להיות ללא הכרעה.

צריך לחכות עם ההודעה על הפסקת הליגה עד שנדע אם יתאפשר בצורה מסויימת להמשיך אותה בהמשך. זו העדיפות העליונה, כדי לתת אופציה למישהו לזכות באליפות.

אם אי אפשר, צריך באמת להפסיק את הליגות, ללא אליפות, ללא עולות ויורדות, ואם ימצאו פתרון למקומות לאירופה - אז גם ללא גביע.

זה חייב להיות מוכרע על גבי הדשא הירוק, ולא על גבי השולחן הירוק. אי אפשר לקבוע תארים בדיונים. 

בדרך כלל הוא לא מעניין אותי אבל איך הוא מגיב דווקא פה בכזאת נחרצות הסרח הזה ?

מזיין לי תמוח על ספורטיביות שהוא אוהד את הקבוצה הכי שרמוטה במובן הזה באופן כללי, ושלקחה אליפות בשיטה לא ספורטיבית ולא בנקודות. זה כאילו אתה מתאמץ.

אם מבטלים את הליגה יש אליפות שיזדיינו כולם. מקווה שלא יבטלו ,ניקח גם בלי קהל.

לפי דעתי עונת הכדורגל של 19/20 כבר לא תחזור.
אם אפשר לצפות למשהו זה רק סיום של ליגת האלופות והליגה האירופית. 
אני יודע שיש בעיה עם גביעי המדינה וכנראה שמפעלי הגביע  יוכרעו בטורנירי בזק במהלך הקיץ על מנת לשבץ את הקבוצות הזוכות למפעלים האירופיים. 
הכדורגל בליגות המקומיות יחזור רק בעונת 20/21. 

במצב כזה האופציה הכי ריאלית - הכרזה על אלופות, הקפאת יורדות והגדלת הליגות בעונה הבאה. 
ואצלנו בישראל הליגה במצב הכי טוב לסיום: 2 סיבובים מלאים עם פער 7 בפסגה (כולל הפרש שערים). 
זו תהיה האליפות ה24 שלנו והאמת שהיא תהיה קצת עצובה כי באמת מדובר בעונה אדירה של מכבי.

לפחות יש לנו את משחק העונה לקחת מהעונה הזאת - 4:3 מול חיפה. 

9 דקות לפני, Semper Fidelis said:

ואז הטיפש שאוהד את השרמוטות מעבר לכביש סיפר לי על אליפות שמושגת לא על המגרש

אם אני זוכר נכון, אני נמצא בפורום הזה עוד מלפני זה.

אתה מוזמן לחפש אחורה ולראות מה כתבתי בזמנו על הביזיון הזה. אני אחיד בהקשר הזה - גם אם זה היה נגדנו.

26 דקות לפני, החולצה עם הסוס said:

ו"האליפות" שלכם בקיזוז? מה איתה?!

גם הוכרעה על הדשא?

כן. חוקי המשחק הוכרעו לפני העונה, ולא שונו תוך כדי.

שעיר אולי תעוף מפה כבר? הדעה שלך לא רלוונטית לכלום גם אם אתה אובייקטיבי.

זה שייתנו לנו אליפות עכשיו זה לטובתכם כי היינו מזיינים את האמאשלכם עוד פעמיים

והקבוצה השרמוטה שלך עברה את רבע גמר הגביע במשחק אחד ולא שיטת בית-חוץ למרות ש"שינו את החוקים באמצע העונה"! 

עלק "להקבע על הדשא ולא על השולחן הירוק" מה אתה אהבל? כאילו סתם נעצרה הליגה כי לא בזין שלנו, פאקינג מגפה עולמית.

ברור שעדיף שיוכלו לסיים את העונה אבל אם יחליטו שנגמר ולא ממשיכים? מין הסתם אליפות למכבי. עלק לקבוע תארים בדיונים פחחח

21 דקות לפני, MR.Krabs said:

שעיר אולי תעוף מפה כבר? הדעה שלך לא רלוונטית לכלום גם אם אתה אובייקטיבי.

זה שייתנו לנו אליפות עכשיו זה לטובתכם כי היינו מזיינים את האמאשלכם עוד פעמיים

2 hours ago, hairy2hell said:

אי אפשר לשנות את החוקים באמצע.

אתה מתייחס לזה כאילו מכבי עכשיו החליטו שנגמר ושאין להם כוח לפלייאוף, אתה צריך להבין שבמצב הפשוט נדיר שנוצר אין מנוס משינויים.

למי שמתקשה להתייחס לזה כאליפות כי זה על הדשא-

תנסו לגשת לזה הפוך- לא לשאול "מי ראויה לאליפות?"

אלא לשאול "מה קרה בעונת 2020?"

בואו רגע נתרגל את זה על עונת 2012

מי זוכר ורוצה לספר מה ארע בעונת 2012?

אעשה את זה קצר:

המאבק בין חיפה והפועל החל להתמסמס ושתיהן קירטעו במרוץ לפסגה

במקביל הגיחה ק.שמונה ובמומנטום מפחיד הכתיבה את הטון מהמקום הראשון

3 הגדולות התמקדו בליגה האירופית והזניחו את הזכייה בליגה.

ההפתעה מהצפון, בעקביות, התמדה וסבלנות של רן בן שמעון נגסה עוד ועוד בצלחת עד שטרפה הכל.

את הגביע נראה לי לקחה הפועל נגד בני יהודה (כמו בכל שנה בזמנו).

אתם מבינים? זה הסיפור של אותה עונה, לא זוכר במדויק את משחק ההכתרה או את ההפרש מהסגנית...אבל זהו בגדול.

עכשיו בוא ננסה את התרגיל על 2020:

העונה התחילה עם הרבה עניין סביב זהבי והנבחרת ובסימן פתיחת בלומפילד המחודש.

במקביל הנציגות באירופה ובעיקר מכבי הודחו בבוז.

בליגה ביתר של חוגג פתחה רע, ב"ש של בכר עמדה בציפיות סיבוב אחד ואז נפרדו דרכיהם, חיפה סיפקה כדורגל יפה, ומכבי נתנה פייט למאזן משנה שעברה ובעיקר לא ספגה.

הדו קרב ביניהן ייזכר בעיקר בזכות משחק עונה מטורף שנגמר בנוקאאוט ו- 6 הפרש לצהובים.

הפועל של קלינגר השתחלה לפלייאוף בקאמבק מרשים ואילו בגביע השתלטו דווקא הקבוצות הקטנות.

קצת אחרי פורים נערך משחק גביע ללא קהל בין ב"ש לחיפה בסמי עופר בעקבות משבר הקורונה.

לאחריו הופסקו כל המשחקים, במצב של חצי גמר גביע, והשלמת 2 סיבובי ליגה מלאים.

גם משחקי הנבחרת הוקפאו, ולא שוחק יותר כדורגל.

עד קיץ עונת 2021.

*__________________________* (שומר את הכבוד ל- @החתול הצהוב לתת את הפאנץ' המנצח לאותה עונה נוסטלגית)

משחקי הגביע נערכו במתכונת בזק בתחילת קיץ עונת 2021.

אז איך אחרי שסיכמנו את העונה, למי הייתם מעניקים את תואר האליפות של אותה עונה?

אם השנה היא 2040,

למי אתם חושבים שנתנו את האליפות של 2020?

אני מקווה שהתשובה ברורה.

2 hours ago, Semper Fidelis said:

ואז הטיפש שאוהד את השרמוטות מעבר לכביש סיפר לי על אליפות שמושגת לא על המגרש

זה הדבר הכי מביך שקיים באינטרנט 

3 hours ago, hairy2hell said:

האליפות לא נקבעה על הדשא. עובדתית.

אתם במקום הראשון, ולצערי בצדק, אבל זה עדיין לא אליפות. גם אם רוב הסיכויים שתזכו, רוב הסיכויים זה לא שווה אליפות.

וככלל, זה משהו שחייב להיות מוכרע על הדשא עד הרגע האחרון. אי אפשר לשנות את החוקים באמצע. ושוב, זה נכון גם בליברפול. ואמרתי את זה גם על ליגות נוער שאנחנו זכינו שם באליפות - זה בעיני בושה שהורכז שם אליפות, גם אם זה לנו, וזה חייב להיות ללא הכרעה.

צריך לחכות עם ההודעה על הפסקת הליגה עד שנדע אם יתאפשר בצורה מסויימת להמשיך אותה בהמשך. זו העדיפות העליונה, כדי לתת אופציה למישהו לזכות באליפות.

אם אי אפשר, צריך באמת להפסיק את הליגות, ללא אליפות, ללא עולות ויורדות, ואם ימצאו פתרון למקומות לאירופה - אז גם ללא גביע.

זה חייב להיות מוכרע על גבי הדשא הירוק, ולא על גבי השולחן הירוק. אי אפשר לקבוע תארים בדיונים. 

ברמת העיקרון אתה צודק, חוקי המשחק וחוקי הפורמט נקבעו לפני ואי אפשר לשנות אותם תוך כדי תנועה.

אבל אי אפשר להתעלם מהנקודה שבה הליגה הופסקה. 2 סיבובים, בית-חוץ, כולם שווים. לטעון שזה לא ספורטיבי ושהאליפות לא נקבעה על הדשא זה תלוש מהמציאות. נהפוכו, זה יותר הוגן וספורטיבי מהפלייאוף חרטא הזה. האם קיימת קבוצה שהתאמצה פחות, או שיחקה גרוע יותר, כדי לשמור כוחות לפלייאוף? לא אחי. אין כזה דבר.

אם היינו מפסיקים בכל נקודה אחרת הייתי מסכים איתך, ואם היו מבטלים את העונה הייתי מקבל את זה בהבנה.

לא אכפת לי להמשיך בלי קהל, שבכל מקרה לא יהיה במגרשים עד העונה הבאה לפחות, אבל קשה לי להאמין שזה יקרה.

בקיצור, יורדות יוקפאו, יהיו עולות ואלופה לא תהיה, כשמכבי תלך למוקדמות האלופות, וכמובן זה יעבור בשקט מופתי כאילו לא הוצאנו את המיץ במשך 26 מחזורים.

בבלגיה אגב היה פער גדול, סגרו אלופה אבל חטפו על הראש מאופ״א, שביקשה לא לסגור שום ליגה בנתיים.

הנחמה היחידה שלי, שגם בפעם הבאה שנעלה על המגרש נוכל להריע לאלופת המדינה.

התקדים שקבעה ההתאחדות אמנם לא מחייב את המנהלת אבל הוא בהחלט מסמן כיוון ברור - לא ימחקו עונה. תהיה הכרעה באחת משתי הדרכים - או בחידוש משחקים והשלמת העונה (כולה או חלקה), או הכרזה על סיום והענקת תואר.

אין שום, אבל שום, רציונל שיכול לעמוד כטיעון חזק מספיק שלא לתת לנו אליפות במידה ויוכרז על סיום עונה. העונה הסדירה הושלמה פייר אנד סקוור.

אי אפשר פשוט לשחק אחרי הקיץ את החלק השני של העונה? ואז בחורף להתחיל עונה מקוצרת באופן חד פעמי, אם בכלל יהיה כדורגל (כי מדברים על התפרצות שנייה). גם ככה מדברים על לקצר את העונה הבאה למקרה ששוב יעצרו אותה, אז שישחקו את מה שנשאר מהעונה הזאת. תקדים ל"עונה" שהתפרסמה על משך יותר משנה כבר יש לנו בארץ.

ככה אף אחד לא מפספס הזדמנות ושום הישג לא נמחק, זה נראה לי הכי הוגן בשביל כולם.

באוקטובר יתחילו את עונת 2021, כשמדי פעם יעשו בימי שלישי משחקי השלמה לעונת 2020, ועד סוף 2022 יכתירו אלופה ל2020.

מה מבעס, יש כאן לוזרים בכיינים

שמזכיר לי את השיר על הפועל

"כל העולם אתכם דופקים ההתאחדות ההימורים"

דיי עם הקארמה הרעה הזו, עם ההרגשה הזו שמראש בטוח שידפקו אותנו

זה לא מכבד את המעמד שלכם בתור אוהדי מכבי תל אביב

ההתאחדות לא תדפוק אותנו, אנחנו הריאל של ישראל, במקום שתנסו להלחיץ את ההתאחדות ושאם לא יתנו לנו נעשה בלאגן

אתם מראש מתבכיינים שאין צ׳אנס שיתנו לנו

אתם מתנהגים בצורה עלובה

יש כאן אנשים עם מנטליות שמתאימה להפועל

25 דקות לפני, YNWA said:

ההתאחדות לא תדפוק אותנו, אנחנו הריאל של ישראל, במקום שתנסו להלחיץ את ההתאחדות ושאם לא יתנו לנו נעשה בלאגן

אתם מתנהגים בצורה עלובה

לפי מה שזכור לי ההתאחדות כבר לקחה לנו אליפות אחת, מה ימנע מהם לעשות את זה שוב?

1 hour ago, YNWA said:

אתם מתנהגים בצורה עלובה

זה אמיתי?