Jump to content

יש עולות, יורדות ואלופה בנוער, ומה איתנו?

itan17

Recommended Posts

אני באמת לא מבין אוהדי חיפה שבעד ביטול העונה, מבחינתם זאת הייתה אחלה עונה: מקום 2 וצמודים אלינו

זה רק מראה כמה שהם שונאים אותנו יותר שאוהבים את עצמם

14 דקות לפני, העמית הצהוב said:

יש ליגות שהודיעו שהן לא יחזרו לשחק באופן סופי השנה? או שכולן עדיין מתפללות לנס?

בלגיה הודיעה על אלופה.

הולנד כנראה בעקבותיה

מכונת היחצ התחילה

“אם מפסיקים עכשיו את הליגה לא צריכים לתת את האליפות למכבי ת"א, לעומת ליברפול שם הפער הוא גדול. מכבי ת"א מוליכה בפער קטן ויש עוד הרבה משחקים לשחק, פלייאוף שלם. אם לצערי יפסיקו את הליגה, אז לדעתי מכבי ת"א לא צריכה להיות אלופה”, הבהיר ורד

המזל שלנו הוא שהמצב בישראל בין הכי טובים באירופה, כאשר הליגה הסדירה הסתיימה ונותר לשחק רק את הפלייאוף

זאת ההחלטה הכי קלה שפשוט מסיימים את העונה כעת לפי הליגה הסדירה, כאשר כל קבוצה שיחקה פעמיים נגד כל אחת אחרת, בית וחוץ. זה לא מצב דומה באף ליגה אחרת.

ואני בהחלט מצפה ממכבי, שגם אם יחליטו לסגור את העונה מבלי להכריז על אלופה (מצב הזוי ומטומטם, אבל נראה שלשם חותרים כל המושחתים), מכבי יכריזו על אליפות בכל זאת וירשמו את זה כאליפות מספר 24 (כמו שע"פ הספירה הנוכחית יש לנו 23 ובהתאחדות זה 22)

1 hour ago, Dan eran said:

אני באמת לא מבין אוהדי חיפה שבעד ביטול העונה, מבחינתם זאת הייתה אחלה עונה: מקום 2 וצמודים אלינו

הבעיה מבחינתם שאם יתנו לנו אליפות מחמת הספק אז הם לא יוכלו להגיד שזו אליפות עם כוכבית כי כל הקיום שלנו זה כוכבית אחת גדולה מבחינתם. 

1 hour ago, Dan eran said:

לא הבנתי למה אתה מתכוון, כשהאופציות הן ביטול העונה או להמשיך בחודשי הקיץ המאוחרים ללא קהל?

8 דקות לפני, סלבה said:

ביטול מוחלט של עונה ששוחקה באופן סימטרי לגמרי ולפני פלייאוף זה טמטום מוחלט. לא מאמין שזה אשכרה אופציה.

שום דבר לא יפתיע אותי

16 דקות לפני, סלבה said:

ביטול מוחלט של עונה ששוחקה באופן סימטרי לגמרי ולפני פלייאוף זה טמטום מוחלט. לא מאמין שזה אשכרה אופציה.

למה העובדה שזה סימטרי משנה למשהו?

זה לא חוקי הפורמט. היורדות למשל אמורות להקבע בצורה לא סימטרית.

בין אם העונה תסתיים ללא אלופה, עם אלופה או תמשך בהמשך, העובדה שזה נעצר בצורה סימטרית לא אמורה להוות שיקול, כי בשום מקום לא נטען מראש שזה תנאי למיקום.

בעיני אגב אליפות זה משהו שצריך להקבע אך ורק על הדשא, ואם הוא לא נקבע על הדשא הוא לא רלוונטי.

ליגות שמופסקות, אם לא נקבע בהן אלופה עד אותו רגע, לא צריך להקבע שם אלופה כלל. גם לא במקרים כמו ליברפול.

והייתי אומר את זה גם אם אנחנו היינו בפסגה. הייתי מתבאס מזה ממש, אבל זה היה הדבר ההוגן בעיני. כנראה שהייתי פשוט בעד שהליגה לא תופסק, אלא תמשך במועד מאוחר יותר, כמה זמן שזה לא ייקח. אבל אם היו מפסיקים, הייתי אומר שלטעון לאליפות זה לא רלוונטי.

הייתי מקפיא גם עליות וירידות, כי זה כמו אליפות.

מיקומים לאירופה חייבים להקבע, את זה אי אפשר להפסיק, ולכן זה הגיוני שיקרה לפי המיקומים בטבלה.

ושמץ של מושג מה לעשות בגביע. בגלל שמדובר ב-3 משחקים אולי יהיה ניתן לקיים את זה כמיני טורניר מהיר, שהוא לא על התואר עצמו, אלא רק על המקום שלו באירופה, אבל אם זה לא יתאפשר לוגיסטית לפני שיהיה צריך לתת את שמות הקבוצות לאירופה, אז שמץ. אולי הגרלה בין ארבעת הקבוצות שנותרו, אבל ממש אין לי רעיונות ולא מקנא במי שצריך להחליט.

7 דקות לפני, hairy2hell said:

בין אם העונה תסתיים ללא אלופה, עם אלופה או תמשך בהמשך, העובדה שזה נעצר בצורה סימטרית לא אמורה להוות שיקול, כי בשום מקום לא נטען מראש שזה תנאי למיקום.

בעיני אגב אליפות זה משהו שצריך להקבע אך ורק על הדשא, ואם הוא לא נקבע על הדשא הוא לא רלוונטי.

ליגות שמופסקות, אם לא נקבע בהן אלופה עד אותו רגע, לא צריך להקבע שם אלופה כלל. גם לא במקרים כמו ליברפול.

והייתי אומר את זה גם אם אנחנו היינו בפסגה. הייתי מתבאס מזה ממש, אבל זה היה הדבר ההוגן בעיני. כנראה שהייתי פשוט בעד שהליגה לא תופסק, אלא תמשך במועד מאוחר יותר, כמה זמן שזה לא ייקח. אבל אם היו מפסיקים, הייתי אומר שלטעון לאליפות זה לא רלוונטי.

מיקומים לאירופה חייבים להקבע, את זה אי אפשר להפסיק, ולכן זה הגיוני שיקרה לפי המיקומים בטבלה.

ושמץ של מושג מה לעשות בגביע. בגלל שמדובר ב-3 משחקים אולי יהיה ניתן לקיים את זה כמיני טורניר מהיר, שהוא לא על התואר עצמו, אלא רק על המקום שלו באירופה, אבל אם זה לא יתאפשר לוגיסטית לפני שיהיה צריך לתת את שמות הקבוצות לאירופה, אז שמץ. אולי הגרלה בין ארבעת הקבוצות שנותרו, אבל ממש אין לי רעיונות ולא מקנא במי שצריך להחליט.

אם מקפיאים עולות ויורדות אני יכול איכשהו להבין את הטיעון שלך, נניח אומרים מגיפה עולמית אנשים מתים ברחובות וזה.

אבל לא זה המקרה, אני מרגיש שמתחילים להכשיר שרץ שיהיה שילוב של קצת מפה וקצת משם.

שים לב מי שתי הקבוצות במקומות הראשונים בליגה הלאומית ומי במקום השני בליגה הראשונה.

מה גם שכבר ראינו התבטאויות בעניין מכל מיני אנשים כאלה ואחרים.

מה גם שבליגות נמוכות יותר יש עולות ויורדות.

היורדת לא נקבעת באופן סימטרי כי זה סיבוב אחד ואין שיוויון בין בית לחוץ? הכוונה היא שעברו שני סיבובים וכולן שיחקו נגד כולן (וזה כן קורה בפלייאוף התחתון).

וסורי, אתה פשוט זיין מוח עלק אם הייתם מקום ראשון היית מנגד לצלחת. גם אנחנו רוצים שהליגה תמשיך אבל אם יחליטו שמפסיקים את העונה ואי אפשר להמשיך כי ביולי-אוג' חם מדי להמשיך או אנערף? ברור שצריך להכריז על אלופה.

ובשיא הכנות? עדיף שבנושא הזה לא תגיב. 

57 דקות לפני, hairy2hell said:

ההגיון שמנחה אותי זה שאם משחק מבוטל הוא שווה 0 נק לשני הצדדים.

אז אם כל המשחקים בוטלו, כל הטבלה נשארה אותו דבר מכבי תל אביב בראש, למה שהיא לא תיהיה אלופה? 

העונה הסתיימה, אליפות = הקבוצה שמסיימת את העונה במקום הראשון.

לא לתת פרס על עבודה קשה במשך רוב העונה, זאת גניבה.

אתה רוצה שלא ניקח אליפות? אין בעיה תחזיר את כל הכסף שהושקע במכבי בעונה הנוכחית בליגה+ שכר טרחה.

התחייבת לתת לנו הזדמנות לקחת את התואר, מנעת אותה מאיתנו למרות שאנחנו במקום הראשון תחזיר את מה שהושקע.

די נו אם לא יתנו לנו אליפות זה ביזיון ענק. במיוחד עם מעלים את הלוזונים.

תראו מה קרה בבלגיה שהפער שם בין המקום הראשון לשני קטן מהפער כאן ומספר המשחקים שנותרו שם גדול ממספר המשחקים שנותרו פה.

מה שמדהים בפרט לטענה של עידן ורד אבל בכלל לטענה של ביטול אליפות-

הוא שחיפה למעשה במרחק עצום מאיתנו.

7 נק' (עם הפרש שערים) זה יותר מסך המפגשים הישירים בינינו.

גם כשבוחנים את התוצאות הפנימיות אז יש נוקאאוט של 0-6

מכבי במאזן מושלם

חיפה במאזן מאופס

כך גם בכל הקריטריונים (כמות נצחונות, שערי זכות, הפרש כללי, יחס שערי חוץ וכו')

לא בקטע יותר מדי מקצועי, אלא מניתוח בנאלי של הטבלה, הסיכוי שלהם להפוך את הטבלה הוא בגדר נס.

לא נס ז'לגיריס, אבל כן נס ספורטיבי.

7 נק' פער מקבוצה שלא סופגת ולא מפסידה כבר שנתיים זה על גבול הבלתי אפשרי.

גם אם מכבי היתה מחרבנת עד סוף העונה- אנלא רואה שום סיכוי למהפך.

בנימה לא רשמית:

הם אפילו לא היו יותר טובים מאיתנו לאורך הדרך, צריך לפרגן להם על הכדורגל השוטף, אבל כקבוצה- לא איזו לביאה אימתנית.

לעומת זאת אנחנו תפקדנו כמכונה יעילה, אמנם כאוהד התאכזבתי לכל אורך העונה, אבל בניתוח נייטראלי דפקנו עבודה כמו שעון.

יש אליפות למכבי.

מכבי עשתה הכל נכון ולא צריכה להיענש על מה שלא בשליטתה. אם הליגה לא מתחדשת, יש כאן אלופה שהפסידה פעם אחת ב62 מחזורים, ספגה רק 7, ניצחה פעמיים את היריבה הישירה(וגם את יריבתה השנואה אבל זה לא רלוונטי) והיתה עליונה בפער על כל שאר הקבוצות. 

1 hour ago, hairy2hell said:

רק לבדוק אם שמת לב, על הדשא יש לנו 6 נקודות יותר מלמקום השני, ונתנו לכם פעמיים 3 (סתם כי כיף להזכר) 

אם יש משהו הוגן באליפות מהסוג הזה היא שהיא נקבעה על הדשא, עכשיו השאלה אם לקצר את הליגה ולתת את האליפות או לנסות למצוא פתרונות "ספורטיביים" לשנות את הפורמט ואז להכריע.