Jump to content

המשחקים הכי גדולים שראיתם בלייב

Semper Fidelis

Recommended Posts

1 hour ago, idan12 said:

באמת יש פה משהו שמתעלה על ה4-0 וה3-2 בדרבים?

ה4-2 למרות היותו בגארבג' טיים היה ענק לא פחות מה4-0(בעשרה שחקניםוגם סיימנו עם9)

חייב להודות שלא ראיתי בלייב אף משחק כדורגל מקצועני אחד שלא היה קשור למכבי תל אביב (נכליל בו גם משחקי הצגה כפולה, למשל)

5 hours ago, Meron's said:

ה4-2 למרות היותו בגארבג' טיים היה ענק לא פחות מה4-0(בעשרה שחקניםוגם סיימנו עם9)

תודה לך, הרגע ראיתי, תקופה מדהימה איזה כיף היה לעלות בהגרלה המסריחה

משחקים לא של מכבי שראיתי ואני זוכר:

• גמר הגביע 89' בין בית"ר לחיפה. משחק ענק. הגול של עופר מזרחי בדקה ה-90' לזכות חיפה -וואו.
  • גמר מונידאל 94'. לא, זה לא היה משחק טוב. אפילו חרא משחק. ועדיין גמר מונדיאל שמוכרע בפנדלים - אללה יסטור.
  • אנגליה- ארגנטינה במונדיאל 98' זכור לי כמשחק ענק והרחקה של בקהאם כואבת.
  • גמר אופ"א 2001. ליברפול מנצחת 4:5 במשחק מטורף לחלוטין. נדמה לי מול אלאבס הספרדית (עם ג'ורדי קרויף). הייתה תחושה שכל דקה יכול להית שער במשחק ההוא.
  • גמר אלופות 2005 ליברפול - מילאן. טירוף מוחלט. ב-0:3 למילאן הייתי עם הראש באדמה. למי שזוכר בדקה ה-117 הייתה הצלה אדירה של דודק מכדור של שבצ'נקו.
  • ליברפול - ברצלונה שנה שעברה 0:4 באנפילד. לא נתפש מה שהיה שם. 
  • גמר מונדיאל 2002 ברזיל-גרמניה. לא משחק גדול אבל לראות את רונאלדו (המקורי) סוגר מעגל אחרי התעלומה של גמר 98' היה נפלא.
  • חצי גמר 2014 גרמניה- ברזיל 1:7. אני אוהד ברזיל במונדיאלים. ועדיין, זה היה משהו לא ייאמן. פשוט לא ייאמן. גם ב-100 משחקים אחרים בין אותן קבוצות לא היה יכול להתקיים תרחיש כזה. מאז הכיבושים של גרמנים ב-1939/40/41 העולם לא ראה את גרמניה דורסת ככה מדינה אחרת :)
  • 1994, ברצלונה - ריאל 0:5 בנואוקאמפ (כמו שהיו קוראים לו אז בארץ). הצגה אדירה ששודרה בשידור חי בערוץ הספורט. רומאריו בערב עצום.
  • מחזורי הסיום בספרד ב-1993 ו-1994: ריאל אוכלת אותה בחוץ בטנריף , ברצלונה של קרויף מנצחת וזוכה באליפות. שנה מאוחר יותר לה קורוניה צריכה לנצח בבית בשביל להיות אלופה. היא מסתבכת בתיקו ו-3 דק לסיום היא מקבלת פנדל. שימו את זה ואתם אלופים. הם מחטיאים, ברצלונה מנצחת וחוגגת אליפות.
  • מחזור הסיום ב-2012 באנגליה עם האליפות של סיטי. וואו, מה שהיה שם. וואו!
  • גמר גביע אירופה לאלופות 1992, ברצלונה - סמפודריה 0:1 בוומבלי. זה לא היה משחק גדול, אבל אני לא יכול לשכוח אותו בזכות שער הנצחון האדיר של רונלד קומאן בבעיטה חופשית אדירה. זה היה בערב ל"ג בעומר וחתכנו מהמדורות לראות .
  • גמר אלופות 1994 מילאן דורסת את ברצלונה 0:4. הייתי אז אוהד ברצלונה. לא אדוק אבל אוהד, הרבה לפני הבארסמאניה המאוסה שהמאיסה עליי אותם. תבוסה כזו אף אחד לא צפה. ערב קשה, אבל משחק גדול - אין מה לעשות.

9 hours ago, nirc2 said:

חייב להודות שלא ראיתי בלייב אף משחק כדורגל מקצועני אחד שלא היה קשור למכבי תל אביב (נכליל בו גם משחקי הצגה כפולה, למשל)

לא ראית אף גמר מונדיאל? 

אמרת בלי כדורגל ישראלי, אז נס ז'לגיריס הייתי בן 13 וזאת הייתה השנה הראשונה שלי כמנוי, היינו בשער 11 תחתון.

אפילו הופעתי בעיתון בבוקר למחרת, את אבא שלי ראו די בבירור אבל בגלל שהייתי מטר ובמבה אפשר היה לראות בערך חצי כף יד שלי.

עדין מזהים אותי ברחוב לפי הכף יד.

חוץ מזה כל המשחקים שהייתי בחו"ל היו פח, האווירה מגניבה,  אבל זאת לא איזה חוויה שאני משתגע עליה, איכשהו אני תמיד יותר נהנה ביד אליהו או בלומפילד גם אם זה לא אותה איכות.

חג שמח חברים ובריאות לכולם.

6 hours ago, ravid said:

לא ראית אף גמר מונדיאל? 

חשבתי שמדברים על משחקים שראית בלייב באיצטדיון

אם מדברים על משחקים בטלוויזיה ברור שראיתי מלא משחקים מהעולם

משחקים באצטדיון? הכי כיף היה לראות את הבזיונות של הנבחרת.

ראיתי אותנו מקבלים 5 מול דנמרק*, צחקתי עם החבר'ה רצח כשקיבלנו 4 מרוסיה והייתי גם מאוד משועשע בסמי עופר כשקיבלנו את ה-3 מווילס. 

* בעיניים ראיתי רק 4, כי אחי גרר אותנו החוצה כי נמאס לו, אז את החמישי לא ראיתי באצטדיון

זניט VS דינמו מינסק במוקדמות ליגה אירופית 18/19. אחרי הפסד 4-0 במינסק זניט הגיעו לגומלין ברוסיה, עלו ל-2-0 ואז דקה 70 הרחיקו להם שחקן, עם עשרה שחקנים הצליחו לכבוש עוד 2 שערים.
המשחק נכנס להארכה, חטפו גול דקה 99 מרגלי סיידו יאיא, לשעבר מכבי חיפה ועכשיו היו חייבים 2 שערים נוספים כדי לעלות והם עם 10 שחקנים, כן?.
אז הם הבקיעו ארבעה נוספים, 2 מהם בתוך התוספת זמן של התוספת. ניצחו 8-1 והמשיכו הלאה.

אגב לא תאמינו מי כבש צמד לטובת מינסק במשחק הראשון שהסתיים ב4:0 : 

Spoiler

MTA_201907281133404a47a0db6e60853dedfcfd

7 דקות לפני, YoC said:

זניט VS דינמו מינסק במוקדמות ליגה אירופית 18/19. אחרי הפסד 4-0 במינסק זניט הגיעו לגומלין ברוסיה, עלו ל-2-0 ואז דקה 70 הרחיקו להם שחקן, עם עשרה שחקנים הצליחו לכבוש עוד 2 שערים.
המשחק נכנס להארכה, חטפו גול דקה 99 מרגלי סיידו יאיא כבש, לשעבר מכבי חיפה ועכשיו היו חייבים 2 שערים נוספים כדי לעלות והם עם 10 שחקנים, כן?.
אז הם הבקיעו ארבעה נוספים, 2 מהם בתוך התוספת זמן של התוספת. ניצחו 8-1 והמשיכו הלאה.

Reveal hidden contents

MTA_201907281133404a47a0db6e60853dedfcfd

אחד המשחקים הגדולים :D

אם כבר בזניט עסקינן, ה-4-0 נגד באיירן בחצי גמר גביע אופ"א היה בהחלט אחד השיאים. רק לראות את רשימת הכוכבים ששיחקו בבאיירן באותה תקופה (שאגב לקחה באותה עונה אליפות באיזה 10 הפרש).

ואז הם הגיעו לגומלין בסנט. פטרסבורג אחרי 1-1 במינכן בתקופה שארשבין ופוגרבניאק קרעו כל מה שהופיע מולם

23 hours ago, nirc2 said:

חשבתי שמדברים על משחקים שראית בלייב באיצטדיון

אם מדברים על משחקים בטלוויזיה ברור שראיתי מלא משחקים מהעולם

לא היית אף פעם בחו"ל במשחק כדורגל ? 

1 hour ago, קאוביין said:

לא היית אף פעם בחו"ל במשחק כדורגל ? 

לא (ואני גר פחות מ500 מטר מהאיצטדיון האולימפי ורואה אותו מהחלון...)

לא אוהב לראות משחקים שאין לי אינטרס רגשי בהם

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic