Jump to content

השפעות הקורונה על עולם הכדורגל

חןחן

Recommended Posts

29 דקות לפני, liewec815 said:

כצרכן אובייקטיבי אני מאוד אתאכזב אם הכל יתבטל ופשוט ילך הכסף של המשחקים שנשארו במנוי.

נשארו בסה"כ 5 משחקים במנוי

On 14.4.2020 at 18:57, DeepSpace said:

נשארו בסה"כ 5 משחקים במנוי

5 משחקים של פלייאוף, של שיא העונה ששווים הכי הרבה במנוי. 

בסדר, היה לי ברור שזה לא יתקבל פה בקלות ואני גם מכבד ומבין את הגישה שלכם של לתרום למכבי ושיקחו את הכסף ושהכל טוב, אבל יש פה סיטואציה לא רגילה בעליל שגדולה מהספורט ואנשים נשארו בלי עבודה וכל שקל חשוב כרגע לאנשים מסוימים ובסופו של דבר הם שילמו על משהו שהם לא יקבלו. באותה מידה אם הצילי פפרז לא יגיעו בסוף נראה לכם שיגידו לחברת הפקה קחו את הכסף שלנו אין בעיה אני תורם לכם אותו על הנכונות? 

4 דקות לפני, liewec815 said:

5 משחקים של פלייאוף, של שיא העונה ששווים הכי הרבה במנוי. 

בסדר, היה לי ברור שזה לא יתקבל פה בקלות ואני גם מכבד ומבין את הגישה שלכם של לתרום למכבי ושיקחו את הכסף ושהכל טוב, אבל יש פה סיטואציה לא רגילה בעליל שגדולה מהספורט ואנשים נשארו בלי עבודה וכל שקל חשוב כרגע לאנשים מסוימים ובסופו של דבר הם שילמו על משהו שהם לא יקבלו. באותה מידה אם הצילי פפרז לא יגיעו בסוף נראה לכם שיגידו לחברת הפקה קחו את הכסף שלנו אין בעיה אני תורם לכם אותו על הנכונות? 

אם אתה משווה את מכבי להפקה שמייבאת אמנים אתה צריך לשאול את עצמך כמה שאלות 

1 hour ago, nirc2 said:

אם אתה משווה את מכבי להפקה שמייבאת אמנים אתה צריך לשאול את עצמך כמה שאלות 

חח בדיוק מה שבאתי לכתוב.

מכבי זה לא איזה מוצר, זה החיים.

בסדר,אני טוחן פה מים, זה היה לי די ברור, לא יודע למה נכנסתי לזה מהתחלה.
אני אסיים שאני אומר שכן, מכבי זה החיים, הכל טוב ויפה, שלא נתחיל להתווכח מי יותר אוהד ומי צריך לבוא לשאול ביציע, כמות הכסף שאני מוציא על מכבי בכיף ובאהבה כל שנה היא לא הגיונית בשום צורה, אבל כמו שאמרתי אנחנו נמצאים במצב לא רגיל ויש אנשים שאין להם כסף כרגע לשכ"ד אוכל וכו' אז בטח שלקחו מהם 5 משחקי פלייאוף שלא באשמתם (כח עליון וכאלה) זה משהו שאפשר וצריך לשקול להחזיר, או לחלופין כמו שכתבתי, לעשות הנחה מאוד משמעותית למי שיחדש מנוי שנה הבאה. 

גם למכבי "לקחו 5 משחקי פלייאוף שלא באשמתם" עם אופציה למכור 8000 כרטיסים למשחק + כל המסביב.

אני כן עדיין חושב שמכבי יפצו באיזשהו אופן אבל מקווה שלא

20 דקות לפני, liewec815 said:

אני אסיים שאני אומר שכן, מכבי זה החיים, הכל טוב ויפה, שלא נתחיל להתווכח מי יותר אוהד ומי צריך לבוא לשאול ביציע, כמות הכסף שאני מוציא על מכבי בכיף ובאהבה כל שנה היא לא הגיונית בשום צורה, אבל כמו שאמרתי אנחנו נמצאים במצב לא רגיל ויש אנשים שאין להם כסף כרגע לשכ"ד אוכל וכו' אז בטח שלקחו מהם 5 משחקי פלייאוף שלא באשמתם (כח עליון וכאלה) זה משהו שאפשר וצריך לשקול להחזיר, או לחלופין כמו שכתבתי, לעשות הנחה מאוד משמעותית למי שיחדש מנוי שנה הבאה. 

קשה לי להאמין שיש מנויים שאין להם כסף לאוכל.

אם יש כאלה אני בטוח שמכבי ואחים לסמל ישמחו לעזור להם.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

קשה לי להאמין שיש מנויים שאין להם כסף לאוכל.

אם יש כאלה אני בטוח שמכבי ואחים לסמל ישמחו לעזור להם.

אני חושב שאי אפשר לשפוט אף אחד כרגע. וואלה סטודנט שחסך כסף וקנה מנוי ושוכר דירה ופתאום העבודה במלצרות שלו נקטעה והוא לא קיבל משכורת החודש ובעל הבית לא היה מוכן להתגמש ופתאום מפה לשם החיים משתנים. זה סנריו אחד מתוך המון שקורים בחודש האחרון, הרבה מהחיים שהתרגלנו אליהם השתנה. מכיר כמה מקרים בלי קשר למנויים.

1 hour ago, liewec815 said:

מסכים והכל, לדעתי יפתרו את זה בדרכים שהם לא להכניס לך כסף ישירות לחשבון בנק.

שטויות, מכבי לא צריכים להחזיר שקל לאף מנוי, זה לפגוע בקבוצה בצורה קשה.

הנחה משמעותית במנוי של שנה הבאה בשביל להראות סולידריות למי שעשה גם השנה בלי יוצא מן הכלל, כולם יצאו מרוצים ככה.

9 דקות לפני, idan12 said:

שטויות, מכבי לא צריכים להחזיר שקל לאף מנוי, זה לפגוע בקבוצה בצורה קשה.

הנחה משמעותית במנוי של שנה הבאה בשביל להראות סולידריות למי שעשה גם השנה בלי יוצא מן הכלל, כולם יצאו מרוצים ככה.

fair enough 
זה גם מה שכתבתי.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic